Kalendár podujatí

PROGRAM REPREZENTAČNÝCH DRUŽSTIEV SR V ROKU 2021

dátum tím miesto podujatie
12. - 14. marca MUŽI U17 Zadar (Chor.) Kvalifikácia ME 2021 - zonálna I. fáza (MEVZA)
6. - 8. mája MUŽI Nitra Kvalifikácia ME 2021 - E-skupina - 1. turnaj:
štvrtok 6. 5.: Slovensko - Švajčiarsko (16.00)
piatok 7. 5.: Slovensko - Rumunsko (20.30)
sobota 8. 5.: Albánsko - Slovensko (20.30)
7. - 9. mája ŽENY Podgorica (Č. Hora) Kvalifikácia ME 2021 - D-skupina - 1. turnaj:
piatok 7. 5.: Fínsko - Slovensko (17.00)
sobota 8. 5.: Slovensko - Kosovo (17.00)
nedeľa 9. 5.: Slovensko - Čierna Hora (20.00)
13. - 15. mája ŽENY Nitra Kvalifikácia ME 2021 - D-skupina - 2. turnaj:
štvrtok 13. 5.: Slovensko - Čierna Hora (17.30)
piatok 14. 5.: Slovensko - Kosovo (20.30)
sobota 15. 5.: Fínsko - Slovensko (20.30)
14. - 16. mája MUŽI Ploješť (Rum.) Kvalifikácia ME 2021 - E-skupina - 2. turnaj:
piatok 14. 5.: Slovensko - Švajčiarsko (19.00)
sobota 15. 5.: Albánsko - Slovensko (19.00)
nedeľa 16. 5.: Rumunsko - Slovensko (16.00)
28. - 30. mája ŽENY Záporožie (Ukr.) Zlatá európska liga - B-skupina - 1. turnaj:
piatok 28. 5.: Bulharsko - Slovensko (15.00)
sobota 29. 5.: Slovensko - Ukrajina (18.00)
nedeľa 30. 5.: Slovensko - Fínsko (15.00)
28. - 30. mája MUŽI Doetinchem (Hol.) Zlatá európska liga - B-skupina - 1. turnaj:
piatok 28. 5.: Slovensko - Rumunsko (16.30)
sobota 29. 5.: Slovensko - Ukrajina (19.00)
nedeľa 30. 5.: Holandsko - Slovensko (16.00)
4. - 6. júna ŽENY Plovdiv (Bul.) Zlatá európska liga - B-skupina - 2. turnaj:
piatok 4. 6.: Bulharsko - Slovensko (19.30)
sobota 5. 6.: Slovensko - Fínsko (16.30)
nedeľa 6. 6.: Slovensko - Ukrajina (16.30)
4. - 6. júna MUŽI Záporožie (Ukr.) Zlatá európska liga - B-skupina - 2. turnaj:
piatok 4. 6.: Slovensko - Ukrajina (18.00)
sobota 5. 6.: Holandsko - Slovensko (15.00)
nedeľa 6. 6.: Slovensko - Rumunsko (15.00)
19. - 20. júna ŽENY Ruse (Bul.) Zlatá európska liga - Final Four
19. - 20. júna MUŽI Kortrijk (Belg.) Zlatá európska liga - Final Four
10. - 18. júla ŽENY U16 Maďarsko
Slovensko
ME dievčat do 16 rokov (záverečný turnaj)
18. augusta - 4. septembra ŽENY Belehrad (Srb.)
Plovdiv (Bul.)
Zadar (Chor.)
Kluž (Rum.)
EuroVolley 2021 (záverečný turnaj)
1. - 19. septembra MUŽI Krakov (Poľ.)
Gdansk (Poľ.)
Katovice (Poľ.)
Ostrava (ČR)
Tallinn (Est.)
Tampere (Fín.)
EuroVolley 2021 (záverečný turnaj)

Slovensko

Bookmark and Share

generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri HUDOSKV REZACRonaATAK
  • reklamní partneri KERKOSAND
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #