Medailu odniesla dcéra do školy

23. 04. 2018

Do bohatého a úspešného volejbalového životopisu Richarda Nemca pribudli k ôsmim hráčskym majstrovským titulom (päť slovenských s VKP Bratislava, nemecký s VfB Friedrichshafen a dva talianske so Sisley Treviso) v tejto sezóne dve zlaté medaily. Po víťazstve v Slovenskom pohári získal čochvíľa 46-ročný rodák z Pezinka s volejbalistami VK Prievidza po výhre 4:3 vo finálovej sérii s Nitrou aj svoj i pre klub premiérový majstrovský titul.

Trnava zdolala VK TAMI STU aj v nedeľu

22. 04. 2018

Volejbalistky Hit UCM Trnava zdolali VK TAMI STU Bratislava aj v nedeľňajšom zápase 6. kola prelínacej súťaže a s domácim publikom sa tak rozlúčili úspešne. Trnavčanky si už v sobotu zabezpečili účasť v najvyššej súťaži aj pre budúcu sezónu, VK TAMI STU Bratislava už postúpiť nemôže. O druhej postupovej priečke sa rozhodne medzi COP Nitra a Giraltovcami.

Komárno sa po víťazstve v Žiline priblížilo k postupu do extraligy

22. 04. 2018

Volejbalisti VK Spartak UJS Komárno sú na dobrej ceste k návratu do extraligy. V sobotňajšom zápase prelínacej súťaže vyhrali na palubovke VO AC UNIZA Žilina 3:1 a pripísali druhý triumf v druhom zápase.

Trnava sa udržala v extralige

21. 04. 2018

Volejbalistky Hit UCM Trnava budú hrať v extralige aj v sezóne 2018-2019. Rozhodlo o tom ich sobotňajšie víťazstvo v prelínacej súťaži nad VK TAMI STU Bratislava 3:1. Zverenkyne trénera Pavla Bernátha majú na konte štyri víťazstvá a už nemôžu skončiť horšie ako na druhom mieste, ktoré garantuje účasť v najvyššej súťaži. Obaja súperi sa stretnú v Trnave aj v nedeľu.

Kubš a Ludha s majstrovským hetrikom

20. 04. 2018

Tri roky, tri zlaté medaily. Kapitán volejbalistov VK Prievidza Matej Kubš a jeho spoluhráč, blokár Marek Ludha sa tretíkrát za sebou tešili z extraligového titulu. V predchádzajúcich dvoch ročníkoch oslavovali zlato v drese VKP Bystrina SPU Nitra, teraz v novom pôsobisku v tíme Kohútov, kam zamierili spoločne uplynulé leto. K historickému titulu Prievidze pomohli obaja výbornými výkonmi.

Rozpisy finálových turnajov M-SR juniorov a junioriek

20. 04. 2018

4.-6. mája sa uskutočnia finálové turnaje majstrovstiev Slovenska junioriek a juniorov vo volejbale. M-SR junioriek usporiada MVK Stropkov, M-SR juniorov usporiada na VK Nové Mesto nad Váhom.

Na torte dve medaily

20. 04. 2018

Keď sa v sezóne 2013/14 volejbalisti Svidníka dostali až do finále extraligy, Peter Tholt sa iba zaúčal do tajov trénerstva ako asistent Petra Kalného. Po jeho odchode prevzal pod Duklou mužstvo, ktoré sa kompletne vymenilo. V tejto sezóne s ním dosiahol svoj prvý trénerský úspech – striebro v Slovenskom pohári a bronz v extralige.

Finálový turnaj M-SR starších žiakov usporiada VKP - SPU Nitra

19. 04. 2018

SVF vypísala 2. kolo výberového konania na obsadenie miesta usporiadateľa finálového turnaja M SR v kategórii starších žiakov pre súťažný ročník 2017-18. Výberová komisia v zložení J. Dančík, S. Demetrovič, J. Mihalco, I. Schimpl, Ľ. Stražay dňa 19.4.2018 vyhodnotila doručené ponuky.

Marcilio: Cítim sa, ako keby som vyhral prvý titul v živote

19. 04. 2018

Najlepším hráčom rozhodujúceho siedmeho finálovej série extraligy mužov bol univerzál VK Prievidza Marcilio Braga Da Silva. Tridsaťšesťročný Brazílčan zaznamenal 21 bodov bodov, z toho 3 esá a 3 bloky a pomohol Kohútom k historicky prvému extraligovému titulu a zároveň aj double. Prievidza vo februári oslávila zisk Slovenského pohára a v stredu večer aj triumf v extralige. Titul v najvyššej súťaži oslavoval víťaz prvýkrát od roku 2013.

Prievidza získala premiérový titul aj double. V sedemzápasovom finále zdolala obhajcu Nitru

18. 04. 2018

Volejbalisti VK Prievidza získali premiérový majstrovský titul v slovenskej extralige. V stredajšom rozhodujúcom siedmom stretnutí finále play off zdolali na vlastnej palubovke obhajcu titulu VKP Bystrina SPU Nitra 3:1 a na zápasy triumfovali 4:3. Prievidza sa v tejto sezóne radovala aj v pohári a po ligovom úspechu môže oslavovať slovenské double. Za titul dostala Prievidza odmenu 6000 eur, zdolaný finalista 4500 eur.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYZLATY BAZANT
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELBRUSNIANKA
  • reklamní partneriKV REZACPONT ATAKRona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #