Mládežnícky reprezentant Kozák z Trenčína do tímu pražských levov

18. 06. 2018

Slovenský mládežnícky volejbalový reprezentant Šimon Kozák v novej sezóne bude hrávať v českej extralige, dohodol sa na dvojročnej spolupráci s VK Lvi Praha, niekdajším ČZU Praha. Informuje o tom web agentúry Sportfin, ktorá zastupuje tohto 19-ročného smečiara.

Majsterkami SR v trojkovom volejbale mladšie žiačky ŠŠK Bilíkova Bratislava

17. 06. 2018

Majsterkami Slovenska v trojkovom volejbale sa stali mladé hráčky ŠŠK Bilíkova Bratislava. Vyhlásenia víťazov a odovzdávania medailí a pohárov sa na finálovom turnaji v Skalici zúčastnil aj prezident SVF Martin Kraščenič. Najlepšou hráčkou turnaja sa stala Tamara Hrušecká z víťazného tímu ŠŠK Bilíkova Bratislava.

Mladší žiaci TJ Slávia Svidník majstrami SR vo volejbale trojíc

17. 06. 2018

Vo Vranove nad Topľou sa počas víkendu uskutočnil finálový turnaja majstrovstiev Slovenska mladších žiakov trojíc. Zlato získali mladí volejbalisti TJ Slávia Svidník, striebro ŠVK Tatran Banská Bystrica a bronz VK MIRAD Gymn. Konštantínova Prešov.

Vykonávacie pokyny súťaží SVF 2018-2019

15. 06. 2018

Správna rada SVF schválila Vykonávacie pokyny súťaží SVF 2018-2019.

Z UKF Nitra do Strabagu po Stümpelovej aj Španková

15. 06. 2018

Úradujúci slovenský ženský volejbalový majster Strabag Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava prostredníctvom facebooku predstavil ďalšie tri hráčky, s ktorými sa dohodol na spolupráci pre sezónu 2018/2019. V družstve pokračujú nahrávačka Dominika Ramajová aj blokárka Lívia Hronská Kručovská, novou posilou je libero Michaela Španková, tá naposledy pôsobila vo Volley project UKF Nitra.

S trénerskou dvojicou Matušov - Prieložný

15. 06. 2018

"Druhé miesto bolo reálne umiestnenie, ktoré sme mohli dosiahnuť. Naším cieľom bolo finále, takže sme ho splnili. Vedeli sme, že budeme mať silnú konkurenciu – najmä zo strany Strabagu VC. Fantasticky sme odohrali semifinálovú sériu proti UKF Nitra, tú považujem za najlepšiu časť sezóny,“ vrátil sa ešte myšlienkou k minulej sezóne prezident volejbalistiek VK Slávia Ekonomická univerzita Bratislava Vladimír Hančík.

Estónci premiérovými šampiónmi Zlatej európskej ligy, vo finále zdolali Čechov

14. 06. 2018

Volejbalisti Estónska zvíťazili 3:0 nad domácimi Čechmi vo štvrtkovom finálovom zápase na turnaji Final Four v Karlových Varoch (13. - 14. júna) a vybojovali celkový triumf v Zlatej európskej lige 2018. Bronz patrí Turkom, ktorí si v dueli oň poradili tesne 3:2 s Portugalčanmi.

Finalistky ZEL Bulharky a Maďarky na Challenger Cup do Peru

14. 06. 2018

Volejbalistky Bulharska a domáceho Maďarska postúpili zo štvrtkového semifinále do piatkového finále na turnaji Final Four Zlatej európskej ligy 2018 v Budapešti (14. - 15. júna). Bulharky si v prvom zápase štvrtkového programu poradili 3:0 s Fínkami, domáce Maďarky vo večernom stretnutí zdolali Češky takisto v troch setoch. V piatok je na programe duel o 3. miesto (17.00 h) a finále (20.00 h), po ktorom bude známy premiérový šampión Zlatej európskej ligy.

Na trénerskú lavičku Myjavy sa po dvoch rokoch vráti Martin Pipa

14. 06. 2018

Po tom, ako v Prešove trénera Jaroslava Vlka vystriedal Erik Digaňa, sa v sezóne 2018/19 objaví nový tréner aj na lavičke volejbalistov TJ Spartak Myjava. Po dvoch rokoch sa na ňu vráti Martin Pipa, ktorý nahradí Ľuboslava Šalatu.

Kriško opúšťa Liberec, bude prvý Slovák v Argentíne

14. 06. 2018

Líder slovenskej volejbalovej reprezentácie Tomáš Kriško po štyroch rokoch opúšťa VK Dukla Liberec, vo svojej kariére bude pokračovať v Argentíne - ako prvý Slovák. V novej sezóne si 29-ročný smečiar oblečie dres UNTREF Vóley; prostredníctvom facebooku o tom informuje agentúra Sportfin, ktorá Kriška zastupuje. UNTREF Vóley z Buenos Aires účinkuje v tamojšej 11-člennej najvyššej súťaži Serie A1, v tomto ročníku obsadil 9. miesto a nepostúpil do osemčlenného play-off.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #