Ďalší rok vo Francúzsku. Osud ma vždy zaveje späť, smeje sa Abrhámová

14. 07. 2020

Michaela Abrhámová a Francúzsko - to je pevné volejbalové spojenie, ktoré trvá od roku 2014 a bude pokračovať aj v siedmej sezóne po sebe. Slovenská reprezentačná blokárka predĺžila kontrakt s Volerom Le Cannet a teší sa na druhý rok vo fialovom drese.

Juniorky cez víkend odštartujú prípravu na ME, v nominácii 16 hráčok

10. 07. 2020

Slovenská volejbalová reprezentácia junioriek (U19 - roč. nar. 2002 a mladšie) v sobotu vstúpi do prípravy na augustový európsky šampionát tejto vekovej kategórie. Prvý z troch blokov prípravy v Nitre je na programe od 11. do 24. júla, tréner Jaroslav Hančák nominoval 16 hráčok. Majstrovstvá Európy by sa mali uskutočniť od 22. do 30. 8. v bosnianskej Zenici a chorvátskom Osijeku.

V Kardošovej nominácii na kemp do Nitry všetky opory

09. 07. 2020

Nový tréner slovenskej mužskej volejbalovej reprezentácie Marek Kardoš vo štvrtok oznámil nomináciu na blížiaci sa letný kemp národného tímu v Nitre (20. júla - 7. augusta). Slováci mali pôvodne v druhej polovici augusta a úvode septembra bojovať o postup na majstrovstvá Európy 2021, program väčšiny kvalifikačných skupín však Európska volejbalová konfederácia (CEV) kvôli pandémii koronavírusu presunula na január budúceho roka.

Rojko o programe reprezentácií: Letný kemp mužov má význam, úspechy mládeže si vážme

07. 07. 2020

Európska volejbalová konfederácia (CEV) minulý týždeň informovala o očakávaných zmenách v kvalifikácii ME 2021 mužov a žien kvôli pandémii koronavírusu. Formát kvalifikácie upravili na turnajový a väčšiu časť programu vrátane oboch "slovenských" skupín presunuli z augusta a úvodu septembra na január budúceho roka.

Kováč z Fínska do Bundesligy, teší sa na kvalitnú súťaž

02. 07. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Jakub Kováč bude vo svojej kariére pokračovať v nemeckej Bundeslige. Pred nasledujúcou sezónou sa 23-ročný blokár upísal klubu Netzhoppers KW-Bestensee.

Slovenky aj Slováci budú o ME bojovať doma, kvalifikačné turnaje v januári

29. 06. 2020

Výborná správa pre naše volejbalové reprezentácie žien a mužov aj fanúšikov! Oba slovenské tímy sa v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2021 predstavia aj v domácom prostredí - na turnajoch štvorčlenných skupín v prvej polovici januára budúceho roka. Zmeny v kvalifikačnom procese v pondelok potvrdila Európska volejbalová konfederácia (CEV).

Radosová zamierila do Níreďházy, teší sa na slovenské minisúboje

27. 06. 2020

Po Rakúsku, Nemecku, Poľsku a Rumunsku si vyskúša aj najvyššiu súťaž v Maďarsku. Slovenská volejbalová reprezentantka Nikola Radosová bude v sezóne 2020/2021 hájiť farby Fatumu Níreďháza, do klubu prestúpila po dvojročnom angažmáne v bundesligových Drážďanoch. Dvadsaťosemročnú smečiarku čaká už trinásta legionárska sezóna v rade.

Pencová počúva srdce, chce byť doma

26. 06. 2020

V stredu oslávila tridsiate narodeniny, ktoré môžu byť určitým medzníkom v jej kariére. Blokárka Jaroslava Pencová, ktorá ako jediná dokázala vyhrať anketu o najlepšiu volejbalistku Slovenska v rokoch 2013 až 2017 päťkrát za sebou (v počte prvenstiev ju so šiestimi triumfami predstihla iba Adriana Marčeková), sa rozhodla po siedmich rokoch v zahraničí vrátiť domov

Herelová v novej sezóne za Aachen: Bundesliga je pre mňa výzva

25. 06. 2020

Slovenský volejbal bude mať zastúpenie v nemeckej Bundeslige aj v nasledujúcej sezóne - Nina Herelová po roku vo francúzskom Nancy prestúpila do tímu Ladies in Black Aachen. Pre reprezentačnú blokárku, ktorá v júli oslávi svoje 27. narodeniny, to bude ôsma sezóna za hranicami a piata legionárska krajina - po Rakúsku (Schwechat), Česku (Prostějov), Poľsku (Bielsko-Biala) a Francúzsku.

CEV predstavila logá šampionátov, čaká sa na termíny kvalifikácie

22. 06. 2020

Európska volejbalová konfederácia (CEV) v závere minulého týždňa predstavila fanúšikom logá budúcoročných šampionátov EuroVolley 2021. Majstrovstvá Európy sa po druhý raz budú konať vo formáte s 24 účastníkmi a štyrmi hostiteľskými krajinami.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #