Slováci podľahli v tesnom zápase Nemcom 0:3

20. 07. 2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti prehrali aj vo svojom druhom zápase na turnaji 3. kola kvalifikácie majstrovstiev sveta. Zverenci trénera Andreja Kravárika nestačili v Kortrijku v tesnom zápase na Nemecko, keď prehrali tri koncovky a nezískali ani set. Po dvoch dňoch sú tak Slováci bez bodu a v piatok sa od 15:00 stretnú s Bieloruskom.

Slováci prehrali s Belgickom 0:3. Favoritovi vzdorovali len v prvom sete

19. 07. 2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti prehrali vo svojom úvodnom zápase na turnaji 3. kola kvalifikácie majstrovstiev sveta 2018 v Kortrijku s domácim Belgickom 0:3. Omladený tím Andreja Kravárika vzdoroval favoritovi na postup len v prvom sete, ktorý prehral 24:26. V ďalšom priebehu "červení draci" dominovali. Vo štvrtok nastúpia Slováci takisto o 15:00 proti Nemecku. Na MS do Talianska a Bulharska postúpi len víťaz skupiny.

Nominácie tímov na turnaji 3. kola KMS v Belgicku

19. 07. 2017

Nominácie tímov na turnaji 3. kola kvalifikácie MS v belgickom Kortrijku (19.-23. júla 2017). Na turnaji sa stretnú každý s každým, na MS 2018 postúpi len víťaz.

Firkaľ podpísal dvojročný kontrakt s nemeckým Dürenom

18. 07. 2017

Slovenský volejbalový reprezentant Július Firkaľ sa stal novou posilou nemeckého bundesligového tímu SWD powervolleys Düren. Deväťnásťročný ľavoruký smečiar, ktorý je momentálne s reprezentačným tímom na kvalifikačnom turnaji majstrovstiev sveta v Belgicku, podpísal so svojim novým zamestnávateľom zmluvu do roku 2019.

Kapitán Ogurčák: Favoritmi na postup sú Belgicko a Nemecko, my môžeme len prekvapiť

18. 07. 2017

S ambíciou odohrať kvalitný turnaj odcestovali slovenskí volejbaloví reprezentanti v utorok do belgického Kortrijku, kde budú od stredy do nedele bojovať o svoju premiérovú účasť na majstrovstvách sveta. S omladeným tímom bez viacerých opôr si zverenci trénera Andreja Kravárika nerobia veľké nádeje. Zo šiestich tímov totiž na MS 2018 do Talianska a Bulharska postúpi len víťaz turnaja, na ktorom sa stretnú za päť dní každý s každým.

Volejbalisti idú do Belgicka bojovať o MS. Kravárik: Sme realisti, nemáme veľké oči

17. 07. 2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti odlietajú v utorok do belgického Kortrijku, kde budú od stredy do nedele bojovať v 3. kvalifikačnom kole o postup na majstrovstvá sveta. Na budúcoročný šampionát postúpi len jeden zo šiestich tímov a keďže Slováci majú výrazne omladený tím, neradia sa medzi favoritov na postup.

Mlynarčík novou posilou Hypo Tirol Alpenvolleys

17. 07. 2017

Slovenský volejbalový reprezentant Peter Mlynarčík mení po dvoch sezónach v SK Posojilnica Aich/Dob pôsobisko. Dvasaťpäťročný ľavoruký univerzál sa stal novou posilou ďalšieho rakúskeho klubu Hypo Tirol Alpen Volleys, ktorý je nástupcom Hypo Tirol Innsbruck a v sezóne 2017-2018 bude hrať v spolupráci s TSV Unterhaching v nemeckej bundeslige.

Na kvalifikáciu MS sa Slováci naladili víťazne. Bielorusov zdolali 3:1

15. 07. 2017

V poslednom treťom prípravnom zápase pred 3. kolom kvalifikácie MS vyhrali slovenskí volejbalisti v sobotu nad Bieloruskom 3:1. Z troch duelov tak zverenci trénera Andreja Kravárika dosiahli dve víťazstvá. Na budúci týždeň v utorok odchádza tím na kvalifikačný turnaj MS do belgického Kortrijku, kde bude v konkurencii šiestich družstiev bojovať od stredy do nedele o jednu miestenku na svetový šampionát 2018. Z aktuálnej nominácie necestuje do Belgicka blokár Jakub Kováč.

V piatok prehrali Slováci s Bieloruskom 0:3

14. 07. 2017

V druhom prípravnom zápase pred 3. kolo kvalifikácie MS prehrali slovenskí volejbalisti v piatok v Púchove s Bieloruskom 0:3. Tretí a posledný duel odohrajú obaja súperi v sobotu o 15:00. Baráž o postup na MS 2018 sa uskutoční na budúci týždeň od stredy do nedele v belgickom Kortrijku.

Branislav Skladaný ukončil kariéru. Z nahrávača projektový manažér

14. 07. 2017

Jeho príchod z Belgicka do Prievidze mal byť prestupovou "bombou" v extralige volejbalistov. V pláne mal pomôcť aj reprezentácii k vytúženému postupu na svetový šampionát, rozlúčiť sa s ňou chcel na augustových ME v Poľsku. Opakujúce sa problémy s chrbtom však plány skúseného 33-ročného nahrávača Branislava Skladaného úplne zmenili. S volejbalom sa radikálne rozlúčil a už vyše mesiaca pracuje ako projektový manažér.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
 • reklamní partneriRona Sport Art
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
 • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #