Prezident SVF: EuroVolley v Bratislave prekonal očakávania

04. 09. 2019

Prezident Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) Martin Kraščenič mal pred začiatkom šampionátu žien EuroVolley 2019 v Bratislave niekoľko želaní. Tým najhlavnejším bola dobrá organizácia podčiarknutá športovým úspechom. Keďže slovenské reprezentantky sa na ME po prvý raz dostali do vyraďovacej fázy, toto želanie sa podarilo naplniť. Ešte viac však Kraščeniča teší organizačný úspech a divácka podpora na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Slovákom po celý čas trvania D-skupiny vyjadrovali uznanie aj predstavitelia Európskej volejbalovej konfederácie (CEV), čo šéfa slovenského volejbalu zaviazalo aj do budúcnosti a dodalo mu chuť zorganizovať ďalšie veľké projekty.

Rojko: Pozitíva šampionátu musíme využiť v prospech volejbalu

03. 09. 2019

Volejbalová megapárty na Slovensku je za nami. Nedeľňajším osemfinálovým stretnutím ženskej reprezentácie SR proti Taliansku (0:3) vyvrcholilo desať dní, ktoré sa zapísali nezmazateľnými písmenami do histórie slovenského volejbalu. 

Slovenky jednohlasne: Fanúšikovia nás milo prekvapili, zážitok na celý život!

02. 09. 2019

Reprezentantky Slovenska hodnotia kontinentálny šampionát EuroVolley 2019 veľmi pozitívne. Okrem toho, že z D-skupiny postúpili v najkratšom možnom čase do osemfinále, prilákali na tribúny bratislavského Zimného štadióna Ondreja Nepelu rekordný počet fanúšikov. Nedeľňajšie osemfinálové stretnutie proti Taliansku (0:3) sledovalo priamo na štadióne 6430 priaznivcov, čo je absolútny rekord slovenskej volejbalovej histórie.

Talianky zatlačili, keď to najviac potrebovali, vraví Palgutová

02. 09. 2019

Bratislavská časť 31. majstrovstiev Európy vo volejbale žien EuroVolley 2019 vyvrcholila v nedeľu zápasom, na ktorý budú slovenské reprezentantky ešte dlho spomínať. V zápase proti Taliankam síce prehrali 0:3 na sety, ale vicemajsterkám sveta boli vyrovnaným súperom. V každom sete získali aspoň 20 bodov a do poslednej lopty vzdorovali jednému z najväčších favoritov na zisk zlata. Aj preto mohli zverenky Marca Fenoglia napriek prehre rozdávať úsmevy.

Z táborov našich súperov pred ME: Slobodan Kovač novým trénerom Srbov

02. 09. 2019

Slovenské reprezentácie žien aj mužov sa už onedlho predstavia na majstrovstvách Európy. Ženský výber čaká od 23. augusta domáci šampionát v Bratislave, muži začnú svoje jubilejné 10. ME o niečo neskôr 13. septembra v belgickom Bruseli. V tomto článku budeme mapovať situáciu v táboroch našich súperov v skupine.

EuroVolleyW - nedeľa: Do štvrťfinále Rusky aj Srbky, Turkyne takmer vypadli

01. 09. 2019

Volejbalistky Ruska si ako prvé zabezpečili postup z nedeľňajšieho osemfinále do stredajšieho štvrťfinále kontinentálneho šampionátu EuroVolley 2019. Zverenky Vadima Pankova si v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v úvodnom zápase osemfinálového programu poradili 3:1 s Belgičankami, ktoré statočne vzdorovali favoritkám a uchmatli pre seba jeden set.

Slovenky odprevadili Talianky do štvrťfinále ME. Padol divácky rekord!

01. 09. 2019

Slovenské volejbalové reprezentantky sa rozlúčili s účinkovaním na domácom šampionáte EuroVolley 2019 v Bratislave nedeľňajšou osemfinálovou prehrou 0:3 (-20, -23, -20) s úradujúcimi vicemajsterkami sveta Taliankami a konečným 12. miestom z 24 účastníkov. Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu utvorilo fantastickú atmosféru 6430 divákov, čo je rekord volejbalovej histórie SR - na prípravný súboj mužov na bratislavský "zimák" proti majstrom sveta Poliakom v októbri 2015 si našlo cestu 6400 fanúšikov.

Osemfinále s Talianskom odpáli laserová šou. Príďte na štadión skôr!

01. 09. 2019

Slovenské volejbalistky sa nedeľňajším osemfinálovým duelom s Talianskom (18.00 v priamom prenose na Dvojke) rozlúčia so skvelým domácim publikom na majstrovstvách Európy v Bratislave. Ak senzačne zdolajú úradujúce vicemajsterky sveta a veľké favoritky zápasu, vo štvrťfinále už nastúpia v poľskej Lodži. Fantastickým divákom, ktorí počas všetkých duelov slovenského tímu vytvárali na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu úžasnú atmosféru, sa Slovenská volejbalová federácia rozhodla pripraviť na záver pôsobivú laserovú šou.

Kouč Talianok očakáva osemfinálovú bitku, Chirichellová chce krok ku zlatu

31. 08. 2019

Volejbalové reprezentantky Talianska od piatka už sú v Bratislave a pripravené zabojovať o víťazstvo v nedeľňajšom osemfinále kontinentálneho šampionátu EuroVolley 2019 proti domácim Slovenkám. Talianky sú jasné favoritky a svoju pozíciu si veľmi dobre uvedomujú, domáci tím však rozhodne nechcú podceniť.

Naše baby pobláznili Slovensko! Po zápase s Ruskom sa podpisovali takmer dve hodiny

30. 08. 2019

O tom, že na Slovensku stále vládne volejbalová horúčka sa naše reprezentantky mohli presvedčiť aj po štvrtkovom zápase na majstrovstvách Európy v Bratislave. Po poslednom stretnutí v D-skupine sa v priestoroch fanzóny na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu uskutočnila autogramiáda, na ktorú prišlo takmer 1000 volejbalových nadšencov. Akcia trvala takmer dve hodiny, dievčatá podpisovali kartičky, plagáty, ale bicykel, lopty, sadru, či dresy.


generálny partner

 • #

partneri

 • generálny reklamný partner ME žien na SlovenskuSTRABAG
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAG
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #