Challenge Cup: Slávia EU do Istanbulu, Pezinok vyzve Slovinky, Nitra proti Čiernohorcom

26. 06. 2019

Slovenské volejbalové kluby spoznali v stredu súperov v európskej pohárovej súťaži CEV Challenge Cup. Víťaz parfems.sk extraligy žien Slávia EU Bratislava sa v 16-finále stretne s tureckým Beylikdüzü Voleybol Istanbul, bronzový tím VTC Pezinok-Bilíkova bude o postup do 16-finále bojovať v novembrovom 2. kole so slovinským SIP Šempeter. Jediný mužský zástupca, brozový tím uplynulej sezóny Edymax extraligy VKP-SPU Nitra vyzve v 16-finále čiernohorského súpera Budučnost Podgorica.

Správa prezidenta SVF na XIV. Konferencii v Poprade

24. 06. 2019

Vážené dámy a páni,  delegáti konferencie, hostia a priatelia volejbalu!

Na úvod mojej správy o činnosti Slovenskej volejbalovej federácie vás chcem ubezpečiť, že sa budem striktne držať faktov, aby ste si urobili ucelený obraz o aktivitách, ktoré SVF pod mojim vedením zrealizovala za uplynulých 365 dní a aby ste mohli posúdiť a vyhodnotiť, do akej miery sa napĺňajú dlhodobé ciele a úlohy, ktoré som vám, delegátom konferencie, odprezentoval v rámci môjho programu, keď som sa pred 18 mesiacmi uchádzal o vašu dôveru. Ten zahŕňal osem ťažiskových tématických okruhov.

Marčeková prvou ženou v Správnej rade. Delegáti ju zvolili na XIV. Konferencii SVF v Poprade

23. 06. 2019

V Poprade sa v nedeľu 23. júna 2019 bez účasti viceprezidenta SVF Miloša Dubovca uskutočnila XIV. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie, s prívlastkom pracovná. Jej najdôležitejšími bodmi boli Správa o činnosti SVF za uplynulý rok, doplňujúce voľby a ocenenia pre jubilujúcich členov SVF. V zmysle Zákona o športe sa Konferencia SVF koná každý rok, tá nasledujúca bude začiatkom leta 2020.

30. 6. 2019 je termín na zaslanie Oznámenia o štatutároch

20. 06. 2019

Vážení štatutári športových klubov, touto cestou si vám dovoľujeme dať do pozornosti povinnosť, ktorá vám vyplynula z novelizácie zákona č. 83/1990 Z.z.. o združovaní občanov (Zákonom č. 346/2018 Z.z.) podľa ktorého má väčšina z vás zriadené kluby vo forme občianskych združení.

Vykonávacie pokyny - ročník 2019/2020

19. 06. 2019

Správna rada SVF dňa 11. 6. 2019 schválila Vykonávacie pokyny pre extraligu, prelínacie súťaže a Slovenský pohár seniorov pre ročník 2019/2020.

Rozpis - finálové turnaje SP staršieho žiactva

19. 06. 2019

Súťažná komisia SVF vydáva rozpisy finálových turnajov Slovenského pohára staršieho žiactva ako súčasť Vykonávacích pokynov súťaží 2018/2019.

Obrovský smútok v Senici. V snahe o pomoc prišla o život Slávka Mihálová

17. 06. 2019

Slovenskú volejbalovú rodinu zasiahla veľmi smutná správa. V sobotu 15. júna 2019 nás vo veku 41 rokov tragicky opustila bývalá volejbalová reprezentantka Slávka Mihálová, za slobodna Skubanová.

Z východu na finále SP žiakov Stará Ľubovňa a Prešov

15. 06. 2019

Na multifunkčnom ihrisku ZŠ Šrobárova sa v piatok 14. júna uskutočnil Oblastný pohár žiakov Východ SVF na vonkajších ihriskách za účasti VK MIRAD PU Prešov, VKM Stará Ľubovňa a KDS-Šport Košice. Z prvenstva a postupu na finále Slovenského pohára do Mošoviec (21. - 23. 6.) sa tešili hráči VKM Stará Ľubovňa, z druhého miesta postúpili žiaci VK MIRAD PU Prešov.

Finále mladších žiakov - trojíc ovládli Púchovčania a dievčatá Brusna

10. 06. 2019

Počas víkendu sa konali ďalšie mládežnícke finálové turnaje majstrovstiev Slovenska, tentoraz vo volejbale trojíc - mladší žiaci bojovali v Prešove a mladšie žiačky v Žiari nad Hronom. Z prvenstiev sa tešili hráči MŠK Púchov a hráčky VK Kúpele Brusno.

Tituly v mladších žiakoch - štvoriciach pre chlapcov Svidníka a dievčatá Slávie UK Dráčik

03. 06. 2019

Cez víkend sa konali ďalšie mládežnícke finálové turnaje majstrovstiev Slovenska, tentoraz vo volejbale štvoríc - mladší žiaci bojovali v Starej Ľubovni, mladšie žiačky v Prešove. Z triumfov sa rovnako ako pred dvoma týždňami v kategóriách starších žiakov a žiačok tešili TJ Slávia Svidník, resp. Slávia UK Dráčik Bratislava.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #