Piatkový program extraligy (17. 1.)

17. 01. 2020

Piatkový program extraligy (17. 1.).

Obhajca Slávia EU do Superfinále SP po zlatom sete v Nitre, Pezinok cez Brusno

15. 01. 2020

V historickom Superfinále Slovenského pohára vo volejbale žien v Eurovia Aréne (ŠH Pasienky) v Bratislave budú o novú Trofej Štefana Pipu bojovať v nedeľu 9. februára od 15.00 h volejbalistky obhajcu zlata Slávie EU Bratislava a Strabagu VC Bilíkova Pezinok. Rozhodli o tom výsledky stredajších odvetných stretnutí semifinále v Nitre a na domácej pôde Brusna v Slovenskej Ľupči.

Postup Svidníka v TV zápase v Myjave, do Superfinále SP po dráme aj Prievidza

15. 01. 2020

Volejbalisti TJ Slávia Svidník a VK OSMOS Prievidza si v nedeľu 9. februára o 18.00 h zmerajú sily v boji o novú Trofej Štefana Pipu v historickom Superfinále Slovenského pohára vo volejbale mužov. V Eurovia Aréne (ŠH Pasienky) v Bratislave to bude repríza finále SP spred dvoch rokov, keď domáca Prievidza zdolala Svidník v troch setoch.

V stredu vyvrcholí boj o Superfinále Slovenského pohára, odveta Myjava - Svidník v RTVS

14. 01. 2020

Prebojuje sa na historicky prvé Superfinále Slovenského pohára do Bratislavy jediný semifinalista z východu republiky? Bude mať historicky najúspešnejší ženský klub príležitosť obhájiť trofej? Ako obstojí úradujúci šampión mužskej extraligy? Zvládnu Myjavčania aj tretí televízny zápas v sezóne; bude im to stačiť na postup?

Pozor akcia! Skupinové zľavy na zápasy Superfinále Slovenského pohára v Bratislave!

13. 01. 2020

Veľký volejbalový sviatok sa nezadržateľne bliži! Už v nedeľu 9. februára 2020 sa v bratislavskej Eurovia Aréne (ŠH Pasienky) uskutoční Superfinále Slovenského pohára vo volejbale mužov a žien. Finále žien sa začna o 15.00, súboj o zlato v kategórii mužov je na programe o 18.00. Víťazi získajú Trofej Štefana Pipu.

Stanovisko k neodohranému zápasu Zvolen - Prešov

13. 01. 2020

Slovenská volejbalová federácia (SVF) vydáva stanovisko k neodohranému zápasu 1. kola nadstavbovej časti Edymax extraligy vo volejbale mužov v skupine o 5.-9. miesto medzi MVK Zvolen a VK MIRAD PU Prešov. Duel sa v riadnom termíne v nedeľu 12. januára 2020 nehral na základe rozhodnutia Súťažnej komisie Slovenskej volejbalovej federácie (SK SVF).

Zápas Zvolen - Prešov neodohrali

12. 01. 2020

Nedeľňajší zápas 1. kola nadstavbovej časti Edymax extraligy vo volejbale mužov v skupine o 5.-9. miesto medzi MVK Zvolen a VK MIRAD PU Prešov neodohrali na základe rozhodnutia súťažnej komisie Slovenskej volejbalovej federácie (SK SVF). O prípadnom novom termíne stretnutia rozhodne SK SVF neskôr na základe vlastného postupu.

Košice ukončili sériu Komárna, Prievidza vyhrala vo Svidníku, tešili sa aj Myjava a Prešov

11. 01. 2020

V sobotu odštartovala 1. kolo nadstavba Edymax extraligy mužov. V skupine o 1.-4. miesto zvíťazili víťazi základnej časti Košice nad Komárnom 3:1 a ukončili osemzápasovú sériu tímu z juhu Slovenska. V skupine 5.-9. potvrdila úlohu favorita Myjava, keď zdolala doma Trenčín 3:0 a Prešov prekvapil víťazstvom v troch setoch v Nitre.

Nitra ako prvá zvíťazila na pôde majstra, Prešov v dráme zdolal Brusno

11. 01. 2020

V sobotu vstúpili do nadstavbovej časti ženskej parfems.sk extraligy ďalšie štyri kluby. Majstrovská Slávia EU Bratislava prišla o tohtosezónnu domácu nezdolanosť v 1. kole skupiny o 1. - 4. miesto, tímu Volley project UKF Nitra podľahla 1:3 (16, -23, -18, -23). V skupine o 5. - 7. miesto si ako prvé pripísali výhru Prešovčanky, doma si poradili s nováčikom VK Brusno tesne 3:2 (20, -22, -23, 13, 16).

Série, rekordy, zaujímavosti. Základná časť Edymax extraligy z pohľadu štatistík

11. 01. 2020

Už dnes sa začína nadstavba Edymax extraligy mužov, v ktorej sa tímy rozdelili na dve skupiny 1.-4. a 5.-9. V článku sa pozrieme na štatistické zaujímavosti zo základnej časti, ktorú prvýkrát v histórii vyhrali volejbalisti VK KDS Šport Košice.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #