Slávia EU v novej sezóne aj s Magdinovou, Körmendyovou a Američankou Nelsonovou

15. 08. 2018

Úradujúci vicemajster slovenskej extraligy Slávia EU Bratislava tento týždeň odštartoval prípravu na sezónu, do ročníka 2018/2019 vstúpi aj s tromi novými tvárami. Z COP Nitra prichádzajú do kádra Slávie EU Ema Magdinová a Katarína Körmendyová, spoza oceánu Američanka Taylor Nelsonová. Klub o tom informoval prostredníctvom svojej facebookovej prezentácie.

Turnajový kalendár 2018 - aktualizovaný

13. 08. 2018

Slovenská volejbalová federácia zverejnila aktualizovaný kalendár turnajov, ktoré v lete 2018 organizujú slovenské kluby. V zozname nájdete podrobnosti ako napríklad názov turnaja, termín a miesto, ako aj kontaktnú osobu. Naďalej platí, že informácie o vami organizovanom turnaji môžete zaslať na strazay@svf.sk a turnaj potom zaradíme do kalendára.

Nitriansky VKP - SPU odštartoval prípravu, v kádri aj nové tváre

08. 08. 2018

Úradujúci vicemajster slovenskej extraligy volejbalistov, nitriansky VKP - SPU, vstúpil do prípravy na novú sezónu 2018/2019. Informuje o tom klubový web volejbalnitra.sk. Nový tréner Ľuboslav Šalata, ktorý nahradil Mareka Kardoša, aktuálne má k dispozícii 15 hráčov. V kádri nedávneho dvojnásobného majstra (2016, 2017) zostali Peter Porubský, Peter Kašper, Miloš Horník, Igor Rehák, Ľuboš Kostoláni, Ľuboš Ochodnický, Matúš Krajčo, Adam Százvai, Marek Malina a Boris Gera. Novými tvárami sú Martin Barbas, Samuel Holinga, Samuel Jurík, Marek Gergely a Milan Marinič.

Juniorská reprezentantka Trebichavská v novej sezóne v Strabagu VC Bratislava

07. 08. 2018

Slovenská juniorská volejbalová reprezentantka Katrin Trebichavská bude v novej sezóne 2018/2019 súčasťou kádra majstrovského Strabagu VC Bratislava. Úradujúci šampión o tom informoval prostredníctvom facebooku. Osemnásťročná 180 cm vysoká smečiarka je odchovankyňa MVK Frigolog Nové Mesto nad Váhom, v uplynulom ročníku v extralige zasiahla do troch zápasov v drese Volley project UKF Nitra. Nechýba v širšej nominácii trénera SR "19" Michala Matušova na blížiace sa septembrové ME tejto vekovej kategórie do Albánska (1. - 9. 9. 2018).

Hrončeková ďalšou posilou Strabagu. Na sezónu sa veľmi teším, povedala skúsená blokárka

04. 08. 2018

Úradujúci slovenský ženský volejbalový majster Strabag VC Bratislava prostredníctvom facebooku predstavil ďalšiu hráčku do kádra pre sezónu 2018/2019. Novou tvárou je slovenská reprezentačná blokárka Veronika Hrončeková. Skúsená 192 cm vysoká zvolenská rodáčka v uplynulej sezóne pôsobila v rumunskom CSM Targovište.

Opustil nás nestor revúckeho volejbalu Ivan Zatroch

02. 08. 2018

Vo veku 70 rokov zomrel v stredu 1. augusta bývalý dlhoročný mládežnícky volejbalový tréner v Revúcej Ivan Zatroch.

Úradná správa č. 2

01. 08. 2018

SK SVF zverejnila v utorok 31. 7. 2018 úradnú správu č. 2 s prílohami.

Koseková z Maďarska do rumunského Temešváru

23. 07. 2018

Slovenská volejbalová reprezentantka Barbora Koseková po ročnom pôsobení opúšťa úradujúceho maďarského majstra Linamar-Békéscsabai RSE a vo svojej kariére bude pokračovať v ambicióznom rumunskom klube UVT Agroland Temešvár. Nový zamestnávateľ predstavil 23-ročnú nahrávačku v pondelok prostredníctvom svojho webu.

Doležajová z nižšej nemeckej súťaže do rakúskeho Salzburgu

20. 07. 2018

Slovenská volejbalová reprezentantka Monika Doležajová bude vo svojej kariére pokračovať v rakúskej AVL v klube PSVBG Salzburg. Nový zamestnávateľ informoval o angažovaní 22-ročného libera prostredníctvom sociálnych sietí. Salzburg v desaťčlennej najvyššej súťaži v uplynulom ročníku obsadil 7. miesto.

Cigániková ďalšou Slovenkou v Bundeslige, upísala sa Suhlu

19. 07. 2018

Členka širšieho kádra slovenskej volejbalovej reprezentácie Simona Cigániková v novej sezóne bude pôsobiť v nemeckej Bundeslige ako hráčka VfB Suhl Lotto Thüringen. Devätnásťročná 188 cm vysoká blokárka počas ostatných rokov hrávala za 1. Bratislavský volejbalový klub, v uplynulej sezóne v drese Strabagu VC získala národné double a v rámci extraligy v počte úspešných blokov patrila do elitnej päťky.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #