1. časť - Videá zo semináru s I. Pelikánom

03. 10. 2018

V bratislavskej FTVŠ UK sa v sobotu 1.9. uskutočnil veľmi vydarený licenčný seminár určený pre trénerov prípraviek. Lektorom bol skúsený odborník v tejto oblasti z Čiech Ivan Pelikán.

V Nitre sa uskutočnila špecializovaná časť školenia trénerov 1. stupňa

02. 10. 2018

V Nitre sa v dňoch 28. - 30. 9. uskutočnila špecializovaná časť školenia trénerov 1. stupňa. Školenia sa zúčastnilo a úspešne absolvovaním odborného testu a metodického výstupu ukončilo túto časť školenia všetkých 23 frekventantov.

Licenčné semináre v Košiciach a Bratislave

03. 09. 2018

TMK upozorňuje, že okrem seminára pre trénerov detí a mládeže (1.9. v Bratislave na FTVŠ) organizuje ďalšie dva licenčné semináre v Košiciach a opäť v Bratislave.

V Bratislave sa uskutočnil seminár o tréningu detí

03. 09. 2018

V bratislavskej FTVŠ UK sa v sobotu 1.9. uskutočnil veľmi vydarený licenčný seminár určený pre trénerov prípraviek. Lektorom bol skúsený odborník v tejto oblasti z Čiech Ivan Pelikán.

Tréning volejbalu detí – odborný seminár s Ivanom Pelikánom

31. 08. 2018

Do pozornosti našich trénerov detí i ďalších záujemcov dávame opäť seminár o tréningu volejbalu detí (8 – 12 rokov). Seminár sa uskutoční na FTVŠ UK Bratislava, Nábrežie arm. gen. L. Svobodu  9, v sobotu 1.9. 2018 Lektorom tohto podujatia bude uznávaný český odborník v tejto oblasti Ivan Pelikán.

Ako postupovať pri príprave a vedení tréningovej jednotky

16. 08. 2018

Tento mesiac väčšina družstiev, či už mládežníckych alebo dospelých, začala prípravu na novú sezónu. Tréneri si pripravili tréningový program na úrovni ročného cyklu či strednodobých cyklov, stanovili hlavné ciele, ktoré chcú s družstvom dosiahnuť. Veľkú pozornosť musia venovať príprave tréningov a mať premyslený postup ako budú svojich hráčov na tréningoch riadiť.

V Púchove sa uskutočnil seminár s trénerom reprezentácie žien Marcom Fenogliom

15. 08. 2018

V pondelok 13. augusta sa v púchovskom Sports & Training Centre uskutočnil licenčný seminár pre trénerov žiadajúcich licenciu A a B+. Lektormi boli talianski tréneri slovenskej reprezentácie žien Marco Fenoglio a jeho asistent a zároveň kondičný tréner Stefano Miccoli.

Licenčný seminár s trénerom ženskej reprezentácie - aktualizované

07. 08. 2018

Trénersko-metodická komisia pripomína, že dňa 13. 8. 2018 (pondelok) sa uskutoční v Púchove licenčný seminár pre trénerov žiadajúcich licenciu A a B+.

Ako manipulovať so zaťažením v súťažnom období?

19. 07. 2018

Cieľom nášho príspevku je poukázať na obsah a dynamiku tréningového zaťaženia v súťažnom období (SO). Viacero trénerov využíva postupy, ktoré v príspevku uvádzame cielene možno len intuitívne, takže pre viacerých neuvedieme nič nového. Špecifikom príspevku je však presne pomenovať a charakterizovať, podľa najnovších teórií, jednotlivé etapy (bloky) súťažného obdobia.

V Poltári sa uskutočnilo školenie trénerov 2. stupňa

25. 06. 2018

V dňoch 15. – 17.6. a 22. – 24.6. sa uskutočnila špecializovaná časť školenia trénerov 2. stupňa. Miestom konania bol Poltár, kde nám vedenie klubu MVK Poltár na čele s Borisom Dreisigom vytvorilo výborné podmienky na teoretickú i praktickú časť výučby.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #