Návrat na miesto úspechov. Koseková si opäť oblečie dres Békešskej Čaby

26. 05. 2020

Slovenská volejbalová reprezentantka Barbora Koseková sa rozhodla tretíkrát spojiť svoju kariéru s Maďarskom a po druhý raz s Békešskou Čabou. Dvadsaťpäťročná nahrávačka sa s klubom dohodla na zmluve do konca ročníka 2020/2021.

Hudecová o krok bližšie k snu, získala miesto v drafte do kórejskej ligy

22. 05. 2020

Slovenská volejbalová reprezentantka Romana Hudecová sa dostala do užšieho výberu hráčok pred blížiacim sa draftom do juhokórejskej ligovej súťaže 2020/2021. Menoslov v piatok zverejnila Kórejská volejbalová federácia (KOVO). Draft sa uskutoční v Soule vo štvrtok 4. júna o 7.00 h SELČ (14.00 h miestneho času).

Chceli ho aj vo Francúzsku či Poľsku. Gavenda si vybral boj o titul v Terueli

20. 05. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Filip Gavenda už pozná svoju najbližšiu klubovú budúcnosť - čaká ho druhá sezóna v španielskom CV Teruel, s ktorým sa dohodol na novom ročnom kontrakte. Dvadsaťštyriročný univerzál so skúsenosťami z Talianska a Nemecka patril v uplynulom ročníku k najlepším hráčom Superligy a tímu pomohol k triumfom v domácom superpohári a Kráľovskom pohári.

Dobrá správa aj pre volejbal. Od stredy sa otvoria vnútorné športoviská

18. 05. 2020

Ďalšia dobrá správa pre slovenský šport. Od stredy 20. mája môžu byť otvorené nielen vonkajšie športoviská, ale pre športové kluby už aj vnútorné. Otvoriť sa môžu tiež kryté plavárne. Nové opatrenie sa zatiaľ týka len vrcholových športovcov a členov organizovaných športových klubov.

Mal pomôcť k záchrane FC Barcelona. Otec a maklér Kubš už o zahraničí nesníva

15. 05. 2020

Žiadny aktívny hráč nezískal na Slovensku pod vysokou sieťou viac majstrovských titulov - jeho spoluhráč z VK Spartak UJS Komárno blokár Peter Kašper má tiež na konte šesť zlatých medailí, Matej Kubš ich získal dokonca so štyrmi rôznymi klubmi. Reprezentačné libero číslo jeden ostatných rokov, v kluboch stále so smečiarskymi chúťkami, oslávi o dva týždne svoje 32. narodeniny a za sebou má sezónu, ktorá sa vôbec nepodobala predchádzajúcim.

Kováčova sezóna pri polárnom kruhu: Najlepší blokár ligy sa z výhry tešil iba raz

13. 05. 2020

Sezóna paradoxov. Aj tak by sa dala nazvať fínska skúsenosť Jakuba Kováča v tíme Lakkapää Rovaniemi. Bratislavský rodák, ktorý práve dnes oslavuje 23. narodeniny, bol s 96 blokmi najlepším blokárom Mestaruusliigy, ale jeho tím figuroval s jediným víťazstvom beznádejne na poslednom mieste. Podobne ako v celej Európe aj vo Fínsku ukončil predčasne ročník koronavírus a dvojmetrový volejbalista tak je doma už od polovice marca.

Krajčovič po 5 rokoch v Prahe do Liberca. Ponuky z iných krajín nateraz odložil

10. 05. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Šimon Krajčovič bude aj v nasledujúcom ročníku pôsobiť v českej extralige, po piatich rokoch si však vyzlečie dres pražského klubu VK Lvi (predtým ČZU Praha). Pred novou sezónou sa 23-ročný a 209 cm vysoký blokár dohodol na spolupráci s Duklou Liberec, inforomuje o tom web idnes.cz.

Szabóová po najťažšej sezóne v kariére: Skúsenosť z Francúzska ma posilnila

02. 05. 2020

Po roku v Bundeslige si v minulom ročníku vyskúšala druhú zahraničnú súťaž - francúzsku Ligue A. Reprezentačná blokárka Sandra Szabóová pred sezónou prikývla na ponuku Chamaliéres a po domácom šampionáte EuroVolley zamierila za novými výzvami. Počas piatich rokov v Slávii EU Bratislava aj v predminulej bronzovej sezóne v nemeckom Postupime hrala 190 cm vysoká volejbalistka o najvyššie priečky, tentoraz o záchranu, keďže "panterom" lov na body od začiatku nešiel podľa predstáv.

#FandimeVolejbalu s rúškom v našich farbách

01. 05. 2020

Ukáž všetkým, že máš rád volejbal! Slovenská volejbalová federácia v spolupráci so spoločnosťou ATAK Sportswear prináša fanúšikom užitočnú novinku - štýlové rúška s volejbalovým motívom a slovenským vzorom!

Rojko o reprezentačnej sezóne: Sme pripravení na viac alternatív

29. 04. 2020

Nad volejbalovou reprezentačnou sezónou visí pre pandémiu koronavírusu stále veľký otáznik. Isté je zatiaľ len zrušenie Zlatej európskej ligy či 2. kola kvalifikácie o postup na ME žien do 19 rokov a mužov do 20 rokov.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #