Vyhodnotenie účasti RD U19 žien a RD U20 mužov v extralige

10. 12. 2019

Úsek štátnej reprezentácie vyhodnotil pôsobenie RD U19 žien a RD U20 mužov v základnej časti parfems.sk extraligy, resp. Edymax extraligy.

LEGIONÁRI: Michalovič strojcom ďalšej výhry Nantes, Gavendov Teruel sa dotiahol na čelo

09. 12. 2019

Čo priniesol uplynulý týždeň na európskych palubovkách z pohľadu slovenských legionárov?

Mužskú reprezentáciu povedie Kardoš, pri ženách pokračuje Fenoglio

05. 12. 2019

Správna rada Slovenskej volejbalovej federácie (SR SVF) na svojom štvrtkovom zasadnutí schválila reprezentačných trénerov mužov a žien. Mužský národný tím povedie Marek Kardoš, ktorý nahradí vo funkcii Andreja Kravárika. Kormidelníkom reprezentačného družstva žien bude naďalej Talian Marco Fenoglio.

Poľsko skompletizovalo zoznam hostiteľov EuroVolleyM 2021

05. 12. 2019

Poľsko, Fínsko, Česko a Estónsko - to sú štyria organizátori kontinentálneho šampionátu mužov EuroVolley 2021. Ako poslední do partie pribudli Poliaci, oznámila vo štvrtok Európska volejbalová konfederácia (CEV). Európsky šampionát sa druhýkrát bude konať vo formáte s 24 tímami, ktoré rozdelia do štyroch šesťčlenných skupín.

LEGIONÁRI: Krišková zažiarila vo Francúzsku, Fenogliov víťazný návrat do A1

02. 12. 2019

Čo priniesol uplynulý týždeň na európskych palubovkách z pohľadu slovenských legionárov?

Auto Lamač novým partnerom SVF

29. 11. 2019

Slovenská volejbalová federácia získala v závere kalendárneho roka ďalšieho významného partnera. Novým autopartnerom federácie sa stal Auto Lamač, úspešná a etablovaná spoločnosť na trhu.

V Nitre sa zišli dievčatá z RD U16 z Bratislavy a Západu

28. 11. 2019

V dňoch 24. - 26. novembra 2019 sa v Nitre konalo reprezentačné sústredenie dievčat RD 2006 pre regióny Bratislava a Západ. Na zraze sa zúčastnilo všetkých nominovaných 16 hráčok z jedenástich klubov: Slávia UK Bratislava, UKF Nitra/COP Nitra, Palas VK Levice, ŠVK Pezinok, VIVUS Bratislava, ŠŠK Bilíkova Bratislava, VK Schaeffler Skalica, VK Studienka, VKM Piešťany, MVK Nové Mesto nad Váhom, VKM Senica. Celkovo sa tak na dvoch zrazoch zúčastnilo 32 dievčat z 21 klubov z celého Slovenska.

Fenoglio sa na klubovej úrovni vracia k ženám. Stal sa trénerom Bergama

26. 11. 2019

Marco Fenoglio mení v Taliansku klub a po necelých dvoch rokoch sa vracia od mužov k ženskému volejbalu. Štyridsaťdeväťročný tréner, ktorý na prelome augusta a septembra v Bratislave doviedol slovenskú reprezentáciu žien k historickému postupu do osemfinále majstrovstiev Európy, sa stal novým kormidelníkom talianskeho Zanetti Bergamo. Sezónu začal v druholigovom mužskom tíme Synergy Mondoví, kde pôsobil aj v uplynulom ročníku.

LEGIONÁRI: Radosová aj Cigániková do semifinále pohára, Petráš MVP, vo Francúzsku úradovala voda

26. 11. 2019

Čo priniesol uplynulý týždeň na európskych palubovkách z pohľadu slovenských legionárov?

Chlapci z RD U17 z Bratislavy a Západu mali zraz v Novom Meste

19. 11. 2019

V dňoch 10. - 12. novembra 2019 sa v Novom Meste nad Váhom konalo reprezentačné sústredenie chlapcov RD 2005 pre regióny Bratislava a Západ. Na základe konzultácií a následnej nominácie sa na zraze zúčastnilo 16 hráčov zo šiestich klubov - ŠK Hamuliakovo, VKP-SPU Bratislava, MŠK Púchov, VO TJ Myjava, VK Prievidza, COP Trenčín. Lucasa Marca Jedličku z MVK Nové Mesto nad Váhom, ktorý ukončil aktívnu činnosť, nahradil Matej Gábor z COP Trenčín. Druhý zraz - pre oblasti Stred a Východ - bude koncom novembra v Starej Ľubovni.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #