Archív zápasov

ROK 2016

Slovinsko - Slovensko 2:3 (21, -24, -22, 21, -11) - prípravný zápas v Maribore 27 .mája
SR: Abrhámová 20, Crkoňová 21, Radosová 12, Pencová 17, Koseková 2, Salanciová 7, libero Valachová (Kuciaková 6, Palgutová 0, Šmitalová 0). Tréner: M. Rojko.

Slovinsko - Slovensko 2:3 (-23, 13, 25, -20, -9) - prípravný zápas v Maribore 28. mája
SR: Kuciaková 2, Pencová 10, Crkoňová 7, Drobňáková 22, Kóšová 5, Koseková 1, libero Valachová (Abrhámová 7, Salanciová 2, Palgutová 9, Sedláčková 0, Šmitalová 7, Kubová 15). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Bielorusko 3:1 (19, -24, 22, 24) - na 1. turnaji A-skupiny EL 3. júna v poľskej Twardogóre
SR: Kuciaková 6, Abrhámová 6, Crkoňová 2, Drobňáková 11, Pencová 12, Koseková 5, libero Valachová (Kubová 18, Palgutová 0, Salanciová 3, Šmitalová 4). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Albánsko 3:1 (22, -19, 17, 19) - na 1. turnaji A-skupiny EL 4. júna v poľskej Twardogóre
SR: Kuciaková 7, Pencová 0, Kubová 22, Palgutová 9, Kóšová 3, Koseková 0, libero Valachová (Salanciová 1, Drobňáková 9, Abrhámová 10, Sedláčková 0, Šmitalová 8). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Poľsko 3:2 (22, 18, -24, -19, 8) - na 1. turnaji A-skupiny EL 5. júna v poľskej Twardogóre
SR: Kuciaková 4, Abrhámová 10, Kubová 14, Drobňáková 10, Pencová 21, Koseková 1, liberá Valachová a Doležajová (Palgutová 8, Šmitalová 4, Salanciová 0). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Bielorusko 3:2 (23, 20, -19, -15, 8) - na 2. turnaji A-skupiny EL 17. júna v albánskom Drači
SR: Koseková 2, Kubová 9, Abrhámová 17, Drobňáková 16, Pencová 13, Radosová 4, libero Valachová (Kuciaková 2, Salanciová 2, Palgutová 1, Šmitalová 1, Ovečková). Tréner: M. Rojko.

Albánsko - Slovensko 1:3 (22, -23, -18, -22) - na 2. turnaji A-skupiny EL 18. júna v albánskom Drači
SR: Koseková, Drobňáková 3, Pencová 14, Kubová 8, Palgutová 1, Abrhámová 20 – libero Valachová (Kuciaková 2, Radosová 12, Šmitalová). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Poľsko 1:3 (-21, -24, 13, -22) - na 2. turnaji A-skupiny EL 19. júna v albánskom Drači
SR: Koseková 0, Radosová 16, Šmitalová 19, Salanciová 10, Drobňáková 2, Abrhámová 14, libero Valachová (Kuciaková 9, Ovečková 0, Palgutová 2). Tréner: M. Rojko.

Slovinsko - Slovensko 2:3 (-16, 18, 24, -17, -12) - v 1. zápase semifinále EL 22. júna v Ľubľane
SR: Pencová 21, Abrhámová 19, Drobňáková 19, Radosová 12, Koseková 4, Kubová 2, libero Valachová (Palgutová 2). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Slovinsko 3:1 (18, -22, 13, 15) - v odvete semifinále EL 26. júna v Bratislave (AEGON Aréne)
SR: Koseková 3, Radosová 13, Abrhámová 14, Kubová 4, Drobňáková 10, Pencová 18, libero Valachová (Kuciaková 2, Palgutová 0, Crkoňová 4, Šmitalová 1, Ovečková 0). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Azerbajdžan 1:3 (-19, 18, -22, -20) - v 1. zápase finále EL 30. júna v Nitre
SR: Abrhámová a Crkoňová po 14, Pencová 11, Drobňáková a Radosová po 7, Koseková 2, libero Valachová (Palgutová a Šmitalová po 2, Kuciaková 1, Ovečková 0), Tréner: M. Rojko.

Azerbajdžan - Slovensko 3:0 (15, 22, 20) - v odvete finále EL 3. júla v Baku
SR: Radosová 11, Abrhámová 0, Crkoňová 7, Drobňáková 2, Pencová 7, Koseková 1, libero Valachová (Palgutová 1, Kubová 3, Ovečková 0, Šmitalová 3, Kuciaková 5). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Francúzsko 3:0 (17, 24, 25) - na turnaji Savaria Cup v Szombathely (Maď.) 19. augusta
SR: Radosová 11, Šmitalová 7, Dudová 3, Kuciaková 3, Abrhámová 14, Crkoňová 4, libero Valachová (Palgutová 4, Drobňáková 1, Salanciová 0, Koseková 0). Tréner: M. Rojko.

Maďarsko - Slovensko 0:3 (-20, -7, -23) - na turnaji Savaria Cup v Szombathely (Maď.) 20. augusta
SR: Drobňáková 11, Pencová 15, Koseková 3, Salanciová 15, Hrončeková 7, Kubová 9, libero Valachová (Palgutová 0, Crkoňová 0). Tréner: M. Rojko.

Rakúsko - Slovensko 0:3 (-17, -22, -21) - na turnaji Savaria Cup v Szombathely (Maď.) 21. augusta
SR: Palgutová 5, Pencová 9, Dudová 3, Kuciaková 2, Šmitalová 7, Crkoňová 7, libero Valachová (Salanciová 7, Abrhámová 5, Radosová 7, Kubová 4, Koseková 0). Tréner: M. Rojko.

Poľsko - Slovensko 3:1 (22, 19, -17, 22) - v prípravnom zápase v Szczyrku 29. augusta
SR: Radosová 12, Hrončeková 3, Crkoňová 12, Drobňáková 9, Pencová 18, Koseková 4, liberá Valachová a Doležajová (Kuciaková 9, Abrhámová 5, Kubová 3, Dudová 1, Šmitalová 2, Palgutová 0). Tréner: M. Rojko.

Poľsko - Slovensko 3:0 (20, 18, 23) - v prípravnom zápase v Szczyrku 30. augusta
SR: Drobňáková 8, Crokoňová 11, Pencová 12, Radosová 5, Dudová 3, Šmitalová 3, liberá Valachová a Doležajová (Kuciaková 3, Palgutová 3, Abrhámová 8, Kubová 6, Hrončeková 3, Koseková). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Slovinsko 3:1 (-22, 16, 22, 13) - v prípravnom zápase v Liptovskom Hrádku 9. septembra
SR: Dudová 7, Kuciaková 8, Hrončeková 12, Kubová 19, Palgutová 13, Šmitalová 13, libero Valachová (Abrhámová 0). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Slovinsko 0:3 (-22, -25, -10) - v prípravnom zápase v Poprade 10. septembra
SR: Koseková 2, Radosová 5, Abrhámová 8, Drobňáková 6, Pencová 7, Crkoňová 3, libero Valachová (Palgutová 2, Salanciová 4, Kuciaková 0, Kubová 2, Dudová 1). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Slovinsko 1:3 (-20, -23, 13, -21) - v prípravnom zápase v Poprade 11. septembra
SR: Koseková 4, Crkoňová 17, Pencová 10, Radosová 15, Drobňáková 3, Abrhámová 6, libero Valachová (Hrončeková 3, Salanciová 12, Dudová 0, Palgutová 1, Šmitalová 0). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Chorvátsko 0:3 (-12, -15, -18) - na 1. turnaji 2. kola KME v Povoa de Varzim (Port.) 16. septembra
SR: Salanciová 3, Hrončeková 2, Crkoňová 1, Radosová 2, Pencová 6, Koseková 0, libero Valachová (Kuciaková 5, Kubová 2, Drobňáková 2, Dudová 3, Šmitalová 3). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Portugalsko 3:1 (19, 17, -23, 21) - na 1. turnaji 2. kola KME v Povoa de Varzim (Port.) 17. septembra
SR: Pencová 16, Koseková 0, Kuciaková 6, Šmitalová 10, Kubová 11, Radosová 14, libero Valachová (Salanciová 2, Crkoňová 2, Dudová 1). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Izrael 3:1 (17, -18, 20, 21) - na 1. turnaji 2. kola KME v Povoa de Varzim (Port.) 18. septembra
SR: Kuciaková 7, Šmitalová 2, Kubová 10, Radosová 10, Pencová 17, Koseková 0, libero Valachová (Salanciová 0, Hrončeková 20, Crkoňová 4, Drobňáková 0, Dudová 2). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Izrael 3:1 (15, 23, -21, 25) - na 2. turnaji 2. kola KME v Rovinj (Chor.) 22. septembra
SR: Koseková 1, Kuciaková 8, Hrončeková 11, Kubová 12, Radosová 14, Pencová 16, libero Valachová (Drobňáková 10, Crkoňová 4, Dudová 1, Salanciová 0, Šmitalová 2). Tréner: M. Rojko.

Chorvátsko - Slovensko 3:0 (21, 20, 24) - na 2. turnaji 2. kola KME v Rovinj (Chor.) 23. septembra
SR: Crkoňová 11, Pencová 7, Radosová 8, Koseková 2, Drobňáková 10, Hrončeková 4, libero Valachová (Šmitalová 3, Kubová 0, Dudová 0). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Portugalsko 3:1 (19, 14, -18, 17) - na 2. turnaji 2. kola KME v Rovinj (Chor.) 25. septembra
SR: Koseková 5, Crkoňová 18, Radosová 14, Pencová 11, Drobňáková 12, Hrončeková 10, libero Valachová (Kuciaková 0, Dudová 0, Šmitalová 1, Salanciová 0). Tréner: M. Rojko.

Česko - Slovensko 3:0 (14, 20, 15) - v 1. zápase 3. kola KME v Jablonci nad Nisou (ČR) 1. októbra
SR: Radosová 8, Hrončeková 3, Crkoňová 3, Drobňáková 4, Pencová 4, Koseková 0, libero Valachová (Dudová 0, Kubová 6, Salanciová 1, Šmitalová 1, Kuciaková 0). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Česko 3:2 (-26, 19, -23, 22, 10) - v odvete 3. kola KME v Poprade 5. októbra
SR: Koseková 2, Kubová 15, Hrončeková 18, Kuciaková 17, Pencová 18, Radosová 14, libero Valachová (Dudová 0, Crkoňová 1). Tréner: M. Rojko.

ROK 2015

Slovensko - Bielorusko 3:1 (20, -20, 19, 28) - v prípravnom zápase 14. mája v Leviciach
SR: Kóšová 9, Dudová 5, Noseková 14, Pencová 14, Crkoňová 14, Radosová 20, libero Valachová (Koseková 0, Kubová 0, Hrončeková 0, Herelová 0). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Bielorusko 2:3 (22, 21, -12, -21, -12) - v prípravnom zápase 15. mája v Leviciach
SR: Hrončeková 10, Drobňáková 6, Dudová 7, Noseková 10, Pencová 10, Crkoňová 16, liberá Valachová a Nikmonová (Radosová 5, Koseková 0, Kóšová 2, Kubová 2, Kijaková 3, Herelová 0). Tréner: M. Rojko.

Azerbajdžan - Slovensko 3:0 (22, 18, 23) - v 1. zápase 3. kola kvalifikácie ME 2015 23. mája v Baku
SR: Radosová 4, Pencová 5, Crkoňová 11, Noseková 6, Koseková 2, Kóšová 5, libero Valachová (Kubová 3, Dudová 0, Herelová 0, Drobňáková 8, Hrončeková 2). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Azerbajdžan  3:0 (24, 19, 18) - Zlatý set: 6:15 - v odvete 3. kola kvalifikácie ME 2015 30. mája v Leviciach
SR: Hrončeková 4, Drobňáková 11, Crkoňová 13, Pencová 8, Radosová 14, Dudová 5, libero Valachová (Noseková 0, Koseková 0, Kijaková 0, Kóšová 0). Tréner: M. Rojko.

ROK 2014

Slovensko - Slovinsko 1:3 (-22, 16, -30, -13) v prípravnom zápase v Púchove 16. mája
SR: Růžičková 2, Stankovianska 14, Kuciaková 14, Pencová 15, Noseková 2, Crkoňová 11, libero Valachová (Drobňáková 7, Soaresová 1, Dudová 2). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Slovinsko 2:3 (20, -18, -23, 18, -14) - v prípravnom zápase v Púchove 17. mája
SR: Dudová 8, Soares 11, Kóšová 21, Kijaková 8, Abrhámová 10, Noseková 15, libero Valachová (Salanciová 5, Stankovianska 2). Tréner: M. Rojko.

Rakúsko - Slovensko 0:3 (-23, -16, -17) - v 2. kole kvalifikácie ME vo Viedni 21. mája
SR:
Dudová 7, Stankovianska 11, Kuciaková 3, Pencová 8, Noseková 4, Crkoňová 8, libero Valachová (Drobňáková 1, Kijaková 1, Soares 0, Abrhámová 7). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Rumunsko 0:3 (-14, -21, -21) - v 2. kole kvalifikácie ME vo Viedni 22. mája
SR:
Dudová 2, Stankovianska 2, Kuciaková 11, Pencová 4, Noseková 3, Crkoňová 4, libero Valachová (Drobňáková 3, Ružičková 6, Soares 7, Abrhámová 2). Tréner: M. Rojko.

Bosna a Hercegovina - Slovensko 0:3 (-16, -22, -14) - v 2. kole kvalifikácie ME vo Viedni 23. mája
SR:
Noseková 9, Crkoňová 9, Dudová 9, Kuciaková 10, Pencová 12, Soaresová 5 (liberka Valachová). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Rumunsko 0:3 (-19, -19, -14) - v 2. kole kvalifikácie ME v Piatra Neamt 30. mája
SR:
Dudová 0, Kubová 6, Kuciaková 3, Abrhámová 9, Crkoňová 3, Noseková 5, libero Valachová (Kóšová 3, Růžičková 3, Drobňáková 5, Kijaková 0, Soares 4). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Rakúsko 3:0 (24, 16, 23) - v 2. kole kvalifikácie ME v Piatra Neamt 31. mája
SR:
Dudová 5, Kubová 11, Kuciaková 10, Abrhámová 9, Noseková 12, Crkoňová 2, libero Valachová (Kóšová 7, Soares 0). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Bosna a Hercegovina 3:1 (-23, 19, 19, 18) - v 2. kole kvalifikácie ME v Piatra Neamt 1. júna
SR:
Dudová 3, Kubová 19, Abrhámová 10, Drobňáková 4, Kóšová 10, Noseková 6, libero Valachová (Kuciaková 11, Růžičková 4, Soaresová 1). Tréner: M. Rojko.

Bulharsko - Slovensko 3:1 (13, 19, -24, 24) - v 3. kole kvalifikácie MS, 3. januára v Samokove (BUL)
SR: Crkoňová 2, Dudová 2, Salanciová 2, Abrhámová 11, Kubová 2, Kuciaková 14 (liberka Valachová, Stankovianska 12, Bramborová 0, Kijaková 13, Hrončeková 5). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Bielorusko 3:1 (-18, 18, 20, 16) - v 3. kole kvalifikácie MS, 4. januára v Samokove (BUL)
SR: Hrončeková 1, Dudová 3, Kijaková 3, Abrhámová 19, Stankovianska 13, Kuciaková 10 (liberka Valachová, Salanciová 8, Kubová 0, Smataníková 0, Bramborová 1, Crkoňová 12). Tréner: M. Rojko.

Slovensko - Česko 0:3 (-27, -12, -21) - v 3. kole kvalifikácie MS, 5. januára v Samokove (BUL)
SR: Dudová 1, Salanciová 5, Abrhámová 9, Stankovianska 2, Kuciaková 10, Crkoňová 7 (liberka Valachová, Kijaková 4, Kubová 9, Bramborová 1, Smataníková 1, Hrončeková 2). Tréner: M. Rojko.

ROK 2013

Slovensko - Belgicko 1:3 (-22, -23, 21, -16) - v oficiálnom prípravnom zápase, 17. mája v Poprade
SR:
Viestová 4, Soaresová 20, Bramborová 8, Drobňáková 7, Kóšová 12, Crkoňová 14, libero Valachová (Stankovianska 2, Dudová 0, Kuciaková 0). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Belgicko 2:3 (-23, -23, 24, 22, -13) - v neoficiálnom prípravnom zápase, 18. mája v Poprade
SR: Viestová, Stankovianska, Drobňáková, Kuciaková, Pencová, Hrončeková, libero Valachová (Dudová, Bramborová, Salanciová, Kubová, T. Crkoňová, Kóšová, Soaresová). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Lichtenštajnsko 3:0 (9, 10, 10) - v 1. kole kvalifikácie MS 2014, 24. mája v Poprade - štatistika
SR: Dudová 3, Kubová 13, Drobňáková 11, Kóšová 10, Hrončeková 14, Kuciaková 7, libero Valachová. Tréner: M. Čada.

Slovensko - Rakúsko 3:2 (-22, -23, 23, 17, 12) - v 1. kole kvalifikácie MS 2014, 25. mája v Poprade - štatistika
SR: Viestová 2, Soaresová 16, Kuciaková 13, Pencová 4, Bramborová 1, Crkoňová, libero Valachová (Drobňáková 10, Kóšová 8, Kubová 3, Dudová 6). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Grécko 3:1 (-25, 21, 21, 11) - v 1. kole kvalifikácie MS 2014, 26. mája v Poprade - štatistika
SR: Dudová 9, Soaresová 17, Kuciaková 12, Kóšová 7, Drobňáková 12, Crkoňová 21, libero Valachová (Bramborová 0, Viestová 0, Kubová 0). Tréner: M. Čada.

Bielorusko - Slovensko 3:0 (19, 10, 17) - v 1. zápase 3. kola kvalifikácie ME 2013 v Mogiľove 1. júna štatistika
SR: Viestová 2, Soaresová 8, Kuciaková 3, Kóšová 3, Pencová 8, Bramborová 7, libero Valachová (Drobňáková 1, Kubová 1, Dudová 0, Crkoňová 3). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Bielorusko 3:1 (-15, 19, 17, 20) - Zlatý set 14:16  - v  odvete 3. kola kvalifikácie ME 2013 v Poprade 6. júna štatistika
SR: Smák 1, Drobňáková 19, Pencová 17, Stankovianska 19, Kubová 5, Crkoňová 10, libero Valachová (Soaresová 1). Tréner: M. Čada.

Slovensko - KĽDR 0:3 (-14, -15, -17) v skupine na Svetovej univerziáde v Kazani 8. júla
SR:
Dudová, Kubová, Kóšová, Pencová, Kuciaková, Drobňáková, libero Valachová (Stankovianska, Salanciová). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Čína 3:1 (22, -18, 20, 26) v skupine na Svetovej univerziáde v Kazani 9. júla
SR:
Dudová, Stankovianska, Kuciaková, Drobňáková, Pencová, Kóšová, libero Valachová (Kubová, Salanciová, Abrhámová). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Taiwan 2:3 (20, -14, 21, -21, -12) v skupine na Svetovej univerziáde v Kazani 10. júla
SR:
Dudová, Stankovianska, Kuciaková, Kubová, Pencová, Kóšová, libero Valachová (Drobňáková, Salanciová, Hudecová). Tréner: M. Čada.

Slovensko - USA 3:0 (10, 18, 19) o 9.-16. miesto na Svetovej univerziáde v Kazani 12. júla
SR:
Smataníková, Kubová, Abrhámová, Salanciová, Kuciaková, Kóšová, libero Valachová (Pencová, Stankovianska). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Hong Kong 3:0 (22, 11, 11) o 9.-12. miesto na Svetovej univerziáde v Kazani 13. júla
SR:
Smataníková, Hudecová, Stankovianska, Kóšová, Abrhámová, Drobňáková, libero Valachová (Dudová, Kuciaková, Kubová). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Česko 3:0 (23, 20, 16) o 9. miesto na Svetovej univerziáde v Kazani 15. júla
SR:
Dudová, Stankovianska, Pencová, Abrhámová, Kuciaková, Drobňáková, libero Valachová (Kubová). Tréner: M. Čada.

ROK 2012

Francúzsko - Slovensko 3:0 (16, 19, 22) - v prípravnom zápase v Albi 18. mája
SR:
Soaresová, Viestová, Radosová, Bramborová, Hrončeková, Crkoňová, libero Nikmonová (Kuciaková, Smák, Noseková, Pencová, Drobňáková). Tréner: M. Čada.

Francúzsko - Slovensko 2:3 (23, -18, 24, -21, -8) - v prípravnom zápase v Montauban 19. mája
SR:
Smák, Soaresová, T. Crkoňová, Pencová, Noseková, Radosová, libero Nikmonová (Viestová, Kuciaková). Tréner: M. Čada.

Francúzsko - Slovensko 2:3 (17, 22, -18, -16, -8) - v prípravnom zápase v Toulouse 20. mája
SR:
Viestová, Kuciaková, Bramborová, Drobňáková, Hrončeková, Pencová, libero Nikmonová (Noseková, Smák, Soaresová). Tréner: M. Čada.

Maďarsko - Slovensko 0:3 (-23, -14, -20) - v prípravnom zápase v Miskolci 25. mája
SR:
Smák, Soaresová, Hrončeková, Crkoňová, Noseková, Radosová, libero Nikmonová (Bramborová). Tréner: M. Čada.

Maďarsko - Slovensko 2:3 (-15, 22, 23, -20, -7) v prípravnom zápase v Miskolci 26. mája
SR:
Viesová, Soaresová, Crkoňová, Pencová, Bramborová, Radosová, libero Nikmonová (Smák, Drobňáková, Noseková). Tréner: M. Čada.

Azerbajdžan - Slovensko 3:2 (18, -25, 22, -23, 13) v prípravnom zápase, 17. augusta v Baku
SR:
Viestová 5, Soaresová 26, Bramborová 19, Radosová 16, Hrončeková 1, Crkoňová 8, liberá Valachová a Nikmonová (Pencová 12, Smák 0, Kuciaková 1). Tréner: M. Čada.

Azerbajdžan - Slovensko 2:3 (20, -17, -18, 17, -10) v prípravnom zápase, 18. augusta v Baku
SR:
Smák 2, Soares 11, Noseková 12, Radosová 18, Pencová 16, Crkoňová 15, liberá Nikmonová a Valachová (Kuciaková 2, Bramborová 1). Tréner: M. Čada.

Azerbajdžan - Slovensko 0:3 (-19, -21, -17) v prípravnom zápase, 21. augusta v Baku
SR:
Viestová 3, Kuciaková 11, Hrončeková 8, Kóšová 10, Salanciová 12, Bramborová 13, liberá Valachová, Nikmonová (Radosová 1). Tréner: M. Čada.

Azerbajdžan - Slovensko 3:2 (23, -16, -23, 23, 9) v prípravnom zápase, 22. augusta v Baku
SR:
Viestová 4, Soares 17, Kóšová 1, Hrončeková 16, Salanciová 20, Noseková 4, liberá Nikmonová a  Valachová (Kuciaková 1, Radosová 13, Crkoňová 11). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Bank BPS Muszynianka Fakro (Poľ.) 3:2 (23, 21, -24, -20, 13) v prípravnom zápase 29. augusta v Poprade
SR:
Viestová 4, Soares 20, Bramborová 19, Radosová 0, Hrončeková 9, Crkoňová 11, libero Valachová (E. Salanciová 11, Smák 0, Kuciaková 1, Nikmonová 0, Pencová 5). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Maďarsko 3:0 (16, 12, 14) v prípravnom zápase 31. augusta v Poprade
SR:
Viestová 3, Soaresová 9, Bramborová 16, E. Salanciová 3, Pencová 4, Crkoňová 10, liberá Nikmonová a Valachová (Radosová 10). Tréner: M. Čada

Slovensko - Maďarsko 3:1 (12, -21, 14, 10) v prípravnom zápase 1. septembra v Poprade
SR:
Smák 3, Soaresová 7, Hrončeková 15, Pencová 11, Radosová 18, Bramborová 3, liberá Valachová a Nikmonová (Kuciaková 6, E. Salanciová 14). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Španielsko 2:3 (16, -20, 19, -26, -11) v kvalifikácii ME, 8. septembra v Poprade
SVK:
Viestová 1, Soaresová 24, E. Salanciová 19, Pencová 16, Bramborová 10, Crkoňová 11, libero Valachová (Radosová 4, Smák 2, Nikmonová 0, Hrončeková 0, Kuciaková 0). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Izrael 3:0 (16, 18, 18) v kvalifikácii ME, 7. septembra v Poprade
SVK:
Viestová 3, Hrončeková 4, E. Salanciová 9, Soaresová 12, Bramborová 11, Crkoňová 18, libero Valachová (Pencová 5). Tréner: M. Čada.
 
Slovensko - Švédsko 3:0 (17, 15,  11) v kvalifikácii ME, 6. septembra v Poprade
SVK:
Viestová 2, Hrončeková 9, E. Salanciová 13, Soaresová 8, Radosová 13, Crkoňová 15, libero Valachová (Nikmonová 0). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Švédsko 3:0 (20, 17, 12) v kvalifikácii ME, 15. septembra v Raanane
SVK:
Viestová 4, Soaresová 19, Kuciaková 7, Hrončeková 7, E. Salanciová 11, Crkoňová 11, libero Valachová. Tréner: M. Čada.

Slovensko - Izrael 3:1 (22, -20, 17, 22) v kvalifikácii ME, 14. septembra v Raanane
SVK:
Viestová 0, Soaresová 17, Kuciaková 12, Hrončeková 13, E. Salanciová 9, Crkoňová 15, libero Valachová (Smák 1, Radosová 0, Bramborová 8, Nikmonová 0). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Španielsko 2:3 (-24, 21, -20, 17, -15) v kvalifikácii ME, 14. septembra v Raanane
SVK:
Viestová 5, Soaeresová 14, E. Salanciová 12, Pencová 3, Bramborová 6, Crkoňová 19, libero Valachová (Kuciaková 7, Hrončeková 4, Smák 4, Radosová 4). Tréner: M. Čada.

ROK 2011

Poľsko - Slovensko 3:0 (14, 17, 20) na Memoriáli Agáty Mrózovej-Olszewskej 9. septembra v Dabrowej Gorniczi
Slovensko:
Hatinová, Hrončeková, Zburová, Soares, Radosová, Bramborová, libero Nikmonova (Kuciakova, Dudova-Frigmanská, Konečná). Tréner: M. Čada

Rusko - Slovensko 3:0 (23, 14, 21) na Memoriáli Agáty Mrózovej-Olszewskej 10. septembra v Dabrowej Gorniczi
Slovensko:
Zburová, Hatinová, Hrončeková, Soares, Noseková, Radosová, libero Nikmonová (Frigmanská, Bramborová Kuciaková). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Chorvátsko 0:3 (-13, -16, -17) na Memoriáli Agáty Mrózovej-Olszewskej 11. septembra v Dabrowej Gorniczi
Slovensko:
Zburová, Soaresová, Hrončeková, Hatinová, Noseková, Konečná (liberka Nikomonová, Bramborová, Radosová, Frigmanská, Kóšová, Kuciaková). Tréner: M. Čada.

OLYMPIJSKÁ PREDKVALIFIKÁCIA NA OH 2012 (november, Rusko)
RUSKO – SLOVENSKO 3:0 (14, 18, 11)
SVK:
Smák, Soaresová, Hrončeková, Hatinová, Noseková, Bramborová (liberka Nikmonová, Zburová, Radosová, E. Salanciová). Tréner: M. Čada.

SLOVENSKO – BELGICKO 0:3 (-17, -16, -14)
SVK:
Smák, Soaresová, Hrončeková, Hatinová, Noseková, Bramborová (liberka Nikmonová, Pencová, Radosová, E. Salanciová). Tréner: M. Čada.

ROK 2010

Slovensko - Česko 3:2 (22, 23, -24, -24, 17) v oficiálnom medzištátnom zápase, 12. mája v Brne
SR:
Zburová, Soaresová, Hatinová, Hrončeková, Rojková, Noseková, libero Valachová (Frigmanská, Kubová). Tréner M. Čada.

Slovensko - Česko 0:3 (-18, -21, -19) v oficiálnom medzištátnom zápase, 13. mája v Brne
SR:
Pencová, Gogolová, Frigmanská, Soaresová, Noseková, Rojková, libero Valachová (Zburová, Kubová, Hatinová, Hrončeková). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Izrael 2:3 (25, 15, -17, -16, -8) v kvalifikácii ME, 21. mája v Severodonecku
SR:
Zburová 2, Soaresová 21, Rojková 11, Noseková 14, Hatinová 15, Hrončeková 10, libero Valachová (Frigmanská 3, E. Salanciová 0, Bramborová 0, J. Gogolová 0). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Veľká Británia 3:0 (19, 27, 17) v kvalifikácii ME, 22. mája v Severodonecku
SR:
Noseková 6, Rojková 9, Hrončeková 2, Hatinová 9, Soares 19, Zburová 0, libero Valachová (Bramborová 1, Pencová 7). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Ukrajina 1:3 (-20, -14, 25, -19) v kvalifikácii ME, 23. mája v Severodonecku
SR:
Zburová 0, Soaresová 17, Hatinová 17, Pencová 3, Noseková 8, Rojková 1, libero: Valachová (J. Gogolová 9, Frigmanská 2, Bramborová 8, E. Salanciová 1) . Tréner: M. Čada.

Slovensko - Veľká Británia 3:2 (25, -26, -17, 26, 9) v kvalifikácii ME, 28. mája v Sheffielde
SR:
Smák 2, Soaresová 29, Bramborová 1, Noseková 11, J. Gogolová 6, Hatinová 12, libero Valachová (Rojková 14, Pencová 5, Frigmanská 0). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Ukrajina 3:2 (-21, 20, -23, 20, 11) v kvalifikácii ME, 29. mája v Sheffielde
SR:
Rojková 26, Hatinová 19, Smák 1, Pencová 13, Soaresová 26, Noseková 1, libero Valachová (E. Salanciová 0, Bramborová 16, Frigmanská 0). Tréner: M. Čada.

Slovensko - Izrael 0:3 (-21, -21, -22) v kvalifikácii ME, 30. mája v Sheffielde
SR:
Smák, Soares, Rojková, Bramborová, Hatinová, Pencová, libero Valachová (Noseková, Frigmanská, Salanciová). Tréner: M. Čada.

ROK 2009

1. Slovensko - Španielsko 0:3 (-17, -20, -23) v prípravnom zápase, 9. mája v Nitre
SR:
Töröková, Biksadská, Bramborová, Soaresová, Hatinová, Gogolová, libero Valachová (Konečná, Pencová). Tréner: M. Čada.

2. Slovensko - Španielsko 3:1 (26, 19, -28, 23) v prípravnom zápase, 10. mája v Nitre
SR:
Töröková, Biksadská, Bramborová, Soaresová, Hatinová, Gogolová, libero Valachová (Kohútová Kleskeňová, Konečná, Pencová). Tréner M. Čada.

3. Slovensko - Belgicko 0:3 (-23, -18, -17) v kvalifikácii MS, 15. mája v Splite
SR:
Hatinová, Matiašovská, Pencová, Biksadská, Bramborová, Viestová, libero Valachová (Konečná, Soaresová, Töröková, Gogolová). Tréner: M. Čada.

4. Slovensko - Chorvátsko 0:3 (-15, -20, -21) v kvalifikácii MS, 16. mája v Splite
SR:
Hatinová, Soaresová, Gogolová, Biksadská, Bramborová, Viestová, libero Valachová (Konečná, Töröková, Kuciaková, Pencová). Tréner: M. Čada.

5. Slovensko - Maďarsko 3:0 (15, 20, 20) v kvalifikácii MS, 17. mája v Splite
SR:
Hatinová, Soaresová, Gogolová, Biksadská, Konečná, Viestová, libero Valachová (Bramborová, Kuciaková, Pencová). Tréner: M. Čada.

6. Francúzsko - Slovensko 3:0 (23, 22, 20) v prípravnom zápase v Monte Carle 3. septembra
SR:
Rojková, T. Crkoňová, Hrončeková, Smák, Konečná, Solange Soaresová, libero Kohútová Kleskeňová (J. Gogolová, Viestová). Tréner: M. Čada.

7. Francúzsko - Slovensko 2:3 (16, -23, 21, -21, -10) v prípravnom zápase v Cogoline 4. septembra
SR:
Viestová, Soaresová, Konečná, Salanciová, Gogolová, Hrončeková, libero Valachová, (Kuciaková, Smák). Tréner: M. Čada.

8. Francúzsko - Slovensko 2:3 (21, 18, -21, -24, -10) v prípravnom zápase v Le Cannet 5. septembra
SR:
Viestová, Soaresová, Konečná, Kuciaková, Gogolová, Crkoňová, libero Kohútová (Rojková, Smáková, Soaresová, Noseková). Tréner: M. Čada.

9. Slovensko - Chorvátsko 3:1 (25, -12, 21, 23) v prípravnom zápase v Púchove 17. septembra
SR:
Rojková 10, Gogolová 15, Hrončeková 1, Smák 1, Konečná 8, Soaresová 20, libero Kohútová Kleskeňová (Noseková, T. Crkoňová 4). Tréner M. Čada.

10. Slovensko - Chorvátsko 0:3 (-22, -29, -17) v prípravnom zápase v Púchove 18. septembra
SR:
Rojková 11, Gogolová 1, Hrončeková 5, Smák 1, Konečná 6, Soaresová 19, libero Kohútová Kleskeňová (Noseková, T. Crkoňová 1, Kuciaková 3, Viestová 1). Tréner M. Čada.

11. Slovensko - Česko 3:2 (21, -17, -19, 23, 13) v skupine na ME v Katoviciach 25. septembra
SR:
Rojková 4, Gogolová 10, Hrončeková 10, Smák 3, Konečná 8, Soaresová 27, libero Kohútová Kleskeňová (Kuciaková 7, Crkoňová, Viestová, Noseková). Tréner: M. Čada.

12. Slovensko - Azerbajdžan 2:3 (-13, 19, -18, 22, -12) v skupine na ME v Katoviciach 26. septembra
SR:
Gogolová 14, Hrončeková 4, Smák 3, Konečná 10, Soaresová 12, Kuciaková, libero Kohútová Kleskeňová (Rojková 12, Viestová, Noseková 3, Crkoňová 1, Bramborová 13). Tréner: M. Čada.

13. Slovensko - Srbsko 0:3 (-19, -15, -16) v skupine na ME v Katoviciach 27. septembra
SR:
Rojková 9, Gogolová 4, Hrončeková 7, Smák 2, Soaresová 6, Bramborová 5, libero Kohútová Kleskeňová (Konečná 6, Noseková 1, Kuciaková 1, Viestová, Crkoňová). Tréner: M. Čada.

ROK 2008

1. ČESKO – SLOVENSKO 3:1 (-15, 17, 25, 23) v prípravnom stretnutí v Opave 15. mája.
SLOVENSKO:
Viestová, Biskadská, Magátová, Gönciová, Bramborová, Gogolová (liberky Kleskeňová a Valachová, Konečná, Noseková, Töröková, Truchanová, Tomšíková). Tréner: M. Čada.

2. ČESKO – SLOVENSKO 1:3 (-18, 19, -24, -22) v prípravnom stretnutí v Opave 16. mája.
SLOVENSKO:
Viestová, Biskadská, Magátová, Gönciová, Noseková, Gogolová (liberky Kleskeňová a Valachová, Konečná, Bramborová, Töröková, Truchanová). Tréner: M. Čada.

3.  SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 0:3 (-17, -25, -18)  na turnaji Savaria Cup v Szombathely 23. mája.
SLOVENSKO:
Viestová, Biskadská, Magátová, Konečná, Bramborová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Gönciová, Töröková, Truchanová, Tomšíková). Tréner: M. Čada.

4. MAĎARSKO – SLOVENSKO  3:1 (-20, 16, 15, 21) na turnaji Savaria Cup v Szombathely 24. mája.
SLOVENSKO:
Viestová, Biskadská, Magátová, Konečná, Bramborová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Gönciová, Töröková, Truchanová, Tomšíková). Tréner: M. Čada.

5. SLOVENSKO – FÍNSKO 3:0 (23, 18, 19) na turnaji Savaria Cup v Szombathely 25. mája.
SLOVENSKO:
Viestová, Biskadská, Magátová, Bramborová, Gönciová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Töröková). Tréner: M. Čada.

6. SLOVENSKO – BOSNA A HERCEGOVINA 3:0 (23, 12, 16) na prvom turnaji kvalifikácie ME 2009 v Čerkassoch 30. mája. 
SLOVENSKO:
  Viestová, Biskadská, Magátová, Bramborová, Gönciová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Töröková). Tréner: M. Čada.

7.  SLOVENSKO – PORTUGALSKO 3:0 (16, 16, 17) na prvom turnaji kvalifikácie ME 2009 v Čerkassoch 31. mája. 
SLOVENSKO:
  Viestová, Biskadská, Magátová, Bramborová, Gönciová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Töröková, Noseková, Konečná). Tréner: M. Čada.

8. UKRAJINA – SLOVENSKO 3:2 (15, 20, -18, -20, 13)  na prvom turnaji kvalifikácie ME 2009 v Čerkassoch 1. júna. 
SLOVENSKO:
  Viestová, Biskadská, Magátová, Bramborová, Gönciová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Noseková, Konečná). Tréner: M. Čada.

9. SLOVENSKO - UKRAJINA 3:0 (14, 22, 23) na druhom turnaji kvalifikácie ME 2009 v Kakanji 6. júna.
SLOVENSKO:
Viestová, Biskadská, Magátová, Konečná, Noseková, Gogolová (liberka Kleskeňová, Bramborová). Tréner: M. Čada.

10. SLOVENSKO – PORTUGALSKO 3:0 (10, 11, 7)  na druhom turnaji kvalifikácie ME 2009 v Kakanji 7. júna.
SLOVENSKO:
Viestová, Biksadská, Magátová, Konečná, Bramborová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Gönciová). Tréner: M. Čada.

11.  SLOVENSKO – BOSNA A HERCEGOVINA 3:0 (19, 19, 9) na druhom turnaji kvalifikácie ME 2009 v Kakanji 8. júna.
SLOVENSKO:
Viestová, Biksadská, Magátová, Konečná, Bramborová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Gönciová). Tréner: M. Čada.

ROK 2007

1. SLOVENSKO – UNIVERSITA CAROLINA 0:3 (-23, -21, -16) na turnaji Savaria Cup v Szombathely 1. júna.
SLOVENSKO:
Viestová, Biksadská, Hrončenková, Krišková, Hatinová, Gregušová (liberka Čapková, Kleskeňová, Gogolová, Bramborová, Zburová). Tréner: M. Čada.

2. SLOVENSKO – ŠVÉDSKO 3:0 (20, 21, 15) na turnaji Savaria Cup v Szombathely 2. júna.
SLOVENSKO:
Zburová, Stankovianska, Biksadská, Bramborová, Hatinová, Gogolová (liberka Kleskeňová, Krišková, Čapková). Tréner: M. Čada.

3. MAĎARSKO – SLOVENSKO 3:0 (21, 16, 14) na turnaji Savaria Cup v Szombathely.
SLOVENSKO:
Viestová, Krišková, Hatinová, Gogolová, Biksadská, Bramborová (liberka Kleskeňová, Zburová, Gregušová, Stankovianska, Hrončeková). Tréner: M. Čada.

4.  SLOVENSKO – ČÍNA 0:3 (-14, -22, -19) na univerziáde v Bangkoku 10. augusta.
SLOVENSKO:
Székelyová, Rojková, Hatinová, Bramborová, Biksadká, Gogolová (liberka Kleskeňová, Zburová, Noseková, Magátová). Tréner: M. Čada.

5.  SLOVENSKO – KANADA 2:3 (22, 20, -11, -24, -10) v skupine na univerziáde v Bangkoku.
SLOVENSKO: Rojková, Hatinová, Gogolová, Biksadská, Bramborová, Székelyová (liberka Kleskeňová, Kubová, Zburová, Noseková, Magátová). Tréner: M. Čada.

6.  SLOVENSKO – SRBSKO 0:3 (-19, -19, -22)  v skupine na univerziáde v Bangkoku 12. augusta.
SLOVENSKO:
Székelyová, Hatinová, Gogolová, Kubová, Biksadská, Bramborová (liberka Kleskeňová, Rojková, Zburová, Noseková, Magátová). Tréner: M. Čada.

7.  SLOVENSKO – FRANCÚZSKO 3:1 (15, 21, -17, 22) na univerziáde v Bangkoku v skupine o 9. - 16. miesto.
SLOVENSKO:
Hatinová, Gogolová, Magátová, Biksadská, Bramborová, Székelyová (liberka Kleskeňová, Rojková, Zburová, Noseková, Kubová). Tréner: M. Čada.

8.  SLOVENSKO – RUSKO 3:0 (17, 23, 18) na univerziáde v Bangkoku v skupine o 9. - 12. miesto.
SLOVENSKO:
Rojková, Gogolová, Magátová, Biksadská, Bramborová, Székelyová (liberka Kleskeňová, Hatinová, Zburová, Noseková, Kubová). Tréner: M. Čada.

9. SLOVENSKO – BRAZÍLIA 1:3 (25, -19, -15, -20) na univerziáde v Bangkoku v zápase o 9. miesto.
SLOVENSKO:
Rojková, Gogolová, Magátová, Biksadská, Bramborová, Székelyová (liberka Kleskeňová, Hatinová, Zburová, Noseková, Kubová). Tréner: M. Čada.

10.  ČESKO – SLOVENSKO 4:1 (-19, 22, 22, 19, dodatkový set 13) v prípravnom neoficiálnom stretnutí v Opave 30. augusta.
SLOVENSKO:
Viestová, Bramborová, Biksadská, Gönciová, Hatinová, J. Gogolová (liberka Kleskeňová, Noseková, Magátová, Kubová, Hrončeková, Krajčová, M. Hnátová)

11. ČESKO – SLOVENSKO 5:0 v odvetnom prípravnom neoficiálnom stretnutí v Opave 31. augusta.

12. SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 3:0 (21, 19, 22) v prípravnom stretnutí v Leviciach 7. septembra.
SLOVENSKO:
Viestová, Biksadská, Gönciová, Hatinová, Gogolová, Bramborová (liberka Kleskeňová, Kubová). Tréner: M. Čada.

13. SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 3:1 (-22, 23, 23, 21) v prípravnom stretnutí v Leviciach 8. septembra.
SLOVENSKO:
Viestová, Biksadská, Gönciová, Hatinová, Gogolová, Bramborová (liberka Kleskeňová, Noseková, Krajčová, Kubová). Tréner: M. Čada.

14. SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 3:0 (22, 17, 20) v prípravnom stretnutí v Leviciach 9. septembra.
SLOVENSKO:
Viestová, Hatinová, Kubová, Gogolová, Biksadská, Krajčová (liberka Kleskeňová, Magátová, Gönciová, Bramborová). Tréner: M. Čada.

15. SLOVENSKO – SRBSKO 3:2 (-14, 21, 20, -21, 11) na ME v Hasselte 20. septembra.
SLOVENSKO:
Viestová, Gönciová, Hatinová, Bramborová, Biksadská, J. Gogolová (liberka Kleskeňová, Noseková, Székelyová). Tréner: M. Čada.

16. SLOVENSKO – HOLANDSKO 0:3 (-16, -12, -16) na ME v Hasselte 21. septembra.
SLOVENSKO:
Székelyová, Gönciová, J. Gogolová, Noseková, Biksadská, Hatinová (liberka Kleskeňová, Bramborová, Krajčová, Kubová, Viestová, Hrončeková). Tréner: M. Čada.

17. BELGICKO – SLOVENSKO 3:0 (14, 14, 24) na ME v Hasselte 22. septembra.
SLOVENSKO:
Székelyová, Biksadská, J. Gogolová, Bramborová, Gönciová, Hatinová (liberka Kleskeňová, Hrončeková, Noseková, Kubová, Viestová). Tréner: M. Čada.

18. BULHARSKO – SLOVENSKO 1:3 (-23, 18, 21, 21) v predkvalifikácii OH v Gabrove 8. novembra.
SLOVENSKO:
Székelyová, Biksadská, Magátová, Bramborová, Gönciová, Hatinová (liberka Kleskeňová, Noseková, Viestová). Tréner: M. Čada.

19. SLOVENSKO – RUMUNSKO 0:3 (-13, -18, -20) v predkvalifikácii OH v Gabrove 9. novembra.
SLOVENSKO:
Székelyová, Biksadská, Magátová, Noseková, Gönciová, Hatinová (liberka Kleskeňová, Bramborová, Viestová, Gogolová). Tréner: M. Čada.

20. SLOVENSKO – BELGICKO 3:1 (23, -24, 23, 22) v predkvalifikácii OH v Gabrove 10. novembra.
SLOVENSKO:
Székelyová, Biksadská, Magátová, Noseková, Gönciová, Hatinová (liberka Kleskeňová, Viestová, Gogolová). Tréner: M. Čada.

21. SLOVENSKO – BIELORUSKO 1:3 (33, -20, -21, -21) v predkvalifikácii OH v Gabrove 11. novembra.
SLOVENSKO:
Székelyová, Biksadská, Magátová, Bramborová, Gönciová, Hatinová (liberka Kleskeňová, Noseková, Viestová, Gogolová). Tréner: M. Čada.

Rok 2006

  • ČESKO – SLOVENSKO 3:0 (14, 27, 24) v prípravnom stretnutí v Opave 11. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Biksadská, Bramborová, Gogolová, Matiašovská (liberka Kleskeňová, Rojková, Zburová, Stankovianska). Tréner: M. Čada.
  • ČESKO – SLOVENSKO 0:3 v prípravnom stretnutí v Opave 12. mája.
  • GRÉCKO – SLOVENSKO 3:0 (15, 23, 16) v prvom z trojice prípravných stretnutí v Aténach 17. mája.
    SLOVENSKO: Zburová, Repáková, Matiašovská, Hatinová, Biksadská, Bramborová (liberka Kleskeňová, Noseková, Székelyová, Magátová). Tréner: M. Čada.
  • GRÉCKO – SLOVENSKO 1:3 (-22, -18, 21, -17) v druhom z trojice prípravných stretnutí v Aténach 18. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Matiašovská, Hatinová, Biksadská, Bramborová (liberka Kleskeňová, Noseková, Zburová). Tréner: M. Čada.
  • GRÉCKO – SLOVENSKO 1:3 v treťom z trojice prípravných stretnutí v Aténach 19. mája.
  1. BULHARSKO – SLOVENSKO 3:2 (18, -23, 28, -20, 11) na prvom turnaji kvalifikácie ME 2007 vo Varne 26. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Matiašovská, Hatinová, Biksadská, Bramborová (liberka Kleskeňová, Noseková, Zburová, Magátová, Gogolová). Tréner: M. Čada.
  2. SLOVENSKO – PORTUGALSKO 3:0 (22, 17, 16) na prvom turnaji kvalifikácie ME 2007 vo Varne 27. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Gogolová, Hatinová, Biksadská, Bramborová (liberka Kleskeňová, Rojková, Zburová, Noseková). Tréner: M. Čada.
  3. SLOVENSKO – IZRAEL 3:0 (12, 14, 17) na prvom turnaji kvalifikácie ME 2007 vo Varne 28. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Gogolová, Hatinová, Biksadská, Bramborová (liberka Kleskeňová,, Rojková
  4. SLOVENSKO – BULHARSKO 1:3 (24, -20, -20, -21) na druhom turnaji kvalifikácie ME 2007 v Bardejove 2. júna.
    SLOVENSKO: Székelyová, Hatinová, Repáková, Matiašovská, Biksadská, Bramborová (liberka Kleskeňová, Rojková, Gogolová). Tréner: M. Čada.
  5. SLOVENSKO – PORTUGALSKO 3:0 (14, 11, 13) na druhom turnaji kvalifikácie ME 2007 v Bardejove 3. júna.
    SLOVENSKO: Székelyová, Noseková, Biksadská, Hatinová, Gogolová, Repáková (liberka Kleskeňová, Zburová, Rojkovám Bramborová). Tréner: M. Čada.
  6. SLOVENSKO – IZRAEL 3:1 (11, 17, -20, 23) na druhom turnaji kvalifikácie ME 2007 v Bardejove 4. júna.
    SLOVENSKO: Zburová, Hatinová, Gogolová, Repáková, Bramborová, Noseková (liberka Kleskeňová, Rojková, Biksadská, Magátová). Tréner: M. Čada.
  7. SLOVINSKO – SLOVENSKO 3:2 (-20, 23, -21, 21, 15) v prvom z trojice prípravných stretnutí v Blede 16. augusta.
    SLOVENSKO: Székelyová, Hatinová, Tomášeková, Biksadská, Noseková, Rojková (liberka Kleskeňová, Viestová, Magátová). Tréner: M. Čada.
  8. SLOVINSKO – SLOVENSKO 2:3 (18, -19, -15, 22, -10) v druhom z trojice prípravných stretnutí v Blede 17. augusta.
    SLOVENSKO: Viestová, Magátová, Stankovianska, Tomášeková, Noseková, Bognárová (liberka Kleskeňová, Biksadská, Rojková).
  9. SLOVINSKO – SLOVENSKO 3:0 (24, 21, 20) v treťom z trojice prípravných stretnutí v Blede 18. augusta.
    SLOVENSKO: Székelyová, Magátová, Hatinová, Rojková, Noseková, Biksadská (liberka Kleskeňová, Tomášeková, Viestová, Cagáňová).
  10. SLOVENSKO – POST VIEDEŇ 3:1 (22, 21, -17, 18) v prípravnom stretnutí 28. augusta v Leviciach.
    SLOVENSKO: Székelyová, Rojková, Biksadská, Noseková, Magátová, Hatinová (Cagáňová).
  11. SLOVENSKO – POST VIEDEŇ 3:0 (20, 16, 21) v prípravnom stretnutí 29. augusta v Leviciach.
    SLOVENSKO: Székelyová, Rojková, Biksadská, Cagáňová, Tomášeková, Hatinová (liberka Kleskeňová, Bognárová, Stankovianska, Viestová, Magátová). Tréner: M. Čada.
  12. SLOVENSKO – UKRAJINA 3:1 (-22, 19, 18, 19) v prvom zápase baráže ME 2007 v Leviciach 2. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Rojková, Hatinová, Viestová, Biksadská, Tomášeková (liberka Kleskeňová, Magátová).  Tréner: M. Čada.
  13. UKRAJINA – SLOVENSKO 2:3 (-23, -17, 16, 20, -12) v odvete baráže ME 2007 v Charkove 9. septembra.
    SLOVENSKO:Székelyová, Magátová, Biksadská, Rojková, Hatinová, Tomášeková (liberka Kleskeňová, Kubová, Bognárová). Tréner: M. Čada.

Rok 2005

  • PORTUGALSKO – SLOVENSKO 1:3 (-22, 23, -20, -13) v prvej fáze kvalifikácie MS 2006 v Santo Tirso 4. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Konečná, Matiašovská, Repáková, Tlstovičová, Hatinová (liberka Kleskeňová, Biksadská, Zburová, Noseková). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – SLOVINSKO 3:2 (-24, 14, 9, -21, 9) v prvej fáze kvalifikáci MS 2006 v Santo Tirso 5. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Konečná, Matiašovská, Repáková, Hatinová, Tlstovičová (liberka Kleskeňová, Biksadská, Zburová, Noseková). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – RAKÚSKO 3:0 (10, 23, 18) prvej fáze kvalifikácie MS 2006 v Santo Tirso 6. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Konečná, Matiašovská, Repáková, Biksadská, Hatinová (liberka Kleskeňová, Zburová, Noseková, Tlstovičová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – BIELORUSKO 3:1 (17, -24, 22, 22) v prvej fáze kvalifikácie MS 2006 v Santo Tirso 8. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Konečná, Matiašovská, Repáková, Noseková, Hatinová (liberka Kleskeňová, Zburová, Magátová, Biksadská). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – FÍNSKO 3:0 (14, 18, 17) na turnaji Savaria Cup v maďarskom Szombathely 27. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Hatinová, Matiašovská, Konečná, Biksadská (liberka Kleskeňová, Zburová, Magátová, Noseková). Tréner: M. Čada.
  • MAĎARSKO – SLOVENSKO 0:3 (-18, -23, -24) na turnaji Savaria Cup v maďarskom Szombathelyi 28. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Hatinová, Matiašovská, Konečná, Biksadská (liberka Kleskeňová, Tlstovičová, Zburová, Magátová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – RAKÚSKO 3:1 (-23, 18, 20, 13) na turnaji Savaria Cup v maďarskom Szombathely 29. mája.
    SLOVENSKO: Zburová, Magátová, Noseková, Tlstovičová, Matiašovská, Tomášeková (liberka Kleskeňová, Biksadská, Hatinová, Székelyová, Repáková, Konečná). Tréner: M. Čada.
  • FRANCÚZSKO – SLOVENSKO 0:3 (-25, -20, -21) v prvom prípravnom stretnutí v Bordeaux 3. júna.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Biksadská, Konečná, Tomášeková, Hatinová (liberka Kleskeňová, Tlstovičová, Zburová, Magátová). Tréner: M. Čada.
  • FRANCÚZSKO – SLOVENSKO 3:0 v druhom prípravnom stretnutí v Bordeaux 4. júna.
  1. CHORVÁTSKO – SLOVENSKO 1:3 (23, -27, -13, -19) v druhej fáze kvalifikácie MS 2006 v Záhrebe 11. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Konečná, Matiašovská, Repáková, Biksadská, Hatinová (liberka Kleskeňová, Magátová, Zburová, Tlstovičová, Noseková). Tréner: M. Čada.
  2. SLOVENSKO – ČESKO 0:3 (-18, -9, -23) druhej fáze kvalifikácie MS 2006 v Záhrebe 12. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Konečná, Repáková, Matiašovská, Biksadská, Hatinová (liberka Kleskeňová, Magátová, Zburová, Tlstovičová, Noseková, Tomášeková). Tréner: M. Čada.
  3. SLOVENSKO – SRBSKO A ČIERNA HORA 1:3 (-17, -26, 21, -21)druhej fáze kvalifikácie MS 2006 v Záhrebe 13. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Konečná, Matiašovská, Repáková, Biksadská, Hatinová (liberka Kleskeňová, Magátová, Zburová, Tlstovičová, Noseková). Tréner: M. Čada.

Rok 2004

  • SLOVENSKO – BULHARSKO 3:1 (16, 15, -16, 23) v prípravnom stretnutí v Prievidzi 21. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Gogolová, Biksadská, Tomášeková, Repáková, Noseková (liberka Koleňáková, Máleková, Matiašovsá, Viestová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – BULHARSKO 2:3 (-15, 18, 21, -23, -18) v neoficiálnom prípravnom stretnutí v Prievidzi 22. mája.
    SLOVENSKO: Viestová, Repáková, Gogolová, Tomášeková, Máleková, Biksadská (liberka Koleňáková, Székelyová, Noseková, Bognárová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – BULHARSKO 1:3 (22, -21, -17, -16) v neoficiálnom stretnutí v Bojniciach 23. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Biksadská, Noseková, Tomášeková, Matiašovská (liberka Čapková, Viestová, Truchanová, Gogolová, Michalcová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – SRBSKO A ČIERNA HORA 1:3 (-16, 21, -11, -11)na turnaji v Szombathely 28. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Noseková, Máleková, Gogolová, Matiašovská (liberka Koleňáková, Bognárová, Viestová, Michalcová). Tréner: M. Čada.
  • MAĎARSKO - SLOVENSKO 3:1 (19, -19, 22, 20) na turnaji v Szombathely 29. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Noseková, Máleková, Gogolová, Matiašovská (liberka Koleňáková, Bognárová, Viestová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – FÍNSKO 3:2 (20, -20, 24, -18, 16) na turnaji v Szombathely 30. mája.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Bognárová, Noseková, Gogolová, Matiašovská (liberka Koleňáková, Máleková, Viestová, Michalcová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – UKRAJINA 0:3 (-28, -16, -8) v kvalifikácii ME 2005 v Prievidzi 4. júna.
    SLOVENSKO: Székelyová, Biksadská, Gogolová, Repáková, Noseková, Tomášeková (liberka Koleňáková, Viestová, Matiašovská, Máleková, Bognárová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – AZERBAJDŽAN 2:3 (-29, 24, -18, 23, -12) v kvalifikácii ME 2005 v Prievidzi 5. júna.
    SLOVENSKO: Székelyová, Noseková, Matiašovská, Repáková, Biksadská, Gogolová (liberka Koleňáková, Viestová, Máleková, Bognárová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – TALIANSKO 0:3 (-14, -16, -28) v kvalifikácii ME 2005 v Prievidzi 6. júna.
    SLOVENSKO: Székelyová, Noseková, Matiašovská, Repáková, Biksadská, Gogolová (liberka Koleňáková, Viestová, Máleková, Bognárová). Tréner: M. Čada.
  • ČESKO – SLOVENSKO 3:0 (13, 14, 23) v prípravnom stretnutí v Brne 31. augusta.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Biksadská, Noseková, Gogolová, Vargová (liberka Koleňáková, Viestová, Bognárová, Máleková, Hatinová, Michalcová). Tréner: M. Čada.
  • ČESKO – SLOVENSKO 3:0 (9, 21, 8) v prípravnom stretnutí v Brne 1. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Vargová, Gogolová, Noseková, Biksadská (liberka Koleňáková, Bognárová, Hatinová, Michalcová, Máleková). Tréner: M. Čada.
  • POĽSKO – SLOVENSKO 3:2 (-21, 21, -19, 25, 9) na turnaji v Szczyrku 6. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Noseková, Máleková, Vargová, Gogolová (liberka Koleňáková, Hatinová, Michalcová, Bognárová, Biksadská). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – HOLANDSKO 2:3 (-17, 15, -19, 20, -15) na turnaji v Szczyrku 7. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Noseková, Máleková, Vargová, Gogolová (liberka Koleňáková, Hatinová, Michalcová, Bognárová, Biksadská). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – ČESKO 0:3 (-23, -17, -23) na turnaji v Szczyrku 8. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Noseková, Bognárová, Biksadská, Gogolová, Hatinová (liberka Koleňáková, Vargová, Máleková, Michalcová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – HOLANDSKO 1:3 (-18, 23, -22, -15) na turnaji v Szczyrku 9. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Biksadská, Noseková, Vargová, Gogolová (liberka Koleňáková, Máleková, Hatinová, Bognárová). Tréner: M. Čada.
  • POĽSKO – SLOVENSKO 3:2 (-23, 17, -23, 15, 7) na turnaji v Szczyrku 10. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Noseková, Bognárová, Gogolová, Hatinová (liberka Koleňáková, Biksadská, Vargová, Máleková). Tréner: M. Čada.
  • AZERBAJDŽAN – SLOVENSKO 3:0 (16, 17, 17) v kvalifikácii ME 2005 v Baku 17. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Noseková, Biksadská, Hatinová, Gogolová (liberka Koleňáková, Máleková, Bognárová, Matiašovská). Tréner: M. Čada.
  • UKRAJINA – SLOVENSKO 3:0 (22, 20, 17) v kvalifikácii ME 2005 v Baku 18. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Noseková, Biksadská, Hatinová, Gogolová (liberka Koleňáková, Máleková, Michalcová, Viestová). Tréner: M. Čada.
  • SLOVENSKO – TALIANSKO 0:3 (-16, -19, -16) v kvalifikácii ME 2005 v Baku 19. septembra.
    SLOVENSKO: Székelyová, Repáková, Noseková, Máleková, Hatinová, Gogolová (liberka Koleňáková, Biksadská, Michalcová, Viestová, Matiašovská). Tréner: M. Čada.

Rok 2003

  • Slovensko - Grécko 2:3 (-19, 18, -16, 19, -14) v prípravnom stretnutí Prievidzi 18. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Tomašeková, Repáková, Biksadská, Pavelková, Vargová (libero Koleňáková, Kováčová, Bognárová, Kleskeňová).
  • Slovensko - Grécko 2:3 (-14, -18, 21, 24, -12) v prípravnom stretnutí v Prievidzi 19. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Tomašeková, Repáková, Skubanová, Pavelková, Vargová (libero Koleňáková, Kováčová, Bognárová, Podová, Biksadská, Kleskeňová).
  • Slovensko - Grécko 3:2 (19, -23, -15, 16, 8) v neoficiálnom stretnutí v Bojniciach 20. mája.
    Zostava Slovenska: Podová, Biksadská, Kováčová, Bognárová, Koleňáková, Tomašeková (libero Kleskeňová, Székelyová, Pavelková, Skubanová).
  • Maďarsko - Slovensko 1:3 (26, -19, -23, -18) na Savaria Cupe v Szombathely 23. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Biksadská, Koleňáková, Pavelková, Kováčová, Tomašeková (libero Kleskeňová, Podová, Vargová).
  • Slovensko - Španielsko 2:3 (22, -17, -21, 23, -6) na Savaria Cupe v Szombathely 23. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Biksadská, Koleňáková, Pavelková, Kováčová, Tomašeková (libero Kleskeňová, Bognárová, Vargová).
  • Slovensko - Turecko 3:2 (-14, -28, 22, 22, 13) na Savaria Cupe v Szombathely 23. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Biksadská, Koleňáková, Pavelková, Kováčová, Tomašeková (libero Kleskeňová, Skubanová, Vargová).
  • Slovensko - Nemecko 0:3 (-10, -21, -19) v kvalifikácii ME v Bardejove 31. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Pavelková, Kováčová, Repáková, Koleňáková, Marčeková (libero Kleskeňová, Biksadská, Vargová, Máleková).
  • Poľsko - Slovensko 3:1 (-14, 17, 19, 19) v kvalifikácii ME v Bydgoszczi 4. júna.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Koleňáková, Pavelková, Kováčová, Marčeková (libero Kleskeňová Vargová, Máleková, Podová, Biksadská, Tomašeková).
  • Grécko - Slovensko 2:3 (22, 20, -24, -31, -11) v prvom zo štvorice prípravných stretnutí v Solúne 1. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Tomašeková, Biksadská, Máleková, Marčeková (libero Kleskeňová, Skubanová, Viestová, Balážová, Kováčová).
  • Grécko - Slovensko 3:1 (11, -24, 18, 24) v druhom zo štvorice prípravných stretnutí v Solúne 2. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Marčeková, Kováčová, Bognárová, Biksadská (libero Kleskeňová, Skubanová, Balážová, Hatinová, Tomašeková).
  • Grécko - Slovensko 2:3 (-22, -22, 24, 21, -13) v treťom zo štvorice prípravných stretnutí v Solúne 4. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Marčeková, Repáková, Máleková, Biksadská, Kováčová (libero Kleskeňová, Bognárová).
  • Grécko - Slovensko 3:2 (17, -18, 20, -22, 14) vo štvrtom zo štvorice prípravných stretnutí v Solúne 5. augusta.
    Zostava Slovenska: Podová, Balážová, Tomašeková, Hatinová, Bognárová, Skubanová (libero Kleskeňová, Máleková, Biksadská, Repáková, Székelyová, Kováčová).
  • Poľsko - Slovensko 3:0 (18, 27, 27) v prvom z trojice prípravných stretnutí v Szczyrku 15. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Bognárová, Biksadská, Marčeková, Kováčová (libero Kleskeňová, Pavelková, Podová, Tomašeková).
  • Poľsko - Slovensko 3:0 (14, 23, 20) v druhom z trojice prípravných stretnutí v Szczyrku 16. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Pavelková, Bognárová, Biksadská, Marčeková, Tomašeková (libero Kleskeňová, Máleková, Repáková).
  • Poľsko - Slovensko 3:0 (22, 18, 16) v treťom z trojice prípravných stretnutí v Szczyrku 17. augusta.
    Zostava Slovenska: Viestová, Máleková, Kováčová, Biksadská, Marčeková, Repáková (libero Kleskeňová, Pavelková, Hatinová, Koleňáková Székelyová).
  • Ukrajina - Slovensko 3:1 (-18, 19, 19, 20) v prvom z troch prípravných stretnutí v Kyjeve 27. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Biksadská, Marčeková, Kováčová, Repáková, Koleňáková (libero Kleskeňová, Pavelková, Máleková, Tomašeková, Viestová, Bognárová).
  • Ukrajina - Slovensko 3:1 (-21, 22, 11, 23) v druhom z troch prípravných stretnutí v Kyjeve 28. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Pavelková, Marčeková, Kováčová, Repáková, Koleňáková (libero Kleskeňová, Máleková, Tomašeková, Viestová).
  • Ukrajina - Slovensko 3:0 (25, 21, 22) v treťom z troch prípravných stretnutí v Kyjeve 29. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Pavelková, Marčeková, Tomašeková Repáková, Koleňáková (libero Kleskeňová, Máleková, Kováčová).
  • Slovensko - Rumunsko 0:3 (-26, -21, -18) na turnaji Varna Cup vo Varne 8. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Marčeková, Kováčová, Pavelková, Koleňáková (libero Kleskeňová, Máleková, Biksadská, Tomašeková).
  • Slovensko - Srbsko a Čierna hora 3:2 (-18, 15, 23, -20, 10) na turnaji Varna Cup vo Varne 9. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Marčeková, Kováčová, Pavelková, Koleňáková (libero Kleskeňová, Máleková, Biksadská, Viestová).
  • Bulharsko - Slovensko 3:1 (-34, 18, 17, 19) na turnaji Varna Cup vo Varne 10. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Marčeková, Kováčová, Pavelková, Koleňáková (libero Kleskeňová, Máleková, Biksadská, Viestová).
  • Slovensko - Srbsko a Čierna hora 0:3 (-19, -23, -16) v prípravnom stretnutí vo Varne 12. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Biksadská, Koleňáková, Kováčová, Marčeková (libero Kleskeňová, Pavelková).
  • Bulharsko - Slovensko 3:0 (23, 16, 21) v prípravnom stretnutí vo Varne 13. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Koleňáková, Pavelková, Tomašeková, Marčeková (libero Kleskeňová, Biksadská, Máleková, Viestová, Kováčová, Bognárová).
  • Slovensko - Nemecko 0:3 (-14, -15, -16) v skupine na ME v Ankare 20. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Biksadská, Tomašeková, Repáková, Koleňáková, Marčeková (libero Kleskeňová, Pavelková, Máleková, Viestová).
  • Slovensko - Rusko 0:3 (-25, -17, -19) v skupine na ME v Ankare 21. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Pavelková, Tomašeková, Repáková, Koleňáková, Marčeková (libero Kleskeňová, Biksadská, Máleková).
  • Slovensko - Rumunsko 2:3 (-14, -10, 22, 28, -8) v skupine na ME v Ankare 22. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Pavelková, Tomašeková, Repáková, Máleková, Marčeková (libero Koleňáková, Biksadská, Hatinová).
  • Turecko - Slovensko 3:0 (20, 20, 14) v skupine na ME v Ankare 24. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Pavelková, Tomašeková, Repáková, Koleňáková (libero Kleskeňová, Biskadská, Máleková).
  • Slovensko - Srbsko a Čierna hora 0:3 (-26, -12, -25) v skupine na ME v Ankare 25. septembra.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Pavelková, Hatinová, Repáková, Máleková, Marčeková (libero Kleskeňová, Koleňáková, Biksadská, Viestová, Bognárová).

Rok 2002

  • Česko - Slovensko 3:0 (24, 13, 18) v prípravnom stretnutí v Ostrave 16. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Kováčová, Skubanová, Balážová, Biksadská, Vargová (libero Tlstovičová, Repáková, Koleňáková, Podová).
  • Česko - Slovensko 2:3 (23, 23, -17, -21, -11) v neoficiálnom stretnutí v Ostrave 17. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Koleňáková, Kováčová, Skubanová, Repáková, Biksadská, Vargová (libero Tlstovičová, Kováčová, Podová, Balážová, Bognárová).
  • Maďarsko - Slovensko 3:2 (19, -23, 21, -22, 12) na Savaria Cupe v Szombathely 24. mája.
    Zostava Slovenska: Székeylová, Balážová, Biksadská, Koleňáková, Vargová, Skubanová (libero Tlstovičová, M. Beňová, Repáková, Kováčová).
  • Slovensko - Grécko 1:3 (-21, 20, -20, -16) na Savaria Cupe v Szombathely 25. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Skubanová, Vargová, Koleňáková, Kováčová (libero Tlstovičová, Biksadská, Beňová, Balážová).
  • Slovensko - Španielsko 2:3 (15, -21, 19, -22, -11) na Savaria Cupe v Szombathely 26. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Skubanová, Vargová, Biksadská, Kováčová (libero Koleňáková, Beňová, Balážová).
  • Slovensko - Poľsko 3:2 (20, -23, -24, 19, 9) v kvalifikácii ME 2003 v Bardejove 1. júna.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Marčeková, Koleňáková, Repáková, Vargová, Kováčová (libero Tlstovičová, M. Beňová, Biksadská, Máleková).
  • Nemecko - Slovensko 3:0 (20, 20, 8) v kvalifikácii ME 2003 v Drážďanoch 9. júna.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Marčeková, Koleňáková, Máleková, Repáková, Vargová (libero Tlstovičová, M. Beňová, Kováčová, Biksadská, Balážová, Skubanová).
  • Slovensko - Chorvátsko 3:0 (21, 19, 19) v kvalifikácii ME 2003 v Bardejove 15. júna.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Biksadská, Marčeková, Máleková, Repáková, Vargová (libero Koleňáková, M. Beňová, Kováčová).
  • Chorvátsko - Slovensko 2:3 (-20, 26, 19, -22, -10) v kvalifikácii ME 2003 v Záhrebe 22. júna.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Marčeková, Máleková, Repáková, Kováčová, Vargová (libero Koleňáková, Balážová, Beňová, Biksadská).

Rok 2001

  • Slovensko - Poľsko 2:3 (25, -20, 23, -14, -11) na Slovakia Cupe v Pezinku 11. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Mizdošová, Koleňáková, Rimovská, Vargová, Repáková (M. Kulová, Kováčová, A. Nemečkayová).
  • Slovensko - Lotyšsko 3:0 na Slovakia Cupe v Pezinku 11. mája.
    Zostava Slovenska: M. Kulová, Mizdošová, Kováčová, Rimovská, Vargová, Repáková (Koleňáková).
  • Slovensko - Poľsko 2:3 (19, -25, -19, 22, -12) na Slovakia Cupe v Pezinku 12. mája.
    Zostava Slovenska: M. Kulová, Mizdošová, Kováčová, Rimovská, Vargová, Repáková (Székelyová, Koleňáková).
  • Slovensko - Lotyšsko 3:0 (22, 14, 15) na Slovakia Cupe v Pezinku 12. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, A. Nemečkayová, Mizdošová, Kováčová, Tomašeková, Repáková (libero Rimovská, Kulová, Koleňáková, Vargová).
  • Slovensko - Česko 3:2 (22, -26, -21, 22, 14) na turnaji v Radome 17. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Rimovská, Kováčová, Tomašeková, Repáková, Rimovská (Székelyová, Kovačovičová, Koleňáková, Máleková, Vargová).
  • Slovensko - Ukrajina 0:3 (-21, -13, -19) na turnaji v Radome 18. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Kováčová, Tomašeková, Repáková, Kovačovičová (libero Rimovská, Koleňáková, Vargová, Nemečkayová, Máleková, Székelyová).
  • Poľsko - Slovensko 3:0 (14, 10, 21) na turnaji v Radome 19. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Mizdošová, Koleňáková, Kováčová, Tomašeková, Repáková (Rimovská, Kovačovičová, Máleková, Kulová).
  • Maďarsko - Slovensko 3:2 (23, -20, 21, 18, 14) v prípravnom stretnutí v Tate 23. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Repáková, Marčeková, Kováčová, Homzová (libero Rimovská, Székelyová, Koleňáková, Kovačovičová, Tomašeková).
  • Slovensko - Slovinsko 2:3 (-25, 20, 20, -16, -12) v B-kategórii ME v Pezinku 27. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Mizdošová, Koleňáková, Homzová, Marčeková, Kováčová (libero Rimovská, Tomašeková, Kulová, Repáková, Máleková).
  • Rakúsko - Slovensko 0:3 (-13, -10, -14) v B-kategórii ME vo Viedni 2. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Repáková, Marčeková, Kováčová, Homzová (libero Rimovská).

Rok 2000

  • Slovensko - Cyprus 3:0 (9, 17, 16) na Spring Cupe v Brne 7. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Tomašeková, Repáková, M. Lehotská, Kovačovičová, Rusovská (Vargová, Minichová, Koleňáková, J. Lehotská, Tlstovičová).
  • Slovensko - Chorvátsko 3:2 (14, -20, 20, -23, 10) na Spring Cupe v Brne 8. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Tomašeková, Repáková, Tlstovičová, Kovačovičová, Rusovská (Kováčová, Vargová).
  • Slovensko - Dánsko 3:1 (23, 19, -23, 16) na Spring Cupe v Brne 9. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Tomašeková, Repáková, Kováčová, Kovačovičová, Rusovská (libero Tlstovičová, Vargová, Koleňáková, M. Lehotská, Minichová).
  • Slovensko - Slovinsko 3:0 (22, 24, 15) vo štvrťfinále na Spring Cupe v Brne 11. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Tomašeková, Repáková, Kováčová, Kovačovičová, Rusovská (libero Tlstovičová, Koleňáková).
  • Slovensko - Fínsko 0:3 (-17, -19, -23) v semifinále na Spring Cupe v Brne 12. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Kovačovičová, Tomašeková, Rusovská, Repáková, Kováčová (libero Tlstovičová, Koleňáková, M. Lehotská, Minichová).
  • Slovensko - Grécko 1:3 (-21, -26, 18, -21) v stretnutí o 3. miesto na Spring Cupe v Brne 13. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Kováčová, Rusovská, Kovačovičová, Tomašeková, Repáková (libero Tlstovičová, Koleňáková, Minichová, M. Lehotská).
  • Slovensko - Česko 0:3 (-20, -21, -12) v prípravnom stretnutí v Bratislave 17. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Rusovská, Szabóová, Repáková, Kovačovičová, Tomašeková (liberá Kleskeňová a Tlstovičová, Kováčová, Minichová).
  • Slovensko - Česko1:3 v neoficiálnom stretnutí v Bratislave 18. mája.
  • Česko - Slovensko 3:0 (17, 24, 19) v prípravnom stretnutí v Mladej Boleslavi 22. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Marčeková, Kováčová, Kovačovičová, Rusovská, Minichová (libero Kleskeňová, M. Lehotská, Koleňáková, Tlstovičová).
  • Česko - Slovensko4:0 v neoficiálnom stretnutí v Mladej Boleslavi 23. mája.
  • Slovensko - Rakúsko 3:1 (-23, 22, 22, 12) v B-kategórii ME v Bratislave 28. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Marčeková, Kovačovičová, Kováčová, Rusovská, Repáková (libero Kleskeňová, Tlstovičová, Koleňáková).
  • Slovinsko - Slovensko 2:3 (-24, 13, 25, -18, -16) v B-kategórii ME v Novom Meste 3. júna.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Marčeková, Mizdošová, Kováčová, Rusovská, Máleková (libero Tlstovičová, Repáková, Kovačovičová, Koleňáková, Tomašeková).
  • Tunisko - Slovensko0:3 v neoficiálnom stretnutí v Kelibii 30. júla.
  • Tunisko - Slovensko 0:3 (-20, -16, -19) v prípravnom stretnutí v Kelibii 1. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Marčeková, Tomašeková, Lehotská, Koleňáková (Máleková, Kováčová, Szabóová, Minichová, Tlstovičová).
  • Tunisko - Slovensko 0:3 (-20, -16, -19) v prípravnom stretnutí v Kelibii 2. augusta.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Repáková, Marčeková, Tomašeková, Lehotská, Koleňáková (Máleková, Kováčová, Szabóová, Minichová, Tlstovičová).

Rok 1999

  • Slovensko - Dánsko 3:0 (21, 22, 20) na Spring Cupe v Radome 14. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Homzová, Rýšová, Repáková, A. Nemečkayová (libero Kleskeňová, Székelyová, Kováčová).
  • Poľsko - Slovensko 1:3 (-23, -22, 26, -22) na Spring Cupe v Radome 16. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Farkašová, Homzová, Rýšová, Repáková, A. Nemečkayová (libero Kleskeňová, Kulová, Kováčová).
  • Slovensko - Grécko 3:2 (-16, 21, -18, 21, 12) vo štvrťfinále Spring Cupe v Radome 18. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Farkašová, Homzová, Rýšová, Repáková, A. Nemečkayová (libero Kleskeňová, Kulová, Kováčová, Krejčírová).
  • Slovensko - Belgicko 0:3 (-25, -22, -22) v semifinále Spring Cupe v Radome 19. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, Farkašová, Krejčírová, Homzová, Repáková, A. Nemečkayová (libero Kleskeňová, Kulová, M. Lehotská, Rýšová).
  • Slovensko - Česko 0:3 (-15, -11, -18) v stretnutí o 3. miesto na Spring Cupe v Radome 20. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Rýšová, M. Lehotská, Homzová, A. Nemečkayová (libero Kleskeňová, Horňáková, Krejčírová, Kováčová, Székelyová).
  • Slovensko - Juhoslávia 3:0 (7, 15, 8) v B-divízii Európskej ligy v Senici 30. mája.
    Zostava Slovenska: Székelyová, M. Lehotská, Rusovská, A. Nemečkayová, Farkašová, Homzová (libero Kleskeňová, Kováčová, Beňová).
  • Slovinsko - Slovensko 3:0 (14, 10, 6) v B-divízii Európskej ligy v Sempeteri 3. júna.
    Zostava Slovenska: Székelyová, A. Nemečkayová, Rusovská, Kováčová, Homzová, Farkašová (Beňová, Rýšová).

Rok 1998

  • Slovensko - Bielorusko 1:3 (-5, 2, -9, -10) v kvalifikácii MS v Brémach 2. januára.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Homzová, Michnová, Mizdošová, Pavelková (Labudová, Pastuchová).
  • Nemecko - Slovensko 3:0 (5, 5, 13) v kvalifikácii MS v Brémach 3. januára.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Homzová, Mizdošová, Michnová, Pavelková (Labudová, Szabóová, Pastuchová, Benediková).
  • Slovensko - Grécko 0:3 (-7, -12, -6) v kvalifikácii MS v Brémach 4. januára.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Homzová, Mizdošová, Michnová, Pavelková (Labudová, Benediková).
  • Česko - Slovensko 3:0 (9, 7, 14) v prvom prípravnom zápase v Brandýse nad Labem 19. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Homzová, Rimovská, Pavelková, Michnová, Flesárová (Pogránová).
  • Česko - Slovensko 3:2 (11, -12, 7, -9, 11) v druhom prípravnom zápase v Prahe 20. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Homzová, Rimovská, Pavelková, Michnová, Flesárová (Sakálošová, Pogránová).
  • Slovensko - Ukrajina 0:3 (-9, -11, -7) v prvom prípravnom zápase v Považskej Bystrici 22. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pavelková, Michnová, Homzová, Rimovská, Flesárová (Švábyová, Sakálošová, Pogránová).
  • Slovensko - Ukrajina 2:3 (-11, 7, -0, 7, -11) v druhom prípravnom zápase v Predmieri 23. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Rimovská, Pavelková, Michnová, Homzová (Flesárová, Sakálošová, Pogránová).
  • Juhoslávia - Slovensko 1:3 (9, -11, -5, -5) v zápase B-divízie Európskej ligy v Užiciach 28. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Pavelková, Michnová, Homzová, Rimovská (Farkašová).
  • Slovensko - Švédsko 3:1 (11, -12, 12, 13) v prípravnom zápase v Bratislave 2. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Pavelková, Michnová, Homzová, Rimovská (Stodolová, Szabóová, Sakálošová, Flesárová, Pastuchová).
  • Francúzsko - Slovensko 3:0 (7, 8, 11) v zápase B-divízie Európskej ligy v Nancy 6. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Rimovská, Pavelková, Mizdošová, Michnová, Homzová (Stodolová, Labudová, Pastuchová).
  • Slovensko - Francúzsko 2:3 (-11, -10, 11, 13, -9) v zápase B-divízie Európskej ligy v Považskej Bystrici 13. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Pavelková, Szabóová, Homzová, Rimovská (Pastuchová, Flesárová, Labudová).
  • Slovensko - Maďarsko 3:1 (4, 9, -13, 8) v zápase B-divízie Európskej ligy v Spišskej Novej Vsi 27. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Szabóová, Homzová, Rimovská, Mizdošová, Pastuchová (Flesárová, Pavelková, Labudová, Švábyová).
  • Maďarsko - Slovensko 3:1 (7, 10, -13, 8) v zápase B-divízie Európskej ligy v Szolnoku 4. júla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Szabóová, Homzová, Rimovská, Mizdošová, Pastuchová (Labudová, Veiglová, Pavelková).

Rok 1997

  • Juhoslávia - Slovensko 1:3 (-12, 11, -13, -11) v prvom zápase predkvalifikácie MS 1998 v Belehrade 17. mája.
    Zostava Slovenska: Kulová, Letková, Mizdošová, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Pogránová).
  • Slovensko - Maďarsko 1:3 (-7, -10, 12, -13) v prípravnom stretnutí v Prievidzi 3. júna.
    Zostava Slovenska: M. Kulová, Pavelková, Letková, Farkašová, Rimovská, Mizdošová (Benediková).
  • Slovensko - Maďarsko3:0 (13, 14, 3) v neoficiálnom stretnutí v Prievidzi 4. júna.
  • Slovensko - Juhoslávia 3:0 (5, 9, 4) v odvete predkvalifikácie MS 1998 v Prievidzi 7. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Letková, Mizdošová, Pavelková, Rimovská (Labudová, Pogranová, Benediková).
  • Maďarsko - Slovensko 3:0 (13, 13, 9) v prvom prípravnom zápase v Szolnoku 11. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Rimovská, Farkašová, Pavelková, Mizdošová, Pastuchová (Letková, Labudová, Benediková).
  • Maďarsko - Slovensko 3:1 (7, 7, -5, 7) v druhom prípravnom zápase v Szolnoku 12. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Letková, Mizdošová, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Pogránová, Labudová, Benediková).
  • Slovensko - Česko 1:3 (-7, 11, -5, -9) v prípravnom stretnutí volejbalistiek v Považskej Bystrici 18. júna.
    Zostava Slovenska: Labudová, Letková, Farkašová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková (Rimovská, Flesárová).
  • Slovensko - Česko 1:3 (-11, -12, 12, -6) v odvetnom prípravnom stretnutí volejbalistiek v Považskej Bystrici 19. júna.
    Zostava Slovenska: Labudová, Letková, Mizdošová, Pavelková, Pastuchová, Farkašová (Rimovská, Flesárová, Pogránová).
  • Slovensko - Lotyšsko 3:1 (10, -7, 8, 7) v prípravnom stretnutí volejbalistiek v Nitre 28. júna.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Flesárová, Labudová, Pogránová, Benediková).
  • Slovensko - Lotyšsko1:3 v neoficiálnom stretnutí volejbalistiek v Nitre 29. júna.
  • Slovensko - Rakúsko 3:0 (3, 0, 3) v dodatkovej kvalifikácii ME v Nitre 1. júla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská (Flesárová, Pogránová).
  • Slovensko - Turecko 3:1 (13, 7, -7, 8) v dodatkovej kvalifikácii ME v Nitre 2. júla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská (Flesárová, Pogránová).
  • Slovensko - Švajčiarsko 1:3 (-9, -12, 10, -14) v dodatkovej kvalifikácii ME v Nitre 3. júla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Flesárová, Pogránová).
  • Slovensko - Rumunsko 1:3 (-12, -4, 10, -9) v dodatkovej kvalifikácii ME v Nitre 5. júla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Flesárová, Pogránová).
  • Slovensko - Lotyšsko 2:3 (-12, 12, 7, -6, -11) v dodatkovej kvalifikácii ME v Nitre 6. júla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Flesárová, Pogránová, Benediková).
  • Slovensko - Lotyšsko 0:3 (-5, -9, -5) v semifinále dodatkovej kvalifikácii ME v Nitre 8. júla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Flesárová, Pogránová, Benediková, Letková).
  • Slovensko - Turecko 3:1 (4, 13, -8, 14) v stretnutí o 3. miesto na dodatkovej kvalifikácii ME v Nitre 9. júla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pastuchová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Flesárová, Pogránová, Benediková).
  • Slovensko - Slovinsko 3:0 (4, 3, 4) v B-divízii Európskej ligy v Pezinku 29. decembra.
    Zostava Slovenska: Labudová, Farkašová, Homzová, Michnová, Mizdošová, Pavelková (Horanská, Kulová, Pastuchová, Szabóová, Flesárová, Benediková).

Rok 1996

  • Slovensko - Grécko 1:3 (-11, -11, 9, -11) v prípravnom stretnutí v Prievidzi 25. apríla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Rimovská, Pavelková, Farkašová, Stodolová (Sakálošová, Szabóová, Hliníková).
  • Slovensko - Rumunsko 3:1 (14, -11, 7, 7) v skupine na Spring Cupe v Brne 28. apríla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Farkašová, Mizdošová, Pavelková, Stodolová, Rimovská.
  • Česko - Slovensko 3:1 (8, -13, 8, 9) v skupine na Spring Cupe v Brne 29. apríla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Kszelová, Farkašová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská (Szabóová).
  • Slovensko - Dánsko 3:1 (5, -14, 9, 2) v skupine na Spirng Cupe v Brne 30. apríla.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mizdošová, Rimovská, Pavelková, Farkašová, Stodolová (Sakálošová, Szabóová).
  • Slovensko - Francúzsko 0:3 (-16, -10, -14) vo štvrťfinále Spring Cupu v Brne 2. mája.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Stodolová, Farkašová, Mizdošová, Pavelková, Rimovská (Szabóová, Benediková).
  • Slovensko - Portugalsko 3:0 (8, 9, 2) v skupine o 5. - 8. miesto na Spring Cupe v Brne 3. mája.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Mizdošová, Rimovská, Pavelková, Stodolová, Farkašová (Benediková).
  • Slovensko - Izrael 3:0 (13, 10, 15) v stretnutí o 5. miesto na Spring Cupe v Brne 4. mája.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Rimovská, Mizdošová, Farkašová, Pavelková, Stodolová (Benediková, Szabóová, Kszelová).
  • Slovensko - Ukrajina 3:0 (10, 13, 5) na Savaria Cupe v Szombathely 27. decembra.
    Zostava Slovenska: Labudová, Benková, Mizdošová, Benediková, Rimovská, Farkašová (Kubalová, Sakálošová, Štefková, Pogránová).
  • Slovensko - Gulet Viedeň 0:3 na Savaria Cupe v Szombathely 27. decembra.
    Zostava Slovenska: Labudová, Benková, Mizdošová, Benediková, Rimovská, Farkašová (Kubalová, Sakálošová, Štefková, Pogránová).
  • Slovensko - Rumunsko 1:3 (11, -15, -9, -6) na Savaria Cupe v Szombathely 28. decembra.
    Zostava Slovenska: Labudová, Benková, Mizdošová, Benediková, Rimovská, Farkašová (Kubalová, Sakálošová, Štefková, Pogránová).
  • Maďarsko - Slovensko 3:0 (8, 4, 12) na Savaria Cupe v Szombathely 29. decembra.
    Zostava Slovenska: Labudová, Benková, Mizdošová, Benediková, Rimovská, Farkašová (Kubalová, Sakálošová, Štefková, Pogránová).

Rok 1995

  • Slovensko - Azerbajdžan0:3 (-8, -10, -10) na Spring Cupe v Gleisdorfe 30. apríla.
  • Slovensko - Portugalsko3:2 (7, -8, 7, -8, 12) na Spring Cupe v Gleisdorfe 1. mája.
  • Slovensko - Turecko1:3 (-11, -11, 15, -12) na Spring Cupe v Gleisdorfe 2. mája.
  • Rakúsko - Slovensko3:0 (10, 9, 2) na Spring Cupe vo Viedni 4. mája.
  • Slovensko - Turecko1:3 na Spring Cupe vo Viedni 5. mája.
  • Slovensko - Rumunsko 3:1 (12, -8, 12, 12) na Spring Cupe vo Viedni 6. mája.
    Zostava Slovenska na spring cupe: Farkašová, Grófová, Hrnková, Kicková, Sakálošová, Barineková, Stodolová, Kulová, Rimovská, Pavelková, Letková.
  • Slovensko - Bulharsko 1:3 (2, -8, -5, -8) v kvalifikácii ME v Spišskej Novej Vsi 13. mája.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Barineková, Kicková, Hrnková, Rimovská, Farkašová (Grófová, Stodolová, Pavelková, Kulová, Mizdošová).
  • Fínsko - Slovensko 1:3 (-9, -13, 8, -11) v kvalifikácii ME v Porvoo 20. mája.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Barineková, Kicková, Hrnková, Rimovská, Farkašová (Pavelková, Kulová, Mizdošová, Grófová, Pastuchová).
  • Slovensko - Fínsko 3:1 (10, -12, 7, 10) v kvalifikácii ME v Pezinku 24. mája.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Hrnková, Mizdošová, Kicková, Pastuchová, Rimovská (Grófová, Pavelková, Barineková, Stodolová, Petrášová).
  • Slovensko - Švajčiarsko 3:2 (-7, 8, 13, -12, 13) v kvalifikácii ME v Žiline 31. mája.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Grófová, Barineková, Rimovská, Pavelková, Kicková (Pastuchová, Mizdošová, Stodolová, Petrášová).
  • Bulharsko - Slovensko 3:0 (7, 11, 2) v kvalifikácii ME v Pazardžiku 3. júna.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Pastuchová, Kicková, Pavelková, Barineková, Rimovská (Petrášová, Grófová, Mizdošová).
  • Slovensko - Švajčiarsko 3:1 (-8, 13, 9, 14) v kvalifikácii ME Le Chaux De Fonds 10. júna.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Barineková, Kicková, Rimovská, Pavelková, Pastuchová (Grófová, Stodolová, Mizdošová, Petrášová).
  • Slovensko - Rusko 1:3 (14, -13, -9, -11) v prípravnom stretnutí v Púchove 17. októbra.
    Zostava Slovenska: Petrášová, Grófová, Mizdošová, Hrnková, Rimovská, Farkašová (Stodolová, Kubalová, Nemcová).
  • Slovensko - Rusko 2:3 (-9, -11, 12, 6, -12) v prípravnom stretnutí v Bratislave 18. októbra.
    Zostava Slovenska: Petrášová, Grófová, Mizdošová, Hrnková, Rimovská, Farkašová (Stodolová, Homzová, Nemcová).

Rok 1994

  • Slovensko - Rakúsko 1:3 (-10, 12, -7, -10) v prípravnom stretnutí v Bratislave 11. októbra.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pastuchová, Kicková, Pavelková, Rimovská, Kszelová (Farkašová, Sakálošová, Mizdošová, Homzová).
  • Slovinsko - Slovensko1:3 (-9, 13, -7, -10) v prípravnom stretnutí v Slovinsku 17. októbra.
  • Slovinsko - Slovensko2:3 (-10, 14, -14, 7, -12) v prípravnom stretnutí v Slovinsku 18. októbra.
  • Slovinsko - Slovensko0:3 v prípravnom stretnutí v Slovinsku 19. októbra.
  • Slovensko - Poľsko 3:0 (14, 5, 2) v prípravnom stretnutí v Žiline 25. októbra.
    Zostava Slovenska: Kulová, Kszelová, Pastuchová, Kicková, Mikušová, Rimovská (Hrnková, Sakálošová).
  • Slovensko - Poľsko 3:2 (-7, -12, 8, 6, 14) v prípravnom stretnutí v Žiline 26. októbra.
    Zostava Slovenska: Kulová, Mikušová, Farkašová, Pavelková, Kszelová, Rimovská (Kicková, Pastuchová, Mizdošová, Hrnková).
  • Portugalsko - Slovensko 0:3 (-10, -8, -9) v predkvalifikácii ME v Esmorize 30. októbra.
    Zostava Slovenska: Kulová, Pavelková, Farkašová, Mikušová, Kszelová, Rimovská (Mizdošová, Kicková, Pastuchová).
  • Poľsko - Slovensko3:0 (7, 10, 2) v prípravnom stretnutí v Bielsko-Bialej 15. novembra.
  • Poľsko - Slovensko3:0 v prípravnom stretnutí v Bielsko-Bialej 16. novembra.
  • Slovensko - Slovinsko 3:1 (10, -10, 5, 11) v prípravnom stretnutí v Pezinku 22. novembra.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Pastuchová, Kicková, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Hrnková, Petrášová, Grófová).
  • Slovensko - Slovinsko3:0 (3, 6, 13) v prípravnom stretnutí v Bratislave 23. novembra.
  • Slovensko - Portugalsko 3:1 (-13, 11, 5, 3) v odvete predkvalifikácie ME v Bratislave 26. novembra.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Pastuchová, Kicková, Pavelková, Rimovská, Farkašová (Hrnková, Mizdošová, Grófová, Petrášová).

Rok 1993

  • Slovensko - Švajčiarsko 3:2 (-12, 9, -15, 11, 13) v prípravnom stretnutí v Brne 23. apríla.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Jakšová, Farkašová, Mikušová, Szcerbová, Kszelová (Grófová, Pavelková, Barineková).
  • Slovensko - Ukrajina1:4 v neoficiálnom stretnutí v Bratislave 27. apríla.
  • Slovensko - Ukrajina0:3 (-11, -3, -1) v prípravnom stretnutí v Bratislave 28. apríla.
  • Slovensko - Slovinsko4:0 v neoficiálnom prípravnom stretnutí v Komárne 2. júna.
  • Slovensko - Slovinsko 0:3 (-8, -11, -9) v prípravnom stretnutí v Komárne 3. júna.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Koseková, Farkašová, Mikušová, Szczerbová, Barineková (Rimovská, Kszelová, Grófová, Stodolová).
  • Ukrajina - Slovensko 3:0 (5, 6, 6) v predkvalifikácii MS v Odese 9. júna.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Mikušová, Szcerbová, Koseková, Farkašová, Kszelová (Pavelková, Rimovská).
  • Slovensko - Ukrajina 1:3 (14, -5, -7, -13) v odvete predkvalifikácie MS v Bratislave 19. júna.
    Zostava Slovenska: Sakálošová, Farkašová, Koseková, Mikušová, Szcerbová, Kszelová (Stodolová, Rimovská, Pavelková, Labudová, Barineková).
Bookmark and Share

generálny partner

  • TIPOS

partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAGSOV TIPOS
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUMSPP
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
  • reklamní partneriHUCKSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNCOLOSSEO
  • reklamní partneriStrength InstituteRona Sport Art
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
  • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

  • #