Učebné materiály pre školenie trénerov 1. stupňa

17. 04. 2021

Pre potreby frekventantov školení trénerov 1. stupňa sme sa rozhodli postupne uverejňovať učebné texty, ktoré súvisia s problematikou školenia trénerov na tomto stupni.

Trénerská akadémia FTVŠ UK plánuje otvoriť všeobecnú časť školenia trénerov

19. 01. 2021

Trénerská akadémia pri FTVŠ v Bratislave plánuje otvoriť vzdelávacie programy pre získanie kvalifikácie tréner I. a II. kvalifikačného stupňa. Uskutočnia sa prezenčne alebo dištančne (on-line), v závislosti od epidemiologickej situácie:

2. časť - Špecifiká rozbehu pri útočnom údere v rôznych herných situáciách

09. 12. 2020

Druhá časť nášho príspevku o špecifikách rozbehu hráčov na útočný úder v rôznych herných situáciách bude zameraná na herné situácie ak krajní hráči zo zóny 4 blokujú alebo si odstupujú od siete a zaujímajú obranné postavenie a následne, ak rozohra pokračuje ďalej, sa pripravujú na útočný úder.

Volejbalové rady a tipy od Jiřího Popelku na YouTube

29. 11. 2020

Na YouTube môžete nájsť veľa volejbalových cvičení a tipov v anglickom jazyku. Teraz je k dispozícii ďalšia možnosť, kde hľadať volejbalové videá pre trénerov a hráčov.

Špecifiká rozbehu pri útočnom údere v rôznych herných situáciách - 1. časť

14. 11. 2020

V súčasnosti môžeme konštatovať, že väčšina našich trénerov sa dokáže orientovať v problematike jednotlivých fáz techniky útočného úderu, ale častokrát neriešia v tréningovom procese veľmi dôležitú súčasť problematiky a to odlišnosť rozbehu hráčov na útočný úder v rôznych herných situáciách.

Online seminár trénerov chlapčenskej zložky Oblasti Stred

09. 11. 2020

V piatok 6. novembra 2020 sa uskutočnil prvý z online seminárov pre trénerov, ktorý organizoval OV SVF Stred. Seminár viedol šéftréner CTM VK Prievidza Michal Šimo.

Školenia zapisovateľov počas víkendu 26. - 27. 9. - prihlasovanie

21. 09. 2020

Slovenská volejbalová federácia informuje o pripravovaných školeniach zapisovateľov, na ktoré je ešte možné sa prihlásiť.

V pondelok v Košiciach seminár trénerov pod vedením Kardoša a Vlkolinského

26. 08. 2020

Pripomíname, že v pondelok 31. 8. 2020 sa uskutoční v Košiciach odborný seminár trénerov zameraný na špecializovanú prípravu hráčov v hráčskych funkciách blokár a diagonálny hráč. Lektormi sú naši reprezentační tréneri mužov Marek Kardoš a Richard Vlkolinský.

Nezabúdajme na mentálnu prípravu hráčov

14. 08. 2020

Dnešný príspevok je zameraný na problematiku psychologickej (mentálnej) prípravy hráča a družstva. Je to bohužiaľ jedna z oblastí prípravy hráča, ktorá býva u nás často podceňovaná a braná ako menej dôležitá zložka prípravy s porovnaním s hernou a kondičnou prípravou.

Odborný seminár pre trénerov detí

03. 08. 2020

TMK upozorňuje, že v stredu sa uskutoční odborný seminár predovšetkým pre trénerov prípraviek a žiakov. Miesto. MŠH Partizánska 152, 965 01 Žiar nad Hronom


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri HUDOSKV REZACRonaATAK
  • reklamní partneri KERKOSAND
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #