LEGIONÁRI: Vydarený debut Pencovej, Kohút 8 blokov a MVP

21. 02. 2017

Slovenská volejbalistka Jaroslava Pencová zaznamenala v pondelok večer úspešný debut v poľskom klube BKS Profi Credit Bielsko-Biala. Kapitánka slovenskej reprezentácie pomohla vo svojom prvom zápase v Orlen Lige k víťazstvu svojho tímu na palubovke Enea PTPS Pila. Dvadsaťšesťročná blokárka nastúpila v základnej zostave a zaznamenala 10 bodov (2 esá, 3 bloky). Za svoj výkon sa 26-ročná blokárka dostala do Dream Teamu celého kola súťaže.

Reprezentácia do 17 rokov absolvovala zraz v Trenčíne

15. 02. 2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 17 rokov (predkadeti) absolvovali v dňoch 13. - 15. 2. 2017 druhý zraz. Trénerská dvojica Erik Gábor a Andrej Vojčík mala k dispozícii 12 hráčov, ktorí absolvovali spolu štyri tréningové jednotky.

LEGIONÁRI: Prvé víťazstvo Bencza, Kohútovci zobrali bod majstrovi

07. 02. 2017

Slovenský reprezentačný univerzál Milan Bencz doviedol vo francúzskej lige svoj tím Narbonne k prvému víťazstvu v sezóne. V zápase s Ajacciom (3:2) zaznamenal 25 bodov (23 útok, 2 bloky), ale jeho tím je stále na poslednom dvanástom mieste. Na čele tabuľky je aj po prehre s Parížom 2:3 Chaumont, ktorý sa o týždeň predstaví v Myjave. Vo víkendovom zápase s tímom z hlavného mesta nehral Matej Paták. Tretí Slovák v Ligue A, nahrávač Martin Repák, pomohol Nantes k víťazstvu nad Séte 3:0.

Trojnásobná volejbalistka roka Pencová do BKS Bielsko-Biala

06. 02. 2017

Jedna z najlepších slovenských volejbalistiek súčasnosti Jaroslava Pencová dohrá aktuálnu sezónu v drese poľského prvoligistu BKS Profi Credit Bielsko-Biala. Informuje o tom klubový web.

Najlepšie akcie Sloveniek z KME U18 v Miláne

05. 02. 2017

Slovenské volejbalové reprezentantky do 18 rokov sa v januári predstavili v Miláne na kvalifikačnom turnaji o postup na majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie, ktoré sa uskutočnia v Holandsku. Zverenkyne trénera Michala Matušova prehrali s Bieloruskom 2:3, zdolali Izrael 3:0 a podľahli Taliansku 0:3, čo na postup nestačilo.

"Rebelka" Drobňáková si zahrá vo finále Francúzskeho pohára

02. 02. 2017

Slovenská volejbalová reprezentantka Dominika Drobňáková si vo Francúzsku zahrá o prestížnu trofej. Dvadsaťštyriročná smečiarka sa so svojím tímom Pays d'Aix Venelles Volley Ball prebojovala do finále národného pohára.

Slováci spoznali súperov na ME do 19 rokov. Do Púchova prídu Turci, Francúzi, či Česi

02. 02. 2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 19 rokov sa v skupine majstrovstiev Európy 2017 v Púchove stretnú s Českom, Rumunskom, Tureckom, Fínskom a Francúzskom. Rozhodol o tom štvrtkový žreb šampionátu v Györi, kde sa predstaví v 1. skupine ďalších šesť tímov Maďarsko, Poľsko, Taliansko, Rusko, Bulharsko a Belgicko. Majstrovstvá Európy sú na programe od 22. do 30. apríla s tým, že finálová časť sa uskutoční v Györi.

Vo štvrtok sa v Györi uskutoční žreb ME do 19 rokov

31. 01. 2017

V priestoroch Radnice v maďarskom Györi sa vo štvrtok 2. februára o 14:00 uskutoční žreb záverečného turnaja majstrovstiev Európy volejbalistov do 19 rokov. Šampionát spoluorganizujú Maďarská volejbalová federácie a Slovenská volejbalová federácia a turnaj sa v termíne od 22. do 30. apríla 2017 uskutoční v Györi a v Púchove.

Reprezentantky do 16 rokov absolvovali zraz v Nitre

31. 01. 2017

Družstvo slovenskej volejbalovej reprezentácie dievčat do 16 rokov (ročníky 2002 a mladšie) absolvovalo v dňoch 27. - 30. 1. 2017 v Nitre druhý reprezentačný zraz pod vedením trénerov Mgr. Marek Meriača a Bc. Mareka Hrica.

LEGIONÁRI: Friedrichshafen s nahrávačom Kocianom získal Nemecký pohár

31. 01. 2017

V Nemecku bolo počas víkendu volejbalovou témou číslo 1 finále národného pohára mužov a žien. Najlepšie tímy sa stretli v SAP Aréne v Mannheime, kde sa z triumfov tešili volejbalistky Stuttgartu a v mužskom finále zvíťazil v súboji dvoch najlepších tímov v krajine Friedrichshafen nad Berlínom 3:1. Z triumfu sa tešil aj slovenský rodák, nahrávač Tomáš Kocian.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
  • reklamní partneriHUCKSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
  • reklamní partneriRona Sport Art
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
  • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #