Nedeľňajší program extraligy (16. 2.)

15. 02. 2020

Nedeľňajší program extraligy (16. 2.)

Nitra nenastúpi ani v nedeľu proti Myjave

15. 02. 2020

Sobotňajší zápas 5. kola nadstavbovej časti volejbalovej Edymax extraligy mužov ŠŠ volejbal Trenčín - VKP Bystrina SPU Nitra sa v riadnom termíne neuskutoční. Družstvo hostí sa vzhľadom na problémy vo vnútri klubu rozhodlo na zápas nevycestovať, o čom tím informoval vedenie súťaže prostredníctvom svojho manažéra. O ďalšom osude uvedeného stretnutia rozhodne riadiaca zložka súťaží dodatočne. K rozhodnutiu prišlo na základe oznamu zo strany VKP Bystrina SPU Nitra.

Pezinčanky po obrate v Mladosti víťazkami nadstavby, štvrťfinálové dvojice play-off sú známe

15. 02. 2020

Volejbalistky Strabagu VC Bilíkova Pezinok, čerstvé šampiónky zo Superfinále Slovenského pohára, získali v aktuálnej sezóne aj druhé z troch možných prvenstiev v parfems.sk extralige - po základnej časti ovládli aj nadstavbovú skupinu o 1. - 4. miesto a zabezpečili si priamy postup do semifinále play-off. Pezinčanky spravili posledný krok k triumfu v nadstavbe v sobotu v rámci predposledného 5. kola víťazstvom 3:1 (-22, 19, 21, 12) na palubovke obhajcu titulu Slávie EU Bratislava.

Svidník po strhujúcom finiši zdolal prvýkrát v sezóne Košice, Myjava vyhrala vo Zvolene

15. 02. 2020

Volejbalisti TJ Slávia Svidník vyhrali v sobotňajšom zápase 5. kola nadstavbovej časti v skupine o 1.-4. miesto nad VK KDS Šport Košice 3:2, keď otočili záver tajbrejku. Finalisti Slovenského pohára vyhrali v tejto sezóne nad Košicami prvýkrát po troch prehrách. V stretnutí "dolnej" skupiny 5.-9. zvíťazili hráči TJ Spartak Myjava na palubovke MVK Zvolen 3:0. Duel Trenčín - Nitra sa nehral a šláger Prievidza - Komárno je na programe v stredu 19. 2. 2020 v priamom prenose na RTVS (Dvojka, 17.25).

Nitrianky sa vezú na víťaznej vlne. Nové Mesto zdolali po šiesty raz

14. 02. 2020

Hráčky Volley project UKF Nitra aj v prechodnom domove zvládli piatkové stretnutie predposledného 5. kola nadstavbovej skupiny o 1. - 4. miesto v ženskej parfems.sk extralige. Nitrianky si v ŠH Olympia poradili s tímom VK Nové Mesto nad Váhom 3:0 (19, 15, 22) a šnúru extraligových víťazstiev natiahli na 10 zápasov. Družstvo UKF touto výhrou definitívne odsunulo obhajcu titulu Sláviu EU Bratislava pred play-off na 3. priečku a živí tiež nádej na celkový triumf v nadstavbe.

POHÁRE: Budějovice víťazne v LM, postup Luxa a Končala, Mokrý viedol šláger v Trente

14. 02. 2020

Európske poháre pokračovali tento týždeň mužskými súťažami - predposledným 5. kolom skupín Ligy majstrov a osemfinálovými odvetami v CEV Cupe a Challenge Cupe.

Nitrania sa rozlúčili s Európou, tímu Rennes podľahli aj v odvete

12. 02. 2020

Púť volejbalistov VKP Bystrina SPU Nitra európskym Challenge Cupom sa skončila pred štvrťfinálovými bránami. Aktuálny líder francúzskej ligy Rennes Volley 35 bol nad sily Nitranov aj v stredajšej osemfinálovej odvete, doma triumfom 3:0 (18, 17, 21) bez problémov potvrdil výhru 3:1 spred dvoch týždňov spod Zobora. Vo štvrťfinále na prelome februára a marca čaká Rennes francúzsky súboj proti Montpellieru.

Prešov vyhral v dohrávanom zápase vo Zvolene 3:1

12. 02. 2020

Volejbalisti VK MIRAD Prešov vyhrali v stredajšom dohrávanom zápase 1. kola nadstavbovej časti skupiny o 5. - 9. miesto na palubovke MVK Zvolen 3:1.

Nitrania do Rennes s odhodlaním, lídra francúzskej ligy chcú potrápiť aj v odvete

11. 02. 2020

Volejbalistov VKP Bystrina SPU Nitra, posledného zástupcu SR v aktuálnom ročníku európskych pohárov, čaká v stredu večer o 20.00 h odveta osemfinále Challenge Cupu na palubovke lídra francúzskej ligy Rennes Volley 35. Favorit dvojzápasu pred dvoma týždňami pod Zoborom zvíťazil 3:1, ale Nitrania doma nepredali kožu lacno a aj v odvete sa budú snažiť súpera maximálne potrápiť.

Odložené stretnutie extraligy mužov Zvolen - Prešov odohrajú v stredu

10. 02. 2020

Na deň 12. 1. 2020 bolo plánované stretnutie Edymax extraligy mužov medzi družstvami MVK Zvolen a VK MIRAD PU Prešov. Krátko pred stretnutím prišlo na SVF písomné "Podozrenie z ovplyvnenia výsledku zápasu", v ktorom pisateľ ohlasuje možný "pokus ovplyvnenia výsledku stretnutia", pričom presne identifikoval, o ktorého hráča Zvolena sa má jednať a tiež presne špecifikoval dotknuté stretnutie podľa údajov uvedených na stránke SVF v časti Datavoley. K tomu doložil aj mailovú komunikáciu, ktorú mu dotknutý hráč v súvislosti s uvedeným stretnutím údajne poslal.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #