Veľký TV obrat nového lídra Svidníka s Prešovom, Košice zdolali majstra, výhry Komárna a Trenčína

11. 12. 2019

Volejbalisti TJ Slávia Svidník sú noví lídri mužskej Edymax extraligy. Svidníčania v televíznej predohrávke 17. kola základnej časti na Dvojke RTVS zvíťazili v Bardejove 3:2 po obrate z 0:2 nad hráčmi VK MIRAD PU Prešov a s bilanciou 11 výhier - 3 prehry sa vyšvihli na 1. miesto tabuľky. 

Slávia EU sa priblížila k Superfinále, Nitru zdolala v troch setoch

11. 12. 2019

Volejbalistky obhajcu zlata Slávie EU Bratislava spravili krok smerom k postupu na Superfinále Slovenského pohára. "Slávistky" v stredajšom prvom zápase semifinále doma zvíťazili jednoznačne 3:0 (21, 19, 18) nad tímom Volley project UKF Nitra a v januárovej odvete pod Zoborom (15. 1.) im na postup budú stačiť dva získané sety.

Omladení Nitrania do Čiernej Hory po skúsenosti a dobrú pozíciu pred odvetou

11. 12. 2019

Ako posledný zo slovenských tímov vstúpi do európskeho Challenge Cupu 2019/2020 jediný mužský zástupca - bronzový z minulého ročníka Edymax extraligy VKP Bystrina SPU Nitra. Tím spod Zobora nastúpi vo štvrtok o 19.00 h v prvom zápase šestnásťfinále na pôde čiernohorskej Budučnosti Podgorica. 

POHÁRE: Súboj Slovákov v Ostrave pre Aich/Dob, uspeli aj Friedrichshafen a Karlovarsko

11. 12. 2019

V utorkových zápasoch európskych pohárových súťaží mužov sa predstavilo viacero slovenských reprezentantov. Z víťazstiev svojich tímov sa tešili Tomáš Kriško z Friedrichshafenu, trio z rakúskeho Aich/Dobu Filip Palgut, Peter Mlynarčík a Michal Hruška a Marcel Lux z Karlovarska. Odčiniť prehru v odvetách sa budú usilovať reprezentační smečiari Michal Petráš, Jakub Ihnát a Július Firkaľ.

Volejbalový sviatok v Bardejove sa blíži. Sopko: Verím, že to bude kvalitné derby

10. 12. 2019

Projekt "Palubovková streda" zavíta premiérovo na východ Slovenska. V predohrávke 17. kola Edymax extraligy mužov sa v stredu 11. decembra stretnú v Bardejove v priamom prenose na :Dvojke (18.10) v šarišskom derby TJ Slávia Svidník a VK MIRAD PU Prešov.

Začína sa boj žien o Superfinále SP. Obhajkyne privítajú posilnenú Nitru, Brusno do Pezinka

10. 12. 2019

Nové alebo staronové šampiónky Slovenského pohára volejbalistiek potrebujú zvládnuť ešte tri kroky, ten prvý môžu spraviť tento týždeň v úvodných zápasoch semifinále. V stredu je na programe súboj domácej Slávie EU Bratislava a Volley project UKF Nitra (17.00 h), vo štvrtok si Strabag VC Bilíkova Pezinok v domácom prostredí zmeria sily s VK Brusno (20.00 h).

Pocta pre legendu. Víťazi Slovenského pohára získajú Trofej Štefana Pipu

10. 12. 2019

Víťaz Slovenského pohára mužov aj žien sa stane už od tohto ročníka držiteľom Trofeje Štefana Pipu. Meno velikána slovenského volejbalu a člena Siene slávy bude odteraz spojené s touto prestížnou súťažou. Premiérovo získajú trofej víťazi Superfinále Slovenského pohára, ktoré sa uskutoční v nedeľu 9. februára 2020 v bratislavskej Eurovia Aréne (ŠH Pasienky). Stalo sa tak na základe rozhodnutia Správnej rady SVF, ktorá na svojom poslednom zasadnutí schválila návrh Komisie pre vyznamenania a ocenenia.

Vyhodnotenie účasti RD U19 žien a RD U20 mužov v extralige

10. 12. 2019

Úsek štátnej reprezentácie vyhodnotil pôsobenie RD U19 žien a RD U20 mužov v základnej časti parfems.sk extraligy, resp. Edymax extraligy.

Volejbalová mánia v Bratislave pokračuje! Vstupenky na Superfinále SP už v predaji

09. 12. 2019

Bratislavu čaká po mimoriadne úspešných majstrovstvách Európy žien EuroVolley 2019 ďalší volejbalový sviatok! Hlavné mesto SR bude v nedeľu 9. februára 2020 v Eurovia Aréne na Pasienkoch hostiť nalepšie volejbalové kluby počas Superfinále Slovenského pohára.

Úradná správa č. 4 - 2019/2020

09. 12. 2019

SK SVF zverejnila v pondelok 9. decembra 2019 úradnú správu č. 4.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #