Rukoväť trénera volejbalových prípraviek

16. 06. 2019

Pri zvyšovaní hernej výkonnosti musí tréner rešpektovať vekové zákonitosti a osobitosti vývoja organizmu a osobnosti. V praxi to predovšetkým znamená, že:

Termíny a témy licenčných seminárov 2019

20. 05. 2019

Trénersko-metodická komisia SVF usporiada v nasledujúcom súťažnom ročníku tieto licenčné semináre.

Športový psychológ Jelínek o mentálnej príprave detí

13. 05. 2019

V našom príspevku dávame do pozornosti čitateľa videozáznam rozhovoru s dr. Jelínkom, veľmi uznávaným odborníkom v oblasti mentálnej prípravy športovcov. Autor odpovedá na otázky ako:

Program Svetovej trenérskej show. SVF organizuje do Ostravy výjazd pre trénerov

01. 05. 2019

Svetová volejbalová trenérská show 2019 ponúkne najuznávanejších lektorov. Trénerské esá Massimo Barbolini, Marian Jelínek a Javier Weber, predstavia svoje názory a dlhoročné skúsenosti, ktoré trénersky posunú vpred nielen vás, ale hlavne výkony vašich hráčov. Na čo sa lektori zamerajú?

Na Strednej športovej škole v Banskej Bystrici aj špecializácia na volejbal

05. 02. 2019

Stredná športová škola (premenovanie a transformácia zo Športového gymnázia) v školskom roku 2019/2020 otvára tréningovú skupinu so špecializáciou na volejbal.

Testy rýchlosti zmeny smeru pohybu tela a agility vo volejbale

25. 01. 2019

V súčasnosti sa často v súvislosti s herným výkonom v športových hrách hovorí o agilite. Jej ponímanie prešlo podstatnou zmenou, ale nie je jednotné ani v súčasnosti. Neexistuje jednotne prijatá definícia. Pôvodne sa agilita definovala ako schopnosť rýchlo a presne zmeniť rýchlosť a smer pohybu tela, resp. schopnosť dynamicky zmeniť rýchlosť a spôsob pohybu tela. Definície obsahovali výrazy ako zmena smeru, zrýchlenie a spomalenie pohybu.

Vzdelávanie: Školenie trénerov 1. stupňa

06. 01. 2019

Trénerská akadémia FTVŠ UK v Bratislave otvára všeobecnú časť vzdelávacieho programu pre získanie kvalifikácie tréner I. stupňa.

Seminár trénerov - kondičná príprava družstva

02. 01. 2019

ObV Východ SVF v spolupráci s VK MIRAD PU Prešov a gymnázium Konštantínova Prešov pozýva trénerov mládeže a dospelých, ženskej a mužskej zložky, na seminár, zameraný na kondičnú prípravu družstva.

Metodické materiály pre učiteľov primárneho školstva (ISCED 1)

19. 12. 2018

Na Programovej konferencii mládeže SVF, poriadnej v Žiline 28.10.2018, viacerí účastníci prejavili záujem o doškoľovanie učiteľov primárneho školstva (1. stupeň základných škôl), aby boli schopní efektívnejšie pracovať so žiakmi na hodinách telesnej výchovy a spolupracovať s trénermi detí pôsobiacimi vo volejbale.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #