Mal pomôcť k záchrane FC Barcelona. Otec a maklér Kubš už o zahraničí nesníva

15. 05. 2020

Žiadny aktívny hráč nezískal na Slovensku pod vysokou sieťou viac majstrovských titulov - jeho spoluhráč z VK Spartak UJS Komárno blokár Peter Kašper má tiež na konte šesť zlatých medailí, Matej Kubš ich získal dokonca so štyrmi rôznymi klubmi. Reprezentačné libero číslo jeden ostatných rokov, v kluboch stále so smečiarskymi chúťkami, oslávi o dva týždne svoje 32. narodeniny a za sebou má sezónu, ktorá sa vôbec nepodobala predchádzajúcim.

FIVB schválila zmeny v kalendári 2020 - 2021

14. 05. 2020

Medzinárodná volejbalová federácia (FIVB) po presunutí olympijských hier v Tokiu na budúci rok a zrušení tohtoročnej Ligy národov (VNL) pristúpila k aktualizácii volejbalového kalendára pre roky 2020 a 2021. Úpravy sa dotýkajú viacerých oblastí.

Kováčova sezóna pri polárnom kruhu: Najlepší blokár ligy sa z výhry tešil iba raz

13. 05. 2020

Sezóna paradoxov. Aj tak by sa dala nazvať fínska skúsenosť Jakuba Kováča v tíme Lakkapää Rovaniemi. Bratislavský rodák, ktorý práve dnes oslavuje 23. narodeniny, bol s 96 blokmi najlepším blokárom Mestaruusliigy, ale jeho tím figuroval s jediným víťazstvom beznádejne na poslednom mieste. Podobne ako v celej Európe aj vo Fínsku ukončil predčasne ročník koronavírus a dvojmetrový volejbalista tak je doma už od polovice marca.

Dve stálice sa lúčia. Ako sa zmení slovenská stopa v Česku?

12. 05. 2020

Česká volejbalová extraliga je z dlhodobého hľadiska súťažou, v ktorej nájdeme najviac slovenských legionárok. Ako to bude vyzerať po sezóne, ktorú predčasne ukončil koronavírus?

Zápasy z archívu Volleyball TV teraz bezplatne

11. 05. 2020

Medzinárodná volejbalová federácia (FIVB) v aktuálnom období pozastavených súťaží a podujatí ponúka fanúšikom bezplatnú registráciu a prístup k obsahu Volleyball TV.

Plán pomoci pre hnutie. Súbor opatrení na zmiernenie dopadov koronakrízy

08. 05. 2020

Slovenská volejbalová federácia predstavila súbor opatrení na zmiernenie dopadov krízy spôsobenej pandémiou koronavírusu v rámci činnosti SVF a jej členov.

FIVB zrušila tohtoročnú Ligu národov (VNL)

08. 05. 2020

Prestížna letná volejbalová Liga národov mužských a ženských reprezentačných družstiev sa tento rok pre koronavírus neuskutoční. V piatok o tom informovala Medzinárodná volejbalová federácia (FIVB).

Vo Fan Dream Teame parfems.sk extraligy hráčky Pezinka, Nitry a Slávie

08. 05. 2020

Volejbaloví fanúšikovia v online hlasovaní rozhodli o zložení Fan Dream Teamu parfems.sk extraligy žien 2019/2020! Svojich zástupcov v tíme snov má trojica najúspešnejších klubov po dlhodobej časti súťaže - Strabag VC Bilíkova Pezinok, Volley project UKF Nitra a Slávia EU Bratislava.

Volejbal v rodine Sopkovcov "súperí" s bedmintonom

06. 05. 2020

Keď mu v apríli 2000 vtedajší tréner prešovských volejbalistov Daniel Oravec v zápase v Myjave dožičil extraligovú premiéru, osemnásťročný Martin Sopko starší šiel na podanie a dvakrát zablokoval. V tom momente bol najšťastnejším človekom v hale. Hráčov, ktorí z tej éry vydržali na palubovkách dodnes, porátate na prstoch jednej ruky.

Zlož svoj Dream Team parfems.sk extraligy žien!

05. 05. 2020

Koronavírus nás pripravil o dramatické súboje play-off a vyvrcholenie sezóny, teraz nastal čas dať za ňou symbolickú bodku. Najlepšiu sedmičku ženskej parfems.sk extraligy tento rok nevyberú tréneri, ale fanúšikovia!


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #