Ženy U18


ženy do 18 rokov (2000)  na kvalifikácií v Miláne

Realizačný tím

Hlavný tréner Michal Matušov
Asistent trénera Marek Maličký
Masér Dušan Bukovác
Štatistik Martin Szabó
Vedúci družstva Slavomír Huba

Reprezentovali na KME Žien do 18 rokov v Milane (13. - 15. január 2017) 

Meno a priezviskoDátum narodeniaPostVýškaVáhaSmečBlokKlub
Ella Erteltová  28.08.2001 N 179 77 288 275 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Nicol Kubová 01.06.2000 N 174 71 276 264 COP Nitra
Karolína Fričová  29.04.2000 S 181 70 296 285 VK Slávia UK Bratislava
Barbora Kupčiová  08.11.2000 S 184 75 300 286 COP Nitra/Žiar nad Hr.
Bianka Bodnárová 29.07.2000 S 176 67 280 269 MVK Snina
Simona Jelínková 20.11.2001 U 182 79 303 288 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Lenka Kvasnová  19.07.2001 U 186 80 296 282 VK Slávia UK Bratislava
Tereza Hrušecká 02.07.2002 B 197 80 301 294 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Laura Beneková 08.02.2000 B 179 63 293 280 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Lucia Herdová 20.02.2000 B 185 66 290 279 VK Slávia UK Bratislava
Tatiana Bojňanská 01.07.2000 L 168 57 275 265 COP Nitra/Piešťany
Diana Kačerjaková 11.04.2000 L 175 62 275 265 ŠŠK Bilíkova Bratislava

Reprezentačné družstvo žien do 18 rokov (ročník narodenia 2000 a ml.)

Meno a priezviskoDátum narodeniaPostVýškaVáhaSmečBlokKlub
Ella Erteltová  28.08.2001 N 179 77 288 275 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Nikoletta Semanová 12.10.2000 N 172 57 286 270 VK Slávia UK Bratislava
Nicol Kubová 01.06.2000 N 174 71 276 264 COP Nitra
Karolína Fričová  29.04.2000 S 181 70 296 285 VK Slávia UK Bratislava
Simona Jelínková 20.11.2001 S 182 79 303 288 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Barbora Kupčiová  08.11.2000 S/U 184 75 300 286 COP Nitra/Žiar nad Hr.
Lenka Kvasnová  19.07.2001 U 186 80 296 282 VK Slávia UK Bratislava
Laura Moravčíková  05.11.2000 S 177 79 283 270 VK Slávia UK Bratislava
Bianka Bodnárová 29.07.2000 S 176 67 280 269 MVK Snina
Ivana Morihládková  01.02.2000 S 177 64 280 269 VK Spišská Nová Ves
Ema Ravasová 17.07.2000 B 190 73 295 281 VK Spišská Nová Ves
Lucia Herdová 20.02.2000 B 185 66 290 279 VK Slávia UK Bratislava
Laura Beneková 08.02.2000 B 179 63 293 280 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Tatiana Bojňanská 01.07.2000 L 168 57 275 265 COP Nitra/Piešťany
Diana Kačerjaková 11.04.2000 L 175 62 275 265 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Tereza Hrušecká 02.07.2002 B 197 80 301 294 ŠŠK Bilíkova Bratislava
Katrin Trebichavská 06.07.2000 S 174 63 285 277 MVK Frigolog N.Mesto nad Váhom
Kristína Laučíková 06.02.2002 N 172 61 277 267
Lucia Marušinová 01.09.2001 N 172 57 281 268
Sarah Ondrejková 09.11.2000 N 175 60 290 278 MVK Frigolog N.Mesto nad Váhom
Katarína Frolová 20.08.2002 B 181 72 291 285

aktualizované 11.1.2017

Bookmark and Share

generálny partner

    partneri

    • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
    • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
    • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
    • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
    • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
    • reklamní partneriRona Sport Art
    • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
    • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
    • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
    • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
    • podporujú násMS SRSOVNSC

    komunikačný partner

    • #