V ženskej extralige hneď na úvod repríza finále, medzi mužmi začne majstrovská Nitra s Košicami

19. 07. 2017

Úradujúci dvojnásobní majstri extraligy mužov, volejbalisti VKP Bystrina SPU Nitra, odštartujú sezónu domácim duelom proti VK KDS-Šport Košice. V ženskej extralige je hneď v úvodnom kole na programe repríza finále, obhajca titulu VK Slávia EU Bratislava privíta mestského rivala 1. BVK Bratislava. Rozhodol o tom žreb volejbalových súťaží pre ročník 2017-2018, ktorý sa v stredu uskutočnil v sídle Slovenskej volejbalovej federácie.

Firkaľ podpísal dvojročný kontrakt s nemeckým Dürenom

18. 07. 2017

Slovenský volejbalový reprezentant Július Firkaľ sa stal novou posilou nemeckého bundesligového tímu SWD powervolleys Düren. Deväťnásťročný ľavoruký smečiar, ktorý je momentálne s reprezentačným tímom na kvalifikačnom turnaji majstrovstiev sveta v Belgicku, podpísal so svojim novým zamestnávateľom zmluvu do roku 2019.

Mlynarčík novou posilou Hypo Tirol Alpenvolleys

17. 07. 2017

Slovenský volejbalový reprezentant Peter Mlynarčík mení po dvoch sezónach v SK Posojilnica Aich/Dob pôsobisko. Dvasaťpäťročný ľavoruký univerzál sa stal novou posilou ďalšieho rakúskeho klubu Hypo Tirol Alpen Volleys, ktorý je nástupcom Hypo Tirol Innsbruck a v sezóne 2017-2018 bude hrať v spolupráci s TSV Unterhaching v nemeckej bundeslige.

Žreb súťaží pre súťažný ročník 2017/18

17. 07. 2017

SK SVF týmto oznamuje klubom a médiám, že oficiálny žreb súťaží pre súťažný ročník 2017/18 sa uskutoční v stredu, 19. júla 2017 o 11:00 h v sídle SVF na adrese Junácka 6, 832 80 Bratislava. Žreb bude verejný s možnosťou osobnej účasti.

Palgutová posilní francúzsky Quimper

10. 07. 2017

Slovenská volejbalová reprezentantka Karin Palgutová sa stala posilou francúzskeho klubu Quimper Volley 29. Prihrávajúca smečiarka pôsobila v minulej sezóne po návrate z USA vo švajčiarskom klube Volley Lugano a so 405 bodmi sa stala najproduktívnejšou hráčkou základnej časti.

Pencová podpísala zmluvu s talianskym Legnanom. Je to splnený sen, povedala

10. 07. 2017

Slovenská volejbalová reprezentantka Jaroslava Pencová sa stala novou posilou talianskeho klubu SAB Volley Legnano, s ktorým podpísala ročnú zmluvu.

Kuciaková prestúpila v rámci Francúzska z Calais do Évreux

09. 07. 2017

Slovenská volejbalová reprezentantka Miroslava Kuciaková pred novou sezónou v rámci Francúzska zmenila klubové pôsobisko, zo Stella ES Calais sa presunula do Évreux Volley-Ball. Jej nový zamestnávateľ o tom informoval prostredníctvom svojho webu.

Nitra hlási prvú posilu. Na post libera prichádza Róbert Hupka

09. 07. 2017

Slovenský niekdajší dlhoročný volejbalový reprezentant Róbert Hupka bude vo svojej kariére pokračovať v tíme úradujúceho slovenského majstra VKP Bystrina SPU Nitra. Informuje o tom web Nitranov s dôvetkom, že ide o dvojročnú spoluprácu.

Vicemajstri z Prievidze pomáhajú chorým deťom

03. 07. 2017

Volejbalisti VK Prievidza dokázali, že majú veľké srdce. Strieborní medailisti z minulej extraligovej sezóny venovali dresy do aukcie na pomoc onkologicky chorým deťom s názvom - AUKCIA PRE ÚSMEVY PRE DETI. Svoje dresy venovali kapitán Andrej Patúc, Patrik Šimko, Martin Kudra a Marek Hraňo.

Výber Bratislavy vyhral turnaj štyroch miest v Záhrebe

03. 07. 2017

V dňoch 29.06.-2.7.2017 sa volejbalový výber Bratislavy dievčat (nar.2001 a ml.) zúčastnil na volejbalovom turnaji štyroch miest v Záhrebe. Dievčatá sa postupne stretli s výberom Budapešti, Ľubľany, Záhrebu a po troch triumfoch sa stali víťazkami turnaja.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
 • reklamní partneriRona Sport Art
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
 • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #