LEGIONÁRI: Kóšová v semifinále bundesligy

28. 03. 2017

Slovenská blokárka Simona Kóšová si zahrá v semifinále nemeckej bundesligy. V pondelok večer vyhral jej tím 1. VC Wiesbaden v rozhodujúcom treťom štvrťfinále na palubovke Potsdamu 3:1 a zabezpečil si nielen postup medzi štyri najlepšie tímy, ale minimálne aj bronzovú medailu, ktorú dostanú obaja zdolaní semifinalisti.

Výkony slovenských legionárov v poslednom období

21. 03. 2017

Výkony slovenských legionárov v poslednom období.

Vstupenky na ME do Poľska pre slovenských fanúšikov

20. 03. 2017

Chcete podporiť slovenských volejbalistov na majstrovstvách Európy v Poľsku (24. augusta - 3. septembra 2017), ale neviete sa dostať k vstupenkám? V spolupráci s Poľským volejbalovým zväzom sme pre slovenských fanúšikov pripravili možnosť, ako si lístky na zápasy základnej B-skupiny v Azoty Arena v Štetíne môžu kúpiť.

SVF a Ticketportal spustili predaj vstupeniek na Svetovú ligu. Predpredaj v troch etapách s výraznými zľavami

13. 03. 2017

Slovenská volejbalová federácia spustila v spolupráci so spoločnosťou Ticketportal predpredaj vstupeniek na júnový turnaj Svetovej ligy v Poprade. Slovenskí volejbalisti sa od 2. do 4. júna stretnú so súpermi z troch rôznych kontinentov Japonskom, Austráliou a Portugalskom.

Drobňáková získala Francúzsky pohár. Stále tomu neverím, smiala sa slovenská volejbalistka

13. 03. 2017

Po dvoch rokoch dvihla Francúzsky pohár nad hlavu ďalšia slovenská reprezentantka. V sobotňajšom finále v Clermonte sa zo zisku prestížnej trofeje tešila smečiarka Dominika Drobňáková, ktorá k triumfu svojho klubu Pays d´Aix Venelles Volley Club 3:2 nad favorizovaným Béziers Angels pomohla desiatimi bodmi. V roku 2015 sa so zisku pohára tešila Drobňákovej rovesníčka Michaela Abrhámová, ktorá vtedy obliekala dres Le Cannet.

Turnaj Final Six I. divízie Svetovej ligy na futbalovom štadióne v Curitibe

07. 03. 2017

Júlový turnaj Final Six I. divízie tohtoročnej Svetovej ligy volejbalistov sa v Brazílii uskutoční na futbalovom štadióne Atlética Paranaense v Curitibe s kapacitou 43-tisíc miest. Tento stánok hostil aj stretnutia futbalového svetového šampionátu v roku 2014. Dejisko potvrdila Medzinárodná volejbalová federácia (FIVB) prostredníctvom svojho webu. Záverečný turnaj s účasťou domáceho výberu a iných piatich tímov je na programe 4. - 8. júla.

VYSTÚPENIA SLOVENSKÝCH LEGIONÁROV

07. 03. 2017

Výkony slovenských legionárov uplynulý víkend.

Nadvláda Prostějova sa skončila. Český pohár získal Olomouc s Dudovou a Mifkovou

01. 03. 2017

Katarína Dudová a Ivana Mifková sa tešia zo zisku Českého pohára. Volejbalistky VK UP Olomouc vyhrali v stredajšom dramatickom finále na domácej palubovke nad víťazom posledných ôsmich ročníkov VK AGEL Prostějov 3:2.

Víťazstvo v ankete prišlo ako povzbudenie do tvrdej práce

01. 03. 2017

Najlepšou volejbalistkou roka sa Jaroslava Pencová stala štvrtýkrát za sebou, ale cennú trofej si v priebehu klubovej sezóny pricestovala osobne prebrať z rúk prezidenta SVF Ľubora Halandu prvýkrát. Po rokoch totiž pôsobí v tíme, ktorý je k Slovensku blízko. Z Nemecka a z Azerbajdžanu nemala šancu prísť, no z poľského Bielsko-Biala je to autom asi 3 a pol hodinky a tak pozvanie neodmietla. V nedeľu večer odohrala domáci duel v Orlen lige, potom sadla do auta a na druhý deň už sympatická Bratislavčanka predstúpila pred médiá na vyhlásení ankety v hoteli Holiday Inn.

Rojkovou asistentkou bude Solange Soares

01. 03. 2017

Tréner ženskej volejbalovej reprezentácie Marek Rojko skompletizoval realizačný tím na blížiacu sa sezónu. Jeho novou asistentkou sa stala 36-ročná bývalá slovenská reprezentantka Solange Soaresová. Brazílska rodáčka so slovenským pasom pôsobí ako trénerka mládeže a druhá asistentka v momentálne najlepšom českom klube VK AGEL Prostějov.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
  • reklamní partneriHUCKSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
  • reklamní partneriRona Sport Art
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
  • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #