Tím SR U19 prehral v Bielorusku 0:3, potom vyhral dva dodatkové sety

19. 06. 2018

Slovenské volejbalové reprezentantky do 19 rokov prehrali v utorok v prvom z trojice prípravných zápasoch v bieloruskom Raubiči pri Minsku s domácimi rovesníčkami 0:3 a potom uspeli v dvoch dodatkových setoch. Tím Michala Matušova sa pripravuje na blížiaci sa turnaj 3. kola kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy, ktorý sa od 28. do 30. júna uskutoční na gréckom ostrove Samose.

Devätnástka sa v generálke na baráž o ME predstaví v Bielorusku

19. 06. 2018

Slovenské volejbalové reprezentantky do 19 rokov sa v rámci záverečnej prípravy na blížiace sa 3. kolo kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy v Grécku predstavia od utorka do štvrtka v Bielorusku. V športovom komplexe Raubiči pri Minsku odohrajú zverenkyne trénera Michala Matušova tri zápasy. Bielorusky čaká takisto baráž o postup na európsky šampionát, ktorý sa od 1. do 9. septembra uskutoční v Albánsku. Mladé Slovenky odcestovali do Bieloruska po trase Bratislava-Praha-Minsk s 12 hráčkami v pondelok.

Mládežnícky reprezentant Kozák z Trenčína do tímu pražských levov

18. 06. 2018

Slovenský mládežnícky volejbalový reprezentant Šimon Kozák v novej sezóne bude hrávať v českej extralige, dohodol sa na dvojročnej spolupráci s VK Lvi Praha, niekdajším ČZU Praha. Informuje o tom web agentúry Sportfin, ktorá zastupuje tohto 19-ročného smečiara.

Reprezentačný výber, ročník 2004, absolvoval zraz v Nitre

15. 06. 2018

Slovenská volejbalová reprezentácia žien do 15 rokov (ročník 2004 a ml.) absolvovala v dňoch 11. - 15. júna v poradí 4. reprezentačný zraz v Nitre. Cieľom RZ bol nácvik a zdokonaľovanie herných činností jednotlivca, nácvik herného systému a možnosti riešenia herných situácii, nácvik a zdokonaľovanie techniky drepu, kompenzačné cvičenia, rozvoj koordinácie a spevnenie stredu tela.

Z UKF Nitra do Strabagu po Stümpelovej aj Španková

15. 06. 2018

Úradujúci slovenský ženský volejbalový majster Strabag Volleyball Club FTVŠ UK Bratislava prostredníctvom facebooku predstavil ďalšie tri hráčky, s ktorými sa dohodol na spolupráci pre sezónu 2018/2019. V družstve pokračujú nahrávačka Dominika Ramajová aj blokárka Lívia Hronská Kručovská, novou posilou je libero Michaela Španková, tá naposledy pôsobila vo Volley project UKF Nitra.

Kriško opúšťa Liberec, bude prvý Slovák v Argentíne

14. 06. 2018

Líder slovenskej volejbalovej reprezentácie Tomáš Kriško po štyroch rokoch opúšťa VK Dukla Liberec, vo svojej kariére bude pokračovať v Argentíne - ako prvý Slovák. V novej sezóne si 29-ročný smečiar oblečie dres UNTREF Vóley; prostredníctvom facebooku o tom informuje agentúra Sportfin, ktorá Kriška zastupuje. UNTREF Vóley z Buenos Aires účinkuje v tamojšej 11-člennej najvyššej súťaži Serie A1, v tomto ročníku obsadil 9. miesto a nepostúpil do osemčlenného play-off.

Nahrávač Palgut k nováčikovi Bundesligy do Giesenu

13. 06. 2018

Slovenský volejbalový reprezentant Filip Palgut v novej sezóne bude pôsobiť v nemeckej Bundeslige, upísal sa nováčikovi súťaže TSV Giesen Grizzlys. Klub o tom informoval prostredníctvom svojho webu. Dvadsaťšesťročný nahrávač v tomto ročníku pôsobil vo VK Jihostroj České Budějovice, po sezóne zmluvu predčasne ukončili.

Musíme sa pozerať dopredu

12. 06. 2018

Po tom, ako si vyskúšali prestížnu Svetovú ligu, sa slovenskí volejbalisti po jej reorganizácii vrátili po piatich rokoch do Európskej ligy, ktorú v minulosti dvakrát vyhrali (2008 a 2011). V elitnej zlatej skupine nakoniec obsadili predposledné 11. miesto a zachránili sa. Do striebornej Európskej ligy vypadli jej víťazi a vicemajstri Európy z roku 2015 Slovinci.

Krišková k Palgutovej do francúzskeho Quimperu

12. 06. 2018

Slovenská volejbalová reprezentantka Romana Krišková bude vo svojej kariére pokračovať vo francúzskom prvoligovom Quimper Volley 29. Klub o tom informoval prostredníctvom svojho webu. Dvadsaťpäťročná univerzálka strávila uplynulú sezónu v Dukle Liberec, predtým hrávala v univerzitných tímoch v USA, vo VK Slávia EU Bratislava či COP Nitra. V novom pôsobisku sa stretne s krajankou, smečiarkou Karin Palgutovou. Quimper v 12-člennej Ligue A v tejto sezóne obsadil 10. miesto, nepostúpil do play-off, no vyhol sa zostupu.

Na XIII. Konferencii SVF v Poprade prijali úpravy stanov, prešiel Kraščeničov návrh

10. 06. 2018

V Poprade sa v nedeľu 10. júna 2018 uskutočnila XIII. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie. Jej najdôležitejším bodom bola úprava Stanov SVF, ktoré dostanú novú podobu.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #