Nováčik z Nového Mesta nad Váhom začal víťazne. V Pezinku vyhral 3:2

21. 09. 2017

Volejbalistky VK Nové Mesto nad Váhom odštartovali svoje účinkovanie v extralige víťazne. Zverenkyne trénerky Lucie Šujanovej vyhrali v predohrávke 1. kola na palubovke VTC Pezinok-Bilíkova 3:2. Najviac bodujúcou hráčkou duelu bola univerzálka hosťujúceho tímu Kristína Chárová.

Vizitky účastníkov extraligy žien 2017-2018

21. 09. 2017

Vo štvrtok sa začína 26. ročník volejbalovej extraligy žien. Na prahu novej sezóny predstavujeme všetkých desiatich účastníkov najvyššej súťaže.

Nitrania v novej sezóne s najvyššími ambíciami, chcú uspieť aj v Európe

21. 09. 2017

S najvyššími ambíciami na domácej scéne a snahou uspieť na medzinárodnom poli vstúpia do novej sezóny volejbalisti obhajcu slovenského titulu VKP Bystrina SPU Nitra. Zverenci trénera Mareka Kardoša otvoria nový ročník nedeľňajším domácim zápasom proti hráčom VK KDS Šport Košice v rámci 1. kola národnej extraligy 2017/2018.

Košice odštartovali sezónu víťazne. Starú Ľubovňu zdolali 3:0

20. 09. 2017

Volejbalisti VK KDS Šport Košice potvrdili úlohu favorita a v úvodnom zápase 26. extraligovej sezóny vyhrali nad VKM Stará Ľubovňa 3:0. Bola to predohrávka 2. kola, pretože zverencov Richarda Vlkolinského čaká na budúci víkend premiérové vystúpenie v stredoeurópskej lige (MEVZA) na turnaji v rakúskom Waldvierteli. Ešte predtým sa v 1. kole extraligy predstavia v nedeľu na palubovke obhajcu titulu VKP Bystrina SPU Nitra.

Začína sa extraliga žien. V piatok repríza finále v Mladosti

20. 09. 2017

Už vo štvrtok sa úvodným zápasom medzi VTC Pezinok-Bilíkova a nováčikom VK Nové Mesto nad Váhom začína 26. ročník volejbalovej extraligy žien. V piatok sa fanúšikovia môžu tešiť na skutočnú lahôdku, keď úradujúci majster VK Slávia EU Bratislava privíta v repríze posledného finále mestského rivala Strabag Volleyball Club.

Úradná správa č. 4 s prílohami

19. 09. 2017

V utorok 19. septembra 2017 vyšla Úradná správa SVF č. 4. Tu nájdete jej znenie aj s prílohami.

Predstavujeme účastníkov extraligy mužov 2017-2018

19. 09. 2017

V stredu sa začína 26. ročník volejbalovej extraligy mužov. Na prahu novej sezóny predstavujeme všetkých deviatich účastníkov najvyššej súťaže.

V UKF Nitra aj dve Brazílčanky!

19. 09. 2017

Extraliga volejbalistov a volejbalistiek už klope na dvere, keď odštartuje v stredu a vo štvrtom predohrávkami a tak uplynulý predĺžený víkend väčšina tímov využila na záverečné generálky. Turnajové prvenstvá dosiahli obaja úradujúci vicemajstri - ženy Strabagu Bratislava v Trnave a muži Prievidze v Kladne.

V stredu štartuje 26. ročník extraligy mužov. Titul obhajuje Nitra

18. 09. 2017

Predohrávkou 2. kola VK KDS Šport Košice - VKM Stará Ľubovňa sa v stredu 20. septembra začína 26. ročník volejbalovej extraligy mužov. Majstrovský titul z posledných dvoch sezón obhajujú volejbalisti VKP Bystrina SPU Nitra.

Fercam Cup Pezinok 2017 vyhrali volejbalistky z Uherského Hradišťa

18. 09. 2017

V sobotu 16. 9. 2017 zorganizoval Športový volejbalový klub Pezinok už 4.ročník volejbalového turnaja starších žiačok Fercam Cup Pezinok 2017. V štyroch halách (Komenského, Fándlyho, Na bielenisku a v Pinelovej nemocnici), súťažilo 16 družstiev z troch krajín, do neskorého večera. Víťazom sa nakoniec stalo družstvo TJ Slovácka Slávia Uherské Hradiště, ktoré po tuhom boji porazilo maďarskú Tatabányu. Najlepšími hráčkami boli vyhlásené Blanka Bátori (Tatabánya) a Kateřina Račická (Uh.Hradiště).


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAF
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVStrength Institute
 • reklamní partneriRona
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASR
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #