Szabóová z Nemecka za ďalším snom: Nad Francúzskom som vôbec neváhala

26. 06. 2019

Slovenská volejbalová reprezentantka Sandra Szabóová pred novou sezónou mení dres. Po roku strávenom v nemeckej Bundeslige a zisku bronzu z SC Postupim sa 22-ročná blokárka dohodla na spolupráci s účastníkom najvyššej francúzskej súťaže Volley-Ball Club Chamaliéres. Rodáčka z Komárna si do vlaňajšieho leta obliekala dres bratislavskej Slávie EU, v zahraničí ju čaká druhá sezóna.

Správa prezidenta SVF na XIV. Konferencii v Poprade

24. 06. 2019

Vážené dámy a páni,  delegáti konferencie, hostia a priatelia volejbalu!

Na úvod mojej správy o činnosti Slovenskej volejbalovej federácie vás chcem ubezpečiť, že sa budem striktne držať faktov, aby ste si urobili ucelený obraz o aktivitách, ktoré SVF pod mojim vedením zrealizovala za uplynulých 365 dní a aby ste mohli posúdiť a vyhodnotiť, do akej miery sa napĺňajú dlhodobé ciele a úlohy, ktoré som vám, delegátom konferencie, odprezentoval v rámci môjho programu, keď som sa pred 18 mesiacmi uchádzal o vašu dôveru. Ten zahŕňal osem ťažiskových tématických okruhov.

Marčeková prvou ženou v Správnej rade. Delegáti ju zvolili na XIV. Konferencii SVF v Poprade

23. 06. 2019

V Poprade sa v nedeľu 23. júna 2019 bez účasti viceprezidenta SVF Miloša Dubovca uskutočnila XIV. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie, s prívlastkom pracovná. Jej najdôležitejšími bodmi boli Správa o činnosti SVF za uplynulý rok, doplňujúce voľby a ocenenia pre jubilujúcich členov SVF. V zmysle Zákona o športe sa Konferencia SVF koná každý rok, tá nasledujúca bude začiatkom leta 2020.

Tímy zo slovenských skupín Turci a Češky šampiónmi Zlatej EL

23. 06. 2019

Tohtoročná volejbalová Zlatá európska liga mužov a žien počas víkendu vyvrcholila stretnutiami Final Four. V estónskom Tallinne sa z celkového prvenstva tešili víťazi našej základnej A-skupiny Turci, v chorvátskom Varaždíne na zlato tiež dosiahli súperky SR v základnej skupine tejto súťaže Češky.

Zo zasadnutia RR SVF z 18. júna 2019

21. 06. 2019

V utorok 18. júna 2019 zasadala RR SVF s tematikou činnosti mládežníckych RD a výberového konania na trénerov nových RD 2005 chlapci a 2006 dievčatá. Zúčastnili sa na nej všetci členovia RR SVF a tréneri jednotlivých družstiev.

Pencová v Lodži aj v novej sezóne: Chcem bojovať o najvyššie méty

20. 06. 2019

Líderka slovenskej volejbalovej reprezentácie Jaroslava Pencová bude aj v novom ročníku 2019/2020 bojovať na klubovej úrovni vo farbách poľského klubu Grot Budowlani Lodž. Úradujúci poľský vicemajster informoval vo štvrtok o predĺžení spolupráce s čoskoro 29-ročnou blokárkou (nar. 24. júna 1990) na svojom webe.

Nová krajina, stará známa. Herelová sa v Nancy stretne s Palgutovou

19. 06. 2019

V siedmej legionárskej sezóne si vyskúša pôsobenie vo štvrtej krajine. Slovenská volejbalová reprezentantka Nina Herelová bude v novom ročníku hráčkou francúzskeho Vandoeuvre Nancy Volley-Ball. Dvadsaťpäťročná blokárka sa na novom mieste môže tešiť aj na spoluhráčku a rovesníčku z národného tímu - klub v úvode júna oznámil angažovanie smečiarky Karin Palgutovej.

Tímy SR si v Zlatej EL mierne polepšili. V Top 10 štatistík Gavenda, Ondrovič, Hrončeková aj Palgutová

18. 06. 2019

Zápasmi víkendového záverečného 6. kola vyvrcholila skupinová fáza druhého ročníka Zlatej európskej ligy mužov aj žien. V oboch súťažiach sa rovnako ako vlani bojovalo v troch štvorčlenných skupinách o postup na tohtotýždňové turnaje Final Four do Estónska (muži), resp. Chorvátska (ženy).

Obrovský smútok v Senici. V snahe o pomoc prišla o život Slávka Mihálová

17. 06. 2019

Slovenskú volejbalovú rodinu zasiahla veľmi smutná správa. V sobotu 15. júna 2019 nás vo veku 41 rokov tragicky opustila bývalá volejbalová reprezentantka Slávka Mihálová, za slobodna Skubanová.

Slováci na záver v Poprade tiež víťazne, zápas s Belgičanmi otočili na 3:1

15. 06. 2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa so Zlatou európskou ligou rovnako ako ženský národný tím rozlúčili víťazstvom v Poprade. Zverenci Andreja Kravárika v sobotu na záver bojov v A-skupine zdolali Belgičanov 3:1, keď otočili vývoj z 0:1. Slováci s dvoma výhrami a 6 bodmi obsadili v tabuľke "áčka" 3. priečku a v konečnom poradí Zlatej EL im patrí 10. miesto. Program A-skupiny v nedeľu uzavrel súboj Lotyšsko - Turecko (0:3).


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #