Cesta Sloveniek domácim šampionátom EuroVolley RE-LIVE

08. 04. 2020

Chcete ešte raz zažiť nádherné emócie z minuloročného domáceho šampionátu žien EuroVolley v Bratislave? Prostredníctvom facebooku SVF vám prinášame re-live zápasy našich dievčat!

Dlhoročná aj úradujúca kráľovná v hre. Finálová šestka aj o Cenu fanúšika

02. 04. 2020

Volejbalistkou roka 2019 na Slovensku sa podľa predpokladov stane jedna z opôr národného tímu z mimoriadne úspešného vlaňajšieho domáceho šampionátu EuroVolley v Bratislave. 

Koseková po 23 dňoch v talianskej karanténe: Mám lepšie i horšie dni

31. 03. 2020

Slovenská volejbalistka Barbora Koseková čaká na rozhodnutie o osude sezóny v ohnisku európskej koronavírusovej nákazy. V talianskom Trentine je v karanténe už 23 dní a ako v rozhovore pre TASR poznamenala, máva lepšie aj horšie dni. Volejbalovú súťaž na Apeninskom polostrove prerušili do 3. apríla, v pondelok však taliansky minister športu navrhol, aby sa všetky tréningové procesy pozastavili do konca apríla.

Rozhodli ste! Cenu fanúšika získal univerzál Gavenda

30. 03. 2020

Na fanúšikovský volejbalový trón na nasledujúci rok zasadol Filip Gavenda! Univerzál slovenskej reprezentácie a španielskeho klubu CV Teruel triumfoval v súboji o Cenu fanúšika v rámci ankety Volejbalista roka 2019.

Anketa Volejbalista roka bude mať nového víťaza. Rozhodnite o Cene fanúšika

23. 03. 2020

Dvaja univerzáli, dvaja smečiari, nahrávač a blokár, všetci z národného tímu - jeden z nich sa premiérovo stane Volejbalistom roka na Slovensku. Finálovú šesticu za rok 2019 na základe hlasovania trénerov, funkcionárov a novinárov tvoria Filip Gavenda (Teruel/Šp.), Šimon Krajčovič (Lvi Praha/ČR), Tomáš Kriško (Friedrichshafen/Nem.), Peter Michalovič (Nantes/Fr.), Matej Paták (Chaumont/Fr.) a Juraj Zaťko (Komárno). Už teraz je isté, že do prestížneho zoznamu víťazov pribudne nové meno.

CEV pozastavila a odložila súťaže vrátane Zlatej EL až do odvolania

17. 03. 2020

Európska volejbalová konfederácia (CEV) v utorok reagovala na zhoršujúcu sa situáciu v súvislosti so šírením nového typu koronavírusu a ochorenia COVID-19 a pozastavila, resp. odložila všetky svoje súťaže až do odvolania. Sprísnila tak opatrenie z piatka (13. 3.), ktorým pôvodne pozastavila prebiehajúce súťaže do 3. apríla.

Fenoglio prežíva v Bergame ťažké obdobie: Oslavu päťdesiatky posúvam o rok

16. 03. 2020

Európa prežíva najhoršie časy za posledné roky. Nový koronavírus, ktorý spôsobuje ochorenie COVID-19, vyčíňa po celom kontinente. V najkritickejšom stave je Taliansko, kde sa nakazilo takmer 30-tisíc ľudí a viac ako 2000 (k pondelku 16. 3.) tomuto ochoreniu podľahlo. V epicentre nákazy v provincii Lombardia je aj tréner slovenskej volejbalovej reprezentácie žien Marco Fenoglio, ktorý na klubovej úrovni vedie ženy Bergama. Práve dnes sa dožíva 50-ky, ale viac ako na oslavu jubilea myslí na zdravie svojej rodiny a krajanov.

LEGIONÁRI: Viacero súťaží už ukončili, v akcii len hŕstka

16. 03. 2020

Uplynulý týždeň bol na európskej volejbalovej scéne turbulentný - pre hrozbu šíriaceho sa nového typu koronavírusu väčšinu ligových súťaží prerušili a niekoľko aj predčasne ukončili. Do akcie sa ešte predtým dostala pätica slovenských volejbalistov: Simona Cigániková, Daniel Končal a Milan Hriňák v Nemecku, Peter Michalovič vo Francúzsku a Július Firkaľ v Turecku.

Informácie pre hráčov v zahraničí

15. 03. 2020

Ministerstvo zahraničných vecí má pripraviť plán návratu občanov Slovenska, ktorí sa chcú z cudziny dostať domov na Slovensko. Rozhodla o tom vláda na mimoriadnom rokovaní v nedeľu 15. marca 2020. Občania majú kontaktovať naše veľvyslanectvá v krajine, v ktorej sa nachádzajú, aby bolo možné zistiť ich počty a rozhodnúť kedy a akou formou ich prepraviť.

Zrušenie sústredení RD mládeže

13. 03. 2020

Slovenská volejbalová federácia oznamuje, že z dôvodu opatrení pre šíriaci sa nový typ koronavírusu sú až do odvolania zrušené všetky sústredenia reprezentačných družstiev mládeže. Všetky zainteresované kluby a tréneri boli informovaní oficiálnym e-mailom.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #