Kováč z Fínska do Bundesligy, teší sa na kvalitnú súťaž

02. 07. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Jakub Kováč bude vo svojej kariére pokračovať v nemeckej Bundeslige. Pred nasledujúcou sezónou sa 23-ročný blokár upísal klubu Netzhoppers KW-Bestensee.

PRESTUPY: Kováč sa presúva do Bundesligy

01. 07. 2020

Prestupy slovenských volejbalistov a volejbalistiek, trénerov a legionárov z extraligy pred sezónou 2020/2021:

Krišková si zahrá v talianskej A1 za Casertu: Nebolo nad čím váhať

30. 06. 2020

Slovenská volejbalistka Romana Krišková bude v novej sezóne pôsobiť v prestížnej talianskej Serie A1. Dvadsaťsedemročná univerzálka či smečiarka sa dohodla na spolupráci s klubom Volalto Caserta. Krišková bude prvou Slovenkou v súťaži od ročníka 2017/2018, keď si dres Legnana obliekala blokárka Jaroslava Pencová.

Prelínacia súťaž žien sa neuskutoční, VA Žilina a ŠVK Pezinok s právom účasti v extralige

29. 06. 2020

Volejbalová extraliga žien 2020/2021 môže mať až deväť účastníkov. Do najvyššej súťaže boli mimoriadne zaradené tímy VA Žilina a ŠVK Pezinok, ktoré sa o postup medzi elitu mali stretnúť v prelínacej súťaži.

Radosová zamierila do Níreďházy, teší sa na slovenské minisúboje

27. 06. 2020

Po Rakúsku, Nemecku, Poľsku a Rumunsku si vyskúša aj najvyššiu súťaž v Maďarsku. Slovenská volejbalová reprezentantka Nikola Radosová bude v sezóne 2020/2021 hájiť farby Fatumu Níreďháza, do klubu prestúpila po dvojročnom angažmáne v bundesligových Drážďanoch. Dvadsaťosemročnú smečiarku čaká už trinásta legionárska sezóna v rade.

Pencová počúva srdce, chce byť doma

26. 06. 2020

V stredu oslávila tridsiate narodeniny, ktoré môžu byť určitým medzníkom v jej kariére. Blokárka Jaroslava Pencová, ktorá ako jediná dokázala vyhrať anketu o najlepšiu volejbalistku Slovenska v rokoch 2013 až 2017 päťkrát za sebou (v počte prvenstiev ju so šiestimi triumfami predstihla iba Adriana Marčeková), sa rozhodla po siedmich rokoch v zahraničí vrátiť domov

Herelová v novej sezóne za Aachen: Bundesliga je pre mňa výzva

25. 06. 2020

Slovenský volejbal bude mať zastúpenie v nemeckej Bundeslige aj v nasledujúcej sezóne - Nina Herelová po roku vo francúzskom Nancy prestúpila do tímu Ladies in Black Aachen. Pre reprezentačnú blokárku, ktorá v júli oslávi svoje 27. narodeniny, to bude ôsma sezóna za hranicami a piata legionárska krajina - po Rakúsku (Schwechat), Česku (Prostějov), Poľsku (Bielsko-Biala) a Francúzsku.

Lux zostáva v Karlovarsku. Liga majstrov je príjemný bonus, vraví

18. 06. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Marcel Lux si aj v budúcej sezóne bude obliekať dres VK ČEZ Karlovarsko. S klubom sa dohodli na predĺžení spolupráce o ďalší rok.

Od kohútov ku kocúrom. Pavelka opúšťa Prievidzu, posilnil Příbram

17. 06. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Martin Pavelka bude v novom ročníku pôsobiť v Česku. Čoskoro 28-ročný smečiar sa dohodol na spolupráci s klubom Kocouři Příbram, nový zamestnávateľ ho predstavil na svojom webe.

Ihnát aj Mečiar na severe Moravy predĺžili zmluvy

12. 06. 2020

Až osem slovenských volejbalistov pôsobilo v minulej sezóne v českej extralige. Tú rovnako ako väčšinu súťaží v Európe pre koronavírusovú hrozbu predčasne ukončili bez udelenia majstrovských titulov. Po 21 kolách základnej časti figurovalo na čele tabuľky Karlovarsko pred Českými Budějovicami a Brnom. Najviac bodujúcimi Slovákmi boli Jakub Ihnát z VK Ostrava a Marek Mečiar z tímu Black Volley Beskydy. Pre oboch to bola v najvyššej českej súťaži premiéra a obaja 23-roční smečiari v kluboch z Moravsko-sliezskeho kraja predĺžili zmluvy.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #