Kalendár podujatí

Všetky medzinárodné podujatia s účasťou slovenských reprezentačných tímov a všetky najvyššie medzinárodné podujatia CEV a FIVB

Rok 2017

13. - 15. 1. ŽENY U18 Kvalifikácia o postup na ME 2017 hráčok do 18 rokov - II. fáza, B-skupina - Miláno (Tal.) - účasť SR

13. - 15. 1. MUŽI U19 Kvalifikácia o postup na ME 2017 hráčov do 19 rokov - II. fáza
1. - 9. 4. ŽENY U18 Majstrovstvá Európy hráčok do 18 rokov - Arnhem (Hol.)

13. 4. - 16. 4. ŽENY U16 Kvalifikácia o postup na ME 2017 hráčok do 16 rokov - II. fáza
13. 4. - 16. 4. MUŽI U17 Kvalifikácia o postup na ME 2017 hráčov do 17 rokov - II. fáza
22. 4. - 30. 4. MUŽI U19 Majstrovstvá Európy hráčov do 19 rokov - Győr (Maď.) a Púchov (SR)

Program v skupinách:
I. skupina (Györ):
sobota 22. apríla:
15:30 Poľsko - Rusko
18:00 Maďarsko - Belgicko
20:30 Bulharsko - Taliansko

nedeľa 23. apríla:
Belgicko - Rusko (15:30)
Maďarsko - Bulharsko (18:00)
Taliansko - Poľsko (20:30)

pondelok 24. apríla:
Bulharsko - Belgicko (15:30)
Poľsko - Maďarsko (18:00)
Rusko - Taliansko (20:30)

streda 26. apríla:
Bulharsko - Poľsko (15:30)
Maďarsko - Rusko (18:00)
Belgicko - Taliansko (20:30)

štrtok 27. apríla:
Rusko - Bulharsko (15:30)
Taliansko - Maďarsko (18:00)
Poľsko - Belgicko (20:30)

II. skupina (Púchov):
sobota 22. apríla:
Česko - Turecko (15:00)
SLOVENSKO - Francúzsko (17:30)
Fínsko - Rumunsko (20:00)

nedeľa 23. apríla:
Turecko - Francúzsko (15:00)
Rumunsko - SLOVENSKO (17:30)
Česko - Fínsko (20:00)

pondelok 24. apríla:
Francúzsko - Rumunsko (15:00)
SLOVENSKO - Česko (17:30)
Fínsko - Turecko (20:00)

streda 26. apríla:
Česko - Francúzsko (15:00)
Fínsko - SLOVENSKO (17:30)
Turecko  Rumunsko (20:00)

štvrtok 27. apríla:
Francúzsko - Fínsko (15:00)
Rumunsko - Česko (17:30)
SLOVENSKO - Turecko (20:00)

Finálová časť (Györ):

sobota 29. apríla:
semifinále:
1. v I. skupine - 2. v II. skupine
1. v II. skupine - 2. v I. skupine

o 5.-8. miesto:
3. v I. skupine - 4. v II. skupine
4. v I. skupine - 3. v II. skupine

nedeľa 30. apríla:
o 7. miesto:
prehry duelov o 5.-8. miesto (10:00)

o 5. miesto:
víťazi duelov o 5.-8. miesto (12:30)

o 3. miesto:
prehry semifinále (15:30)

Finále:
víťazi semifinále (19:30)
?. mája MUŽI Majstrovstvá sveta mužských klubov

8. 5. -14. 5. ŽENY Majstrovstvá sveta ženských klubov - Kóbe (Jap.)

23. 5. - 28. 5. MUŽI Kvalifikácia o postup na MS 2018 mužov do Talianska a Bulharska - európska časť - II. fáza
B-skupina - Holandsko (Koog Aan De Zaan a Apeldoorn)
23. mája - De Koog
15:00 SLOVENSKO - Rakúsko
17:30 Moldavsko - Grécko
20:00 Luxembursko - Holandsko

24. mája - De Koog
15:00 Rakúsko - Grécko
17:30 SLOVENSKO - Luxembursko
20:00 Holandsko - Moldavsko

25. mája - De Koog
15:00 Luxembursko - Rakúsko
17:30 Moldavsko - SLOVENSKO
20:00 Grécko - Holandsko

27. mája - Apeldoorn
15:00 Luxembursko - Moldavsko
17:30 Rakúsko - Holandsko
20:00 SLOVENSKO - Grécko

28. mája - Apeldoorn
14:30 Moldavsko - Rakúsko
17:00 Holandsko - SLOVENSKO
19:30 Grécko - Luxembursko
24. 5. - 28. 5. ŽENY Kvalifikácia o postup na MS 2018 žien do Japonska - európska časť - II. fáza
B-skupina - Poľsko (Varšava) - Poľsko, Srbsko, Česko, SLOVENSKO, Cyprus, Island
2. - 4. 6. MUŽI Svetová liga mužov - II. divízia - základná fáza - B-skupina - Poprad
piatok 2. júna:
15:00 Austrália - Portugalsko
18:00 SLOVENSKO - Japonsko

sobota 3. júna:
15:00 Japonsko - Portugalsko
18:00 SLOVENSKO - Austrália

nedeľa 4. júna:
15:00 Austrália - Japonsko
18:00 SLOVENSKO - Portugalsko

8. - 10. 6. MUŽI Svetová liga mužov - II. divízia - základná fáza - D-skupina - Helsinki (Fín.)
štvrtok 8. júna:
15:00 Austrália - Čína
18:00 Fínsko - SLOVENSKO

piatok 9. júna:
14:00 SLOVENSKO - Austrália
17:00 Fínsko - Čína

sobota 10. júna:
14:00 Čína - SLOVENSKO
17:00 Fínsko - Austrália

9. 6. - 11. 6. ŽENY Európska liga - 1. turnaj C-skupiny (Španielsko)
Španielsko, SLOVENSKO, Portugalsko, Švédsko
16. - 18. 6. MUŽI Svetová liga mužov - II. divízia - základná fáza - I-skupina - Rotterdam (Hol.)
Holandsko, SLOVENSKO, Česko, Kórea
16. 6. - 18. 6. ŽENY Európska liga - 1. turnaj C-skupiny (Portugalsko)
Španielsko, SLOVENSKO, Portugalsko, Švédsko
23. 6. - 25.6. MUŽI Svetová liga mužov - Final Four II. divízie - Gold Coast (Austrália)
23. 6 - 2.7. MUŽI U20 Majstrovstvá sveta hráčov do 21 rokov - Brno, České Budějovice (ČR)
28. 6. - 2.7. MUŽI Svetová liga mužov - Final Six I. divízie
?? júla MUŽI U17 Majstrovstvá Európy hráčov do 17 rokov
11. 7. - 16. 7. MUŽI Kvalifikácia o postup na MS 2018 mužov do Talianska a Bulharska - európska časť - záverečná III. fáza
14. 7. -23. 7. ŽENY U20 Majstrovstvá sveta hráčok do 20 rokov - Boca del Río, Córdoba (Mex.)
21. 7. -23. 7. ŽENY World Grand Prix žien - Final Four III. divízie - Austrália
21. 7.-29. 7. ŽENY U16 Majstrovstvá Európy hráčok do 16 rokov - Sofia, Plovdiv (Bul.)
28. 7. - 30. 7. ŽENY World Grand Prix žien - Final Four II. divízie - ČR
2. 8. - 6. 8. ŽENY World Grand Prix žien - Final Six I. divízie - Čína
18. 8. - 25. 8. MUŽI U23 Majstrovstvá sveta hráčov do 23 rokov - Káhira (Egypt)
18. 8. - 27. 8. MUŽI U18 Majstrovstvá sveta hráčok do 18 rokov - Rosario, Santa Fe (Arg.)
18. 8. - 27. 8. MUŽI U19 Majstrovstvá sveta hráčov do 19 rokov - Riffa, Isa Town (Bahr.)
22. 8. - 27. 8. ŽENY Kvalifikácia o postup na MS 2018 žien do Japonska - európska časť - záverečná III. fáza
23. 8. - 3. 9. MUŽI

Majstrovstvá Európy mužov - Poľsko
B-skupina (Štetín):

Piatok 25. augusta:
17:30 Česko - SLOVENSKO
20:30 Nemecko - Taliansko

Nedeľa 27. augusta:
17:30 SLOVENSKO - Taliansko
20:30 Česko - Nemecko

Pondelok 28. augusta:
17:30 SLOVENSKO - Nemecko
20:30 Taliansko - Česko

5. 9. - 10. 9. ŽENY Grand Champions Cup žien - Japonsko
10. 9. - 17. 9. ŽENY U23 Majstrovstvá sveta hráčok do 23 rokov - Ľubľana, Maribor (Slovin.)
12. 9. - 17. 9. MUŽI Grand Champions Cup mužov - Japonsko
20. 9. - 1. 10. ŽENY Majstrovstvá Európy žien - Azerbajdžan a Gruzínsko

Rok 2016

4. - 9. 1. ŽENY Európska kvalifikácia na OH 2016 - Ankara, Turecko
5. - 10. 1. MUŽI Európska kvalifikácia na OH 2016 - Berlín, Nemecko
7. - 10. 1. MUŽI U20 / ŽENY U19 1. kolo kvalifikácie ME 2016
31. 3. - 3. 4. MUŽI U20 / ŽENY U19 2. kolo kvalifikácie ME 2016
31. 3. - 3. 4. MUŽI U20 2. kolo kvalifikácie ME 2016 - turnaj v Rakúsku.
E-skupina: Francúzsko, Rakúsko, SLOVENSKO, víťaz 1. skupiny 1. kola (Nórsko, Švajčiarsko, Gruzínsko)
15. 5. - 5. 6. ŽENY Svetová kvalifikácia na OH 2016
15. 5. - 5. 6. MUŽI Svetová kvalifikácia na OH 2016
19. 5. - 22. 5. MUŽI / ŽENY 1. kolo kvalifikácie ME 2017
3. - 5. 6. ŽENY 1. turnaj A-skupiny Európskej ligy v Poľsku
A-skupina: Poľsko, SLOVENSKO, Bielorusko, Albánsko
3. - 6. 6. ŽENY Začiatok World Grand Prix
17. - 19. 6. ŽENY Final Four 2. skupiny World Grand Prix
17. - 19. 6. ŽENY 2. turnaj A-skupiny Európskej ligy v Albánsku
A-skupina: Poľsko, SLOVENSKO, Bielorusko, Albánsko
17. - 19. 6. ŽENY Final Four 3. skupiny World Grand Prix
17. 06. MUŽI Začiatok Svetovej ligy FIVB
17.-19.6. MUŽI Turnaj 2. skupiny Svetovej ligy - Turecko
Holandsko, Portugalsko, Turecko, SLOVENSKO
23.-25.6. MUŽI Turnaj 2. skupiny Svetovej ligy - SLOVENSKO (Bratislava)
SLOVENSKO, Holandsko, Kuba, Česko
1.-3.7. MUŽI Turnaj 2. skupiny Svetovej ligy - Čína
Japonsko, Čína, Turecko, SLOVENSKO
1.-3.7. MUŽI Final Four 3. skupiny Svetovej ligy
6.-10.7. ŽENY Final Four 1. skupiny World Grand Prix
7. - 10. 1. MUŽI U20 / ŽENY U19 3. kolo kvalifikácie ME 2016
9.-10.7. MUŽI Final Four 2. skupiny Svetovej ligy v Portugalsku
13.-17. 7. MUŽI Final Six 1. skupiny Svetovej ligy
5.-21.8. MUŽI / ŽENY Olympijské hry 2016 Rio de Janeiro
27. 8. - 4. 9. ŽENY U19 Záverečný turnaj majstrovstiev Európy žien do 19 rokov SLOVENSKO a Maďarsko (NITRA a Györ) - finále na SR
2. 9. - 10. 9. MUŽI U20 Záverečný turnaj majstrovstiev Európy mužov do 20 rokov - Bulharsko
15. 9. - 25. 9. MUŽI / ŽENY 2. kolo kvalifikácie ME 2017
15. 9. - 18. 9. MUŽI 1. turnaj 2. kola kvalifikácie ME 2017 - SLOVENSKO (Poprad)
D-skupina: SLOVENSKO, Chorvátsko, Lotyšsko, víťaz 3. skupiny 1. kola (Izrael, Maďarsko, Nórsko, Anglicko)
15. 9. - 18. 9. ŽENY 1. turnaj 2. kola kvalifikácie ME 2017 - Portugalsko
D-skupina: Chorvátsko, Izrael, SLOVENSKO, Portugalsko
22. 9. - 25. 9. MUŽI 2. turnaj 2. kola kvalifikácie ME 2017 - Chorvátsko
D-skupina: SLOVENSKO, Chorvátsko, Lotyšsko, víťaz 3. skupiny 1. kola (Izrael, Maďarsko, Nórsko, Anglicko)
22. 9. - 25. 9. ŽENY 2. turnaj 2. kola kvalifikácie ME 2017 - Chorvátsko
D-skupina: Chorvátsko, Izrael, SLOVENSKO, Portugalsko

Všetky medzinárodné podujatia s účasťou slovenských reprezentačných tímov a všetky najvyššie medzinárodné podujatia CEV a FIVB

Rok 2015

09.01.-11.01. MUŽI U19 Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy mužov U19, Púchov
09.01.   Slovensko - Bielorusko
11.01.   Slovensko - Poľsko
09.01.-11.01. ŽENY U18 Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy žien U18, Púchov
09.01.   Slovensko - Portugalsko
10.01.   Slovensko - Nórsko
11.01.   Slovensko - Taliansko 
28.03.-05.04. ŽENY U18 Majstrovstvá Európy žien U18, Bulharsko
04.04.-12.04. MUŽI U19  Majstrovstvá Európy mužov U19, Turecko
23.05. ŽENY Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy žien 2015
3. kolo / 1. zápas Play-off, Baku - Azerbajdžan
Azerbajdžan - Slovensko
30.05. ŽENY Kvalifikácia na Majstrovstvá Európy žien 2015
3. kolo / 2. zápas Play-off, Levice
Slovensko - Azerbajdžan
12.06.-28.06. MUŽI 1. Európske hry, Baku - Azerbajdžan
12.06.-14.06. MUŽI FIVB Svetová liga
Skupina G / 1. turnaj, Mexiko
19.06.-21.06. MUŽI FIVB Svetová liga
Skupina G / 2. turnaj, Grécko
04.07.-05.07. MUŽI FIVB Svetová liga
Skupina G / Final Four, Bratislava - NTC Aréna
6. 10. MUŽI Prípravný zápas
Slovensko - Poľsko (Bratislava, Zimný štadión O. Nepelu)
09.10. - 11.10. MUŽI Majstrovstvá Európy (Bulharsko/Taliansko)
D-skupina (Busto Arsizio/ITA
9. 10. SLOVENSKO - Srbsko (17:30)
10.10. SLOVENSKO - Rusko (18:00)
11.10. Fínsko - SLOVENSKO (15:00)

Kvalifikácia o postup na ME 2017 hráčok do 18 rokov

Bookmark and Share

generálny partner

  • #

partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAF
  • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVStrength Institute
  • reklamní partneriRona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASR
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

  • #