MS 2021 DIEVČAT U18 V MEXIKU

MS 2021 DIEVČAT U18 V MEXIKU (20. - 29. 9.)

Po desiatich rokoch sa naša mládežnícka reprezentácia predstaví na majstrovstvách sveta, buďte pri tom!

Sledujte nočné zápasy nášho tímu na MS dievčat do 18 rokov v mexickom Durangu LIVE cez YouTube a držte palce! #FandimeVolejbalu #BabyDoToho

- oficiálny web šampionátu

- všetky zápasy MS LIVE na YouTube kanáli Volleyball World (bezplatne)

PROGRAM A VÝSLEDKY

O 11. MIESTO

streda 29. 9.
Thajsko - SLOVENSKO 3:1 (-22, 22, 19, 23)

-------------------------------------------

SKUPINA O 9. - 12. MIESTO

utorok 28. 9.
SLOVENSKO - Argentína 2:3 (16, -21, 23, -19, -5)

-------------------------------------------

SKUPINA O 9. - 16. MIESTO

pondelok 27. 9.
Kanada - SLOVENSKO 1:3 (23, -22, -17, -11)

-------------------------------------------

OSEMFINÁLE

nedeľa 26. 9.
Rumunsko - SLOVENSKO 3:2 (-21, 22, -16, 21, 11)

-------------------------------------------

D-SKUPINA

pondelok 20. 9.
SLOVENSKO - Rusko 0:3 (-15, -19, -22)

streda 22. 9.
Bulharsko - SLOVENSKO 1:3 (-17, -19, 21, -14)

štvrtok 23. 9.
Brazília - SLOVENSKO 3:1 (16, 16, -24, 22)

piatok 24. 9.
SLOVENSKO - Argentína 3:1 (-21, 23, 13, 20)

Konečná tabuľka:
1. Rusko 4-0 12:2 11 b. - postup do osemfinále
2. Brazília 3-1 11:4 10 b. - postup do osemfinále
3. SLOVENSKO 2-2 7:8 6 b. - postup do osemfinále
4. Argentína 1-3 4:10 3 b. - postup do osemfinále
5. Bulharsko 0-4 2:12 0 b. - zápas o 17. miesto

Grafika: FIVB

RÁMCOVÝ PROGRAM ME /kompletný rozpis a výsledky TU/
20. - 24. 9.: zápasy v základných skupinách
26. 9.: osemfinále
27. 9.: štvrťfinále, skupina 9.-16., zápas o 17. miesto
28. 9.: semifinále, skupina 9.-12., skupina 13.-16.
29. 9.: finále, zápasy o konečné umiestnenie (o 3., 5., 7., 9., 11., 13., 15. miesto)

NOMINÁCIA SR

nahrávačky: Simona Slivková (ŠŠ Nitra), Ema Štermenská (ŠŠK Bilíkova Bratislava)

smečiarky: Alexandra Fričová (Slávia UK Bratislava), Deana Valentová (VK Spišská Nová Ves/ŠŠ Nitra), Tamara Hrušecká (ŠŠK Bilíkova Bratislava), Klára Jozeková (ŠŠ Nitra)

blokárky: Nina Boledovičová (ŠŠK Bilíkova Bratislava), Kristína Kartíková (ŠŠ Nitra), Kamila Slivková (ŠŠ Nitra)

univerzálky: Radka Hašková (Slávia UK Bratislava), Marína Siládiová (TJ Slávia TU Zvolen/ŠŠ Nitra)

libero: Zuzana Justhová (VK Junior 2012 Poprad/ŠŠ Nitra)

tréner: Marek Maličký, asistentka trénera: Nina Babjáková, manažér tímu: Marek Prokeš, štatistička: Veronika Mihaliková, fyzioterapeut: Dušan Szabo

FOTO: FIVB

Bookmark and Share

generálny partner

partneri

  • hlavní partneri MS SRAUTO LAMAČMIKASA Contact - Fourteen
  • reklamní partneriERREAGERFLORHUDOS
  • reklamní partneri  Rona Recenze KV Řezáč Lano na šplh 4 m × 35 mm | Zboží.cz MILLENNIUM
  • exkluzívni dodávatelia tovaru VOSLAUER  KAVOHOLIK
  • mediálni partneri SVF TVSPORT
  • mediálni partneriTASRSITA
  • mediálni partneri
  • podporujú nás

komunikačný partner

  • #