POHÁRE: Paták lídrom pri súboji klubov Slovákov v LM, slovenské trio úspešné s Libercom

19. 12. 2018

V utorok boli na programe ďalšie súboje európskych pohárových súťaží aj so slovenským zastúpením. Z víťazstiev sa tešili francúzske kluby Chaumont (Paták, Repák) i Saint-Raphaël (Abrhámová, Drobňáková) aj ženy Liberca (Pištěláková, Candráková, Mikšíková), prehru si pripísal nemecký Friedrichshafen (M. Petráš).

Stredajší program extraligy - 19. 12.

19. 12. 2018

Stredajší program extraligy - 19. 12. 2018.

Prešov doma zdolal Nitru za tri body, UKF naďalej na 4. mieste

18. 12. 2018

Hráčky Volley project UKF Nitra nezužitkovali príležitosť prezimovať na 3. mieste parfems.sk extraligy, v utorok v predohrávke 13. kola základnej časti ich domáce volejbalistky VK Prešov zdolali 3:1 (18, -22, 15, 18). Pre Prešovčanky to je štvrtý triumf v sezóne, zostali však na predposlednej 7. priečke. Prešovčanky mali navrch na servise (esá 11:4) aj na bloku (16:7). Gruzínska nahrávačka Markarašviliová sa blysla 4 esami, blokárka Babjaková 7 blokmi.

PREVIEW: UKF Nitra môže v Prešove spraviť krok k Top 4, Myjava o revanš proti Trenčínu

18. 12. 2018

Parfems.sk extraliga žien a Edymax extraliga mužov počas týždňa pokračujú ďalšími stretnutiami základnej časti. V ženskej súťaži uzavrie kalendárny rok predohrávka 13. kola v Prešove, kde sa v utorok od 18.00 h predstaví UKF Nitra. Muži majú počas tohto týždňa na programe 16. kolo - v stredu majster z Prievidze privíta Zvolen a Trenčín nastúpi v Myjave, zostávajúce tri duely odohrajú v sobotu.

Žreb SP žien: Strabag do Trnavy, Slávia EU do Prešova

18. 12. 2018

V sídle Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) sa v utorok 18. decembra uskutočnil žreb Slovenského pohára žien 2018-19. Do pohárovej súťaže bolo zaradených všetkých osem družstiev najvyššej súťaže, ktoré boli zoradené do tenisového pavúka, pričom prvé štyri tímy na základe umiestnenia po 12. kole parfems.sk extraligy boli nasadené.

LEGIONÁRI: Kostelanskej sa darí v Maďarsku, osem blokov Pencovej v Poľsku

17. 12. 2018

Slovenská smečiarka Mária Kostelanská podáva kvalitné výkony v maďarskej a darí sa aj jej tímu Vasas Óbuda Budapešť. Družstvo z hlavného mesta sa drží na čele najvyššej súťaže o štyri body pred Bekescsabou a postúpilo do semifinále národného pohára.

Nové Mesto zdolalo UKF Nitru 3:1, žiarili bývalé hráčky Volley project

16. 12. 2018

Volejbalistky VK Nové Mesto nad Váhom vyhrali v poslednom zápase 12. kola parfems.sk extraligy žien nad Volley project UKF Nitra 3:1 (-24, 16, 16, 19) a rok 2018 ukončia na piatom mieste.

Prievidza a Košice natiahli víťazné série, triumfy Nitry, Prešova a Trenčína

15. 12. 2018

Edymax extraliga mužov mala v sobotu na programe kompletnú päťzápasovú porciu 15. kola základnej časti. Z trojsetových víťazstiev sa tešili hráči Prievidze, Nitry, Prešova a Trenčína, v štyroch setoch uspeli Košice. V tabuľke prišlo k dvom výmenám - Nitra sa dostala na 3. miesto pred Svidník, mladíci z COP Trenčín predstihli Zvolen a patrí im 8. priečka. Boj o elitnú nadstavbovú skupinu (1. - 4.) sa zúžil na päť družstiev: istotu účasti v nej už má Prievidza a prakticky aj Košice; v hre o dve miestenky sú Nitra, Svidník a Prešov, ktorý z tejto trojice má do prvej štvorky najďalej.

Slávia aj Strabag bodovali doma naplno, Kežmarok vyhral v Trnave

15. 12. 2018

V parfems.sk extralige žien boli v sobotu na programe tri zápasy 12. kola. Z víťazstiev za tri body sa tešili oba bratislavské tímy Slávia EU aj Strabag VC a tak sa na čele tabuľky nič nezmenilo. Plný bodový zásah zaznamenali aj volejbalistky Kežmarku, ktoré vyhrali na palubovke poslednej Trnavy 3:1.

Na 54. ročníku Vianočného turnaja štartovalo 340 hráčov a hráčok

14. 12. 2018

V dňoch 10.-11. decembra 2018 sa v športovej hale na ZŠ Sibírska, ZŠ Šrobárova, SSOŠ Elba a CZŠ bl.P.P.Gojdiča Bernolákova uskutočnil 54. ročník Vianočného volejbalového turnaja žiakov, kadetov a žiačok s medzinárodnou účasťou. Turnaj sa konal pod záštitou Mesta Prešov, hlavným organizátorom bolo ABC Centrum voľného času na Októbrovej 30 v Prešove, v spolupráci s uvedenými školami, KR SAŠŠ a ObV Východ SVF.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #