Muži budú o MS 2018 bojovať v dvoch holandských mestách, ženy vo Varšave

18. 01. 2017

Európska volejbalová konfederácia (CEV) zverejnila dejiská a termíny 2. kola európskej časti kvalifikácie o postup na majstrovstvá sveta 2018. V akcii budú aj slovenské reprezentácie.

LEGIONÁRI: Praha s Krajčovičom zdolala majstra

17. 01. 2017

Prekvapením 14. kola českej extraligy mužov bolo víťazstvo ČZU Praha nad úradujúcim majstrom z Liberca 3:1. K víťazstvu domácich volejbalistov prispel aj blokár Šimon Krajčovič, ktorý zaznamenal 11 bodov. V drese hostí nastúpil prvýkrát v sezóne v základnej zostave Tomáš Kriško, ktorý v lete absolvoval operáciu kolena.

Postupujúce tímy na ME U19 mužov a ME U18 žien

16. 01. 2017

V závere minulého týždňa sa hrali kvalifikačné turnaje o postup na majstrovstvá Európy 2017 mužov do 19 rokov a žien do 18 rokov. V akcii boli aj mladé slovenské volejbalistky, ktoré na turnaji v Miláne obsadili 3. miesto a na ME do holandského Arnhemu nepostúpili. Slováci kvalifikáciu hrať nemuseli, pretože šampionát sa od 22. do 30. apríla uskutoční v Púchove a v maďarskom Györi. Slováci a Maďari majú ako organizátori účasť na turnaji istú.

Slovenky nestačili na domáce Talianky a nepostúpili na ME do 18 rokov

15. 01. 2017

Slovenské volejbalové reprezentantky nepostúpili na majstrovstvá Európy do 18 rokov. Vo svojom poslednom zápase na kvalifikačnom turnaji v Miláne prehrali zverenkyne trénera Michala Matušova s domácim Talianskom 0:3 a v B-skupine obsadili tretie miesto. Postup na šampionát do Holandska si vybojovali víťazky skupiny Bielorusky a z druhého miesta aj Talianky. Posledný skončil bez bodu Izrael.

Slovenky zdolali Izrael 3:0 a udržali si nádej na postup

14. 01. 2017

Slovenské volejbalové reprezentantky do 18 rokov uspeli vo svojom druhom zápase kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy. Zverenkyne trénera Michala Matušova zdolali na turnaji v Miláne outsidera B-skupiny Izrael 3:0 a udržali si nádej na postup. V poslednom stretnutí na turnaji nastúpia Slovenky v nedeľu o 18:30 proti domácemu Taliansku, ktoré v sobotu prekvapujúco prehralo s Bieloruskom 1:3.

Slovenky viedli s Bieloruskom 2:0, ale napokon prehrali

13. 01. 2017

Slovenské volejbalové reprezentantky do 18 rokov prehrali vo svojom úvodnom zápase na kvalifikačnom turnaji o postup na majstrovstvá Európy 2017. V prvom zápase B-skupiny v Miláne viedli zverenkyne trénera Michala Matušova nad favorizovaným Bieloruskom 2:0 na sety, ale napokon prehrali 2:3. V sobotu sa stretnú od 16:00 s Izraelom,ktorý prehral s Talianskom hladko 0:3.

Obdivujú aj Kohúta, Kubša, či Crosbyho. Spoznajte bližšie slovenský tím do 18 rokov, ktorý bojuje o ME

13. 01. 2017

Slovenské volejbalové reprezentantky do 18 rokov štartujú dnes v Miláne boj o majstrovstvá Európy 2017, ktoré sa v apríli uskutočnia v Miláne. Aby ste lepšie spoznali náš tím, spýtali sme sa dvanástky nominovaných hráčok na to, čo radi jedia, koho obdivujú a čo by chceli dosiahnuť. Odpovede boli zaujímavé, veď posúďte sami.

Slovenky sa v Európskej lige stretnú so Španielskom, Portugalskom a Švédskom

12. 01. 2017

Slovenské volejbalové reprezentantky spoznali vo štvrtok svoje súperky v Európskej lige 2017. Obhajkyne striebra, ktoré získali minulý rok pri svojej premiérovej účasti v súťaži, sa predstavia v C-skupine so Španielskom a dvomi nováčikmi Portugalskom a Švédskom.

Vo štvrtok sa dozvieme súperov v Európskej lige

11. 01. 2017

Slovenská volejbalová reprezentácia žien sa po úspešnej premiére v Európskej lige predstaví v tejto súťaži aj v roku 2017. Do 9. ročníka bude tím Mareka Rojka vstupovať v pozícii obhajkýň striebra a zaradí sa preto medzi favoritov súťaže, ktorá by sa predbežne mala hrať v termíne od 9. júna do 2. júla.

Slovenky cestujú do Milána s cieľom postúpiť na ME do 18 rokov

11. 01. 2017

Slovenskú volejbalovú reprezentáciu žien do 18 rokov čaká v závere týždňa boj o postup na majstrovstvá Európy 2017, ktoré sa uskutočnia v holandskom Arnheme. Družstvo trénera Michala Matušova sa od piatka 13. januára do nedele 15. januára predstaví na turnaji 2. kola kvalifikácie v talianskom Miláne.


generálny partner

 • TIPOS

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAGSOV TIPOS
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUMSPP
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
 • reklamní partneriHUCKSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNCOLOSSEO
 • reklamní partneriStrength InstituteRona Sport Art
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
 • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #