Archív zápasov

ROK 2017

1. Slovensko - Chorvátsko 1:3 (20, -19, -16, -19) - v prípravnom zápase v slovinskom Maribore 14. mája
SR: Kriško 6, Krajčovič 3, Bencz 5, Chrtiansky 3, Kohút 8, Zaťko 3, liberá Kubš a Ogurčák (Palgut 2, Lux 6, Mlynarčík 3). Tréner: M. Palgut.

2. Slovensko - Chorvátsko 3:1 (10, -22, 16, 17) - v prípravnom zápase v slovinskom Maribore 15. mája
SR: Kohút 12, Zaťko 4, Kriško 7, Krajčovič 10, Bencz 21, Chrtiansky 7, liberá Ogurčák a Kubš (Palgut 2, Mlynarčík 3). Tréner: M. Palgut.

3. Slovensko - Rakúsko 1:3 (-25, -24, 19, -20) - v 2. kole kvalifikácie MS 2018 v holandskom Koog Aan De Zaan 23. mája
SR: Paták 10, Ondrovič 2, Bencz 13, Chrtiansky 13, Kohút 10, Zaťko 0, liberá Ogurčák a Kubš (Kriško 0, Lux 0, Prešinský 5, Palgut 2, Mlynarčík 11). Tréner: M. Palgut.

4. Slovensko - Luxembursko 3:0 (17, 25, 24) - v 2. kole kvalifikácie MS 2018 v holandskom Koog Aan De Zaan 24. mája
SR: Paták 6, Prešinský 3, Mlynarčík 10, Chrtiansky 8, Kohút 9, Zaťko 3, libero Kubš (Ondrovič 0, Kriško 3, M. Lux 1, Palgut 2). Tréner: M. Palgut.

5. Slovensko - Moldavsko 3:0 (9, 31, 23) - v 2. kole kvalifikácie MS 2018 v holandskom Koog Aan De Zaan 25. mája
SR: Mlynarčík 11, Chrtiansky 12, Kohút 6, Zaťko 1, Paták 16, Prešinský 7, libero Kubš (Palgut 1, Bencz 0, Kriško 2). Tréner: M. Palgut.

6. Slovensko - Grécko 3:2 (-22, -20, 21, 19, 12) - v 2. kole kvalifikácie MS 2018 v holandskom Apeldoorne 27. mája
SR: Paták 19, Prešinský 2, Bencz 9, Chrtiansky 14, Kohút 8, Zaťko 2, liberá Kubš a Ogurčák (Ondrovič 9, Kriško 2, Palgut 2, Mlynarčík 16, Lux 0). Tréner: M. Palgut.

7. Holandsko - Slovensko 3:2 (-25, 24, -22, 16, 9) - v 2. kole kvalifikácie MS 2018 v holandskom Apeldoorne 28. mája
SR: Ondrovič 8, Mlynarčík 22, Chrtiansky 14, Zaťko 0, Paták 26, libero Kubš (Kriško 0, Palgut 0). Tréner: M. Palgut.

8. Slovensko - Japonsko 3:0 (20, 20, 25) - v II. divízii Svetovej ligy v Poprade 2. júna
SR: Bencz 18, Kohút 9, Ondrovič 6, Paták 15, Chrtiansky 5, Zaťko 3, libero Kubš (Kriško 0, Palgut 0, Lux 7). Tréner: A. Kravárik.

9. Slovensko - Austrália 3:1 (22, -21, 28, 22) - v II. divízii Svetovej ligy v Poprade 3. júna
SR: Kohút 9, Ondrovič 15, Mlynarčík 7, Paták 13, Chrtiansky 2, Zaťko 3, libero Kubš (Lux 4, Ogurčák 2, Bencz 7, Palgut 1, Kriško 4). Tréner: A. Kravárik.

10. Slovensko - Portugalsko 3:0 (20, 23, 19) - v II. divízii Svetovej ligy v Poprade 4. júna
SR: Kohút 6, Mlynarčík 11, Lux 7, Paták 9, Zaťko 4, Prešinský 3, liberá Kubš a Turis (Bencz 2, Ondrovič 2, Palgut 0, Ogurčák 0, Kriško 1). Tréner: A. Kravárik.

11. Fínsko - Slovensko 3:0 (19, 19, 19) - v II. divízii Svetovej ligy v Helsinkách 8. júna
SR: Bencz 1, Paták 16, Zaťko 4, Kohút 6, Ondrovič 6, Chrtiansky 7, liberá Turis a Kriško (Lux 5, Mlynarčík 2, Palgut 0, Ogurčák 1). Tréner: A. Kravárik.

12. Slovensko - Austrália 0:3 (-21, -19, -23) - v II. divízii Svetovej ligy v Helsinkách 9. júna
SR: Kriško 4, Kohút 3, Ondrovič 2, Mlynarčík 15, Lux 9, Zaťko 0, liberá Turis, Ogurčák a Paták (Palgut 3, Prešinský 2, Bencz 0, Chrtiansky 1). Tréner: A. Kravárik.

13. Slovensko - Čína 3:1 (20, -17, 12, 21) - v II. divízii Svetovej ligy v Helsinkách 10. júna
SR: Kohút 10, Bencz 5, Chrtiansky 15, Zaťko 4, Lux 19, Ondrovič 15, libero Paták (Mlynarčík 5, Palgut 0, Prešinský 0). Tréner: A. Kravárik.

14. Slovensko - Česko 0:3 (-16, -23, -17) - v II. divízii Svetovej ligy v Haagu 16. júna
SR: Bencz 5, Ondrovič 5, Lux 6, Paták 4, Zaťko 4, Prešinský 5, libero Kubš (Mlynarčík 6, Palgut 0, Kriško 4, Tarabus 1, Gavenda 1). Tréner: A. Kravárik.

15. Holandsko - Slovensko 3:0 (21, 23, 15) - v II. divízii Svetovej ligy v Haagu 17. júna
SR: Mlynarčík 2, Ondrovič 5, Lux 12, Prešinský 4,  Palgut 1, Kriško 6, libero Kubš (Bencz 8, Zaťko 1, Tarabus 1). Tréner: A. Kravárik.

16. Slovensko - Kórejská republika 2:3 (-18, 18, -18, 20, -7) - v II. divízii Svetovej ligy v Haagu 18. júna
SR: Bencz 19, Kriško 6, Ondrovič 10, Lux 8, Zaťko 2, Prešinský 7, libero Kubš (Palgut 1, Mlynarčík 1, Gavenda 11, Tarabus 0). Tréner: A. Kravárik.

17. Slovensko - Bielorusko 3:1 (20, -15, 19, 14) - v prípravnom zápase v Púchove 13. júla
SR: Ondrovič 11, Ogurčák 8, Gavenda 7, Palgut 1, Prešinský 6, Kriško 10, libero Vitko (Petráš 10, Končal 1, Halanda 4, Firkaľ 0).  Tréner: A. Kravárik.

18. Slovensko - Bielorusko 0:3 (-20, -16, -22) - v prípravnom zápase v Púchove 14. júla
SR: Ogurčák 2, Ludha 4, Mlynarčík 6, Halanda 7, Prešinský 7, Končal 0, libero Lampart (Palgut 0, M. Petráš 6, Kriško 6, Firkaľ 3). Tréner: A. Kravárik.

19. Slovensko - Bielorusko 3:1 (-15, 22, 22, 30) - v prípravnom zápase v Púchove 15. júla
SR: Palgut 0, Mlynarčík 9, Ondrovič 8, Ludha 1, Ogurčák 9, Kriško 15, liberá Vitko a Lampart (Končal 2, Petráš 7, Prešinský 9, Halanda 5, Firkaľ 0). Tréner: A. Kravárik.

20. Belgicko - Slovensko 3:0 (24, 13, 15) - v 3. kole kvalifikácie MS v belgickom Kortrijku 19. júla
SR: Ogurčák 3, Ondrovič 4, Mlynarčík 4, Kriško 5, Prešinský 6, Palgut 2, liberá Vitko a T. Lampart (Ludha 1, Halanda 3, Gavenda 6, M. Petráš 2, Firkaľ 5). Tréner: A. Kravárik.

21. Slovensko - Nemecko 0:3 (-23, -21, -24) - v 3. kole kvalifikácie MS v belgickom Kortrijku 20. júla
SR: Prešinský 6, Končal 0, Ogurčák 2, Ondrovič 5, Mlynarčík 5, Kriško 14, libero Vitko (Palgut 1, Ludha 0, M. Petráš 10). Tréner: A. Kravárik.

22. Slovensko - Bielorusko 3:0 (21, 24, 21) - v 3. kole kvalifikácie MS v belgickom Kortrijku 21. júla
SR: Prešinský 5, Palgut 1, Ogurčák 2, Ondrovič 9, Mlynarčík 9, Kriško 16, liberá Vitko a T. Lampart (Končal 0,  M. Petráš 2, Firkaľ 1, Halanda 8, Ludha 0, Gavenda 0). Tréner: A. Kravárik.

23. Slovensko - Estónsko 0:3 (-14, -17, -20) - v 3. kole kvalifikácie MS v belgickom Kortrijku 22. júla
SR: Ludha 6, Gavenda 7, Kriško 7, Ondrovič 5, Končal 0, Halanda 2, libero T. Lampart. (Firkaľ 2, M. Petráš 3, Palgut 0, Prešinský 2) Tréner: A. Kravárik.

24. Slovensko - Španielsko 3:1 (19, -20, 29, 24) - v 3. kole kvalifikácie MS v belgickom Kortrijku 23. júla
SR: Ondrovič 4, Mlynarčík 6, Kriško 18, Prešinský 9, Palgut 2, Halanda 6, liberá Vitko a T. Lampart (Firkaľ 4, M. Petráš 13, Končal 1, Ludha 4) Tréner: A. Kravárik.

ROK 2016

1. Slovinsko - Slovensko 3:0 (18, 23, 20) - v prípravnom zápase v Ľubľane 10. júna
SR: Paták 13, Ondrovič 3, Mlynarčík 11, Chrtiansky 5, Kohút 6, Halaj 0, libero Kubš (Palgut 0, Michalovič 4, Kriško 2, Prešinský 0). Tréner: M. Palgut.

2. Slovinsko - Slovensko 3:1 (13, 20, -23, 22) - v prípravnom zápase v Ľubľane 11. júna
SR: Ondrovič 9, Michalovič 5, Kriško 4, Kohút 8, Palgut 0, Paták 10, liberá Kubš a Turis (Mlynarčík 12, Chrtiansky 4, Halaj 1, Prešinský 0). Tréner: M. Palgut.

3.  Fínsko - Slovensko 3:1 (33, -21, 17, 18) - v prípravnom zápase v Jyväskylä 4. júna
SR: Paták 14, Prešinský 13, Mlynarčík 14, Chrtiansky 14, Kohút 9, Palgut 3, libero Kubš (Ondrovič 0, Kriško 0, Michalovič 3, Halaj 0, Mikula 1). Tréner: M. Palgut.

4. Fínsko - Slovensko 2:3 (-23, -21, 18, 23, -14) - v prípravnom zápase v Jyväskylä 5. júna
SR: Chrtiansky 18, Kohút 11, Palgut 2, Paták 22, Ondrovič 8, Mlynarčík 19, liberá Kubš a Turis (Kriško 3, Halaj 0, Mikula 1). Tréner: M. Palgut.

5. Fínsko - Slovensko 1:3 (-22, -21, 18, -19) - v prípravnom zápase v Jyväskylä 6. júna
SR: Paták 9, Prešinský 9, Mlynarčík 19, Chrtiansky 5, Ondrovič 6, Halaj 2, libero Turis (Palgut 1, Kriško 10, Mikula 8, Ludha 3). Tréner: M. Palgut.

6. Holandsko - Slovensko 3:1 (-24, 11, 23, 22) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v tureckom Izmire 17. júna
SR: Halaj 0, Mlynarčík 19, Kohút 12, Paták 14, Chrtiansky 7, Ondrovič 9, liberá Kubš a Turis (F. Palgut 0, Kriško 0, Prešinský 1). Tréner: M. Palgut.

7. Turecko - Slovensko 3:0 (25, 23, 22) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v tureckom Izmire 18. júna
SR: Halaj 0, Mlynarčík 12, Kohút 10, Paták 11, Chrtiansky 10, Ondrovič 5, liberá Kubš a Turis (F. Palgut 0, Kriško 5, Prešinský 1). Tréner: M. Palgut.

8. Portugalsko - Slovensko 2:3 (18, 21, -21, -23, -17) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v tureckom Izmire 19. júna
SR: Halaj 0, Mlynarčík 1, Kohút 8, Paták 18, Chrtiansky 20, Ondrovič 1, liberá Kubš a Turis (F. Palgut 5, Kriško 21, Prešinský 3). Tréner: M. Palgut.

9. Slovensko - Kuba 3:1 (19, 23, -22, 22) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v Bratislave (AEGON Aréna) 23. júna
SR: Ondrovič 8, Palgut 4, Kohút 12, Chrtiansky 13, Mlynarčík 9, Paták 12, libero Kubš (Kriško 10, Halaj 0, Prešinský 0). Tréner: M. Palgut.

10. Slovensko - Holandsko 1:3 (-14, 21, -14, -23) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v Bratislave (AEGON Aréna) 24. júna
SR: Ondrovič 2, Palgut 1, Kohút 7, Chrtiansky 3, Mlynarčík 16, Paták 11, liberá Kubš a Turis (Halaj 0, Mikula 5, Kriško 2, Prešinský 6). Tréner: M. Palgut.

11. Slovensko - Česko 2:3 (23, -23, 19, -18, -11) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v Bratislave (AEGON Aréna) 25. júna
SR: Kriško 2, Kohút 12, Ondrovič 7, Palgut 2, Mlynarčík 15, Paták 21, liberá Kubš a Turis (Chrtiansky 14, Halaj 0, Prešinský 1). Tréner: M. Palgut.

12. Čína - Slovensko 3:0 (19, 18, 22) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v čínskom Xuancheng 1. júla
SR: Ondrovič 0, F. Palgut 3, Mlynarčík 10, Paták 9, Chrtiansky 8, Prešinský 6, liberá Kubš a Turis (Kašper 4, Kriško 0, Halaj 0). Tréner: M. Palgut.

13. Slovensko - Japonsko 3:1 (18, 21, -24, 22) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v čínskom Xuancheng 2. júla
SR: Paták 20, F. Palgut 3, Prešinský 7, Chrtiansky 15, Mlynarčík 20, Ondrovič 4, libero Kubš (Kašper 1, Halaj 0). Tréner: M. Palgut.

14. Slovensko - Turecko 2:3 (-13, 16, 21, -22, -10) - na turnaji II. divízie Svetovej ligy v čínskom Xuancheng 3. júla
SR: Ondrovič 0, F. Palgut 3, Chrtiansky 14, Prešinský 7, Mlynarčík 19, Paták 18, libero Kubš (Kašper 9, Kriško 0, Halaj 0, Mikula 0). Tréner: M. Palgut.

15. Holandsko - Slovensko 3:0 (18, 18, 21) - v prípravnom zápase vo Wijchene 26. augusta
dodatkové sety 23:25, 12:25
SR: Paták 9, Prešinský 8, Bencz 8, Mikula 3, Kohút 3, Končal 0, liberá Kubš a Turis (Ondrovič 1, Palgut 1, Mlynarčík 3, Halanda 9, Ludha 0). Tréner: M. Palgut.

16. Holandsko - Slovensko 3:1 (23, 17, -23, 13) - v prípravnom zápase v Almele 27. augusta
SR: Paták 11, Prešinský 2, Bencz 22, Mikula 9, Kohút 6, Skladaný 1, liberá Kubš a Turis (Ondrovič 1, Končal 0, Mlynarčík 1, Halanda 2, Ludha 0). Tréner: M. Palgut.

17. Holandsko - Slovensko 3:0 (19, 19, 17) - v prípravnom zápase v Nieuwegeine 28. augusta
SR: Paták 11, Ludha 3, Bencz 2, Mikula 1, Kohút 4, Skladaný 0, liberá Kubš a Turis (Ondrovič 1, Končal 0, Mlynarčík 12, Halanda 3, Prešinský 1, M. Petráš 1). Tréner: M. Palgut.

18. Slovensko - Fínsko 1:3 (-22, 22, -16, -23) - v prípravnom zápase v Poprade 10. septembra
SR: Paták 16, Ondrovič 6, Bencz 14, Mikula 3, Kohút 6, Skladaný 0, libero Kubš (Mlynarčík 4, Končal 0, Halanda 7, Ludha 0, Prešinský 3). Tréner: M. Palgut.

19. Slovensko - Fínsko 2:3 (-14, 20, 17, -23, -10) - v prípravnom zápase v Poprade 11. septembra
SR: Paták 15, Prešinský 11, Bencz 3, Mikula 11, Kohút 9, Skladaný 2, libero Kubš (Mlynarčík 20, Ondrovič 0, Končal 0, Ludha 0, Halanda 0). Tréner: M. Palgut.

20. Slovensko - Fínsko 3:1 (18, -25, 22, 19) - v prípravnom zápase v Poprade 12. septembra
SR: Paták 2, Prešinský 5, Bencz 9, Mikula 15, Kohút 4, Skladaný 2, liberá Kubš a Turis (Ondrovič 8, Končal 2, Mlynarčík 9, Halanda 9, Ludha 6). Tréner: M. Palgut.

21. Slovensko - Izrael 3:0 (24, 18, 13) - na 1. turnaji 2. kola KME v Poprade 16. septembra
SR: Bencz 15, Kohút 6, Skladaný 1, Paták 15, Mikula 9, Prešinský 6, libero Kubš (Končal 0, Mlynarčík 4, Ondrovič 0, Ludha 0). Tréner: M. Palgut.

22. Slovensko - Lotyšsko 3:0 (25, 21, 21) - na 1. turnaji 2. kola KME v Poprade 17. septembra
SR: Paták 6, Prešinský 8, Bencz 15, Mikula 10, Kohút 6, Skladaný 3, libero Kubš (Ondrovič 1, Končal 0, Mlynarčík 3). Tréner: M. Palgut.

23. Slovensko - Chorvátsko 3:1 (21, -18, 24, 22) - na 1. turnaji 2. kola KME v Poprade 18. septembra
SR: Bencz 20, Paták 17, Skladaný 2, Kohút 9, Prešinský 4, Mikula 4, liberá Kubš a Turis (Ondrovič 5, Končal 0, Mlynarčík 2, Halanda 1, Ludha 0). Tréner: M. Palgut.

24. Slovensko - Lotyšsko 1:3 (-17, -22, 17, -22) - na 2. turnaji 2. kola KME v Rovinj (CRO) 22. septembra
SR: Paták 10, Prešinský 1, Bencz 4, Mikula 0, Kohút 5, Skladaný 4, liberá Kubš a Turis (Ondrovič 8, Chrtiansky 11, Končal 0, Mlynarčík 16, Ludha 0). Tréner: M. Palgut.

25. Slovensko - Izrael 3:0 (21, 19, 18) - na 2. turnaji 2. kola KME v Rovinj (CRO) 23. septembra
SR: Bencz 19, Skladaný 2, Kohút 3, Paták 12, Chrtiansky 13, Ondrovič 4, libero Kubš (Končal 0, Mlynarčík 0). Tréner: M. Palgut.

26. Chorvátsko - Slovensko 0:3 (-16, -17, -14) - na 2. turnaji 2. kola KME v Rovinj (CRO) 24. septembra
SR: Bencz, Skladaný, Kohút, Paták, Chrtiansky, Ondrovič, libero Kubš (Končal, Mlynarčík, Mikula, Ludha, Prešinský). Tréner: M. Palgut.

ROK 2015

1. Slovensko - Chorvátsko 3:1 (22, -21, 17, 20) - na turnaji Alba Regia Volleyball Gala v maďarskom Székesfehérvári 15. mája
SR: Prešinský 10, Chrtiansky 12, Mlynarčík 12, Hruška 6, Lux 9, Zaťko 5, libero Vydarený (F. Palgut 1, M. Sopko ml. 5, Macko 3, Kempa 2, T. Halanda 0. Tréner: M. Palgut.

2. Slovensko - Maďarsko 3:0 (19, 22, 17) - na turnaji Alba Regia Volleyball Gala v maďarskom Székesfehérvári 16. mája
SR: Lux 10, Hruška 2, Mlynarčík 14, Chrtiansky 8, Prešinský 8, Zaťko 1, libero Vydarený (F. Palgut 0, Macko 5, M. Sopko ml. 2). Tréner: M. Palgut.

3. Slovensko - Azerbajdžan 3:1 (-16, 14, 17, 16) - na turnaji Alba Regia Volleyball Gala v maďarskom Székesfehérvári 17. mája
SR: Kempa 5, Macko 11, Mlynarčík 13, M. Sopko ml. 4, Skasko 8, F. Palgut 5, libero Vydarený (T. Halanda 10, Lux 6, Zaťko 0). Tréner: M. Palgut.

4. Turecko - Slovensko 2:3 (-22, 20, 20, -24, -12) - v prípravnom zápase v Izmire 30. mája
SR: Kohút 14, Masný 2, Paták 13, Ondrovič 10, Bencz 18, Ogurčák 11, libero Kubš (Skladaný 0, M. Sopko st. 1, Horník 5, A. Patúc 0). Tréner. F. Gulinelli.

5. Slovensko - Alžírsko 3:2 (22, -23, -23, 23, 6) - v prípravnom zápase v poľskom Krosne 2. júna
SR: Kriško 21, Macko 3, Mlynarčík 12, Chrtiansky 18, Prešinský 5, Zaťko 1, libero Vydarený (Kempa 8, T. Halanda 3, Končal 1, Hruška 6). Tréner: M. Palgut.

6. Poľsko - Slovensko 3:0 (15, 22, 19) - dodatkový set 25:18 - v prípravnom zápase v Krosne 3. júna
SR: Zaťko 1, Lux 11, Prešinský 4, Mlynarčík 4, Hruška 0, Chrtiansky 9, libero Vydarený (Kriško 4, Kempa 1, T. Halanda 3, Končal 0, Macko 4). Tréner: M. Palgut.

7. Poľsko - Slovensko 3:2 (-20, 20, 18, -19, 10) - v prípravnom zápase v Krosne 4. júna
SR: Zaťko 3, Lux 13, Prešinský 10, Kriško 12 , Macko 8, Chrtiansky 8, libero Vydarený (Mlynarčík 10, Halanda 1, Končal 0, Hruška 1). Tréner: M. Palgut.

8. Nemecko - Slovensko 3:0 (18, 22, 16) - 4. set 37:35 - v prípravnom zápase v Münsteri 5. júna
SR: Masný 1, Bencz 11, Ogurčák 6, Červeň 7, Paták 13, Kohút 10, libero Kubš (Skladaný 1, Horník 14, M. Sopko 4, Palgut 0, Ondrovič 1). Tréner: F. Gulinelli.

9. Nemecko - Slovensko 3:1 (-23, 25, 18, 21) - v prípravnom zápase v Bochume 6. júna
SR: Skladaný 1, Bencz 14, M. Sopko 12, Kašper 2, Paták 6, Kohút 11, libero Kubš (Ogurčák 12, Horník 7, A. Patúc 4, Palgut 0, Ondrovič 2, Červeň 2). Tréner: F. Gulinelli.

10. Nemecko - Slovensko 3:2 (18, 13, -14, -21, 15) - v prípravnom zápase v Bochume 7. júna
SR: Masný 3, M. Sopko st. 9, Kašper 8, Bencz 32, Paták 14, Kohút 7, libero Kubš (Ogurčák 3, Palgut 0). Tréner: F. Gulinelli.

11. Slovensko - Čína 2:3 (23, 21, -17, -17, -15) - v G-skupine Svetovej ligy v mexickom Tepicu 13. júna
SR: Masný 3, Bencz 18, Paták 12, Kohút 11, Kašper 10, M. Sopko st. 4, libero Kubš (Ogurčák 3, Palgut 1, A. Patúc 0, Horník 0). Tréner: F. Gulinelli.

12. Slovensko - Taliansko 3:1 (23, 22, -22, 21) v B-skupine Európskych hier v Baku 14. júna
SR: Kriško 14, Ondrovič 15, Lux 18, Chrtiansky 9, Prešinský 7, Zaťko 4, liberá Vydarený a Kempa (T. Halanda 2). Tréner: M. Palgut.

13. Slovensko - Mexiko 3:0 (21, 19, 19) - v G-skupine Svetovej ligy v mexickom Tepicu 14. júna
SR: Masný 4, Bencz 10, Paták 7, Kohút 14, M. Sopko st. 7, Červeň 8, libero Kubš (Ogurčák 0). Tréner: F. Gulinelli.

14. Slovensko - Grécko 2:3 (21, 15, -20, -20, -17) - v G-skupine Svetovej ligy v mexickom Tepicu 15. júna
SR: Masný 1, Bencz 22, Paták 2, Kohút 15, M. Sopko st. 9, Kašper 6, libero Kubš (Ogurčák 7, Horník 2, Palgut 0, A. Patúc 0, Červeň 2). Tréner: F. Gulinelli.

15. Nemecko - Slovensko 3:0 (15, 18, 23) - v B-skupine Európskych hier v Baku 16. júna
SR: Zaťko 2, Kriško 4, Ondrovič 4, Lux 8, Chrtiansky 6, Prešinský 5, liberá Vydarený a Kempa (Končal 0, Mlynarčík 6, Hruška 0, T. Halanda 2). Tréner: M. Palgut.

16. Rusko - Slovensko 3:1 (-24, 17, 18, 20) v B-skupiny Európskych hier v Baku 17. júna
SR: Zaťko 3, Kriško 9, Ondrovič 4, Lux 14, Chrtiansky 13, Prešinský 9, libero Vydarený (Končal 0, Mlynarčík 7, Macko 1, T. Halanda 0, Hruška 0). Tréner: M. Palgut.

17. Slovensko - Čína 2:3 (20, 23, -19, -20, -12) - v G-skupine Svetovej ligy v Solúni 19. júna
SR: Masný 5, Bencz 15, M. Sopko st. 19, Kohút 14, Paták 9, Kašper 6, libero Kubš (Skladaný 0, Červeň 3, Ogurčák 2, Horník 3). Tréner: F. Gulinelli.

18. Slovensko - Belgicko 3:1 (22, -19, 21, 19) - v B-skupine Európskych hier v Baku 20. júna
SR: Zaťko 2, Kriško 18, Ondrovič 10, Lux 13, Chrtiansky 16, Prešinský 10, libero Vydarený (Hruška 0, Končal 0, Mlynarčík 0, Macko 0, T. Halanda 0). Tréner: M. Palgut.

19. Slovensko - Grécko 2:3 (14, 17, -16, -19, -10) - v G-skupine Svetovej ligy v Solúni 20. júna
SR: Masný 2, Bencz 8, Kohút 13, Ogurčák 10, Červeň 7, M. Sopko st. 10, libero Kubš (A. Patúc 0, Skladaný 1, Horník 3, Paták 5). Tréner: F. Gulinelli.

20. Slovensko - Mexiko 3:1 (-22, 23, 23, 17) - v G-skupine Svetovej ligy v Solúni 21. júna
SR: Skladaný 4, Horník 18, Kohút 10, Paták 19, Kašper 2, Ogurčák 5, libero Kubš (M. Sopko st. 0, Červeň 6, A. Patúc 5, Masný 1). Tréner: F. Gulinelli.

21. Bulharsko - Slovensko 3:0 (14, 17, 19) - v B-skupine Európskych hier v Baku 22. júna
SR: Kriško 4, Zaťko 0, Prešinský 7, Ondrovič 2, Lux 4, Chrtiansky 3, liberá Vydarený a Kempa (Macko 0, Končal 0, Mlynarčík 6, Halanda 1). Tréner: M. Palgut.

22. Poľsko - Slovensko 3:0 (16, 23, 19) - vo štvrťfinále Európskych hier v Baku 24. júna
SR: J. Zaťko 0, Kriško 9, Ondrovič 4, Lux 3, Š. Chrtiansky ml. 6, Prešinský 4, libero Vydarený (Končal 1, Mlynarčík 14, T. Halanda 1, Hruška). Tréner: M. Palgut.

23. Slovensko - Egypt 1:3 (-23, 22, -25, -23) - v semifinále Final Four 3. skupiny Svetovej ligy v bratislavskej AEGON Aréne 4. júla
SR: Kohút 10, Sopko st. 6, Masný 2, Červeň 5, Lux 19, Paták 5, liberá Kubš a Vydarený (Ogurčák 16,  Skladaný 0, Michalovič 1, Kašper 0, Horník 1). Tréner: F. Gulinelli.

24. Čína - Slovensko 2:3 (17, 26, -20, -27, -13) - o 3. miesto na Final Four 3. skupiny Svetovej ligy v bratislavskej AEGON Aréne 5. júla
SR: Kohút 7, Masný 1, Červeň 4, Lux 3, Paták 4, Ogurčák 12, liberá Kubš, Vydarený (Michalovič 18, Kriško 20, Skladaný 0, Horník 1, Sopko st. 1). Tréner: F. Gulinelli.

25. Česko - Slovensko 1:3 (-19, 19, -19, -19) - v prípravnom zápase v Liberci 4. septembra - štatistika
SR: Končal 0, Michalovič 19, M. Sopko st. 10, Kohút 11, Paták 15, Prešinský 8, liberá Kubš a Ľ. Nemec (Zaťko 0, Horník 3, Kriško 0, Palgut 0, Chrtiansky 0). Tréner: A. Giuliani

26. Česko - Slovensko 3:1 (22, 17, -15, 22) v prípravnom zápase v Liberci 5. septembra - štatistika
SR: Paták 16, Chrtiansky 7, Krajčovič 6, Zaťko 1, Michalovič 17, Prešinský 2, liberá Ľ. Nemec a Kubš (Kriško 2, Horník 2, Kohút 7, Končal 2). Tréner: A. Giuliani.

27. Slovensko - Estónsko 1:3 (-21, -25, 20, -22) - v prípravnom zápase v Púchove 12. septembra
SR: Prešinský 9, Michalovič 16, M. Sopko st. 0, Kohút 11, Končal 0, Paták 16, libero Kubš (Horník 1, Zaťko 1, Ogurčák 13, Chrtiansky 0, Palgut 0). Tréner: A. Giuliani.

28. Slovensko - Estónsko 3:1 (22, -19, 19, 23) - v prípravnom zápase v Púchove 13. septembra
SR: Zaťko 4, Michalovič 19, Ogurčák 9, Paták 12, Kohút 10, Prešinský 6, liberá Kubš a Ľ. Nemec (Končal 0, Horník 0, Chrtiansky 4, Krajčovič 2, Kriško 2). Tréner: A. Giuliani.

29. Bulharsko - Slovensko 3:0 (23, 26, 22) - v prípravnom zápase v Sofii 27. septembra
SR: Ogurčák 9, Prešinský 3, Michalovič 10, Kriško 5, Kohút 4, Zaťko 2, libero Kubš (Sopko 7, Končal 0, Horník 4, Ondrovič 2, Palgut 1). Tréner: A. Giuliani.

31. Bulharsko - Slovensko 3:1 (19, 16, -29, 21) - v prípravnom zápase v Sofii 28. septembra
SR: Zaťko 0, Chrtiansky ml. 5, Prešinský 1, Michalovič 22, Paták 1, Kohút 9, libero M. Kubš (Končal 1, M. Sopko st. 3, Ogurčák 11, Horník 3, Ondrovič 9). Tréner: A. Giuliani.

32. Slovensko - Poľsko 1:3 (-19, -18, 19, -21) - v prípravnom zápase v Bratislave (HANT Aréna) 5. októbra
SR: Paták 5, Krajčovič 3, Michalovič 17, Chrtiansky 2, Kohút 10, Zaťko 1, liberá Kubš a Ľ. Nemec (M. Sopko st. 4, Kriško 0, Ogurčák 7, Ondrovič 3, Končal 1). Tréner: A. Giuliani.

33. Slovensko - Poľsko 0:3 (-19, -16, -20) - v prípravnom zápase v Bratislave (Zimný štadión O. Nepelu) 6. októbra
SR: Kohút 8, Paták 9, Zaťko 0, Michalovič 5, Ogurčák 7, Ondrovič 1, liberá Kubš, Ľ. Nemec (Končal 0, Kriško 8, Sopko 0, Krajčovič 0, Chrtiansky 3). Tréner: A. Giuliani.

34. Slovensko - Srbsko (-22, 22, -28, 24, -9) - v skupine na ME v Busto Arsizio 9. októbra
SR: Kohút 7, Končal 1, Paták 12, Krajčovič 1, Michalovič 25, Ogurčák 15, liberá Kubš a Ľ. Nemec (M. Sopko st. 1, Zaťko 1, Ondrovič 8, Chrtiansky 1, Kriško 7). Tréner: A. Giuliani.

35. Slovensko - Rusko 0:3 (-14, -10, -15) - v skupine na ME v Busto Arsizio 10. októbra
SR: Končal 0, Kriško 4, Paták 2, Krajčovič 1, Ogurčák 0, Kohút 0, liberá Kubš a Ľ. Nemec (Ondrovič 2, Chrtiansky 1, Michalovič 0, Zaťko 2, M. Sopko st. 2, Prešinský 1). Tréner: A. Giuliani.

36. Slovensko - Fínsko 0:3 (-24, -22, -22) - v skupine na ME v Busto Arsizio 11. októbra
SR: Kohút 9, Končal 0, Paták 12, Michalovič 8, Ogurčák 9, Ondrovič 5, liberá Kubš a Ľ. Nemec (M. Sopko st. 1, Zaťko 0, Kriško 0, Prešinský 5). Tréner: A. Giuliani.

ROK 2014

1. Slovensko - Grécko 3:0 (16, 21, 21) - v 3. kole kvalifikácie MS v Poprade, 3. januára
SR: Skladaný 0, M. Nemec 16, Kohút 6, Kmeť 4, Ogurčák 15, L. Diviš st. 11, libero Ondrušek (Bencz 2, Zaťko 0). Tréner: S. Gulinelli.

2. Slovensko - Ukrajina 0:3 (-20, -23, -20) - v 3. kole kvalifikácie MS v Poprade, 4. januára
SR: Skladaný 0, M. Nemec 17, L. Diviš st. 15, Kohút 5, Kmeť 5, Ogurčák 3, libero Ondrušek (Zaťko 0, Bencz 1, Chrtiansky 3, Piovarči 0, M. Sopko st. 0). Tréner: F. Gulinelli.

3. Slovensko - Fínsko 2:3 (24, -19, -19, 14, -10) - v 3. kole kvalifikácie MS v Poprade, 5. januára
SR: Skladaný 1, M. Nemec 14, Kohút 14, Kmeť 9, Ogurčák 9, L. Diviš st. 6, libero Ondrušek (Bencz 12, Zaťko 2, Piovarči 0, Chrtiansky 8, M. Sopko st. 1). Tréner: F. Gulinelli.

4. Slovensko - Chorvátsko 3:0 (22, 19, 31) - štvrtý set 23:25 - v neoficiálnom prípravnom zápase v Púchove 8. mája
SR: Masný 3, Bencz 17, Kohút 12, Paták 15, Krajčovič 9, Ogurčák 9, libero Kubš (Repák 0, Červeň 3, Janušek 2, Kostoláni 3). Tréner: F. Gulinelli.

5. Slovensko - Chorvátsko 3:2 (-24, 16, -31, 23, 11) - v oficiálnom prípravnom zápase v Púchove 9. mája
SR: Repák 0, Kostoláni 30, Kriško 16, Červeň 10, Janušek 9, Krajčovič 1, libero Vlk (Jakubov 4, Zaťko 2, Hruška 8). Tréner: F. Gulinelli.

6. Slovensko - Chorvátsko 3:1 (21, 21, -21, 16) - v oficiálnom prípravnom zápase v Púchove 10. mája
SR: Masný 2, Bencz 21, Kohút 8, Krajčovič 7, Paták 12, Ogurčák 13, liberá Vlk a Kubš (Zaťko 0, Kostoláni 2). Tréner: F. Gulinelli.

7. Turecko - Slovensko 2:3 (21, -23, -24, 19, -11) - v prípravnom zápase v Izmire 15. mája
SR: Masný 3, Bencz 23, Ogurčák 6, Paták 14, Kohút 16, Krajčovič 10, libero Vlk (Kostoláni 1, Janušek 3, Zaťko 0). Tréner: F. Gulinelli.

8. Turecko - Slovensko 3:0 (23, 18, 20) - v prípravnom zápase v Izmire 16. mája
SR: Zaťko, Kostoláni, Janušek, Červeň, Kriško, Hruška, libero Kubš (Paták, Kohút, Krajčovič, Repák). Tréner: F. Gulinelli.

9. Turecko - Slovensko 0:3 (-22, -21, -21) - - v prípravnom zápase v Izmire 17. mája
SR: Masný 4, Bencz 11, Kohút 9, Červeň 9, Paták 11, Ogurčák 13, libero Kubš (Kriško 0, Zaťko 0, Kostoláni 2). Tréner: F. Gulinelli.

10. Slovensko - Maďarsko 3:0 (21, 21, 11) - v 2. kole kvalifikácie ME v Poprade 23. mája
SR:
Masný 3, Bencz 10, Paták 12, Kohút 6, Ogurčák 13, Červeň 7, libero Kubš (Kostoláni 0). Tréner: F. Gulinelli.

11. Slovensko - Estónsko 3:0 (18, 22, 15) - v 2. kole kvalifikácie ME v Poprade 24. mája
SR:
Masný 1, Bencz 14, Kohút 12, Červeň 7, Ogurčák 13, Paták 12, libero Kubš (Kostoláni 0, Janušek 1). Tréner: F. Gulinelli.

12. Slovensko - Grécko 0:3 (-18, -21, -23) - v 2. kole kvalifikácie ME v Poprade 25. mája
SR:
Masný 3, Bencz 8, Janušek 8, Červeň 8, Paták 4, Kohút 10, libero Kubš (Kostoláni 0, Zaťko 0, Kriško 0). Tréner: F. Gulinelli.

13. Slovensko - Estónsko 3:0 (18, 23, 18) - v 2. kole kvalifikácie ME v Aténach 29. mája
SR:
Masný 4, Bencz 15, Kohút 10, Paták 12, Červeň 2, Janušek 9, libero Kubš (Kostoláni 1, Zaťko 0, Vlk 0). Tréner: F. Gulinelli.

14. Slovensko - Maďarsko 3:1 (24, 17, -18, 17) - v 2. kole kvalifikácie ME v Aténach 30. mája
SR:
Masný 2, Bencz 20, Kohút 15, Janušek 5, Paták 21, Krajčovič 7, libero Kubš (Vlk 6, Zaťko 0, Kostoláni 3). Tréner: F. Gulinelli.

15. Slovensko - Grécko 3:0 (22, 21, 23) - v 2. kole kvalifikácie ME v Aténach 31. mája
SR:
Masný 1, Bencz 10, Kohút 12, Paták 9, Červeň 4, Janušek 5, libero Kubš (Kostoláni 8, Zaťko 0, Vlk 1, Krajčovič 1, Kriško 0). Tréner: F. Gulinelli.

16. Slovensko - Španielsko 3:1 (13, -18, 20, 26) - na 1. turnaji 3. skupiny Svetovej ligy 7. júna v Caroline (Portoriko)
SR:
Zaťko 4, Bencz 12, Červeň 8, Janušek 10, Krajčovič 10, Paták 14, libero Kubš (Kostoláni 10, Repák 0, Vlk 0). Tréner: F. Gulinelli.

17. Slovensko - Portoriko 2:3 (22, -21, -19, 19, -10) - na 1. turnaji 3. skupiny Svetovej ligy 8. júna v Caroline (Portoriko)
SR:
Zaťko 2, Kostoláni 22, Paták 18, Vlk 9, Krajčovič 9, Hruška 12, libero Kubš (Kriško 3, Repák 0, Janušek 0). Tréner: F. Gulinelli.

18. Slovensko - Čína 1:3 (23, -20, -22, -18) - na 1. turnaji 3. skupiny Svetovej ligy 9. júna v Caroline (Portoriko)
SR:
Zaťko 6, Kostoláni 12, Paták 6, Červeň 6, Janušek 4, Hruška 7, libero Kubš (Vlk 4, Krajčovič 8, Kriško 4). Tréner: F. Gulinelli.

19. Slovensko - Portoriko 3:1 (21, 22, -24, 19) - na 2. turnaji 3. skupiny Svetovej ligy 13. júna v Košiciach
SR:
Zaťko 2, Bencz 19, Janušek 7, Kohút 20, Paták 20, Krajčovič 4 (libero M. Kubš, Repák, Kostoláni, Hruška 1). Tréner: F. Gulinelli.

20. Slovensko - Čína 3:0 (20, 23, 20) - na 2. turnaji 3. skupiny Svetovej ligy 14. júna v Košiciach
SR:
Zaťko 2, Kostoláni 14, Kohút 11, Janušek 6, Paták 8, Krajčovič 10, libero Kubš (Bencz 3, Repák 0, Vlk 0). Tréner: F. Gulinelli.

21. Slovensko - Španielsko 2:3 (27, -21, 22, -17, -10) - na 2. turnaji 3. skupiny Svetovej ligy 15. júna v Košiciach
SR:
Zaťko 1, Bencz 22, Janušek 8, Kohút 14, Paták 21, Krajčovič 9, libero Kubš (Kriško 3, Repák 1, Kostoláni 2, Vlk 0). Tréner: F. Gulinelli.

22. Slovensko - Čína 3:0 (20, 24, 24) - v prípravnom zápase 23. júna v Púchove
SR:
Zaťko 2, Kostoláni 14, Kohút 14, Vlk 6, Paták 14, Krajčovič 10, libero Kubš (Kriško 9, Hruška 3, Palgut 0). Tréner: F. Gulinelli.

23. Slovensko - Čína 0:3 (-23, -21, -21) - dodatkový set 25:20 - - v prípravnom zápase 24. júna v Púchove
SR:
Zaťko 2, Kostoláni 12, Kohút 13, Kriško 7, Paták 6, Červeň 4, libero Kubš (Vlk 6, Hruška 5, Krajčovič 6, Palgut 0). Tréner: F. Gulinelli.

24. Turecko - Slovensko 3:0 (22, 21, 24) - v semifinále 3. skupiny Final Four Svetovej ligy 28. júna v Burse
SR:
Zaťko 1, Kostoláni 19, Kohút 9, Vlk 5, Krajčovič 8, Paták 8, libero Kubš (Bencz 0, Kriško 0). Tréner: F. Gulinelli.

25. Slovensko - Čína 1:3 (21, -37, -23, -19) - v zápase o 3. miesto 3. skupiny Final Four Svetovej ligy 29. júna v Burse
SR:
Zaťko 4, Kostoláni 17, Kohút 16, Vlk 8, Paták 21, Krajčovič 10, libero Kubš (Bencz 0, Kriško 1, Palgut 0, Hruška 0). Tréner: F. Gulinelli.

ROK 2013

1. Slovensko - Česko 3:0 (21:17, 21:14, 21:17) v oficiálnom prípravnom zápase v Poprade 30. mája
SR:
Kohút 9, Michalovič 11, Paták 13, Chrtiansky ml. 4, Zaťko 8, Kašper 9, libero Ondrušek. Tréner: Š. Chrtiansky.

2. Maďarsko - Slovensko 2:3 (-17, -19, 17, 17, -6) v oficiálnom prípravnom zápase v Kesckeméte 7. júna
SR:
Zaťko 3, Michalovič 13, Kohút 8, Paták 17, Chrtiansky ml. 15, Kašper 5, libero Kubš (Bencz 0, Masný 0, Piovarči 5, Javorčík 0). Tréner: Š. Chrtiansky st.

3. Maďarsko - Slovensko 3:1 (14, 28, -15, 21)  v oficiálnom prípravnom zápase v Kesckeméte 8. júna
SR:
Masný 1, Michalovič 2, Kohút 6, Paták 16, Chrtiansky ml. 14, Piovarči 12, libero Kubš (Bencz 21, Kašper 1, Zaťko 0, Javorčík 4). Tréner: Š. Chrtiansky st.

4. Slovensko - Dánsko 3:0 (15, 19, 16) v skupine Európskej ligy vo Viedni 13. júna štatistika
SR:
Zaťko 1, Michalovič 15, Kohút 5, Paták 7, Piovarči 5, Chrtiansky ml. 15, libero Ondrušek (Javorčík 0, Masný 0, Kašper 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

5. Slovensko - Rakúsko 1:3 (-22, 15, -18, -19) v skupine Európskej ligy vo Viedni 14. júna - štatistika
SR: Zaťko 5, Michalovič 14, Kohút 13, Paták 6, Piovarči 5, Chrtiansky ml. 11, libero Ondrušek (Javorčík 1, Masný 1, Bencz 2, Kašper 1). Tréner: Š. Chrtiansky.

6. Slovensko - Belgicko 0:3 (-12, -12, -20) v skupine Európskej ligy vo Viedni 15. júna štatistika
SR:
Masný 1, Kohút 4, Michalovič 6, Piovarči 2, Paták 5, Chrtiansky ml. 5, libero Ondrušek (Bencz 3, Zaťko 2, Kašper 1, Javorčík 0, Hriňák 2). Tréner: Š. Chrtiansky.

7. Slovensko - Rakúsko 1:3 (13, -18, -17, -19) - v skupine Európskej ligy v Slagelse 20. júna - štatistika
SR: Zaťko 1, Kohút 4, Paták 14, Bencz 12, Kašper 3, Chrtiansky ml. 11, libero Javorčík (Masný 0, Michalovič 3, Piovarči 3, Hruška 0). Tréner Š. Chrtiansky.

8. Dánsko - Slovensko 1:3 (-14, -23, 19, -12) - v skupine Európskej ligy v Slagelse 21. júna - štatistika
SR: Masný 2, Kohút 14, Paták 11, Michalovič 12, Piovarči 13, Chrtiansky ml. 11, libero Javorčík (Hruška 0, Bencz 0, Zaťko 0). Tréner Š. Chrtiansky.

9. Slovensko - Belgicko 1:3 (18, -20, -17, -17) - v skupine Európskej ligy v Slagelse 22. júna - štatistika
Zápas trval 89 minút. Pred 200 divákmi rozhodovali Hakkarainen (Fín). a Kaaber (Nór.).
SR: Masný 2, Kohút 5, Paták 12, Michalovič 7, Piovarči 5, Chrtiansky ml. 13,  libero Javorčík (Hruška 0, Zaťko 0, Bencz 7). Tréner Š. Chrtiansky.

10. Belgicko - Slovensko 3:1 (23, -17, 19, 18)  - v skupine Európskej ligy v Deurne 28. júna - štatistika
SR: Zaťko 0, Bencz 17, Piovarči 13, Paták 12, Kašper 8, Štefan Chrtiansky ml. 9, libero Hupka (Javorčík 1, Hruška 0, Michalovič 2). Tréner: Š. Chrtiansky.

11. Rakúsko - Slovensko 1:3 (16, -14, -19, -16)  - v skupine Európskej ligy v Deurne 29. júna - štatistika
SR: Zaťko 3, Bencz 17, Piovarči 5, Paták 10, Kašper 7, Š. Chrtiansky ml. 14, libero Hupka (Palgut 0, Michalovič 1, Javorčík 0, Hruška 1, Gavenda 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

12. Slovensko - Dánsko 3:0 (10, 15, 18) - v skupine Európskej ligy v Deurne 30. júna - štatistika
SR: Zaťko 7, Michalovič 12, Hruška 7, Paták 5, Kašper 2, Štefan Chrtiansky ml. 6, libero Hupka (Javorčík 7, Gavenda 1, Bencz 0, Palgut 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

13. Slovensko - Rakúsko (18, 14, 18) - v skupine Európskej ligy v Nitre 4. júla - štatistika
SR:
Zaťko 1, Bencz 11, Piovarči 6, Paták 8, Chrtiansky ml. 8, Kašper 5, libero Hupka (Javorčík 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

14. Slovensko - Dánsko 3:1 (10, -19, 13, 13) - v skupine Európskej ligy v Nitre 5. júla - štatistika
SR: Zaťko 5, Michalovič 6, Chrtiansky ml. 9, Hruška 8, Kašper 8, Javorčík 5, libero Hupka (Bencz 17, Palgut 0, Paták 1). Tréner: Š. Chrtiansky.

15. Slovensko - Belgicko 1:3 (23, -10, -14, -18) - v skupine Európskej ligy v Nitre 6. júla - štatistika
SR: Zaťko 1, Bencz 17, Piovarči 8, Chrtiansky ml. 9, Paták 13, Kašper 5, libero Hupka (Hruška 1, Javorčík 1, Palgut 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

16. Slovensko - Fínsko 3:0 (17, 16, 27) - v prípravnom zápase v Nitre 30. augusta
SR: Masný 1, M. Nemec 17, Chrtiansky ml. 10, Kmeť 11, Kohút 8, Ogurčák 11, libero Ondrušek (Hupka 0, Zaťko 0, Michalovič 0, Kašper 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

17. Slovensko - Fínsko 2:3 (-17, -18, 17, 20, -13) - v prípravnom zápase v Nitre 31. augusta
SR: Zaťko 2, Michalovič 20, Paták 13, Kohút 7, Chrtiansky ml. 12, Kmeť 11, libero Hupka (Masný 1, Bencz 2, Ogurčák 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

18. Taliansko - Slovensko 3:0 (21, 22, 26) - v prípravnom zápase v Cavalese, 7. septembra
SR:
Masný 0, M. Nemec 12, Kohút 9, Chrtiansky ml. 8, Kmeť 6, Ogurčák 5, libero Ondrušek (Hupka 0, Michalovič 3, Paták 1, Zaťko 0, Hruška 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

19. Taliansko - Slovensko 3:1 (-22, 20, 20, 20) - v prípravnom zápase v Schiu, 8. septembra
SR:
Masný 0, M. Nemec 8, Kohút 9, Chrtiansky ml. 10, Kmeť 4, Ogurčák 4, liberá Ondrušek a Hupka (Bencz 10, Paták 2, Zaťko 5). Tréner: Š. Chrtiansky.

20. Slovensko - Rusko 0:3 (-20, -17, -20)  Štatistika zápasu - v prípravnom zápase v Bratislave (NTC) 17. septembra
SR: Masný, Kohút, Paták, M. Nemec, Kmeť, Chrtiansky ml., libero Ondrušek (Bencz, Zaťko, Hupka, Hruška). Tréner: Š. Chrtiansky.

21. Slovensko - Francúzsko 0:3 (-20, -33, -26) - v B-skupine ME v Gdansku 20. septembra
SR:
Masný 1, M. Nemec 12, Kohút 12, Chrtiansky ml. 8, Kmeť 4, Ogurčák 14, libero Ondrušek (Bencz 1, Zaťko 0, Hupka 0, Hruška 2, Paták 2). Tréner: Š. Chrtiansky.

22. Slovensko - Turecko 3:2 (-18, -16, 20, 21, 17) - v B-skupine ME v Gdansku 21. septembra
SR:
Masný 2, M. Nemec 6, Kohút 12, Chrtiansky ml. 7, Kmeť 8, Ogurčák 5, libero Ondrušek (Paták 14, Zaťko 5, Bencz 22, Hruška 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

23. Slovensko - Poľsko 1:3 (-24, 20, -19, -22) - v B-skupine ME v Gdansku 22. septembra
SR:
Zaťko 1, Bencz 15, Kohút 8, Paták 12, Chrtiansky ml. 12, Kmeť 7, libero Ondrušek (Hupka 0, Masný 1, M. Nemec 4, Ogurčák 1). Tréner: Š. Chrtiansky.

24. Slovensko - Rusko 0:3 (-20, -14, -21) - v play-off o postup do štvrťfinále ME 24. septembra v Gdansku:
SR:
Zaťko 0, Bencz 10, Kmeť 4, Paták 2, Kohút 9, Chrtiansky 10, libero Ondrušek (Masný 1, M. Nemec 2, Hupka 0, Ogurčák 1). Tréner: Š. Chrtiansky.

25. Slovensko - Česko 3:0 (19, 24, 20) - v prípravnom zápase v Poprade 28. decembra
SR: Skladaný 3, Bencz 14, Kohút 11, Chrtiansky 8, Piovarči 5, Ogurčák 9, libero Ondrušek (M. Sopko st. 8, Zaťko 0). Tréner: F. Gulinelli.

26. Slovensko - Česko 3:0 (21, 21, 22) - v prípravnom zápase v Poprade 29. decembra
SR:
Skladaný 3, M. Nemec 18, Kohút 14, Piovarči 8, Ogurčák 10, L. Diviš st. 3, libero Ondrušek (Bencz 8, Zaťko 1, M. Sopko st. 7). Tréner: F. Gulinelli.

ROK 2012

1. Bulharsko - Slovensko 3:0 (21, 19, 17) extra set: 22:25 v prípravnom zápase v Samokove 4. mája
Slovensko:
Masný 2, Bencz 13, L. Diviš 15, Ogurčák 8, Kohút 6, Joščák 6, libero Hupka (Skladaný 1, Michalovič 1, Piovarči 4, Chrtiansky 4). Tréner: Š. Chrtiansky.

2. Bulharsko - Slovensko 0:3 (-21, -16, -21) - extra set 25:19 v prípravnom zápase v Samokove 5. mája
Slovensko:
Skladaný 5, Bencz 9, L. Diviš 11, Ogurčák 15, Kmeť 8, Kohút 8, libero Hupka (Michalovič 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

3. Slovensko - Nemecko 0:3 (-19, -22, -20) na olympijskej kvalifikácii v Sofii 8. mája
Slovensko:
Skladaný 0, Bencz 0, Kohút 7, Kmeť 4, Ogurčák 8, L. Diviš 2, libero Hupka (Masný 2, Michalovič 11, Piovarči 1, Chrtiansky ml. 5). Tréner: Š. Chrtiansky.

4. Slovensko - Fínsko 3:1 (20, 16, -21, 19) na olympijskej kvalifikácii v Sofii 10. mája
Slovensko:
Masný 1, Michalovič 20, Kohút 10, Kmeť 10, Ogurčák 17, L. Diviš 16, libero Hupka (Bencz 0, Chrtiansky ml. 0, Skladaný 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

5. Slovensko - Taliansko 0:3 (-23, -13, -22) na olympijskej kvalifikácii v Sofii 11. mája
Slovensko:
Masný 0, Michalovič 8, Kmeť 2, L. Diviš 6, Kohút 8, Ogurčák 3, libero Hupka (Skladaný 1, Bencz 0, Chrtiansky ml. 3, Paták 4, Piovarči 3). Tréner: Š. Chrtiansky.

6. Slovensko - Izrael 3:0 (20, 22, 27) na 1. turnaji EL v gréckom Katerini 24. mája
Slovensko:
Skladaný 0, Bencz 11, Hriňák 2, Száraz 2, Št. Chrtiansky ml. 13, Joščák 7, libero Kubš (Hupka 8, M. Hukel 3, Jakubov 1, Zaťko 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

7. Slovensko - Španielsko 1:3 (-20, 19, -19, -21) na 1. turnaji EL v gréckom Katerini 25. mája
Slovensko:
Zaťko 4, Hupka 12, Hukel 2, Bencz 21, Št. Chrtiansky ml. 10, Joščák 10, libero Kubš (Hriňák 2, Száraz 0, Skladaný 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

8. Slovensko - Grécko 2:3 (-23, 21, 20, -21, -10) na 1. turnaji EL v gréckom Katerini 26. mája
Slovensko:
Skladaný 5, Bencz 31, Hupka 4, Száraz 9, Hriňák 15, Joščák 10, libero Kubš (Jakubov 10, Zaťko 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

9. Slovensko - Grécko 3:0 (18, 19, 18) na 2. turnaji EL v španielskom Terueli 1. júna
Slovensko:
Zaťko 1, Bencz 12, Joščák 4, Chrtiansky ml. 9, Kašper 9, Hriňák 12 (libero M. Kubš, Hruška 2, Javorčík 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

10. Slovensko - Dánsko 2:3 (19, -20, 22, -19, -13) na 2. turnaji EL v španielskom Terueli 2. júna
Slovensko:
B. Skladaný 2, Kašper 6, Chrtiansky ml. 9, Bencz 29, Joščák 3, M. Hriňák 14 (libero M. Kubš, Hruška 5, Javorčík 2, Jakubov 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

11. Španielsko - Slovensko 3:2 (-24, -23, 17, 23, 11) na 2. turnaji EL v španielskom Terueli 3. júna
Slovensko:
Zaťko 3, Kašper 11, Jakubov 7, Bencz 20, Hruška 2, Chrtiansky ml. 18 (libero M. Kubš, Joščák 4, M. Hriňák 7, B. Skladaný 0, Javorčík 1). Tréner: Š. Chrtiansky.

12. Slovensko - Grécko 3:1 (19, -24, 12, 19) na 3. turnaji EL v izraelskom Raanana 8. júna
Slovensko:
Zaťko 8, Bencz 20, Száraz 8, Joščák 4, Chrtiansky ml. 12, Hriňák 11, libero Kubš (Ogurčák 5, Skladaný 0, Jakubov 0, Kašper 4). Tréner: Š. Chrtiansky.

13. Slovensko - Dánsko 3:0 (24, 21,  22) na 3. turnaji EL v izraelskom Raanana 9. júna
Slovensko:
Zaťko 3, Bencz 14, Száraz 4, Kašper 10, Chrtiansky ml. 8, Hriňák 8, libero Kubš (Ogurčák 5, Skladaný 1). Tréner: Š. Chrtiansky.

14. Slovensko - Izrael 3:2 (17, -24, 24, -25, 14) na 3. turnaji EL v izraelskom Raanana 10. júna
Slovensko:
Zaťko 3, Bencz 28, Száraz 7, Kašper 7, Chrtiansky ml. 9, Hriňák 15, libero Kubš (Ogurčák 13, Skladaný 2, Joščák 0, Jakubov 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

15. Slovensko - Dánsko 3:0 (15, 15, 23) na 5. turnaji EL v košickej Steel Aréne 22. júna
Slovensko:
Zaťko 3, Bencz 18, Száraz 5, Chrtiansky ml. 15, Ogurčák 11, Kašper 4, libero Kubš. Tréner: Š. Chrtiansky st.

16. Slovensko - Izrael 3:1 (23, 16, -22, 20) na 5. turnaji EL v košickej Steel Aréne 23. júna
Slovensko:
Zaťko 4, Bencz 10, Száraz 8, Chrtiansky ml. 16, Ogurčák 20, Kašper 3, libero Kubš (Končal 0, Hriňák 0, Joščák 6, Jakubov 0). Tréner: Š. Chrtiansky st.

17. Slovensko - Španielsko 1:3 (-19, -23, 21, -26) na 5. turnaji EL v košickej Steel Aréne 24. júna
Slovensko:
Zaťko 0, Jakubov 6, Ogurčák 11, Joščák 7, Chrtiansky ml. 3, Száraz 2, libero Kubš (Končal 0, Hriňák 12, Bencz 23, Kašper 7). Tréner: Š. Chrtiansky st.

18. Slovensko - Holandsko 0:3 (-15, -23, -24) v semifinále na Final Four EL v tureckej Ankare 30. júna
Slovensko:
Zaťko 0, Bencz 15, Chrtiansky ml. 9, Száraz 1, Joščák 3, Ogurčák 8, libero Kubš (Skladaný 3, Kašper 4, Hriňák 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

19. Slovensko - Španielsko 1:3 (-26, 27, -20, -26) v zápase o 3. miesto na Final Four EL v tureckej Ankare 1. júla
Slovensko:
Skladaný 5, Bencz 11, Ogurčák 16, Joščák 9, Kašper 8, Chrtiansky ml. 9, libero Kubš (Jakubov 4, Zaťko 0, Száraz 0, Hupka 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

ROK 2011

1. Rumunsko - Slovensko 3:0 (23, 20, 16) v 1. kole Európskej ligy v Konstanci 27. mája
Slovensko:
Hupka 4, Kohút 4, Michalovič 19, Lukáš Diviš st. 4, Kmeť 9, Zaťko 4, libero Ondrušek (Chrtiansky 0, Mikula 2, Hollý 1). Tréner: E. Zanini.

2. Rumunsko - Slovensko 1:3 (-23, 18, -21, -23) v 1. kole Európskej ligy v Konstanci 28. mája
Slovensko:
Hupka 15, Kohút 10, Michalovič 15, Lukáš Diviš st. 22, Kmeť 11, Zaťko 2, libero Ondrušek (Chrtiansky 0, Mikula 0, Hollý 0). Tréner: E. Zanini.

3. Slovensko - Bielorusko 3:2 (-21, -22, 20, 18, 13) v 2. kole Európskej ligy v Nitre 4. júna
Slovensko:
Kohút 22, Hupka 2, Kmeť 10, Zaťko 1, L. Diviš st. 17, Michalovič 6, libero Kubš (M. Sopko st. 10, Bencz 15, Hollý 0, Filo 0). Tréner: E. Zanini.

4. Slovensko - Bielorusko 3:1 (-29, 23, 22, 20) v 2. kole Európskej ligy v Nitre 5. júna
Slovensko:
Bencz 13, Kohút 16, M. Sopko st. 22, Filo 7, Zaťko 1, L. Diviš st. 1, libero Kubš (Hupka 9, Hollý 0, Kmeť 0, Michalovič 9). Tréner: E. Zanini.

5. Turecko - Slovensko 3:2 (17, -17, -23, 23, 9) v 3. kole Európskej ligy v Ankare 10. júna
Slovensko:
Masný 3, Bencz 5, Kohút 12, M. Sopko st. 16, L. Diviš st. 11, Kmeť 7, libero Ondrušek (Chrtiansky 1, Michalovič 14, Mikula 0). Tréner: E. Zanini.

6. Turecko - Slovensko 0:3 (-17, -23, -21) v 3. kole Európskej ligy v Ankare 11. júna
Slovensko:
Zaťko 1, Bencz 19, Kohút 7, M. Sopko st. 13, L. Diviš st. 6, Kmeť 6, libero Ondrušek (Masný 1, Michalovič 1). Tréner: E. Zanini.

7. Bielorusko - Slovensko 0:3 (-18, -23, -20) v 4. kole Európskej ligy v Minsku 18. júna
Slovensko:
Masný 2, Bencz 12, Kohút 5, Sopko st. 4, Kmeť 8, L. Diviš st. 11 (libero Ondrušek, T. Filo 0, Michalovič 8, Hupka 2, Zaťko 0). Tréner: E. Zanini.

8. Bielorusko - Slovensko 3:1 (22, 19, -23, 20) v 4. kole Európskej ligy v Minsku 19. júna
Slovensko:
Masný 2, Bencz 12, Kohút 18, Sopko st. 14, Kmeť 10, L. Diviš st. 10 (libero Hupka, Michalovič 2, Zaťko 0, Chrtiansky ml. 0, T. Filo 0). Tréner: E. Zanini.

9. Slovensko - Rumunsko 3:1 (15, 19, -22, 16) v 5. kole Európskej ligy v Leviciach 25. júna
Slovensko:
Bencz 19, Masný 2, Kohút 15, M. Sopko st. 13, Kmeť 9, L. Diviš st. 14, libero Kubš (Mikula 0, Zaťko 0, Michalovič 1). Tréner: E. Zanini.

10. Slovensko - Rumunsko 1:3 (-23, 22, -17, -18) v 5. kole Európskej ligy v Leviciach 26. júna
Slovensko:
Bencz 10, Masný 2, Kohút 8, M. Sopko st. 11, Kmeť 11, L. Diviš st. 2, libero Kubš (Chrtiansky 3, Michalovič 6, Zaťko 1, Hupka 2, Mikula 2). Tréner: E. Zanini.

11. Slovensko - Turecko 3:0 (18, 15, 22) v 6. kole Európskej ligy v Košiciach 9. júla
Slovensko:
Bencz 13, Kohút 8, M. Sopko st. 9, Kmeť 9, Zaťko 4, L. Diviš st. 6, libero Ondrušek (Hollý 0, Hupka 3). Tréner: E. Zanini.

12. Slovensko - Turecko 3:2 (-22, -19, 13, 23, 7) v 6. kole Európskej ligy v Košiciach 10. júla
Slovensko:
Bencz 15, Filo 2, Kmeť 17, Hollý 0, Hupka 3, Chrtiansky 7, libero Ondrušek (M. Sopko st. 12, Zaťko 2, Michalovič 1, L. Diviš st. 12, Kohút 8). Tréner: E. Zanini.

13. Slovensko - Rumunsko 3:0 (14, 26, 19) v semifinále Európskej ligy v Košiciach 16. júla
Slovensko:
Masný 4, Bencz 18, Kohút 9, L. Diviš st. 9, M. Sopko st. 0, Kmeť 13, libero Ondrušek (Hupka 4, Chrtiansky 0, Zaťko 0). Tréner: E. Zanini.

14. Slovensko - Španielsko 3:2 (22, -22, -24, 22, 12) vo finále Európskej ligy v Košiciach 17. júla
Slovensko:
Masný 4, Bencz 14, Kohút 16, M. Sopko st. 8, Kmeť 8, L. Diviš st. 10, libero Ondrušek (Zaťko 0, Michalovič 20, Hupka 0). Tréner: E. Zanini.

15. Kanada - Slovensko 1:3 (-26, 22, -23, -23) v 1. zápase 1. kola kvalifikácie o postup do Svetovej ligy v Ottawe 30. júla
Slovensko:
Masný 3, Kohút 14, L. Diviš st. 23, M. Nemec 1, Chrtiansky ml. 8, Kmeť 6, libero Hupka (Bencz 14, Zaťko 0, M. Sopko st. 1). Tréner: E. Zanini.

16. Kanada - Slovensko 3:0 (26, 17, 17) v 2. zápase 1. kola kvalifikácie o postup do Svetovej ligy v Ottawe 31. júla
Slovensko:
Masný 0, Kohút 7, L. Diviš st. 10, Bencz 6, Chrtiansky ml. 4, Kmeť 10, libero Hupka (Zaťko 0, Sopko st. 2, M. Nemec 8). Tréner: E. Zanini.

17. Slovensko - Irán 0:3 (-18, -23, -21) na turnaji Mikasa Cup v Maribore 25. augusta
Slovensko:
Zaťko 1, Bencz 8, M. Sopko st. 8, Kmeť 8, R. Nemec 4, L. Diviš st. 9, libero Ondrušek (Hupka 0, M. Nemec 8, Skladaný 0, Chrtiansky 3, Michalovič 0). Tréner: E. Zanini.

18. Slovensko - Slovinsko 2:3 (-14, 26, 23, -18, -13) na turnaji Mikasa Cup v Maribore 26. augusta
Slovensko:
Skladaný 4, M. Nemec 15, M. Sopko st. 14, Kmeť 7, R. Nemec 9, L. Diviš st. 17, libero Ondrušek (Bencz 6, Hupka 1, Chrtiansky 1, Zaťko 0). Tréner: E. Zanini.

19. Fínsko – Slovensko 3:1 (21, -23, 29, 10) na turnaji Mikasa Cup v Maribore 27. augusta
Slovensko:
Zaťko 1, Bencz 10, Hupka 9, Kmeť 9, R. Nemec 7, L. Diviš st. 14, libero Ondrušek (M. Nemec 2, Skladaný 0, Chrtiansky 5, Michalovič 7). Tréner: E. Zanini.

20. Slovensko - Irán 2:3 (21, -13, -21, 22, -13) v oficiálnom prípravnom zápase v Leviciach 1. septembra
Slovensko:
Bencz 0, M. Sopko st. 14, Kmeť 12, Zaťko 0, R. Nemec 4, L. Diviš st. 5, libero Ondrušek (M. Nemec 24, Skladaný 1, Michalovič 0, Chrtiansky 0, Hupka 5). Tréner: E. Zanini.

21. Slovensko - Irán 3:1 (21, 23, -11, 21) v oficiálnom prípravnom zápase v Nitre 2. septembra
Slovensko:
Skladaný 0, M. Nemec 22, Kohút 5, Hupka 13, M. Sopko st. 9, Kmeť 10, libero Ondrušek (Zaťko 0, Michalovič 1, Chrtiansky 0, Bencz 2). Tréner: E. Zanini.

22. Slovensko - Irán 1:3 (-17, -24, 19, -28) v oficiálnom prípravnom zápase v Nitre 3. septembra
Slovensko:
Skladaný 2, M. Nemec 23, Kohút 15, Hupka 7, M. Sopko st., 10 Kmeť 10, libero Ondrušek (Zaťko 0, Chrtiansky 0, Bencz 0, R. Nemec 0). Tréner: E. Zanini.

23. Slovensko - Bulharsko 3:2 (24, 25, -24, -19, 15) v zápase D-skupiny na ME v Prahe 10. septembra
Slovensko:
Skladaný 3, M. Nemec 33, Kohút 9, M. Sopko st. 23, Kmeť 7, L. Diviš st. 26, libero Ondrušek (Michalovič 0, Zaťko 1, R. Nemec 0, Hupka 0). Tréner: E. Zanini.

24. Slovensko - Nemecko 3:1 (23, -24, 24, 25) v zápase D-skupiny na ME v Prahe 11. septembra
Slovensko:
Skladaný 0, M. Nemec 9, Kohút 16, M. Sopko st. 10, L. Diviš st. 13, Kmeť 13, libero Ondrušek (R. Nemec 0, Bencz 8, Zaťko 0). Tréner: E. Zanini.

25. Slovensko - Poľsko 3:1 (-23, 21, 18, 23) v zápase D-skupiny na ME v Prahe 12. septembra
Slovensko:
Skladaný 2, M. Nemec 6, Kohút 9, M. Sopko st. 15, Kmeť 10, L. Diviš st. 5, libero Ondrušek (Zaťko 1, Hupka 8, Bencz 13). Tréner: E. Zanini.

26. Slovensko - Poľsko 0:3 (-23, -17, -19) vo štvrťfinále ME v Karlových Varoch 15. septembra
Slovensko:
Skladaný 0, M. Nemec 10, Kohút 4, M. Sopko st. 3, Kmeť 9, L. Diviš st. 6, libero Ondrušek (Hupka 4, Zaťko 0, R. Nemec 0, Bencz 4). Tréner: E. Zanini.

27. Slovensko - Rakúsko 3:0 (21, 14, 19) v podskupine olympijskej predkvalifikácie v Poprade 22. novembra
Slovensko:
Skladaný 0, M. Nemec 18, M. Sopko 8, L. Diviš st. 9, Kmeť 4, Kohút 9, libero Ondrušek (Zaťko 0, Bencz 3, Chrtiansky ml. 2, Piovarči 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

28. Slovensko - Španielsko 3:1 (-26, 18, 23, 14) v podskupine olympijskej predkvalifikácie v Poprade 23. novembra
Slovensko: Skladaný 4, M. Nemec 18, M. Sopko st. 5, Kmeť 9, L. Diviš st. 21, Kohút 8, libero Ondrušek (Hupka 1, Zaťko 0, Bencz 2, Š. Chrtiansky ml. 6). Tréner: Š. Chrtiansky.

29. Slovensko - Turecko 3:2 (22, -23, -17, 17, 12) v semifinále olympijskej predkvalifikácie v Poprade 25. novembra
Slovensko: Skladaný 5, M. Nemec 23, Kohút 2, Š. Chrtiansky ml. 8, Kmeť 12, L. Diviš st. 14, libero Ondrušek (Bencz 2, Zaťko 0, M. Sopko st. 0, Piovarči 2, Hupka 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

30. Slovensko - Španielsko 2:3 (-20, 21, -23, 21, -15) vo finále olympijskej predkvalifikácie v Poprade 26. novembra
Slovensko: Skladaný 3, M. Nemec 22, Š. Chrtiansky ml. 16, Kmeť 11, L. Diviš st. 10, Piovarči 10, libero Ondrušek (Zaťko 1, Bencz 2, M. Sopko st. 8, Hupka 0). Tréner: Š. Chrtiansky.

ROK 2010

1. Slovensko - Slovinsko 2:3 (22, -25, 17, -22, -12) v prípravnom zápase v Púchove 9. mája
SR:
L. Diviš st. 17, M. Nemec 23, Janušek 9, Kmeť 19, Zaťko 0, R. Nemec 9, libero Kubš (Bencz 1, M. Sopko st. 3, Hollý 0, Jakubov 0). Tréner: E. Zanini.

2. Slovensko - Bulharsko 3:2 (22, -23, 22, -28, 13) v prípravnom zápase v Poprade 15. mája
SR:
Sopko st. 9, M. Nemec 15, Kmeť 7, Zaťko 1, R. Nemec 3, L. Diviš st. 12, libero Ondrušek (Bencz 7, Kubš, Piovarči 4, Joščák 3, Janušek 4, Chrtiansky 3, Hollý 0). Tréner: E. Zanini.

3. Slovensko - Bulharsko 2:3 (18, 26, -22, -20, -9) v prípravnom zápase v Poprade 16. mája
SR:
Masný 2, Sopko st. 10, M. Nemec 23, Kmeť 11, R. Nemec 8, Diviš st. 13, libero Ondrušek (Piovarči 0, Zaťko 0, Chrtiansky 1, M. Kubš 0, Janušek 2, Bencz 0). Tréner: E. Zanini.

4. Slovensko - Belgicko 1:3 (-24, 22, -21, - 23) na 1. turnaji kvalifikácie ME 2011 v Poprade 21. mája
SR:
Masný 1, M. Sopko st. 10, M. Nemec 19, Kmeť 14, R. Nemec 10, L. Diviš st. 9, libero Ondrušek (Piovarči 0, Bencz 0, Zaťko 0, Chrtiansky 1). Tréner: E. Zanini.

5. Slovensko - Bosna a Hercegovina 3:0 (14, 9, 21) na 1. turnaji kvalifikácie ME 2011 v Poprade 22. mája
SR:
Masný 2, M. Sopko st. 11, M. Nemec 11, Kmeť 8, R. Nemec 7, L. Diviš st. 6, libero Ondrušek (Bencz 1, Zaťko 0, Jakubov 5). Tréner: E. Zanini.

6. Slovensko - Ukrajina 3:1 (24, 18, -22, 16) na 1. turnaji kvalifikácie ME 2011 v Poprade 23. mája
SR:
Masný 3, M. Sopko st. 16, M. Nemec 21, Kmeť 7, R. Nemec 6, L. Diviš st. 9, libero Ondrušek (Zaťko 0, Jakubov 2, Bencz 1). Tréner: E. Zanini.

7. Slovensko - Bosna a Hercegovina 3:0 (19, 12, 19) na 2. turnaji kvalifikácie ME 2011 v Merkseme (Belg.) 28. mája
SR:
Masný 2, M. Sopko st. 9, M. Nemec 14, Kmeť 14, R. Nemec 3, L. Diviš st. 5, libero Ondrušek (Chrtiansky 0, Jakubov 2). Tréner: E. Zanini.

8. Slovensko - Ukrajina 3:0 (16, 23, 21) na 2. turnaji kvalifikácie ME 2011 v Merkseme (Belg.) 29. mája
SR:
Masný 2, M. Sopko st. 10, M. Nemec 16, Kmeť 9, R. Nemec 3, L. Diviš st. 14, libero Ondrušek (Zaťko 0, Piovarči 0). Tréner: E. Zanini.

9. Slovensko - Belgicko 3:1 (20, 19, -19, 20) na 2. turnaji kvalifikácie ME 2011 v Merkseme (Belg.) 30. mája
SR:
Masný 6, M. Sopko st. 7, M. Nemec 11, Kmeť 7, R. Nemec 5, L. Diviš st. 14, libero Ondrušek (Bencz 1, Piovarči 2, Jakubov 2, Zaťko 0). Tréner: E. Zanini.

10. Veľká Británia - Slovensko 1:3 (-23, 19, -23, -23) v 1. kole Európskej ligy v Sheffielde 5. júna
SR:
Bencz 14, Piovarči 8, Jakubov 9, Zaťko 3, L. Diviš st. 15, Kriško 3, libero Kubš (Chrtiansky 1, M. Sopko st. 13, Hollý 1, Hriňák 0). Tréner: E. Zanini.

11. Veľká Británia - Slovensko 3:0 (23, 21, 22) v 1. kole Európskej ligy v Sheffielde 6. júna
SR:
Bencz 19, Piovarči 4, M. Sopko st. 5, Zaťko 1, L. Diviš st. 7, Kriško 4, libero Kubš (Jakubov 5, Hollý 2, Michalovič 0). Tréner: E. Zanini.

12. Rumunsko - Slovensko 3:0 (21, 23, 18) v 2. kole Európskej ligy v Konstanci 11. júna
SR:
Bencz 23, Piovarči 6, Jakubov 4, Hukel 1, L. Diviš st. 6, Hollý 3, libero Ondrušek (Hriňák 2, Zaťko 0, Kriško 3, M. Sopko st. 0). Tréner: E. Zanini.

13. Rumunsko - Slovensko 2:3 (25, 18, -22, -15, -13) v 2. kole Európskej ligy v Konstanci 12. júna
SR:
Bencz 23, Piovarči 9, M. Sopko st. 22, Zaťko 1, L. Diviš st. 6, Kriško 4, libero Ondrušek (Kubš 0, Jakubov 2, Hukel 13, Hollý 2, Hriňák 9). Tréner: E. Zanini.

14. Slovensko - Španielsko 2:3 (22, -19, -22, 20, -12) v 3. kole Európskej ligy v Leviciach 19. júna
SR:
Bencz 12, Piovarči 5, M. Sopko st. 11, M. Hukel 13, L. Diviš st. 19, Hollý 1, libero Ondrušek (Repák 0, Hriňák 1, M. Kubš 0, Jakubov 9). Tréner: E. Zanini.

15. Slovensko - Španielsko 0:3 (-24, -23, -24) v 3. kole Európskej ligy v Leviciach 20. júna
SR:
Bencz 14, Piovarči 9, M. Sopko st. 12, M. Hukel 6, L. Diviš st. 6, Hollý 1, libero Ondrušek (Jakubov 2, Hriňák 2, M. Kubš 0, Michalovič 1, Repák 0). Tréner: E. Zanini.

16. Španielsko - Slovensko 3:1 (16, -23, 22, 18) v 4. kole Európskej ligy v Madride 26. júna
SR:
Zaťko 3, Piovarči 1, Jakubov 6, Bencz 20, M. Hukel 4, L. Diviš st. 17 (libero Ondrušek, Hollý 0, Michalovič 2, M. Kubš 0, Hriňák 3, Sopko ml. 2). Tréner: E. Zanini.

17. Španielsko - Slovensko 3:2 (-25, -22, 21, 22, 9) v 4. kole Európskej ligy v Madride 27. júna
SR:
Zaťko 2, Piovarči 17, Hriňák 8, Bencz 10, M. Hukel 13, L. Diviš st. 12 (libero Ondrušek, Hollý 0, M. Kubš 11, Jakubov 10, Michalovič 0). Tréner: E. Zanini.

18. Slovensko - Rumunsko 1:3 (-21, 24, -21, -18) v 5. kole Európskej ligy v Nitre 3. júla
SR:
Bencz 20, M. Kubš 8, Zaťko 1, L. Diviš st. 7, Piovarči 8, M. Hukel 2, libero Ondrušek (Hriňák 6, Hollý 0, M. Sopko ml. 1, Michalovič 0, Jakubov 3). Tréner: E. Zanini.

19. Slovensko - Rumunsko 3:0 (16, 22, 18) v 5. kole Európskej ligy v Nitre 4. júla
SR:
Bencz 16, M. Kubš 6, Piovarči 11, M. Hukel 6, Zaťko 2, L. Diviš st. 11, libero Ondrušek (Michalovič 0). Tréner: E. Zanini.

19. Slovensko - Veľká Británia 3:0 (15, 19, 21) v 6. kole Európskej ligy v Nitre 9. júla
SR:
Bencz 17, Zaťko 3, L. Diviš st. 11, Piovarči 8, M. Kubš 4, M. Hukel 5, libero Ondrušek (M. Sopko ml. 2, Hollý 0, Jakubov 3). Tréner: E. Zanini.

20. Slovensko - Veľká Británia 3:0 (15, 23, 21) v 6. kole Európskej ligy v Nitre 10. júla
SR:
Bencz 18, Zaťko 0, L. Diviš st. 14, Piovarči 9, M. Kubš 3, M. Hukel 7, libero Ondrušek (M. Sopko ml. 0, Michalovič 0, Hriňák 0, Hollý 1). Tréner: E. Zanini.

ROK 2009

1. TALIANSKO – SLOVENSKO 2:3 (-21, 19, -23, 25, -7) v prípravnom stretnutí v Mantove 15. mája.
SLOVENSKO:
Masný, M. Nemec, L. Diviš st., Ogurčák, Joščák, Piovarči (libero Pipa, Červeň, Bencz, M. Kubš). Tréner: E. Zanini.

2. SLOVENSKO – AUSTRÁLIA 3:1 (15, -24, 16, 23) v prípravnom stretnutí v Spišskej Novej Vsi 22. mája.
SLOVENSKO:
Masný, Piovarči, Ogurčák, M. Nemec, Joščák, L. Diviš st. (libero Pipa, M. Kubš, Zaťko, Janušek, Bencz). Tréner: E. Zanini.

3. SLOVENSKO – AUSTRÁLIA 3:0 (19, 15, 25) v prípravnom stretnutí v Poprade 23. mája.
SLOVENSKO:
Masný, Kohút, Joščák, Ogurčák, M. Nemec, L. Diviš st. (libero Pipa, Janušek, M. Kubš, Zaťko, Bencz, Piovarči). Tréner: E. Zanini.

4. SLOVENSKO – BIELORUSKO 3:2 (18, 27, -22, -19, 11) na turnaji II. fázy kvalifikácie MS 2010 29. mája v Poprade.
SLOVENSKO:
Masný 2, Kohút 13, Ogurčák 8, M. Nemec 24, Joščák 12, L. Diviš st. 15 (libero Pipa, Zaťko 0, Bencz 3, Piovarči 0, Sopko st. 6, Janušek 0). Tréner: E. Zanini.

5. SLOVENSKO – CHORVÁTSKO 3:1 (-22, 14, 21, 20) na turnaji II. fázy kvalifikácie MS 2010 30. mája v Poprade.
SLOVENSKO:
Masný 3, Kohút 7, Sopko st. 10, M. Nemec 21, Joščák 12, L. Diviš st. 20 (libero Pipa, Bencz 0, Zaťko 0, Piovarči 0). Tréner: E. Zanini.

6. SLOVENSKO – NEMECKO 3:2 (23, -21, -19, 22, 12) na turnaji II. fázy kvalifikácie MS 2010 1. júna v Poprade.
SLOVENSKO:
Masný 1, Kohút 4, Sopko st. 8, M. Nemec 33, Joščák 3, L. Diviš st. 13 (libero Pipa, Zaťko 0, Piovarči 8, Janušek 5, Bencz 0). Tréner: E. Zanini.

7. SLOVENSKO - PORTUGALSKO 3:0 (16, 20, 23)  v 1. kole EL 5. júna v Poprade.
SLOVENSKO:
Masný 1, Janušek 11, Kohút 6, M. Nemec 12, L. Diviš st. 9, Joščák 6 (libero Pipa, M. Kubš 1, Zaťko 1, Bencz 3, Hriňák). Tréner: E. Zanini.

8. SLOVENSKO - PORTUGALSKO 3:0 (21, 20, 20) v 1. kole EL 6. júna v Poprade.
SLOVENSKO:
Masný 1, Janušek 8, Kohút 1, M. Nemec 21, Lukáš Diviš st. 8, Piovarči 9 (libero Pipa, Joščák 5, Zaťko, M. Kubš). Tréner: E. Zanini.

9. PORTUGALSKO - SLOVENSKO 3:0 (19, 20, 20) v 2. kole EL 13. júna v Coimbre.
SLOVENSKO:
Sládeček, Sopko st., Joščák, M. Nemec, L. Diviš st., Kohút (libero Pipa, Janušek, Bencz, Zaťko, Piovarči, Hriňák). Tréner: E. Zanini.

10. PORTUGALSKO - SLOVENSKO 1:3 (-24, -12, 18, -22) v 2. kole EL 14. júna v Coimbre.
SLOVENSKO:
Kohút, M. Nemec, L. Diviš st., Piovarči, Zaťko, Janušek (libero Pipa, Sopko st., Joščák, Bencz, Hriňák). Tréner: E. Zanini.

11.  BIELORUSKO - SLOVENSKO 3:2 (17, -20, -19, 10) v 3. kole EL 20. júna v Mogileve.
SLOVENSKO:
Kohút, Joščák, Zaťko, Janušek, M. Nemec, L. Diviš st. (libero Pipa, Sládeček, M. Sopko st., Hriňák, M. Bencz). Tréner: E. Zanini.

12. BIELORUSKO - SLOVENSKO 0:3 (-18, -18, -18) v 3. kole EL 21. júna v Mogileve.
SLOVENSKO:
M. Bencz, Kohút, Joščák, Janušek, Zaťko, L. Diviš st (libero Pipa). Tréner: E. Zanini.

13. Slovensko - Bielorusko 3:0 (15, 17, 23) vo 4. kole EL 27. júna v Humennom.
SLOVENSKO:
Zaťko, Janušek, Lukáš Diviš st., Kohút, Joščák, M. Nemec (libero Pipa, Hriňák). Tréner: E. Zanini.

14. SLOVENSKO - BIELORUSKO 3:0 (20, 12, 21) vo 4. kole EL v Humennom 28. júna.
SLOVENSKO:
Zaťko, Lukáš Diviš st., Janušek, Joščák, Kohút, M. Nemec (libero Pipa, Hollý, Hriňák, Ogurčák). Tréner: E. Zanini.

15. SLOVENSKO - RAKÚSKO 3:0 (16, 15, 15)  v 5. kole EL v Humennom 3. júla
SLOVENSKO:
Zaťko, Kohút, Joščák, M. Nemec, Janušek, L. Diviš st. (libero Pipa , Masný, Hriňák). Tréner: E. Zanini.

16. SLOVENSKO - RAKÚSKO 3:0 (20, 19, 19) v 5. kole EL v Humennom 4. júla.
SLOVENSKO:
M. Bencz, Kohút, Piovarči, Ogurčák, Hriňák, Masný (libero Pipa, L. Diviš,  Zaťko). Tréner: E. Zanini.

17. RAKÚSKO – SLOVENSKO 3:0 (18, 19, 19) v 6. kole EL 10. júla v St. Antone.
SLOVENSKO:
Zaťko, Kmeť, Sopko st., M. Bencz, Piovarči, Hriňák (libero M. Kubš, Ondrušek, Hruška, Kriško). Tréner: Š. Chrtiansky.

18. RAKÚSKO – SLOVENSKO 1:3 (-19, 25, -20, -23) v 6. kole EL 11. júla v St. Antone.
SLOVENSKO:
Zaťko, Kmeť, Sopko st., M. Bencz, Piovarči, Hriňák (libero M. Kubš, Hollý, Ondrušek, Kriško). Tréner: Š. Chrtiansky.

19. SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 1:3 (12, -25, -28, -19) v semifinále EL 18. júla v Portimauu.
SLOVENSKO:
Masný 7, Joščák 8, Janušek 4, M. Nemec 26, Piovarči 7, L. Diviš st. 12 (libero Pipa, Bencz 4, Zaťko 0, Ogurčák, Kohút 2, Sopko st. 0). Tréner: E. Zanini.

20. PORTUGALSKO – SLOVENSKO 3:0 (22, 23, 21) v zápase o 3. miesto v EL 19. júla v Portimau.
SLOVENSKO:
Masný 1, Joščák 5, Ogurčák 4, M. Nemec 20, Kohút 4, L. Diviš st. 10 (libero Pipa, Sopko st. 1, Zaťko 0, Piovarči 1, Janušek 0). Tréner: E. Zanini.

21. ŠPANIELSKO – SLOVENSKO 3:0 (21, 17, 23) v prípravnom zápase v Barcelone 7. augusta.
SLOVENSKO:
Masný, M. Nemec, Kmeť, Kohút, Ogurčák, M. Sopko st. (libero Pipa, Zaťko, Bencz, Joščák, Hriňák, Kubš). Tréner: E. Zanini.

22. ŠPANIELSKO – SLOVENSKO 3:2 (-24, -19, -22, 22, 10) v prípravnom zápase v Barcelone 8. augusta.
SLOVENSKO:
Masný, M. Nemec, Kmeť, Kohút, Ogurčák, M. Sopko st., libero Pipa (L. Diviš st., Zaťko, Bencz, Joščák, Hriňák, Piovarči). Tréner: E. Zanini.

23. SLOVENSKO – FRANCÚZSKO 1:3 (-20, -18, 22, -20) na turnaji III. fázy kvalifikácie MS 2010 v Gdyni 14. augusta.
SLOVENSKO:
Masný 1, Kohút 4, Ogurčák 11, M. Nemec 15, Kmeť 5, L. Diviš st. 1 (libero Pipa, Joščák 4, Sopko st. 10, Bencz 1, M. Kubš 0, Zaťko 0). Tréner: E. Zanini.

24. POĽSKO - SLOVENSKO 3:1 (19, -26, 15, 19) na turnaji III. fázy kvalifikácie MS 2010 v Gdyni 15. augusta.
SLOVENSKO:
Masný 0, Kohút 8, Ogurčák 4, M. Nemec 20, Kmeť 3, Sopko st. (libero Pipa, M. Kubš 0, Joščák 5, L. Diviš st. 6, Zaťko 0, Bencz 1). Tréner: E. Zanini.

25. SLOVENSKO – SLOVINSKO 3:2 (23, -23, 21, -21, 12) na turnaji III. fázy kvalifikácie MS 2010 v Gdyni 16. augusta.
SLOVENSKO:
Masný 2, Kohút 11, Sopko st. 16, Ogurčák 9, M. Nemec 24, Kmeť 4 (libero Pipa, Bencz 1, M. Kubš 1, Zaťko 0, Joščák 1, L. Diviš st. 0). Tréner: E. Zanini.

26. SLOVENSKO - ČESKO 3:1 (-21, 19, 19, 22) v oficiálnom zápase v Nitre 29. augusta
SLOVENSKO:
Masný, Kohút, Sopko, Ogurčák, Nemec, Kmeť, libero Pipa (Piovarči, Zaťko). Tréner: E. Zanini.

27. SLOVENSKO – SLOVINSKO 3:0 (20, 21, 28) v základnej skupine na ME v Izmire 4. septembra.
SLOVENSKO:
Masný, Sopko st., Kmeť, M. Nemec, Ogurčák, Kohút (libero Pipa, M. Kubš, Piovarči, L. Diviš). Tréner: E. Zanini.

28. SLOVENSKO – GRÉCKO 2:3 (19, -28, -23, 21, -12) v základnej skupine na ME v Izmire 5. septembra.
SLOVENSKO:
Masný 0, Kohút 14, Sopko st. 19, M. Nemec 23, Kmeť 9, Ogurčák 7 (libero Pipa, Zaťko 0, L. Diviš st. 8, Bencz 0, Piovarči 0). Tréner: E. Zanini.

29. SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 2:3 (-18, 21, -18, 19, -11) v základnej skupine na ME v Izmire 6. septembra.
SLOVENSKO:
Masný 0, Kmeť 7, Sopko st. 16, M. Nemec 11, Kohút 8, Ogurčák 11 (libero Pipa, Zaťko 0, Bencz 10, L. Diviš st. 0, M. Kubš 0). Tréner: E. Zanini.

30. SLOVENSKO – FRANCÚZSKO 1:3 (-23, 24, -22, -21) vo štvrťfinálovej skupine na ME v Izmire 8. septembra.
SLOVENSKO:
Masný 0, Kohút 6, Sopko st. 8, M. Nemec 7, Kmeť 14, Ogurčák 15 (libero Pipa, L. Diviš st. 3, Zaťko 1, Bencz 9, Piovarči 4, M. Kubš 0). Tréner: E. Zanini.

31. SLOVENSKO – POĽSKO 2:3 (21, -15, -10, 14, -14) vo štvrťfinálovej skupine na ME v Izmire 9. septembra.
SLOVENSKO:
Masný 1, Kohút 11, L. Diviš st. 17, M. Nemec 15, Kmeť 8, Ogurčák 20 (liberovia Pipa a M. Kubš, Piovarči 1, Bencz 1, Zaťko 0, Sopko st. 1). Tréner: E. Zanini.

32. SLOVENSKO – NEMECKO 1:3 (-22, 21, -16, -21) vo štvrťfinálovej skupine na ME v Izmire 10. septembra.
SLOVENSKO:
Masný 1, Ogurčák 14, Kohút 3, M. Nemec 2, L. Diviš st. 5, Kmeť 5 (liberovia Pipa a M. Kubš, Zaťko 0, Bencz 13, Piovarči 7, Sopko st. 5). Tréner: E. Zanini.

ROK 2008

1. BULHARSKO – SLOVENSKO 3:1 (21, 22, -23, 19) v prípravnom stretutí vo Varne 13. mája.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Kohút, Bencz, L. Diviš st., Kmeť (liber Pipa, B. Skladaný, Joščák). Tréner: E. Zanini.

2. BULHARSKO - SLOVENSKO 3:1 (14, 20, -21, 20) v prípravnom stretutí vo Varne 14. mája.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Joščák, Bencz, L. Diviš st., Kmeť (libero Pipa, Kohút, B. Skladaný, Patúc). Tréner: E. Zanini.

3. SLOVENSKO - AUSTRÁLIA 2:3 (19, 19, -23, -23, -15) v prípravnom stretnutí v Poprade 18. mája.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Kohút, Bencz, Lukáš Diviš st., Kmeť, libero Pipa (B. Skladaný, Červeň, Jakubov, M. Nemec). Tréner: E. Zanini.

4. SLOVENSKO – AUSTRÁLIA 1:3 (-15, -22, 19, -21) v prípravnom stretnutí v Poprade 19. mája.
SLOVENSKO: B. Skladaný, Sopko st., Kmeť, Bencz, L. Diviš st., Kohút (liberovia Pipa a Ochodnický, M. Nemec, Masný, Červeň, Patúc, Janušek, Joščák). Tréner: E. Zanini.

5. SLOVENSKO – ČESKO 3:1 (21, 18, -18, 23) v kvalifikácii ME 2009 v Poprade 23. mája.
SLOVENSKO: Masný, Kmeť, M. Nemec, L. Diviš st., Sopko st., Kohút (libero Pipa, Bencz, Červeň, Zaťko, Jakubov, Patúc). Tréner: E. Zanini.

6. SLOVENSKO – RUMUNSKO 3:0 (18, 20, 25) v kvalifikácii ME 2009 v Poprade 24. mája.
SLOVENSKO: Masný, Kohút, Sopko st., M. Nemec, Kmeť, L. Diviš st. (libero Pipa, Patúc, Bencz, Červeň). Tréner: E. Zanini.

7. SLOVENSKO – UKRAJINA 3:1 (23, 34, -15, 23) v kvalifikácii ME 2009 v Poprade 25. mája.
SLOVENSKO: Masný, Kohút, Sopko st., M. Nemec, Kmeť, L. Diviš st. (libero Pipa, Červeň, Bencz, Zaťko, Jakubov). Tréner: E. Zanini.

8. SLOVENSKO – UKRAJINA 3:0 (17, 22, 23) v kvalifikácii ME 2009 v Plzni 30. mája.
SLOVENSKO: Masný, Kohút, Sopko st., M. Nemec, Kmeť, L. Diviš st. (libero Pipa, Červeň, Zaťko, Bencz). Tréner: E. Zanini.

9. SLOVENSKO – RUMUNSKO 3:0 (22, 19, 19) v kvalifikácii ME 2009 v Plzni 31. mája.
SLOVENSKO: Masný, Kohút, Sopko st., M. Nemec, Kmeť, L. Diviš st. (libero Pipa, Červeň, Zaťko, Bencz). Tréner: E. Zanini.

10. ČESKO – SLOVENSKO 3:2 (-28, -14, 21, 30, 16)  v kvalifikácii ME 2009 v Plzni 1. júna.
SLOVENSKO: Masný, Kohút, Sopko st., M. Nemec, Kmeť, L. Diviš st. (libero Pipa, Červeň, Zaťko, Bencz, Jakubov, Janúšek). Tréner: E. Zanini.

11. SLOVENSKO – VEĽKÁ BRITÁNIA 3:0 (12, 15, 16) na prvom turnaji EL v Žiline 13. júna.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Kohút, M. Nemec, Janušek, Kmeť (libero Pipa, Jakubov, Zaťko, Bencz, Červeň, Ochodnický). Tréner: E. Zanini.

12. SLOVENSKO – GRÉCKO 3:0 (21, 23, 19) na prvom turnaji EL v Žiline 14. júna.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Kohút, M. Nemec, Janúšek, Kmeť (libero Pipa, Červeň, Zaťko, Bencz). Tréner: E. Zanini.

13. SLOVENSKO – HOLANDSKO 2:3 (-22, -19, 22, 19, -11) na prvom turnaji EL v Žiline 15. júna.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Kohút, M. Nemec, Janúšek, Kmeť (libero Pipa, Jakubov, Bencz, Zaťko, Ochodnický, Červeň). Tréner: E. Zanini.

14. SLOVENSKO – HOLANDSKO  1:3 (-20, 17, -19, -21) na druhom turnaji EL v Larisse 19. júna.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Kohút, M. Nemec, Janúšek, Kmeť (libero Ochodnický, Bencz, Zaťko, Joščák, Patúc, Jakubov). Tréner: E. Zanini.

15. SLOVENSKO – PORTUGALSKO 3:2 (-19, 21, -22, 21, 13) na druhom turnaji EL v Larisse 20. júna.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Kohút, M. Nemec, Janúšek, Kmeť (libero Ochodnický, Jakubov, Zaťko, Patúc, Bencz, Joščák). Tréner: E. Zanini.

16. GRÉCKO - SLOVENSKO 3:0 (22, 22, 21) na druhom turnaji EL v Larisse 21. júna.
SLOVENSKO: Masný, Kohút, Sopko st., M. Nemec, Janúšek, Kmeť (libero Ochodnický, Jakubov, Bencz, Zaťko). Tréner: E. Zanini.

17. SLOVENSKO – GRÉCKO 3:0 (21, 15, 23) na treťom turnaji EL v Sheffielde 27. júna.
SLOVENSKO: Masný, Jakubov, Kohút, M. Nemec, Janúšek, Kmeť (libero Ochodnický, Ondrušek). Tréner: E. Zanini.

18. VEĽKÁ BRITÁNIA - SLOVENSKO 0:3 (-23, -22, -29) na treťom turnaji EL v Sheffielde 28. júna.
SLOVENSKO: Masný, Jakubov, Kmeť, M. Nemec, Janúšek, Joščák (libero Ochodnický, Ondrušek, Bencz, Zaťko). Tréner: E. Zanini.

19. SLOVENSKO – PORTUGALSKO 3:0 (15, 15, 12) na treťom turnaji EL v Sheffielde 29. júna.
SLOVENSKO: Masný, Jakubov, Kohút, M. Nemec, Janúšek, Kmeť (libero Ochodnický, Ondrušek, Zaťko, Bencz, Patúc). Tréner: E. Zanini.

20. SLOVENSKO – PORTUGALSKO 3:2 (-21, 21, 23, -22, 13) na štvrtom turnaji EL v Rotterdame 4. júla.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Joščák, Bencz, Janúšek, Kmeť (libero Ochodnický, Jakubov, M. Nemec, Zaťko, Ondrušek, Červeň). Tréner: E. Zanini.

21. HOLANDSKO – SLOVENSKO 2:3 (-20, 22, 21, -20, -11) na štvrtom turnaji EL v Rotterdame 5. júla.
SLOVENSKO: Masný, Martin Sopko st., Joščák, M. Nemec, Janušek, Kmeť, libero Ochodnický (Ondrušek, Bencz, Zaťko, Jakubov). Tréner: E. Zanini.

22. SLOVENSKO – VEĽKÁ BRITÁNIA 3:0 (14, 25, 23) na štvrtom turnaji EL v Rotterdame 6. júla.
SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Joščák, M. Nemec, Janúšek, Kmeť (libero Ochodnický, Zaťko, Jakubov, Ondrušek). Tréner: E. Zanini.

23. SLOVENSKO - NEMECKO 3:2 (25, 21, -13, -17, 17) v semifinále Final Four EL v Burse 19. júla.
SLOVENSKO: Masný, Kohút, Kmeť, Sopko st., Janúšek, M. Nemec (libero Ochodnický, Bencz, Joščák, Jakubov, Zaťko, Ondrušek). Tréner: E. Zanini.

24. SLOVENSKO – HOLANDSKO 3:1 (21, 18, -20, 23) vo finále Final Four EL v Burse 20. júla.
SLOVENSKO: Masný, Kohút, Kmeť, Sopko st., Janúšek, M. Nemec (libero Ochodnický, Bencz, Joščák, Jakubov, Zaťko, Ondrušek). Tréner: E. Zanini.

Rok 2007

  • 1. LOTYŠKO - SLOVENSKO 1:3 (-20, 22, -26, -17) v prvom zápase 1. kola 26. mája vo Valmiere.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, Bartík, Hupka, Sopko st., Kohút, Kmeť (libero Hody, Masný, Červeň, L. Diviš, M. Nemec, Janušek). Tréner: V. Přidal.
  • 2. LOTYŠKO - SLOVENSKO 1:3 (-23, 23, -20, -20) v druhom zápase 2. kola 27. mája vo Valmiere.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Hupka, M. Nemec, Kohút, Červeň (libero Hody, Sopko st., Kmeť, L. Diviš, B. Skladaný). Tréner: V. Přidal.
  • 3. SLOVENSKO – RUMUNSKO 3:1 (-21, 16, 34, 21) v prvom zápase 2. kola EL 2. júna v Poprade.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Kmeť, Bartík, Hupka, Šabo (libero Pipa, Červeň, M. Nemec, B. Skladaný, Sopko st., Hupka). Tréner: V. Přidal.
  • 4. SLOVENSKO – RUMUNSKO 3:1 (31, -25, 15, 22) v druhom zápase 2. kola EL 3. júna v Poprade.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, Šabo, Ogurčák, M. Nemec, Kmeť, Sopko st. (libero Pipa, Červeň, Janušek, Hupka). Tréner: V. Přidal.
  • 5. SLOVENSKO – TURECKO 2:3 (-33, 27, -23, 17, -12) v prvom zápase 3. kola EL 8. júna v Poprade.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Šabo, Hupka, Ogurčák, Červeň (libero Pipa, Kohút, B. Skladaný, Sopko st.). Tréner: V. Přidal.
  • 6. SLOVENSKO – TURECKO 3:1 (16, -22, 23, 23) v druhom zápase 3. kola EL 9. júna v Poprade.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Kohút, M. Nemec, Ogurčák, Červeň (libero Pipa, B. Skladaný, Sopko st., Kmeť, Šabo, Hupka). Tréner: V. Přidal.
  • 7. TURECKO – SLOVENSKO 2:3 (-19, 21, 23, -25, -12) v prvom zápase 4. kola EL 16. júna v Istanbule.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Kohút, Ogurčák, Červeň, Hupka (libero Pipa, M. Nemec, Sopko st., Kmeť, B. Skladaný). Tréner: V. Přidal.
  • 8. TURECKO – SLOVENSKO 3:0 (18, 21, 22) v druhom zápase 4. kola EL 17. júna v Istanbule.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, Bartík, Hupka, Kmeť, Sopko st., Šabo (libero Pipa, M. Nemec, Červeň, Kohút, Masný). Tréner: V. Přidal.
  • 9. SLOVENSKO – LOTYŠSKO 3:0 (20, 21, 23) v prvom zápase 5. kola EL 22. júna v Leviciach.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Kohút, Ogurčák, Hupka, Červeň (libero Pipa, Kmeť, Sopko st., B. Skladaný, L. Diviš). Tréner: V. Přidal.
  • 10. SLOVENSKO – LOTYŠSKO 3:0 (21, 23, 14) v druhom zápase 5. kola EL 23. júna v Leviciach.
    SLOVENSKO: Masný 5, Bartík 15, Kmeť 10, Sopko st. 6, Hupka 3, Červeň 7 (libero Pipa, Kohút 0, Ogurčák 0, L. Diviš 0, M. Nemec 6). Tréner: V. Přidal.
  • 11. RUMUNSKO – SLOVENSKO 2:3 (23, -20, 23, -21, -12) v prvom zápase 6. kola EL 29. júna v Ploješti.
    SLOVENSKO: Masný, M. Sopko st., Kohút, Bartík, Hupka, Červeň (libero Pipa, L. Diviš st., Šabo, B. Skladaný, M. Nemec). Tréner: V. Přidal.
  • 12. RUMUNSKO – SLOVENSKO 2:3 (-19, -21, 25, 18, -11) v druhom zápase 6. kola EL 30. júna v Ploješti.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, M. Sopko st., Kmeť, L. Diviš st., Hupka, Kohút (libero Pipa, Šabo, M. Nemec, Masný). Tréner: V. Přidal.
  • 13. PORTUGALSKO - SLOVENSKO 3:1 (21, -20, 21, 23) v semifinále EL 8. júla v Portimau.
    SLOVENSKO: Masný, Hupka, Kohút, Sopko st., L. Diviš, Červeň (libero Pipa, Šabo, M. Nemec, Kmeť, B. Skladaný). Tréner: V. Přidal.
  • 14. SLOVENSKO – SLOVINSKO 3:1 (18, -20, 19, 18) v zápase o 3. miesto EL 9. júla v Portimau.
    SLOVENSKO: Masný, Kohút, M. Nemec, Kmeť, Sopko st., L. Diviš (libero Pipa, Šabo). Tréner: V. Přidal.
  • 15. POĽSKO – SLOVENSKO 3:2 (20, -21, 23, -18, 14) na Memoriále Huberta Wagnera v Ostróde 15. augusta.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, L. Diviš st., Červeň, Kmeť, Sopko st., Hupka (libero Pipa, M. Nemec, Kohút, Masný)
  • 16. SLOVENSKO – HOLANDSKO 3:2 (24, -19, -22, 17, 12) na Memoriále Huberta Wagnera v Elblagu 16. augusta.
    SLOVENSKO: Masný, L. Diviš st., Ogurčák, Hupka, Červeň, Kohút (libero Pipa, Sopko st., M. Nemec, B. Skladaný, Šabo)
  • 17. SLOVENSKO – NEMECKO 1:3 (-15, -20, 21, -22) na Memoriále Huberta Wagnera v Olštýne 17. augusta.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Kohút, Sopko st., M. Nemec, Kmeť (libero Pipa, L. Diviš st., Šabo, Hupka).
  • 18. SLOVENSKO – SRBSKO 2:3 (-22, 23, 23, -21, -13) na Memoriále Huberta Wagnera v Olštýne 18. augusta.
    SLOVENSKO: Masný, Kohút, Hupka, Ogurčák, Červeň , L. Diviš st. (libero Pipa, Sopko st., M. Nemec, B. Skladaný, Kmeť, Šabo).
  • 19. SLOVENSKO – VEĽKÁ BRITÁNIA 3:0 (22, 14, 19) na Memoriále Huberta Wagnera v Olštýne 19. augusta.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, L. Diviš st., M. Nemec, Kmeť, Kohút, Sopko st. (libero Pipa, Ogurčák, Sopko ml., Šabo, Masný)
  • 20. NEMECKO – SLOVENSKO 3:2 (-18, 17, 23, -23, 13) v prípravnom stretnutí v Heildelbergu 30. augusta.
    SLOVENSKO: Masný, L. Diviš st., Ogurčák, Sopko st., Kmeť, Červeň (libero Pipa, B. Skladaný, Barbierik, M. Nemec, Šabo)
  • 21. NEMECKO – SLOVENSKO 3:0 (18, 22, 17) v prípravnom stretnutí v Darmstadte 31. augusta.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Sopko st., Červeň, Kmeť, L. Diviš (libero Pipa, Šabo, M. Nemec, B. Skladaný, Barbierik, Sopko ml.).
  • 22. SLOVENSKO – FRANCÚZSKO 1:3 (-23, -23, 24, -15) v základnej skupine na ME v Petrohrade 6. septembra.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Červeň, L. Diviš, Sopko st., Kmeť (libero Pipa, Barbierik, B. Skladaný, M. Nemec, Šabo). Tréner: V. Přidal.
  • 23. SLOVENSKO – SLOVINSKO 3:1 (-21, 21, 32, 25) v základnej skupine na ME v Petrohrade 7. septembra.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Červeň, L. Diviš, Kmeť, Sopko st. (libero Pipa, Barbierik, B. Skladaný, Šabo, M. Nemec). Tréner: V. Přidal.
  • 24. SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 0:3 (-15, -16, -20) v základnej skupine na ME v Petrohrade 8. septembra.
    SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Kmeť, L. Diviš, Ogurčák, Červeň (libero Pipa, Barbierik, B. Skladaný, M. Nemec, Šabo). Tréner: V. Přidal.
  • 25. SLOVENSKO – NEMECKO 0:3 (-23, -15, -16) vo štvrťfinálovej skupine na ME v Petrohrade 11. septembra.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, M. Nemec, Šabo, Barbierik, Ogurčák, Červeň (libero Pipa, Masný, Sopko st., L. Diviš, Kmeť). Tréner: V. Přidal.
  • 26. SLOVENSKO – SRBSKO 0:3 (-18, -23, -23) vo štvrťfinálovej skupine na ME v Petrohrade 12. septembra.
    SLOVENSKO: Masný, Kmeť, Sopko st., L. Diviš, Červeň, Ogurčák (libero Pipa, Barbierik, M. Nemec, B. Skladaný). Tréner: V. Přidal.
  • 27. SLOVENSKO – HOLANDSKO 1:3 (-28, 22, -18, -17) vo štvrťfinálovej skupine na ME v Petrohrade 13. septembra.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Kmeť, L. Diviš, Sopko st., Červeň (libero Pipa, Barbierik, B. Skladaný, M. Nemec, Sopko ml.). Tréner: V. Přidal.
  • 28. MAĎARSKO – SLOVENSKO 1:3 (-21, -21, 23, -17) v prípravnom zápase v Dunaújvárosi 23. novembra.
    SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Diviš, Ogurčák, Červeň, Kmeť (libero Pipa, B. Skladaný, Bencz, Kohút, Hupka). Tréner: M. Palgut.
  • 29. MAĎARSKO – SLOVENSKO 0:3 (-22, -23, -22) v druhom prípravnom zápase v Dunaújvárosi 24. novembra.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, Sopko st., Ogurčák, Hupka, Červeň, Kohút (libero Pipa, L. Diviš, Kmeť, M. Nemec, Bencz, Masný). Tréner: M. Palgut.
  • 30. SLOVENSKO – ŠVÉDSKO 2:3 (-26, 22, -28, 22, -14) v olympijskej predkvalifikácii v Évore 28. novembra.
    SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Ogurčák, Hupka, Červeň, Kmeť (libero Pipa, Kohút, M. Nemec, L. Diviš, B. Skladaný). Tréner: M. Palgut.
  • 31. SLOVENSKO – FRANCÚZSKO 0:3 (-15, -18, -21) v olympijskej predkvalifikácii v Évore 30. novembra.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Kohút, M. Nemec, Červeň, Hupka (libero Pipa, B. Skladaný, Bencz, Sopko st., L. Diviš). Tréner: M. Palgut.



Rok 2006

  • SLOVENSKO - RUMUNSKO 3:0 (19, 15, 22) v prípravnom stretnutí v Prievidzi 12. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Kohút, L. Diviš, Hupka, Kmeť (libero Pipa, Červeň, Sopko st., M. Sládeček). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – RUMUNSKO 2:3 (22, -25, -23, 23, -11) v prípravnom stretnutí v Prievidzi 13. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Červeň, Hupka, Sopko st., Kmeť (libero Hody, Kohút, Hupka, Janušek, M. Sládeček). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – SLOVINSKO 2:3 (20, 17, -20, -23, -3) v prípravnom stretnutí v Leviciach 19. mája.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Kohút, Barbierik, Hupka, Kmeť, Sopko st. (libero Pipa, L. Diviš, Janušek, Masný, Červeň). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – SLOVINSKO 3:1 (-21, 22, 23, 21) v prípravnom stretnutí v Leviciach 20. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Kohút, L. Diviš, Hupka, Kmeť (libero Pipa, Barbierik, Pělucha, Sopko st.). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – SLOVINSKO 3:0 (15, 20, 17) v prípravnom stretnutí v Leviciach 21. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Janušek, Pělucha, L. Diviš, Sopko st., Červeň (libero Hody). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – ČESKO 3:0 (22, 20, 15) v kvalifikácii ME 2007 v Bratislave 27. mája.
    SLOVENSKO: Masný, L. Diviš, Ogurčák, Kohút, Kmeť, Hupka (libero Pipa, Sopko st., Barbierik). Tréner: V. Přidal.
  • MAĎARSKO – SLOVENSKO 3:1 (23, -20, 17, 17) v kvalifikácii ME 2007 v Debrecíne 3. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Kmeť, L. Diviš, Hupka, Ogurčák, Kohút (libero Pipa, Sopko st., Barbierik, M. Sládeček, Janušek, Pělucha). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – DÁNSKO 3:0 (26, 25, 21) v kvalifikácii ME 2007 v Leviciach 10. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Kmeť, L. Diviš, Sopko st., Ogurčák, Kohút (libero Pipa, Červeň, M. Sládeček, Hupka, Barbierik). Tréner: V. Přidal.
  • DÁNSKO – SLOVENSKO 1:3 (-20, 22, -20, -17) v kvalifikácii ME 2007 v Odense 17. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Kohút, Kmeť, L. Diviš, Hupka (libero Pipa, Pělucha, Barbierik, M. Sládeček, Sopko st., Červeň). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – MAĎARSKO 3:2 (19, 18, -21, -28, 13) v kvalifikácii ME 2007 v Púchove 24. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Kmeť, Ogurčák, Kohút, L. Diviš, Hupka (libero Pipa, Barbierik, M. Sládeček, Červeň, Pělucha, Sopko st.). Tréner: V. Přidal.
  • ČESKO – SLOVENSKO 3:1 (-24, 20, 17, 16) v kvalifikácii ME 2007 v Ostrave 1. júla.
    SLOVENSKO: Masný, Kmeť, Hupka, L. Diviš, Ogurčák, Kohút (libero Pipa, Sopko st., Beňa, Červeň, Barbierik, M. Sládeček). Tréner: V. Přidal.
  • GRÉCKO – SLOVENSKO 3:0 v 1. kole EL v Lamii 21. júla.
    SLOVENSKO: Sládeček, Sopko st., Piovarči, Demeter, M. Vlk, Bartík (libero Hody, Červeň, Beňa, Katona). Tréner: D. Oravec.
  • SLOVENSKO – CHORVÁTSKO 1:3 (-23, -19, 23, -21) v 1. kole EL v Lamii 22. júla.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Sopko st., Bartík, Demeter, Beňa, Piovarči (libero Hody, Červeň, Katona, M. Vlk). Tréner: D. Oravec.
  • SLOVENSKO – ESTÓNSKO 3:0 (21, 21, 23) v 1. kole EL v Lamii 23. júla.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Sopko st., Červeň, Demeter, Beňa, Piovarči (libero Hody, Bartík, Zaťko). Tréner: D. Oravec.
  • HOLANDSKO – SLOVENSKO 3:0 (32, 18, 21) v 2. kole EL v Rotterdame 28. júla.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Ogurčák, Červeň, Demeter, L. Diviš, Kohút (libero Hody, Beňa, Zaťko, Benčič, Bartík). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – GRÉCKO 2:3 (22, -25, -21, 22, -13) v EL v Rotterdame 29. júla.
    SLOVENSKO: Zaťko, Ogurčák, Červeň, Bartík, L. Diviš, Kohút (libero Hody, Sládeček, Demeter, Beňa). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – NEMECKO 2:3 (18, 23, -23, -24, -8) v EL v Rotterdame 30. júla.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Ogurčák, Benčič, Bartík, L. Diviš, Červeň (libero Hody, Zaťko, Demeter, Kohút, Beňa). Tréner: V. Přidal.
  • ESTÓNSKO – SLOVENSKO 3:1 (15, -23, 18, 20) v 3. kole EL Rakvere 4. augusta.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Kohút, Bartík, Sopko st., Kmeť, Ogurčák (libero Hody, Zaťko, Červeň, M. Vlk). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - HOLANDSKO 0:3 (-18, -20, -23) v 3. kole EL v Rakvere 5. augusta.
    SLOVENSKO: Zaťko, Benčič, Bartík, Sopko st., Kmeť, Ogurčák (libero Hody, Červeň, M. Vlk, Kohút, M. Sládeček). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 3:0 (22, 18, 21) v 3. kole EL v Rakvere 6. augusta.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Kmeť, Bartík, Sopko st., Ogurčák, Červeň (libero Hody, Kohút, M. Vlk). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – TURECKO 1:3 (-22, 20, -22, -13) vo 4. kole EL v Prešove 11. augusta.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Bartík, Kohút, Ogurčák, Sopko st., Červeň (libero Hody, Benčič, M. Vlk, Zaťko). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – ŠPANIELSKO 1:3 (-22, 16, -23, -22) v 3. kole EL v Prešove 12. augusta.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Kohút, Bartík, Sopko st., Červeň, Ogurčák (libero Hody, M. Vlk, Zaťko). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO – GRÉCKO 1:3 (-23, -21, 23, -25) v 3. kole EL v Prešove 13. augusta.
    SLOVENSKO: M. Sládeček, Bartík, Kohút, Ogurčák, Sopko st., Červeň (libero Hody, Zaťko, M. Vlk). Tréner: V. Přidal.

Rok 2005

  • FRANCÚZSKO - SLOVENSKO 3:2 (-21, 22, 19, -25, 12) v prípravnom zápase v Beauvais 7. mája.
    SLOVENSKO: Kardoš, M. Nemec, Benčič, Sopko st., L. Diviš, Kmeť (libero Pipa, Pělucha, Jánošík, Plichta). Tréner: V. Přidal.
  • FRANCÚZSKO - SLOVENSKO 3:1 (21, -21, 15, 24) v prípravnom zápase v Beauvais 8. mája.
    SLOVENSKO: Kardoš, Plichta, Benčič, Sopko st., L. Diviš, Šabo (libero Pipa, Jánošík, Pělucha, Kmeť, M. Nemec). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - RUMUNSKO 1:3 (13, -22, -25, -17) v kvalifikácii MS 2006 13. mája vo Varne.
    SLOVENSKO: Kardoš, M. Nemec, Kmeť, Bartík, L. Diviš, Benčič (libero Pipa, Masný, M. Sopko st., Plichta, Pělucha). Tréner: V. Přidal.
  • BULHARSKO - SLOVENSKO 3:1 (22, 11, -22, 21) v kvalifikácii MS 2006 14. mája vo Varne.
    SLOVENSKO: Masný, M. Sopko st., Benčič, Bartík, L. Diviš, Kmeť (libero Pipa, Plichta, Kardoš, M. Nemec, Pělucha). Tréner: V. Přidal.
  • TURECKO - SLOVENSKO 3:1 (-20, 23, 21, 23) v kvalifikácii MS 2006 15. mája vo Varne.
    SLOVENSKO: Kardoš, M. Nemec, Benčič, Bartík, L. Diviš, Kmeť (libero Pipa, Masný, Pělucha, M. Sopko st., Plichta). Tréner: V. Přidal.
  • POĽSKO - SLOVENSKO 3:0 (25, 24, 20) v prípravnom stretnutí 20. mája v Kedzierzyne.
    SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Benčič, Demeter, Plichta, Pělucha (libero Hody, B. Skladaný, Ventruba, Červeň, L. Diviš). Tréner: V. Přidal.
  • POĽSKO - SLOVENSKO 3:2 (19, 27, -22, -16, 12) v prípravnom stretnutí 21. mája v Kedzierzyne.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, Sopko st., Benčič, Ventruba, L. Diviš, Červeň (libero Hody, Masný, Vartovník, Demeter, Plichta, Pělucha). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - RAKÚSKO 3:0 (22, 20, 22) v prípravnom zápase 28. mája v Leviciach.
    SLOVENSKO: Masný, M. Nemec, Benčič, Ventruba, Sopko st., Kmeť (libero Pipa, B. Skladaný, Demeter, Plichta, Červeň, L. Diviš). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - RAKÚSKO 3:0 (18, 15, 19) v prípravnom zápase 28. mája v Leviciach.
    SLOVENSKO: Masný, M. Nemec, Pělucha, Ventruba, Ogurčák, Kmeť (libero Pipa, B. Skladaný, Demeter, Plichta, Červeň, L. Diviš). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - ŠPANIELSKO 3:2 (20, 19, -21, -21, 15) v 1. kole EL 4. júna v Bratislave.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Benčič, Sopko st., Kmeť, M. Nemec (libero Pipa, Pělucha, Ogurčák, Plichta, B. Skladaný, Ventruba). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - ŠPANIELSKO 0:3 (-22, -21, -16) v 1. kole EL 5. júna v Bratislave.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Benčič, Sopko st., Kmeť, M. Nemec (libero Pipa, B. Skladaný, Ventruba, Ogurčák, Plichta). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - ČESKO 2:3 (21, -24, -22, 22, -7) v 2. kole EL 10. júna v Bratislave.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Benčič, Sopko st., M. Nemec, Kmeť (libero Pipa, L. Diviš, B. Skladaný, Ventruba, Červeň). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - ČESKO 3:1 (-21, 18, 19, 22) v 2. kole EL 11. júna v Bratislave.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, Ogurčák, Bartík, Sopko st., Kmeť, Benčič (libero Pipa, L. Diviš, Ventruba, M. Nemec, Masný). Tréner: V. Přidal.
  • TURECKO - SLOVENSKO 3:0 (21, 21, 12) v 3. kole EL 18. júna v Burse.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, Benčič, Sopko st., L. Diviš, Kmeť, M. Nemec (libero Hody, Jánošík, Bartík, Červeň, Plichta). Tréner: V. Přidal.
  • TURECKO - SLOVENSKO 3:0 (18, 13, 21) v 3. kole EL 19. júna v Burse.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, Červeň, Sopko st., L. Diviš, Kmeť, M. Nemec (libero Hody, Bartík, Benčič, Plichta). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - TURECKO 1:3 (-22, 20, -21, -14) vo 4. kole EL 24. júna v Prešove.
    SLOVENSKO: Masný, Sopko st., Bartík, Ogurčák, Benčič, Kmeť (libero Pipa, M. Nemec, B. Skladaný, L. Diviš, Červeň, Plichta). Tréner: V. Přidal.
  • SLOVENSKO - TURECKO 3:2 (17, -19, -20, 23, 12) vo 4. kole EL 25. júna v Prešove.
    SLOVENSKO: Masný, Benčič, Ogurčák, M. Nemec, L. Diviš, Kmeť (libero Pipa, Bartík, B. Skladaný, Sopko st., Červeň). Tréner: V. Přidal.
  • ČESKO - SLOVENSKO 1:3 (-19, 23, -20, -24) v 5. kole EL 2. júla v Opave.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, M. Sopko st., Benčič, Bartík, Ogurčák, Kmeť (libero Pipa, Pělucha, Masný, L. Diviš). Tréner: V. Přidal.
  • ČESKO - SLOVENSKO 2:3 (18, -22, -25, 17, -2) v 5. kole EL 3. júla v Opave.
    SLOVENSKO: Masný, L. Diviš, Benčič, L. Diviš, Ogurčák, Kmeť (libero Pipa, Červeň, Sopko st., B. Skladaný, Bartík, Pělucha). Tréner: V. Přidal.
  • ŠPANIELSKO - SLOVENSKO 3:0 (20, 23, 19) v 6. kole EL 9. júla vo Villene.
    SLOVENSKO: B. Skladaný, M. Nemec, Bartík, Ogurčák, Kmeť, Benčič (libero Pipa, Sopko st., Pělucha, L. Diviš, Červeň). Tréner: V. Přidal.
  • ŠPANIELSKO - SLOVENSKO 3:1 (26, 21, -21, 14) v 6. kole EL 10. júla vo Villene.
    SLOVENSKO: Jánošík, Bartík, Sopko st., L. Diviš, Kmeť, Červeň (libero Pipa, Ogurčák, Pělucha, M. Nemec, Benčič). Tréner: V. Přidal.


Rok 2004

  • ČESKO - SLOVENSKO 3:1 (-20, 17, 22, 21) v prípravnom stretnutí v Mladej Boleslavi 6. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Demeter, Benčič, Kmeť, Vartovník, Ogurčák (libero Pipa, Bartík, Sopko st., Čajan). Tréner: P. Třešňák.
  • ČESKO - SLOVENSKO 2:3 (18, 22, -20, -20, -12) v prípravnom stretnutí v Nymburku 7. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Hupka, Sopko, Joščák, Šabo (libero Pipa, Čajan, Vartovník, Turiansky, Benčič, Demeter). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - BULHARSKO 3:2 (-20, 20, -21, 21, 12) v prvom prípravnom stretnutí v Bratislave 10. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Čajan, Vartovník, Benčič, Joščák (libero Pipa, Ogurčák, Kmeť, Sopko st.). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - BULHARSKO 0:3 (-22, -25, -22) v druhom prípravnom stretnutí v Bratislave 11. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Vartovník, Benčič, Barbierik, Sopko st., Kmeť (libero Pipa, Bartík, Turiansky, Joščák, Ogurčák, Čajan). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - ŠPANIELSKO 2:3 (-20, 19, -16, 23, -14) v kvalifikácii ME 2005 v Bratislave 14. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Benčič, Ogurčák, Vartovník, Kmeť (libero Pipa, Sopko st., Joščák, Barbierik, Čajan). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - CHORVÁTSKO 1:3 (-15, 22, -25, -20) v kvalifikácii ME 2005 v Bratislave 15. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Barbierik, Vartovník, Ogurčák, Joščák, Kmeť (libero Pipa, Benčič, Čajan).Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - BIELORUSKO 0:3 (-21, -21, -14) v kvalifikácii ME 2005 v Bratislave 16. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Barbierik, Vartovník, Benčič, Ogurčák, Kmeť (libero Pipa, Joščák, Čajan, Sopko, Turiansky). Tréner: P. Třešňák.
  • FÍNSKO - SLOVENSKO 3:2 (20, 15, -25, -20, 13) v 1. kole Európskej ligy v Tampere 22. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Hupka, Benčič, Vartovník, Kmeť (libero Pipa, Joščák, Demeter, Turiansky, Ogurčák, Čajan). Tréner: P. Třešňák.
  • FÍNSKO - SLOVENSKO 3:2 (22, 23, -18, -23, 13) v 1. kole Európskej ligy v Tampere 23. mája.
    SLOVENSKO: Masný, Benčič, Joščák, Čajan, Ogurčák, Bartík (libero Pipa, Vartovník, Kmeť). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - HOLANDSKO 2:3 (-16, -19, 21, 20, -8) v 2. kole Európskej ligy v Bratislave 1. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Vartovník, Benčič, Joščák, M. Nemec, Demeter (libero Pipa, Kmeť, Ogurčák, Hupka, Mikula, L. Diviš). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - HOLANDSKO 1:3 (-22, 20, -20, -20) v 2. kole Európskej ligy v Bratislave 2. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Kmeť, Joščák, Hupka, Demeter (libero Pipa, Mikula, L. Diviš, M. Nemec). Tréner: P. Třešňák.
  • NEMECKO - SLOVENSKO 3:0 (23, 19, 19) v 3. kole Európskej ligy v Koblenzi 5. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Vartovník, Kmeť, Demeter, Hupka, Joščák (libero Pipa, Mikula, Benčič, L. Diviš, M. Nemec, Ogurčák). Tréner: P. Třešňák.
  • NEMECKO - SLOVENSKO 3:1 (14, -24, 20, 22) v 3. kole Európskej ligy v Koblenzi 6. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Benčič, Demeter, M. Nemec, Joščák (libero Vartovník, M. Mikula, L. Diviš, Hupka, Kmeť). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - NEMECKO 0:3 (-21, -22, -21) vo 4. kole Európskej ligy v Prievidzi 11. júna.
    SLOVENSKO: Mikula, Kmeť, Hupka, Joščák, L. Diviš, Čajan (libero M. Vlk, Ogurčák, Šabo, Turiansky, M. Nemec). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - NEMECKO 0:3 (-13, -12, -19) vo 4. kole Európskej ligy v Prievidzi 12. júna.
    SLOVENSKO: Turiansky, Hupka, Šabo, Ogurčák, L. Diviš, Kmeť (libero M. Vlk, Mikula, M. Nemec, Čajan, Joščák). Tréner: P. Třešňák.
  • HOLANDSKO - SLOVENSKO 3:2 (23, -13, 20, -22, 7) v 5. kole Európskej ligy v Groningene 19. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Vartovník, Kmeť, Hupka, M. Nemec, Joščák (libero Pipa, L. Diviš, Mikula, Ogurčák, Čajan). Tréner: P. Třešňák.
  • HOLANDSKO - SLOVENSKO 3:2 (17, -24, 13, -24, 11) v 5. kole Európskej ligy v Groningene 20. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Čajan, Kmeť, L. Diviš, M. Nemec, Joščák (libero Pipa, Mikula, Hupka, Vartovník, Šabo). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - FÍNSKO 2:3 (-23, -22, 21, 23, -8) v 6. kole Európskej ligy v Prešove 26. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Vartovník, Nemec, Diviš, Kmeť, Joščák (libero Pipa, Šabo, Hupka, Ogurčák, Mikula). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - FÍNSKO 3:2 (23, 23, -19, -23, 13) v 6. kole Európskej ligy v Prešove 27. júna.
    SLOVENSKO: Masný, Šabo, Joščák, Hupka, Ogurčák, Vartovník (libero Pipa, L. Diviš, M. Nemec, Kmeť, Mikula). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - ČESKO 0:3 (-18, -18, -19) v prípravnom stretnutí 2. septembra v Púchove.
    SLOVENSKO: Masný, Vartovník, Kmeť, Bartík, Hupka, Joščák (libero Pipa, Ogurčák, Mikula, M. Nemec, L. Diviš, Demeter). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - ČESKO 2:3 (-22, 22, -15, 21, -13) v prípravnom stretnutí 3. septembra v Púchove.
    SLOVENSKO: Masný, Vartovník, Joščák, Bartík, M. Nemec, Kmeť (libeto Pipa, Hupka, Ogurčák, Mikula, L. Diviš). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - MAĎARSKO 1:3 (23, -18, -22, -24) v prípravnom stretnutí 8. septembra v Nitre.
    SLOVENSKO: Masný, Vartovník, Joščák, Bartík, Nemec, Kmeť (libero Pipa, Ogurčák, Demeter, Mikula). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - MAĎARSKO 1:3 (-15, -22, 17, -25) v prípravnom stretnutí 9. septembra v Nitre.
    SLOVENSKO: Mikula, Vartovník, Benčič, Bartík, M. Nemec, Joščák (libero Pipa, Ogurčák, Masný, Kmeť, Demeter). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - ŠPANIELSKO 2:3 (23, -15, 20, -23, -13) v kvalifikácii ME 2005 17. septembra v Záhrebe
    SLOVENSKO: Masný, Ogurčák, Benčič, Bartík, M. Nemec, Joščák (libero Pipa, Mikula, Vartovník, L. Diviš, Demeter, Kmeť). Tréner: P. Třešňák.
  • CHORVÁTSKO - SLOVENSKO 3:0 (13, 22, 16) v kvalifikácii ME 2005 18. septembra v Záhrebe.
    SLOVENSKO: Masný, Bartík, Kmeť, Joščák, L. Diviš, M. Nemec (libero Pipa, Mikula, Vartovník, Ogurčák, Demeter, Benčič). Tréner: P. Třešňák.
  • SLOVENSKO - BIELORUSKO 1:3 (19, -22, -17, -20) v kvalifikácii ME 2005 19. septembra v Záhrebe.
    SLOVENSKO: Masný, L. Diviš, Bartík, Benčič, M. Nemec, Kmeť (libero Pipa, Joščák, Mikula, Ogurčák, Demeter). Tréner: P. Třešňák.

Rok 2003

  • Estónsko - Slovensko 2:3 (20, -25, -21, 23, -8) na turnaji troch v Pärnu 3. mája.
    Zostava Slovenska: Masný, Barbierik, Benčič, Vavrek, Bartíik, B. Pistovič, (libero Pipa, Mikula, Jankovič, Hupka, Joščák, G. Chochoľák).
  • Slovensko - Fínsko 0:3 (-13, -18, -14) na turnaji troch v Pärnu 4. mája.
    Zostava Slovenska: Mikula, Hupka, Benčič, G. Chochoľák, Jankovič, Joščák (libero Pipa, Masný, Barbierik, Vartovník, Vavrek, Bartík).
  • Slovensko - Fínsko 3:1 (19, 20, -21, 19) na turnaji troch v Pärnu 5. mája.
    Zostava Slovenska: Masný, B. Pistovič, Benčič, G. Chochoľák, Jankovič, Vavrek (libero Pipa, Joščák, Hupka).
  • Estónsko - Slovensko 0:3 (-20, -23, -16) na turnaji troch v Pärnu 6. mája.
    Zostava Slovenska: Masný, Bartík, Vartovník, Hupka, Joščák, Vavrek (libero Pipa, G. Chochoľák, Mikula, Bartík, Benčič).
  • Slovensko - Portugalsko 3:0 (22, 19, 23) v kvalifikácii ME 2003 v Istanbule 9. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Jankovič, Vavrek, B. Pistovič, G. Chochoľák, Benčič (libero Pipa, Bartík).
  • Slovensko - Ukrajina 2:3 (-20, 23, -25, 16, -13) v kvalifikácii ME 2003 v Istanbule 10. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Jankovič, Benčič, B. Pistovič, G. Chochoľák, Vavrek (libero Pipa, Bartík, Barbierik, Masný).
  • Turecko - Slovensko 0:3 (-25, -20, -24) v kvalifikácii ME 2003 v Istanbule 11. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Jankovič, Benčič, B. Pistovič, G. Chochoľák, Vavrek (libero Pipa, Hupka, Masný, Joščák).
  • Slovensko - Holandsko 0:3 (-27, -21, -19) v prípravnom zápase v Prievidzi 2. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Bartík, Benčič, B. Pistovič, Nemec, Diviš (libero Pipa, Masný, G. Chochoľák, Joščák).
  • Slovensko - Holandsko 3:1 (-20, 18, 20, 21) v prípravnom zápase v Prievidzi 3. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Bartík, Vartovník, G. Chochoľák, Joščák, Nemec (libero Pipa, B. Pistovič, Diviš).
  • Slovensko - Holandsko 1:3 (30, -16, -21, -19) v prípravnom zápase v Považskej Bystrici 4. augusta.
    Zostava Slovenska: Masný, Diviš, Vartovník, Nemec, B. Pistovič, Kmeť (libero Pipa, Benčič, G. Chochoľák, Kardoš).
  • Slovensko - Holandsko 2:3 (25, -20, 22, -19, -19) v prípravnom zápase v Bratislave 5. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Benčič, Bartík, Nemec, G. Chochoľák, B. Pistovič (libero Pipa, Joščák, Kmeť, Vartovník, Kardoš).
  • Slovensko - Poľsko 1:3 (-22, -18, 18, -19) na turnaji Slovakia Cup 2003 v Prešove 14. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Nemec, Vavrek, B. Pistovič, Bartík, Diviš (libero Pipa, G. Chochoľák, Masný, Hupka).
  • Slovensko - India 3:1 (-23, 25, 23, 20) na turnaji Slovakia Cup 2003 v Prešove 15. augusta.
    Zostava Slovenska: Masný, G. Chochoľák, B. Pistovič, Vartovník, Benčič, Joščák (libero Pipa, Diviš, P. Chudík, Nemec, Bartík, Vavrek).
  • Slovensko - Bulharsko 3:1 (23, 20, -19, 25) na turnaji Slovakia Cup 2003 v Prešove 16. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Bartík, Vavrek, B. Pistovič, Nemec, G. Chochoľák (libero Pipa, Joščák, Benčič, Vartovník, Hupka).
  • Grécko - Slovensko 3:0 (20, 18, 23) v prípravnom zápase v Aténach 20. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Bartík, Nemec, G. Chochoľák, B. Pistovič, Vavrek (libero Pipa, Hupka, Benčič, Vartovník).
  • Grécko - Slovensko 3:0 (23, 20, 23) v prípravnom zápase v Aténach 21. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Hupka, Nemec, Diviš, B. Pistovič, Benčič (libero Pipa, Bartík, Vavrek, G. Chochoľák, Masný).
  • Grécko - Slovensko 3:0 (21, 22, 22) v prípravnom zápase v Aténach 22. augusta.
    Zostava Slovenska: Masný, Vartovník, Nemec, Diviš, B. Pistovič, Vavrek (libero Pipa, G. Chochoľák, P. Chudík, Bartík).
  • Slovensko - Slovinsko 3:1 v prípravnom zápase v Prievidzi 27. augusta.
  • Slovensko - Slovinsko 3:1 (-20, 12, 12, 23) v prípravnom zápase v Prievidzi 28. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Bartík, B. Pistovič, Vavrek, Nemec, G. Chochoľák (libero Pipa, Hupka, Masný).
  • Slovensko - Slovinsko 3:2 (-22, 23, 13, -18, 13) v prípravnom zápase v Prievidzi 29. augusta.
    Zostava Slovenska: Masný, Hupka, Vavrek, Benčič, Vartovník, Diviš (libero Pipa, P. Chudík, Nemec, B. Pistovič).
  • Nemecko - Slovensko 3:1 (20, 16, -25, 16) v skupine na ME v Karlsruhe 5. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, G. Chochoľák, Diviš, Nemec, Benčič, Hupka (libero Pipa, Masný, Vavrek, Vartovník, Bartík).
  • Slovensko - Francúzsko 0:3 (-17, -19, -15) v skupine na ME v Karlsruhe 6. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, G. Chochoľák, Benčič, Diviš, Nemec, Vartovník (libero Pipa, Bartík, Hupka, Masný).
  • Slovensko - Česko 1:3 (27, -23, -22, -22) v skupine na ME v Karlsruhe 7. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Nemec, Diviš, G. Chochoľák, Benčič, Vartovník (libero Pipa, Masný, Bartík, Joščák, Hupka).
  • Slovensko - Taliansko 0:3 (-14, -12, -15) v skupine na ME v Lipsku 10. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, G. Chochoľák, Diviš, Benčič, Nemec, Hupka (libero Pipa, Bartík, Vartovník, Masný).
  • Slovensko - Španielsko 1:3 (-21, -23, 20, -18) v skupine na ME v Lipsku 11. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, G. Chochoľák, Diviš, Nemec, Vartovník, Benčič (libero Pipa, Hupka, Masný, Bartík, Joščák, Vavrek).

Rok 2002

  • Slovensko - Grécko 3:2 (-20, 24, 22, -17, 9) v prípravnom zápase v Bardejove 1. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Barbierik, Palovčík, Vavrek, Bartík, Vartovník (libero Mosorjak, Hupka, Mikula, Vokál, Kmeť).
  • Slovensko - Grécko 2:3 (21, -23, 19, -16, -15) v prípravnom zápase v Starej Ľubovni 2. mája.
    Zostava Slovenska: Mikula, Hupka, Kmeť, Vokál, Kropa, Benčič (libero Pipa, Palovčík, Vartovník, P. Chudík, Barbierik, Bartík).
  • Slovensko - Grécko 2:3 (24, -17, 24, -18, -13) v prípravnom zápase v Bardejove 3. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Bartík, Barbierik, Hupka, Palovčík, Kmeť (libero Mosorjak, Vavrek, Vartovník, Vokál, Mikula).
  • Slovensko - Fínsko 3:2 (-16, -22, 20, 20, 9) v prípravnom zápase v Prievidzi 9. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, P. Diviš, Vavrek, Kmeť, Bartík, Vartovník (libero Pipa, Palovčík, Hupka, Barbierik, Mikula).
  • Slovensko - Fínsko 2:3 (21, -21, -19, 22, -13) v prípravnom zápase v Považskej Bystrici 10. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kmeť, Bartík, Barbierik, B. Pistovič, Palovčík (libero Mosorjak, Diviš, Kardoš, Hupka, Vavrek).
  • Slovensko - Fínsko 2:3 (-21, 20, 23, -22, -8) v prípravnom zápase v Prievidzi 11. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Hupka, Nemec, Diviš, B. Pistovič, Vavrek (libero Pipa).
  • Slovensko - Ukrajina 3:2 (25, -23, 18, -25, 11) v kvalifikácii ME 2003 v Prievidzi 17. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Diviš, Nemec, B. Pistovič, Bartík, Vavrek (libero Pipa, Palovčík, Hupka, Barbierik, Kardoš).
  • Slovensko - Portugalsko 3:2 (23, 25, -23, -20, 11) v kvalifikácii ME 2003 v Prievidzi 18. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Diviš, B. Pistovič, Hupka, Vavrek, Nemec (libero Pipa, Kardoš, Barbierik, Palovčík, Vartovník, Bartík).
  • Slovensko - Turecko 0:3 (-15, -21, -22) v kvalifikácii ME 2003 v Prievidzi 19. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Hupka, Vavrek, B. Pistovič, Nemec, Diviš (libero Pipa, Vartovník, Palovčík, Barbierik, Kardoš).
  • Bulharsko - Slovensko 3:1 (21, 24, -19, 15) na turnaji Sofia Cup v Sofii 21. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Diviš, Nemec, Benčič, Bartík, B. Pistovič (libero Pipa, Hupka, Mikula, Vartovník, Vavrek).
  • Slovensko - USA 1:3 (21, -23, -20, -21) na turnaji Sofia Cup v Sofii 22. augusta.
    Zostava Slovenska: Mikula, Barbierik, Nemec, Vavrek, Hupka, Vartovník (libero Pipa, P. Chudík, Diviš, B. Pistovič, Bartík, Benčič).
  • Slovensko - Egypt 3:1 (-25, 20, 15, 16) na turnaji Sofia Cup v Sofii 23. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Diviš, Nemec, Vavrek, Bartík, B. Pistovič (libero Pipa, Hupka, Benčič, Mikula, Barbierik).
  • Slovensko - Bulharsko 0:3 (-19, -20, -18) na Hejtmanskom pohári vo Svitavách 3. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, P. Diviš, Benčič, Vavrek, Vartovník, B. Pistovič (libero Pipa, Mikula, Barbierik, Bartík, Hupka).
  • Slovensko - Chorvátsko 3:1 (-10, 20, 25, 20) na Hejtmanskom pohári vo Svitavách 4. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Bartík, Benčič, Barbierik, Vavrek, Hupka (libero Pipa, P. Diviš, B. Pistovič, Vartovník, Mikula).
  • Česko - Slovensko 3:0 (20, 21, 16) na Hejtmanskom pohári vo Svitavách 5. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, P. Diviš, Benčič, Vavrek, Vartovník, B. Pistovič (libero Pipa, Mikula, Hupka).

Rok 2001

  • Grécko - Slovensko 3:0 (17, 22, 18) v prvom prípravnom zápase v Lamii 25. apríla.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Jankovič, B. Pistovič, Nemec, Vavrek (libero Pipa, Procházka, P. Chudík, R. Chochoľák, Vaník).
  • Grécko - Slovensko 3:2 (17, -21, 26, -21, 10) v druhom prípravnom zápase v Lamii 26. apríla.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Jankovič, Procházka, Nemec, R. Chochoľák (libero Pipa, B. Pistovič, Vavrek, Kardoš).
  • Grécko - Slovensko 2:3 (18, -15, 15, -23, -12) v treťom prípravnom zápase v Lamii 27. apríla.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Vaník, Kravárik, B. Pistovič, Vavrek, Nemec (libero Pipa, Jankovič, Procházka, R. Chochoľák).
  • Česko - Slovensko 3:0 (15, 19, 23) v prípravnom zápase v Liberci 31. apríla.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Jankovič, Vavrek, G. Chochoľák, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, R. Chochoľák, Procházka, P. Chudík, Vaník).
  • Česko - Slovensko 0:3 (-23, -23, -20) v prípravnom zápase v Mladej Boleslavi 1. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Procházka, Vavrek, Kravárik, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, R. Chochoľák, Jankovič).
  • Slovensko - Španielsko 3:2 (17, 22, -24, -28, 16) v kvalifikácii ME 2001 v Bonne 4. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Nemec, Kravárik, Vavrek, B. Pistovič, Procházka (libero Pipa, G. Chochoľák, Kardoš, Jankovič, R. Chochoľák).
  • Slovensko - Lotyšsko 3:0 (23, 22, 18) v kvalifikácii ME 2001 v Bonne 5. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Nemec, Procházka, Kravárik, B. Pistovič, Vavrek (libero Pipa, Jankovič).
  • Nemecko - Slovensko 3:0 (16, 22, 13) v kvalifikácii ME 2001 v Bonne 6. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Nemec, Jankovič, B. Pistovič, Vavrek (libero Pipa, Vaník, Kravárik, Procházka).
  • Slovensko - Austrália 3:2 (23, -27, 22, -17, 11) v prípravnom zápase v Prievidzi 2. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, B. Pistovič, Vavrek, Jankovič, Nemec, Kravárik (Procházka, Barbierik, G. Chochoľák, Kardoš, Vaník).
  • Slovensko - Austrália 3:2 (21, -19, -25, 15, 10) v prípravnom zápase v Prievidzi 3. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vavrek, B. Pistovič, Nemec, Jankovič, Kravárik (libero Pipa, P. Chudík, G. Chochoľák, Vaník, Barbierik).
  • Slovensko - Austrália 3:2 (-18, -18, 21, 26, 13) v prípravnom zápase v Prievidzi 4. augusta.
    Zostava Slovenska: Turiansky, G. Chochoľák, Barbierik, Procházka, Vaník, Vavrek (libero Pipa, Nemec, Jankovič, B. Pistovič, Kravárik).
  • Taliansko A - Slovensko 3:2 (27, -20, 22, -22, 12) na turnaji v Bormiu 14. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Nemec, Jankovič, Vavrek, B. Pistovič, Kravárik (libero Kubica, Kardoš, G. Chochoľák, Procházka, Vaník, Barbierik).
  • Slovensko - Francúzsko 0:3 (-15, -19, -16) na turnaji v Bormiu 15. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Nemec, Jankovič, Vavrek, B. Pistovič, Kravárik (libero Kubica, Kardoš, G. Chochoľák).
  • Slovensko - Brazília 0:3 (-20, -14, -20) na turnaji v Bormiu 16. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Procházka, B. Pistovič, Nemec, Vavrek (libero Kubica, P. Chudík, Kravárik, Jankovič, Barbierik).
  • Taliansko B - Slovensko 0:3 (-23, -24, -18) na turnaji v Bormiu 17. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Nemec, Vavrek, B. Pistovič, Jankovič, Vavrek (libero Kubica, Kardoš, G. Chochoľák).
  • Slovensko - Česko 3:2 (-21, 23, 22, -15, 13) na turnaji v Bormiu 18. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Nemec, Vavrek, B. Pistovič, Jankovič (libero Kubica, G. Chochoľák, Vaník, Kardoš, Procházka).
  • Slovensko - Francúzsko 0:3 (-20, -18, -18) o 3. miesto na turnaji v Bormiu 19. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Vavrek, Vaník, Procházka, Jankovič (libero Kubica, B. Pistovič, P. Chudík, Barbierik, Kravárik, Nemec).
  • Slovensko - Rumunsko 3:0 (21, 23, 22) v kvalifikácii MS 2002 v Prešove 24. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Nemec, Kravárik, B. Pistovič, Vavrek, Jankovič (libero Kubica, Bartík, G. Chochoľák).
  • Slovensko - Belgicko 3:1 (21, -22, 20, 19) v kvalifikácii MS 2002 v Prešove 25. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Vavrek, B. Pistovič, Nemec, Jankovič (libero Kubica, Bartík, Kardoš, G. Chochoľák).
  • Slovensko - Bulharsko 0:3 (-18, -18, -23) v kvalifikácii MS 2002 v Prešove 26. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Vavrek, Jankovič, Nemec, G. Chochoľák (libero Kubica, B. Pistovič, Procházka, Kardoš, Bartík).
  • Slovensko - Juhoslávia 0:3 (-23, -23, -22) v prípravnom zápase v Žiline 4. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Vavrek, B. Pistovič, Jankovič, Nemec (libero Kubica, Bartík, Kardoš, G. Chochoľák).
  • Slovensko - Juhoslávia 3:2 (17, -23, -22, 20, 13) v prípravnom zápase v Žiline 5. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Jankovič, B. Pistovič, Kravárik, Vavrek, Nemec (libero Kubica, Bartík, G. Chochoľák, Kardoš, Procházka).
  • Slovensko - Holandsko 0:3 (-20, -21, -29) v skupine na ME v Ostrave 8. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Vavrek, Jankovič, B. Pistovič, Nemec (libero Kubica, Kardoš, G. Chochoľák, Bartík, Kmeť).
  • Slovensko - Rusko 1:3 (20, -19, -20, -17) v skupine na ME v Ostrave 9. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, G. Chochoľák, Vavrek, B. Pistovič, Nemec (libero Kubica, Procházka, Jankovič, Bartík).
  • Slovensko - Slovinsko 3:2 (-20, 21, 22, -22, 13) v skupine na ME v Ostrave 10. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Vavrek, B. Pistovič, Nemec, Jankovič (libero Kubica, Procházka, G. Chochoľák, P. Chudík, Bartík).
  • Česko - Slovensko3:0 (19, 23, 12) v skupine na ME v Ostrave 12. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Kravárik, Nemec, Vavrek, Jankovič (libero Kubica, B. Pistovič, P. Chudík, Bartík, Kmeť).
  • Slovensko - Bulharsko 1:3 (20, -15, -21, -20) v skupine na ME v Ostrave 13. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Jankovič, Vavrek, Nemec, Kravárik, B. Pistovič (libero Kubica, G. Chochoľák, Kardoš, Procházka, Kmeť).

Rok 2000

  • Fínsko - Slovensko 3:2 (-22, -23, 21, 22, 12) v prípravnom zápase v Savonlinne 9. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, G. Chochoľák, Vavrek, Barbierik, Nemec, B. Pistovič (libero Kováčik, R. Chochoľák).
  • Fínsko - Slovensko 1:3 (-21, -17, 18, -18) v prípravnom zápase v Lahti 11. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, R. Chochoľák, G. Chochoľák, B. Pistovič (libero Pipa, Vavrek, P. Chudík, Barbierik, Kováčik).
  • Fínsko - Slovensko 0:3 (-22, -22, -20) v prípravnom zápase v Muurame 12. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Nemec, Vavrek, B. Psistovič, Barbierik (libero Kováčik, R. Chochoľák, Pipa).
  • Slovensko - Česko 3:2 (17, -30, 23, -17, 11) na turnaji Slovakia 2000 v Prešove 16. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, R. Chochoľák, Nemec, B. Pistovič, G. Chochoľák (libero Pipa, Vavrek, Kováčik, Barbierik, Vaník, P. Chudík).
  • Slovensko - Japonsko 3:1 (23, 20, -23, 22) na turnaji Slovakia 2000 v Prešove 17. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, G. Chochoľák, Vavrek, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, Barbierik, R. Chochoľák, Vaník, Kardoš).
  • Slovensko - Taliansko 1:3 (21, -23, -15, -23) na turnaji Slovakia 2000 v Prešove 17. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, G. Chochoľák, Jankovič, Vavrek (liebro Kováčik, B. Pistovič, R. Chochoľák, Vaník, Barbierik, P. Chudík).
  • Slovensko - Lotyšsko 3:0 (20, 22, 22) v kvalifikácii ME 2001 v Prešove 21. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, R. Chochoľák, G. Chochoľák, Nemec, B. Pistovič (libero Pipa, Barbierik, Jankovič, Vaník, Vavrek).
  • Slovensko - Nemecko 3:1 (22, -22, 19, 13) v kvalifikácii ME 2001 v Prešove 22. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Jankovič, Vavrek, Kravárik, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, R. Chochoľák, Kardoš, Barbierik).
  • Slovensko - Španielsko 3:0 (17, 23, 18) v kvalifikácii ME 2001 v Prešove 23. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Vavrek, B. Pistovič, Jankovič, Nemec (libero Pipa, R. Chochoľák).
  • Austrália- Slovensko 3:1 (16, -22, 18, 15) v prípravnom zápase v Canberre 3. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Vavrek, Barbierik, Jankovič, Nemec (libero Pipa, B. Pistovič, R. Chochoľák).
  • Austrália - Slovensko 2:3 (18, 26, -26, -23, -10) v prípravnom zápase v Canberre 5. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Jankovič, R. Chochoľák, G. Chochoľák, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, Vaník, Vavrek).
  • Austrália - Slovensko 3:0 (21, 20, 22) v prípravnom zápase v Canberre 7. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vaník, Vavrek, G. Chochoľák, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, Barbierik, R. Chochoľák, P. Chudík).
  • Austrália - Slovensko 3:0 (17, 19, 23) v prípravnom zápase v Canberre 9. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Barbierik, Nemec, R. Chochoľák, G. Chochoľák, B. Pistovič (libero Pipa, Kardoš, Vavrek, Vaník).
  • Austrália - Slovensko 3:2 (-26, 16, 15, -18, 13) v prípravnom zápase v Canberre 11. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vaník, Vavrek, G. Chochoľák, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, P. Chudík, Barbierik, R. Chochoľák).
  • Austrália - Slovensko 0:3 (-17, -23, -18) v prípravnom zápase v Canberre 12. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Vaník, Vavrek, G. Chochoľák, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, Barbierik).
  • Tunisko - Slovensko 3:2 (-22, -18, 21, 20, 9) v prvom prípravnom zápase v Tunise 24. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, G. Chochoľák, B. Pistovič, Nemec, Vavrek (libero Kováčik, Kmeť, Kropa).
  • Tunisko - Slovensko 0:3 (-20, -20, -23) v druhom prípravnom zápase v Tunise 25. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Barbierik, Nemec, Kmeť, Kravárik, B. Pistovič (libero Kováčik, Vavrek).
  • Tunisko - Slovensko 3:2 (20, 22, -22, -30, 12) v treťom prípravnom zápase v Tunise 26. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kropa, Nemec, Vavrek, Kravárik, B. Pistovič (libero Kováčik, Kardoš, G. Chochoľák, Kmeť, Barbierik).

Rok 1999

  • Fínsko - Slovensko 0:3 (-14, -9, -6) v prípravnom zápase v Järvanpää 25. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Vavrek, B. Pistovič, Nemec, Kravárik (libero Pipa, Palovčík, P. Chudík, Polóny).
  • Fínsko - Slovensko 3:2 (-13, 8, -11, 8, 12) v prípravnom zápase v Savonlinne 26. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, VAvrek, Kravárik, Nemec, B. Pistovič (libero Pipa, Palovčík, Polóny, P. Chudík).
  • Fínsko - Slovensko 3:1 (9, -11, 14, 16) v prípravnom zápase v Raisiu 27. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, G. Chochoľák, Nemec, Kravárik, B. Pistovič, Palovčík (libero Pipa, Kardoš, Barbierik, Vavrek, Procházka).
  • Slovensko - Maďarsko 3:0 (14, 9, 12) v prípravnom stretnutí v Prešove 1. júna.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, B. Pistovič, G. Chochoľák, Vavrek, Nemec (libero Pipa, P. Chudík, Barbierik, Procházka, Palovčík).
  • Slovensko - Maďarsko 2:3 (5, -6, 15, -9, -16) v prípravnom stretnutí v Prešove 2. júna.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Palovčík, Kravárik, B. Pistovič, G. Chochoľák, Nemec (libero Pipa, Vavrek, Kardoš, Kysela, Procházka, Barbierik).
  • Slovensko - Nemecko 3:0 (12, 3, 12) v Európskej lige v Prešove 5. júna.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Vavrek, Kravárik, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, Procházka, Palovčík).
  • Slovensko - Juhoslávia 0:3 (-12, -13, -9) v Európskej llige v Bratislave 24. júla.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Nemec, G. Chochoľák, Procházka, Barbierik, B. Pistovič (libero Pipa, Vavrek, Kysela, Palovčík).
  • Česko - Slovensko 3:0 (13, 27, 16) v prípravnom zápase v Olomouci 18. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, G. Chochoľák, Diviš, Kravárik, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, Kysela, Barbierik, Kardoš).
  • Česko - Slovensko 3:1 (23, -21, 21, 22) v prípravnom zápase v Litomyšli 19. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, G. Chochoľák, Diviš, Kravárik, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, Kysela, Barbierik).
  • Česko - Slovensko 3:2 (-20, 19, -21, 20, 8) v prípravnom zápase v Olomouci 20. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Diviš, Kravárik, B. Pistovič, Nemec (libero Pipa, Kysela, Barbierik, P. Chudík).
  • Rakúsko - Slovensko 3:1 (20, -18, 21, 20) v prípravnom zápase vo Viedni 29. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Diviš, Nemec, Kravárik, G. Chochoľák, B. Pistovič (libero Pipa, Procházka, Vavrek, Kysela).
  • Rakúsko - Slovensko 2:3 (-22, 22, -20, 27, -11) v prípravnom zápase vo Viedni 30. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Diviš, Nemec, Kravárik, G. Chochoľák, B. Pistovič (libero Pipa, Vavrek, Kysela, Procházka).
  • Slovensko - Rusko 0:3 (-18, -20, -20) v prípravnom zápase v Púchove 1. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Diviš, Nemec, Kravárik, B. Pistovič, G. Chochoľák (libero Pipa, Kysela, P. Chudík, Procházka).
  • Slovensko - Ukrajina 0:3 (-22, -17, -21) v eliminácii olympijskej kvalifikácie v Púchove 3. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Diviš, Nemec, B. Pistovič, Kravárik, G. Chochoľák (libero Pipa, Kysela, Vavrek, Procházka, P. Chudík).
  • Slovensko - Ukrajina 3:0 (17, 21, 21) v odvete eliminácie olympijskej kvalifikácie v Púchove 4. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Diviš, Nemec, B. Pistovič, Kravárik, G. Chochoľák (libero Pipa, Kysela, Vavrek, Procházka, P. Chudík).
  • Maďarsko - Slovensko 2:3 (-20, -19, 22, 24, -12) v prípravnom zápase v Mátraháze 13. novembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Nemec, B. Pistovič, Diviš, Kravárik (libero Pipa, Jankovič, Procházka, Barbierik).
  • Maďarsko - Slovensko 3:2 (17, -20, 21, -18, 13) v prípravnom zápase v Mátraháze 14. novembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Nemec, B. Pistovič, Diviš, Kravárik (libero Pipa, Jankovič, Procházka, Barbierik).
  • Belgicko - Slovensko 2:3 (-19, 21, -33, 22, 10) v olympijskej predkvalifikácii vo Vilvoorde 18. novembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Diviš, Kravárik, Nemec, B. Pistovič, G. Chochoľák (libero Pipa, Procházka, Jankovič, Barbierik, Vavrek, P. Chudík).
  • Slovensko - Lotyšsko 1:3 (-23, -22, 21, -25) v olympijskej predkvalifikácii vo Vilvoorde 19. novembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Diviš, Kravárik, Nemec, Jankovič, B. Pistovič (libero Pipa, Kardoš, G. Chochoľák, Barbierik).
  • Slovensko - Nemecko 2:3 (-16, 24, 22, -18, -13) v olympijskej predkvalifikácii vo Vilvoorde 20. novembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, G. Chochoľák, Kravárik, Nemec, Jankovič, Diviš (libero Pipa, P. Chudík, B. Pistovič).
  • Slovensko - Maďarsko 1:3 (-22, 24, -19, -23) v olympijskej predkvalifikácii vo Vilvoorde 21. novembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Diviš, G. Chochoľák, Nemec, Kravárik, Jankovič (libero Pipa, Barbierik, B. Pistovič, Vavrek).

Rok 1998

  • Slovensko - Litva 2:0 (13, -18, 3 - 12, 18) na Spring Cupe v Bielsko-Bialej 18. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Litva, Barbierik, Procházka, Čajan, Polóny (Vaník, Ostrihoň).
  • Slovensko - Nórsko 1:2 (-18, 18, -5 - 16, 15 - -10) na Spring Cupe v Bielsko-Bialej 19. mája.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Litva, Barbierik, Procházka, Čajan, Vaník (Polóny, Migra, Ostrihoň, Beňa, Palovčík).
  • Poľsko - Slovensko 2:1 (16, 16 - -28, -17 - 12) na Spring Cupe v Bielsko-Bialej 20. mája.
    Zostava Slovenska: Migra, Polóny, Ostrihoň, Barbierik, Čajan, Procházka (P. Chudík, Vaník, Palovčík, Beňa, Litva).
  • Slovensko - Bosna a Hercegovina2:0 v skupine o 9. - 12. miesto na Spring Cupe v Bielsko-Bialej 22. mája.
  • Slovensko - Turecko2:1 v skupine o 9. - 12. miesto na Spring Cupe v Bielsko-Bialej 23. mája.
  • Slovensko - Belgicko0:2 v skupine o 9. miesto na Spring Cupe v Bielsko-Bialej 24. mája.
  • Česko - Slovensko 1:3 (10, -6, -5, -13) v prípravnom zápase v Púchove 8. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, B. Pistovič, Kravárik, Vavrek, Nemec, Procházka (G. Chochoľák, Diviš, Palovčík, Kardoš).
  • Slovensko - Francúzsko 0:3 (-8, -1, -13) na turnaji v Poitiers 13. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Procházka, B. Pistovič, Nemec, Diviš (G. Chochoľák, Palovčík).
  • Slovensko - USA 2:3 (-7, -5, 6, 11, -12) na turnaji v Poitiers 14. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, G. Chochoľák, B. Pistovič, Nemec, Diviš (Vavrek, Procházka, P. Chudík, Palovčík).
  • Slovensko - Česko 3:0 (6, 8, 12) na turnaji v Poitiers 15. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Diviš, Vavrek, Nemec, B. Pistovič, G. Chochoľák (P. Chudík, Procházka, Palovčík).
  • Portugalsko - Slovensko 0:3 (-5, -3, -11) v Európskej lige v Esmorize 26. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, B. Pistovič, G. Chochoľák, Diviš (Procházka, Palovčík).
  • Rusko - Slovensko 3:0 (5, 5, 10) v Európskej lige v Belgorode 30. augusta.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Vavrek, Nemec, Kravárik, B. Pistovič, G. Chochoľák (Vaník, Procházka, Diviš, Palovčík).
  • Slovensko - Rakúsko 3:1 (10, 1, -13, 8) v Európskej lige v Považskej Bystrici 9. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, B. Pistovič, G. Chochoľák, Nemec, Kravárik, Diviš (Procházka, Kardoš, Vavrek).
  • Rakúsko - Slovensko 2:3 (-3, 9, -7, 12, -14) v Európskej lige vo Viedni 12. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Nemec, Kravárik, B. Pistovič, Vavrek, Procházka (P. Chudík, Polóny, Palovčík, Vaník).
  • Slovensko - Rusko 0:3 (-4, -13, -7) v Európskej lige v Prešove 19. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, B. Pistovič, Diviš, Kravárik, G. Chochoľák, Nemec (Procházka, Vavrek, P. Chudík).
  • Slovensko - Portugalsko 2:3 (16, -11, 10, -10, -14) v Európskej lige v Púchove 26. septembra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Nemec, G. Chochoľák, Kravárik, Diviš, B. Pistovič (Procházka, Kardoš, Vavrek).

Rok 1997

  • Česko - Slovensko 2:3 v prípravnom zápase v Strakoniciach 16. apríla.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Jankovič, Vavrek, Kravárik, B. Pistovič, Nemec (Migra, Procházka, Diviš, G. Chochoľák, Kocian, Baláž).
  • Česko - Slovensko 3:0 (6, 5, 13) v prípravnom zápase v Českých Budějoviciach 17. apríla.
    Zostava Slovenska: Migra, Jankovič, Baláž, Kocian, Procházka, Nemec (G. Chochoľák, Diviš, Kardoš, Kravárik, Vavrek, B. Pistovič).
  • Slovensko - Švédsko 3:1 (11, -8, 13, 5) na Good Water Cupe v Českých Budějoviciach 18. apríla.
  • Česko - Slovensko 3:1 (12, -10, 12, 12) na Good Water Cupe v Českých Budějoviciach 19. apríla.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Jankovič, B. Pistovič, Vavrek, Nemec (Diviš, Migra, Kocian, Baláž).
  • Slovensko - Ukrajina 3:1 (-10, 11, 8, 6) na Good Water Cupe v Českých Budějoviciach 20. apríla.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Procházka, B. Pistovič, Nemec, Diviš (Kocian, Baláž).
  • Lotyšsko - Slovensko 1:3 (-15, 11, -9, -14) v kvalifikácii ME 1997 v Rige 26. apríla.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, Diviš, B. Pistovič, Jankovič (Migra, Baláž, Vavrek, Čajan, Procházka, Kocian).
  • Poľsko - Slovensko 2:3 (-12, 5, 14, -12, -8) v kvalifikácii ME 1997 v Čenstochovej 10. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, Jankovič, Diviš, B. Pistovič (Kocian, Čajan, Migra, Procházka, Vavrek).
  • Izrael - Slovensko 3:1 (-12, 11, 11, 10) v kvalifikácii ME 1997 v Netanyi 17. mája.
    Zostava Slovenska: Migra, Procházka, Kravárik, Nemec, Jankovič, Diviš (B. Pistovič, Kocian, Čajan, Migra, Baláž, Vavrek).
  • Slovensko - Izrael 3:0 (6, 10, 8) v kvalifikácii ME 1997 v Prešove 24. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, Jankovič, Diviš, B. Pistovič (Kocian, Vavrek, Procházka).
  • Slovensko - Bosna a Hercegovina 3:0 (8, 13, 6) v predkvalifikácii MS 1998 v Debrecíne 6. júna.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, Jankovič, Vavrek, B. Pistovič (Diviš, Čajan, Procházka).
  • Slovensko - Bielorusko 3:1 (11, 11, -13, 9) v predkvalifikácii MS 1998 v Debrecíne 7. júna.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, Jankovič, Vavrek, B. Pistovič (Diviš, Migra, Procházka).
  • Maďarsko - Slovensko 3:0 (11, 11, 14) v predkvalifikácii MS 1998 v Debrecíne 8. júna.
    Zostava Slovenska: Migra, G. Chochoľák, Vavrek, Ostrihoň, Procházka, Čajan (B. Pistovič, Diviš, Nemec, Jankovič).
  • Slovensko - Španielsko 0:3 (-7, -5, -9) v kvalifikácii MS 1998 v Sofii 22. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Jankovič, Kravárik, B. Pistovič, Nemec, Diviš (Vavrek, Migra, Kocian, Čajan, Procházka).
  • Bulharsko - Slovensko 3:1 (-11, 5, 16, 13) v kvalifikácii MS 1998 v Sofii 23. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, Jankovič, B. Pistovič, Vavrek (Diviš, Procházka, Kocian, Ostrihoň).
  • Slovensko - Rumunsko 3:1 (14, 5, -11, 2) v kvalifikácii MS 1998 v Sofii 24. augusta.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Jankovič, B. Pistovič, Vavrek, Nemec (Diviš, Čajan, Procházka, Kocian).
  • Slovensko - Nemecko 3:1 (-13, 12, 9, 10) v skupine na ME v Den Boschi 6. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Vavrek, B. Pistovič, Nemec, Jankovič (Kocian, Procházka, Baláž, Migra, Diviš).
  • Slovensko - Rusko 3:2 (-6, 10, 14, -10, 12) v skupine na ME v Den Boschi 7. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Nemec, Kravárik, Jankovič, Diviš, B. Pistovič (Migra, Procházka, Čajan, Kocian, Baláž, Vavrek).
  • Slovensko - Taliansko 1:3 (-13, 12, -11, -5) v skupine na ME v Den Boschi 8. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Jankovič, Nemec, Kravárik, B. Pistovič, Diviš (Migra, Procházka, Vavrek, Kocian, Baláž).
  • Slovensko - Juhoslávia 0:3 (-7, -4, -8) v skupine na ME v Den Boschi 10. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Nemec, Procházka, Jankovič, B. Pistovič, Diviš (Kocian, Vavrek, Baláž).
  • Slovensko - Grécko 3:1 (10, 11, -2, 13) v skupine na ME v Den Boschi 11. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, B. Pistovič, Nemec, Diviš, Jankovič (Vavrek, Kocian, Procházka, Migra, Čajan).
  • Slovensko - Česko 0:3 (-5, -11, - 11) v skupine o 5. - 8. miesto na ME v Eindhovene 13. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, B. Pistovič, Nemec, Diviš, Jankovič (Kocian, Procházka, Čajan, Migra, Vavrek).
  • Slovensko - Ukrajina 0:3 (-3, -13, -3) v zápase o 7. miesto na ME v Eindhovene 14. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, B. Pistovič, Nemec, Jankovič, Diviš (Vavrek, Procházka, Čajan).
  • Nemecko - Slovensko 1:3 (8, -9, -9, -10) v Európskej lige v Dessau 17. decembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, Diviš, Jankovič, B. Pistovič (Vavrek, Roštár, G. Chochoľák).
  • Juhoslávia - Slovensko 3:0 (1, 7, 3) v Európskej lige v Belehrade 28. decembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Nemec, Vavrek, Jankovič, B. Pistovič (G. Chochoľák, Diviš, Čajan, P. Chudík).

Rok 1996

  • Slovensko - Chorvátsko 3:1 v priateľskom zápase v Púchove 26. apríla.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, R. Chochoľák, Jankovič, B. Pistovič, Nemec (Baláž, Kocian, Diviš, Migra).
  • Slovensko - Chorvátsko0:3 (-7, -13, -3) v priateľskom zápase v Púchove 27. apríla.
  • Slovensko - Fínsko 3:0 (14, 9, 10) v skupine na Spring Cupe v Púchove 29. apríla.
    Zostava Slovenska: Migra, Kravárik, R. Chochoľák, Jankovič, Kocian, Nemec (Zentko, Diviš, Baláž, Procházka).
  • Slovensko - Izrael 3:1 (11, -13, 12, 11) v skupine na Spring Cupe v Púchove 30. apríla.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Nemec, R. Chochoľák, Kocian, Jankovič (Zentko, Baláž, Procházka, Migra, B. Pistovič).
  • Slovensko - Slovinsko 3:1 (-8, 14, 9, 5) v skupine na Spring Cupe v Púchove 1. mája.
    Zostava Slovenska: Migra, Kravárik, Kocian, Nemec, Baláž, Procházka (Zentko, B. Pistovič, Jankovič, Diviš, P. Chudík, R. Chochoľák).
  • Slovensko - Švédsko 3:2 (-7, 7, -3, 12, 13) vo štvrťfinále na Spring Cupe v Púchove 3. mája.
    Zostava Slovenska: Migra, Kocian, Kravárik, Procházka, R. Chochoľák, Nemec (Zentko, Baláž, P. Chudík, Jankovič, B. Pistovič).
  • Slovensko - Dánsko 3:0 (8, 7, 5) v semifinále na Spring Cupe v Púchove 4. mája.
    Zostava Slovenska: Migra, Baláž, B. Pistovič, Nemec, Kravárik, Procházka (R. Chochoľák, Diviš).
  • Slovensko - Chorvátsko 3:1 (12, -10, 13, 14) vo finále na Spring Cupe v Púchove 5. mája.
    Zostava Slovenska: Migra, Jankovič, B. Pistovič, Nemec, Procházka, R. Chochoľák (Kocian, Baláž, Kravárik, Zentko, P. Chudík).
  • Slovensko - Maďarsko 3:0 (10, 10, 14) v priateľskom zápase v Bratislave 28. mája.
    Zostava Slovenska: Migra, Jankovič, Procházka, Baláž, Kravárik, Vavrek (B. Pistovič, Čajan, Polóny, P. Chudík).
  • Slovensko - Maďarsko3:0 v neoficiálnom zápase v Bratislave 29. mája.
  • Česko - Slovensko 3:1 (11, -12, 10, 12) na Water Cupe v Českých Budějoviciach 31. mája.
    Zostava Slovenska: Migra, Procházka, R. Chochoľák, Vavrek, Kravárik, Jankovič (B. Pistovič, Diviš).
  • Slovensko - Poľsko 1:3 (-9, 10, -7, -11) na Water Cupe v Českých Budějoviciach 1. júna.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Kravárik, Baláž, Procházka, R. Chochoľák, B. Pistovič (Čajan, Jankovič, Migra, Vavrek).
  • Slovensko - Francúzsko 3:1 (12, -11, 7, 14) na Water Cupe v Českých Budějoviciach 2. júna.
    Zostava Slovenska: Migra, Procházka, Kravárik, Jankovič, R. Chochoľák, Baláž (B. Pistovič, Vavrek, Diviš, P. Chudík, Čajan).
  • Slovensko - Nemecko3:2 (-5, -12, 6, 4, 16) v priateľskom zápase v Púchove 27. augusta.
  • Slovensko - Nemecko1:3 (-8,9, -13, -13) v priateľskom zápase v Púchove 28. augusta.
  • Slovensko - Česko 3:0 (13, 4, 8) v priateľskom zápase v Prievidzi 3. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vavrek, Kravárik, Jankovič, B. Pistovič, Nemec (Kardoš, Diviš, Procházka).
  • Slovensko - Česko 3:0 (12, 14, 7) v priateľskom zápase v Prievidzi 4. septembra.
    Zostava Slovenska: Migra, Baláž, Jankovič, Procházka, Kocian, Nemec (B. Pistovič, Kravárik, Kardoš, Diviš, Vavrek).
  • Slovensko - Poľsko 3:2 (-13, 7, -10, 2, 15) v kvalifikácii ME 1997 v Púchove 14. septembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vavrek, Kocian, Nemec, Procházka, Kravárik (Zentko, Jankovič, Baláž, Diviš, Migra, B. Pistovič).
  • Slovensko - Lotyšsko 3:1 (13, 11, -12, 9) v kvalifikácii ME 1997 v Prievidzi 21. septembra.
    Zostava Slovenska: Migra, B. Pistovič, Baláž, Nemec, Procházka, Kravárik (Zentko, Vavrek, Jankovič).

Rok 1995

  • Slovensko - Nemecko (armádny výber)3:0 (7, 8, 5) na turnaji Mazout Trophy v Luxemburgu 21. apríla.
  • Slovensko - Írsko3:0 (3, 5, 6) na turnaji Mazout Trophy v Luxemburgu 22. apríla.
  • Luxembursko - Slovensko0:3 (-9, -9, -4) na turnaji Mazout Trophy v Luxemburgu 23. apríla.
  • Poľsko - Slovensko1:3 (-8, 14, -4, -8) v prípravnom stretnutí v Zakopanom 8. mája.
  • Poľsko "20" - Slovensko3:2 v prípravnom stretnutí v Zakopanom 8. mája.
  • Poľsko "20" - Slovensko1:3 v prípravnom stretnutí v Zakopanom 9. mája.
  • Česko - Slovensko 3:0 (3, 8, 3) v kvalifikácii ME 1995 v Plzni 13. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vavrek, Roštár, Procházka, Chrtiansky, Nemec (Kravárik, Migra, Šimo, Čajan, Jankovič).
  • Belgicko - Slovensko 3:1 (-9, 12, 5, 12) v kvalifikácii ME 1995 vo Vilvoorde 20. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vavrek, Roštár, Nemec, Procházka, Chrtiansky (Kravárik, Migra, Lipták, Čajan).
  • Slovensko - Česko 1:3 (-7, -13, 9, -9) v kvalifikácii ME 1995 v Bratislave 27. mája.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vavrek, Roštár, Procházka, Chrtiansky, Nemec (Kravárik, Migra, Šimo, Čajan, Jankovič).
  • Slovensko - Belgicko 1:3 (12, -13, -9, -7) v kvalifikácii ME 1995 v Bratislave 3. júna.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Procházka, Chrtiansky, Čajan, Nemec, Kravárik (Šimo, Vavrek, Baláž, Roštár, Migra, Lipták).
  • Slovensko - Izrael 1:3 (10, -13, -14, -13) v kvalifikácii ME 1995 v Bratislave 7. júna.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Chrtiansky, Nemec, Procházka, Jankovič (Baláž, Vavrek, Šimo, Lipták, Čajan).
  • Izrael - Slovensko 3:0 (11, 12, 4) v kvalifikácii ME 1995 v Herzliachu 17. júna.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Baláž, Nemec, Kravárik, Procházka, Jankovič (Migra, Vavrek, Šimo, Lipták, Čajan).
  • Slovensko - Rusko 0:3 (-10, -9, -5) v prípravnom zápase v Púchove 17. októbra.
    Zostava Slovenska: P. Chudík, Diviš, B. Pistovič, Herich, Čajan, R. Chochoľák, Herich (Balala, P. Pistovič, Litva, Polóny, Turiansky).
  • Slovensko - Rusko 1:3 (-14, 10, -14, -12) v prípravnom zápase v Bratislave 18. októbra.
    Zostava Slovenska: Migra, Zentko, Šalata, Procházka, Lipták, Nemec (Kempa, Nosek, Sobolovský, Baláž).

Rok 1994

  • Slovensko - Dánsko3:1 (10, -13, 10, 11) v prípravnom zápase v Pezinku 8. mája.
  • Slovensko - Dánsko3:1 (-14, 13, 11, 12) v prípravnom zápase v Myjave 9. mája.
  • Slovensko - Litva3:1 (7, 6, -6, 4) na Spring Cupe v Tišnove 11. mája.
  • Slovensko - Anglicko3:1 (6, -7, 5, 7) na Spring Cupe v Tišnove 12. mája.
  • Slovensko - Portugalsko2:3 (2, -2, 6, -6, -13) na Spring Cupe v Tišnove 13. mája.
  • Slovensko - Azerbajdžan3:0 (1, 11, 2) na Spring Cupe v Brne 15. mája.
  • Slovensko - Maďarsko0:3 (-8, -11, -14) na Spring Cupe v Brne 16. mája.
  • Slovensko - Rumunsko3:1 (6, 9, -9, 9) na Spring Cupe v Brne 17. mája.
  • Slovensko - Fínsko0:3 (-10, -6, -9) na Pohári Dobrej Vody v Českých Budějoviciach 4. júna.
  • Česko - Slovensko3:0 (4, 6, 5) na Pohári Dobrej Vody v Českých Budějoviciach 5. júna.
  • Slovensko - Bielorusko0:3 (-7, -6, -13) na Pohári Dobrej Vody v Písku 6. júna.
  • Slovensko - Rakúsko 3:0 (7, 3, 9) v prípravnom stretnutí v Bratislave 18. októbra.
    Zostava Slovenska: Migra, Vavrek, Kravárik, Chrtiansky, Procházka, Vlk (Huba, Roštár, R. Chudík, Baláž).
  • Rakúsko - Slovensko0:3 (-13, -9, -4) v prípravnom zápase vo Viedni 19. októbra.
  • Maďarsko - Slovensko 0:3 (-10, -5, -6) v predkvalifikácii ME 1995 v Marcali 30. októbra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Nemec, Chrtiansky, Kravárik, Procházka, Vlk (Čajan, Vavrek, Baláž, Huba, Migra).
  • Slovensko - Slovinsko 3:1 (9, -14, 9, 9) v prípravnom zápase v Pezinku 22. novembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vlk, Chrtiansky, Nemec, Huba, Procházka (Migra, Dvoran, Čajan, Lipták).
  • Slovensko - Maďarsko 3:0 (11, 4, 2) v odvete predkvalifikácie ME 1995 v Bratislave 27. novembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Procházka, Kravárik, Chrtiansky, Roštár, Nemec (Migra, Vlk, Čajan, Dvoran).

Rok 1993

  • Slovensko - Maďarsko1:3 neoficiálne stretnutie v Bratislave 22. apríla.
  • Slovensko - Bielorusko1:3 (-11, -7, 9, -10) na turnaji v Portugalsku 7. mája.
  • Slovensko - Litva3:2 (-11, -10, 11, 6, 10) na turnaji v Portugalsku 8. mája.
  • Slovensko - Portugalsko0:3 (-8, -11, -12) na turnaji v Portugalsku 9. mája.
  • Slovensko - Ukrajina 1:3 (8, -12, -15, -12) v predkvalifikácii MS 1994 v Bratislave 19. mája.
    Zostava Slovenska: Goga, Nemec, Kravárik, Roštár, Chrtiansky, Procházka (Balala, Macúch, Kardoš, Šimo).
  • Slovinsko - Slovensko3:1 v neoficiálnom stretnutí v Poreči 3. júna.
  • Slovinsko - Slovensko0:3 v neoficiálnom stretnutí v Poreči 4. júna.
  • Slovinsko - Slovensko3:2 v oficiálnom stretnutí v Poreči 5. júna.
  • Slovensko - Slovinsko3:2 (9, -5, 10, -4, 12) v oficiálnom stretnutí v Senici 8. júna.
  • Slovensko - Slovinsko3:2 v neoficiálnom stretnutí v Bratislave 9. júna.
  • Slovensko - Slovinsko0:3 v neoficiálnom stretnutí v Bratislave 10. júna.
  • Ukrajina - Slovensko 3:0 (9, 10, 10) v odvete predkvalifikácie MS 1994 v Donecku 15. júna.
    Zostava Slovenska: Goga, Nemec, Kravárik, Roštár, Mucha, Macúch (Migra, Mucha, Baláž, Kempa).
  • Slovensko - Lotyšsko 3:1 (-9, 12, 12, 8) v prípravnom stretnutí v Žiline 16. novembra.
    Zostava Slovenska: Migra, Vavrek, Kravárik, Fiala, Jankovič, Roštár (Vlk, Šalata, Procházka, Kardoš, Herich, Lipták).
  • Slovensko - Lotyšsko 3:1 (-12, 5, 15, 8) v prípravnom stretnutí v Žiline 17. novembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Vavrek, Kravárik, Fiala, Procházka, Jankovič (Vlk, Šalata, Migra).
  • Slovensko - Austrália 3:0 (4, 6, 10) v prípravnom stretnutí v Novom Meste nad Váhom 21. decembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Vavrek, Fiala, Macúch, Nemec (Herich, Vlk, P. Chudík, Čajan).
  • Slovensko - Austrália 3:0 (4, 6, 10) v prípravnom stretnutí v Bratislave 22. decembra.
    Zostava Slovenska: Kardoš, Kravárik, Macúch, Vavrek, Nemec, Procházka (Vlk, Herich, P. Chudík).
Bookmark and Share

generálny partner

  • #

partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
  • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
  • reklamní partneriRona Sport Art
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
  • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

  • #