Obrovský smútok v Senici. V snahe o pomoc prišla o život Slávka Mihálová

17. 06. 2019

Slovenskú volejbalovú rodinu zasiahla veľmi smutná správa. V sobotu 15. júna 2019 nás vo veku 41 rokov tragicky opustila bývalá volejbalová reprezentantka Slávka Mihálová, za slobodna Skubanová.

Slováci na záver v Poprade tiež víťazne, zápas s Belgičanmi otočili na 3:1

15. 06. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa so Zlatou európskou ligou rovnako ako ženský národný tím rozlúčili víťazstvom v Poprade. Zverenci Andreja Kravárika v sobotu na záver bojov v A-skupine zdolali Belgičanov 3:1, keď otočili vývoj z 0:1. Slováci s dvoma výhrami a 6 bodmi obsadili v tabuľke "áčka" 3. priečku a v konečnom poradí Zlatej EL im patrí 10. miesto. Program A-skupiny v nedeľu uzavrel súboj Lotyšsko - Turecko (0:3).

Slovenky sa v Poprade rozlúčili so Zlatou EL výhrou, Ukrajinky zdolali 3:1

15. 06. 2019

Slovenské volejbalové reprezentantky sa s účinkovaním v Zlatej európskej lige rozlúčili triumfom. Zverenky Marca Fenoglia v sobotu v Poprade v rámci 6. kola zvíťazili po výbornom výkone 3:1 nad líderkami A-skupiny Ukrajinkami a do tabuľky si pripísali štvrtú výhru.

V Poprade sa chcú tímy SR rozlúčiť víťazne, poslednými súpermi Ukrajinky a Belgičania

14. 06. 2019

Skupinová fáza volejbalovej Zlatej európskej ligy sa chýli ku koncu a s ňou aj účinkovanie našich národných tímov žien a mužov v prvej časti reprezentačnej sezóny. V záverečnom kole sa Slovenky aj Slováci predstavia v sobotu v Poprade - ich súpermi budú Ukrajinky (15.30), resp. Belgičania (18.00).

Slovenky vo výbornom zápase v Humennom podľahli Češkám 1:3, Final Four bude bez SR

12. 06. 2019

Slovenské volejbalové reprezentantky v stredajšom zápase 5. kola A-skupiny Zlatej európskej ligy v Humennom prehrali s Češkami po veľkom boji 1:3 a sen o postupe do Final Four sa im aj s ohľadom na ďalšie výsledky rozplynul. V dramatickej koncovke štvrtého setu sa Slovenky dostali k setbalu, ale nedokázali ho premeniť a Češky využili tretí mečbal.

Slováci v Humennom podľahli Lotyšom, ale zostávajú medzi elitou. Turci do Final Four

12. 06. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti vo svojom predposlednom piatom vystúpení v A-skupine Zlatej európskej ligy prehrali v stredu v Humennom 1:3 (-22, -15, 16, -21) s Lotyšmi. Hostia zvládli vyrovnaný prvý set, v druhom mali výrazne navrch. V treťom dominovali Slováci a vrátili sa do hry, ale v úvode štvrtého Lotyši získali náskok a z rúk ho nepustili.

Európsky volejbal v Humennom! V derby s Češkami o dôležité body, proti Lotyšom opäť so Zaťkom

11. 06. 2019

Skupinová fáza volejbalovej Zlatej európskej ligy tento týždeň vyvrcholí zápasmi záverečných dvoch kôl. Naše reprezentácie sa predstavia už len v domácom prostredí, najskôr v stredu 12. júna v dvojzápase v Humennom, kde budú ich súpermi Lotyši (16.00) a Češky (20.00).

Palgutová v rámci Francúzska do Nancy: Chcela som novú motiváciu

10. 06. 2019

K dvom sezónam vo Francúzsku pridá tretiu, no už v novom klube. Slovenská volejbalová reprezentantka Karin Palgutová po dvoch rokoch opúšťa Quimper, v novej sezóne tamojšej Ligue A bude bojovať vo farbách Vandoeuvre Nancy Volley-Ball.

Juniori prehrali v sobotu v ČR 2:3 a v nedeľu 0:3

09. 06. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 20 rokov (roč. nar. 2001 a ml.) prehrali s rovesníkmi z Češka aj v ďalších dvoch prípravných zápasoch. V piatok podľahli zverenci Richarda Vlkolinského domácim v Novom Veselí rovnako ako v piatok 2:3 a na záver prehrali v nedeľu doobeda v Žďári nad Sázavou 0:3.

Slovenky zvíťazili vo Švédsku a sú v hre o Final Four Zlatej EL

08. 06. 2019

Slovenské volejbalové reprezentantky si v Zlatej európskej lige pripísali tretie víťazstvo v sérii. Zverenky talianskeho trénera Marca Fenoglia v sobotu v rámci 4. kola základnej A-skupiny zvíťazili v meste Umeaa 3:1 (17, -20, 14, 13) nad domácimi Švédkami a pripísali si na konto ďalšie tri body.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #