Komárno získalo ďalšiu veľkú posilu - Juraja Zaťka

01. 07. 2019

Reprezentačný nahrávač Juraj Zaťko sa stal ďalšou posilou extraligového klubu VK Spartak UJS Komárno. Tridsaťdvaročný volejbalista pôsobil v minulej sezóne v Spartaku Myjava a VKP SPU Nitra. O príchode 231-násobného slovenského reprezentanta informoval klub na svojom Facebookovom profile. V Komárne sa Zaťko stretne s bývalým spoluhráčom z Nitry a národného tímu, liberom Martinom Turisom.

Kriško sa vracia do Európy. Posilní rekordného nemeckého majstra

28. 06. 2019

Kapitán slovenskej volejbalovej reprezentácie Tomáš Kriško sa po ročnom pôsobení v Argentíne vracia do Európy. Tridsaťročný smečiar sa stal posilou rekordného nemeckého majstra VfB Friedrichshafen. S aktuálnym vicemajstrom bundesligy sa dohodol na ročnej zmluve.

Szabóová z Nemecka za ďalším snom: Nad Francúzskom som vôbec neváhala

26. 06. 2019

Slovenská volejbalová reprezentantka Sandra Szabóová pred novou sezónou mení dres. Po roku strávenom v nemeckej Bundeslige a zisku bronzu z SC Postupim sa 22-ročná blokárka dohodla na spolupráci s účastníkom najvyššej francúzskej súťaže Volley-Ball Club Chamaliéres. Rodáčka z Komárna si do vlaňajšieho leta obliekala dres bratislavskej Slávie EU, v zahraničí ju čaká druhá sezóna.

Správa prezidenta SVF na XIV. Konferencii v Poprade

24. 06. 2019

Vážené dámy a páni,  delegáti konferencie, hostia a priatelia volejbalu!

Na úvod mojej správy o činnosti Slovenskej volejbalovej federácie vás chcem ubezpečiť, že sa budem striktne držať faktov, aby ste si urobili ucelený obraz o aktivitách, ktoré SVF pod mojim vedením zrealizovala za uplynulých 365 dní a aby ste mohli posúdiť a vyhodnotiť, do akej miery sa napĺňajú dlhodobé ciele a úlohy, ktoré som vám, delegátom konferencie, odprezentoval v rámci môjho programu, keď som sa pred 18 mesiacmi uchádzal o vašu dôveru. Ten zahŕňal osem ťažiskových tématických okruhov.

Marčeková prvou ženou v Správnej rade. Delegáti ju zvolili na XIV. Konferencii SVF v Poprade

23. 06. 2019

V Poprade sa v nedeľu 23. júna 2019 bez účasti viceprezidenta SVF Miloša Dubovca uskutočnila XIV. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie, s prívlastkom pracovná. Jej najdôležitejšími bodmi boli Správa o činnosti SVF za uplynulý rok, doplňujúce voľby a ocenenia pre jubilujúcich členov SVF. V zmysle Zákona o športe sa Konferencia SVF koná každý rok, tá nasledujúca bude začiatkom leta 2020.

Tímy zo slovenských skupín Turci a Češky šampiónmi Zlatej EL

23. 06. 2019

Tohtoročná volejbalová Zlatá európska liga mužov a žien počas víkendu vyvrcholila stretnutiami Final Four. V estónskom Tallinne sa z celkového prvenstva tešili víťazi našej základnej A-skupiny Turci, v chorvátskom Varaždíne na zlato tiež dosiahli súperky SR v základnej skupine tejto súťaže Češky.

Zo zasadnutia RR SVF z 18. júna 2019

21. 06. 2019

V utorok 18. júna 2019 zasadala RR SVF s tematikou činnosti mládežníckych RD a výberového konania na trénerov nových RD 2005 chlapci a 2006 dievčatá. Zúčastnili sa na nej všetci členovia RR SVF a tréneri jednotlivých družstiev.

Pencová v Lodži aj v novej sezóne: Chcem bojovať o najvyššie méty

20. 06. 2019

Líderka slovenskej volejbalovej reprezentácie Jaroslava Pencová bude aj v novom ročníku 2019/2020 bojovať na klubovej úrovni vo farbách poľského klubu Grot Budowlani Lodž. Úradujúci poľský vicemajster informoval vo štvrtok o predĺžení spolupráce s čoskoro 29-ročnou blokárkou (nar. 24. júna 1990) na svojom webe.

Nová krajina, stará známa. Herelová sa v Nancy stretne s Palgutovou

19. 06. 2019

V siedmej legionárskej sezóne si vyskúša pôsobenie vo štvrtej krajine. Slovenská volejbalová reprezentantka Nina Herelová bude v novom ročníku hráčkou francúzskeho Vandoeuvre Nancy Volley-Ball. Dvadsaťpäťročná blokárka sa na novom mieste môže tešiť aj na spoluhráčku a rovesníčku z národného tímu - klub v úvode júna oznámil angažovanie smečiarky Karin Palgutovej.

Tímy SR si v Zlatej EL mierne polepšili. V Top 10 štatistík Gavenda, Ondrovič, Hrončeková aj Palgutová

18. 06. 2019

Zápasmi víkendového záverečného 6. kola vyvrcholila skupinová fáza druhého ročníka Zlatej európskej ligy mužov aj žien. V oboch súťažiach sa rovnako ako vlani bojovalo v troch štvorčlenných skupinách o postup na tohtotýždňové turnaje Final Four do Estónska (muži), resp. Chorvátska (ženy).


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #