Ogurčák sa vracia do Talianska. Zahrá si s Benczom v Ortone

17. 11. 2017

Skúsený slovenský volejbalista František Ogurčák po krátkej anabáze v slovenskej extralige upúšťa majstrovskú Nitru a po viac ako troch rokoch sa vracia do Talianska. Tridsaťtriročný smečiar sa stal posilou druholigového tímu Sieco Impavida Ortona, kde sa stretne s reprezentačným spoluhráčom Milanom Benzom. Debut v novom drese môže absolvovať už v nedeľu na domácej palubovke proti Brescii.

Dejiská mládežníckych turnajov MEVZA 2017

16. 11. 2017

Vedenie Stredoeurópskej zonálnej asosiácie (MEVZA) zverejnilo dejiská tradičných mládežníckych turnajov, ktoré sa uskutotočnia od 27. do 30. decembra 2017. Na turnajoch všetkých vekových kategórií sa predstavia aj slovenské reprezentácie.

Palgut s Ondrovičom, ani Petráš s Hruškom do skupín LM nepostúpili

13. 11. 2017

V mužskej Lige majstrov sa v nedeľu hrali odvety odvety 3. predkola, v ktorých sa predstavili aj slovenskí volejbalisti. Víťazi sa kvalifikovali do skupinovej fázy prestížnej súťaže, ktorej žreb je na programe v piatok.

LEGIONÁRI: Pencová druhá najlepšia blokárka v Taliansku

13. 11. 2017

Slovenská volejbalová reprezentantka Jaroslava Pencová je po piatich kolách najvyššej talianskej súťaže Serie A druhá najlepšia blokárka prestížnej súťaže. Dvadsaťsedemročná hráčka nováčika SAB Volley Legnano nezbierala celkovo 18 blokov s priemerom presne jeden blok na set. Rovnaký počet blokov má na konte aj Brazílčanka Ferreira Da Silva Adenizia z vedúceho Scandicci, ktorá však odohrala o dva sety menej o preto má priemer 1,13 na set.

Naštartovala sa už aj v útoku

10. 11. 2017

Reprezentačná smečiarka Miroslava Kuciaková začínala vo Francúzsku v minulej sezóne v druholigovom Calais, s ktorým sa prebojovala do play-off, ale klub nemal postupové ambície. V lete zmenila dres i súťaž a v družstve Evreux Volley-ball si svoju premiéru v Ligue A naozaj užíva.

Pohľad na tabuľku si užíva

10. 11. 2017

Keď sa v minulej sezóne volejbalisti GKS Katovice po takmer polstoročí vrátili medzi poľskú elitu, skončili v Plus Lige na desiatej priečke. V jej aktuálnej tabuľke im patrí po 8. kole druhá priečka, čo má v 16-člennej súťaži svoju váhu.

LEGIONÁRI: Súboj Sloveniek vo Francúzsku: Abrhámová - Kuciaková 3:2

07. 11. 2017

V 4. kole francúzskej ligy narazili v priamom súboji na seba dve slovenské reprezentantky. Z víťazstva 3:2 sa napokon tešila blokárka Michaeala Abrhámová, ktorá v drese obhajcu titulu Mulhouse nazbierala 6 bodov. Najviac bodujúcou hráčkou hosťujúceho Evreux bola smečiarka Miroslava Kuciaková, ale ani jej 21 bodov napokon na víťazstvo nestačilo. Evreux viedli 2:1 na sety, ale aj bod z palubovke majstra má veľkú cenu. Mulhouse je priebežne 3. mieste, Evreux patrí siedma priečka.

MEVZA a kvalifikácia ME sa blížia. Reprezentantky do 19 rokov absolvovali kemp v Nitre

06. 11. 2017

Slovenská volejbalová reprezentácie žien do 19 rokov (ročník 2000) absolvovala v dňoch 5. - 6. novembra zraz v Nitre, v hale Olympia.

Sedemnástka ladila formu na zraze v Trenčíne

03. 11. 2017

Slovenská volejbalová reprezentácia do 17 rokov absolvovala od 31. 10. do 3. 11. prípravný zraz v Trenčíne. Trénerská dvojica Erik Gábor - Andrej Vojčík pozvala na kemp 14 hráčov. Družstvo absolvovalo päť tréningových jednotiek a regeneráciu na Mestskej plavárni.

Ľubor Halanda: Cítim, že dozrel čas na zmenu

02. 11. 2017

Prvý muž Slovenskej volejbalovej federácie Ľubor Halanda síce stiahol kandidatúru, ale na funkciu prezidenta má svojho favorita.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFNAY
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVStrength Institute
 • reklamní partneriRona
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASR
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #