Jakábová: Milujem zápasy, v ktorých ide o všetko

29. 03. 2017

Volejbalistky VK EPERIA Prešov stoja na prahu historickej udalosti. Jednu z nich už prepísali v sobotu, keď zdolali v druhom zápase štvrťfinále vicemajstrovský KV MŠK Oktan Kežmarok a dosiahli vôbec prvé víťazstvo v play off. Vo štvrtok sa môžu do histórie zapísať ešte výraznejšie, pretože v prípade víťazstva v Kežmarku by postúpili do semifinále.

LEGIONÁRI: Kóšová v semifinále bundesligy

28. 03. 2017

Slovenská blokárka Simona Kóšová si zahrá v semifinále nemeckej bundesligy. V pondelok večer vyhral jej tím 1. VC Wiesbaden v rozhodujúcom treťom štvrťfinále na palubovke Potsdamu 3:1 a zabezpečil si nielen postup medzi štyri najlepšie tímy, ale minimálne aj bronzovú medailu, ktorú dostanú obaja zdolaní semifinalisti.

COP Trenčín prekvapujúco vyhral v zápase o 5.-8. miesto nad Komárnom 3:1

26. 03. 2017

Volejbalisti COP Trenčín prekvapujúco zvíťazili v prvom zápase skupiny o 5. - 8. miesto v extralige mužov nad VK Spartak UJS Komárno 3:1. Druhý zápas je na programe v sobotu 1. apríla v Komárne.

Majster s vicemajstrom vstúpili do semifinále úspešne

25. 03. 2017

V prvých zápasoch semifinálových sérií extraligy mužov sa tešili domáce tímy. Obhajca titulu VKP Bystrina SPU Nitra zdolal VK KDS Šport Košice 3:1 a vicemajster VK MIRAD PU Prešov zvíťazil nad VK Prievidza v drmatickom zápase 3:2. V úvodnom zápase o 5.-8. miesto vyhrali hráči TJ Spartak Myjava na palubovke TJ Slávia Svidník 3:0. Súboj COP Trenčín - VK Spartak UJS Komárno je na programe v nedeľu.

Slávia EU aj 1. BVK v semifinále, Prešov si vynútil rozhodujúci zápas

25. 03. 2017

Volejbalistky VK Slávia EU Bratislava potvrdili postup do semifinále extraligy. V druhom zápase štvrťfinále vyhrali obhajkyne titulu na palubovke nováčika Hit UCM Trnava hladko 3:0 a v sérii zvíťazili 2:0 na zápasy. Medzi štyri najlepšie tímy sa prebojovali aj hráčky 1. Bratislavského volejbalového klubu, ktoré vyhrali na palubovke COP Nitra 3:0 a v semifinále sa stretnú s Volley project UKF Nitra. COP Nitra bude hrať o 5.-8. miesto s VTC Pezinok.

Štartuje semifinále mužov. Nitra vyzve Košice, Prešov čaká Prievidza

25. 03. 2017

Už v sobotu 25. marca sa prvými zápasmi začínajú semifinálové série extraligy mužov. Úradujúci majster VKP Bystrina SPU Nitra sa stretne s obhajcami bronzu VK KDS Šport Košice a vicemajster VK MIRAD PU Prešov sa o postup do finále pobije s VK Prievidza. Hrá sa na tri víťazné zápasy. Začínajú sa aj série o 5.-8. miesto, v ktorých nastúpia proti sebe TJ Slávia Svidník - TJ Spartak Myjava a COP Trenčín - VK Spartak UJS Komárno.

UKF Nitra je po víťazstve 3:1 v Pezinku prvým semifinalistom

24. 03. 2017

Volejbalistky Volley project UKF Nitra postúpili do semifinále play off extraligy. V piatkovom druhom zápase štvrťfinále vyhrali na palubovke VTC Pezinok 3:1 a v sérii triumfovali 2:0 na zápasy. Do semifinále postúpila Nitra piatykrát za sebou, medzi štyrmi najlepšími tímami nechýbala ani raz od sezóny 2012-13. Ne medailu si však tím spod Zobora ešte nesiahol.

Lamanec: S Nitrou sa budeme biť o každý jeden bod

24. 03. 2017

Košickí volejbalisti si po roku opäť zahrajú v semifinále. Rozhodlo o tom ich štvrtkové víťazstvo 3:2 nad Komárnom. Obhajcovia bronzu boli blízko k vypadnutiu, ale od stavu 0:2 pridali a vo výbornej atmosfére otočili zápas vo svoj prospech. Z triumfu sa zverenci trénera Richarda Vlkolinského dlho tešiť nemôžu, pretože už v sobotu nastúpia v prvom semifinálovom zápase na pôde majstrovskej Nitry.

Košice po obrate z 0:2 postúpili do semifinále

23. 03. 2017

Posledným semifinalistom extraligy mužov sa stali volejbalisti VK KDS Šport Košice. V rozhodujúcom treťom zápase štvrťfinálovej série vyhrali nad VK Spartak UJS Komárno 3:2, keď otočili duel z 0:2 na sety. V semifinále sa obhajcovia bronzu stretnú s úradujúcim majstrom VKP Bystrina SPU Nitra. Prvý duel je na programe už v sobotu o 18:00 pod Zoborom. Komárno sa v sérii o 5.-8. miesto stretne s COP Trenčín.

Jakubov: Komárno má kvalitný tím, ale verím, že to doma zvládneme

22. 03. 2017

Volejbalisti VK KDS Šport Košice obhajujú minuloročný historický bronz v extralige. Ak chcú zverenci trénera Richarda Vlkolinského postúpiť do bojov o medaily aj v tejto sezóne, musia vo štvrtok zdolať v rozhodujúcom treťom zápase štvrťfinále finalistu zo sezóny 2014-15 VK Spartak UJS Komárno. Opora košického tímu a najviac bodujúci hráč východniarov Miroslav Jakubov verí, že Košičania využijú domáce prostredie a postúpia medzi štyri najlepšie tímy.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
  • reklamní partneriHUCKSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
  • reklamní partneriRona Sport Art
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
  • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #