Dvadsiatka absolvovala kemp v Trenčíne. Kvalifikácia ME v Humennom sa blíži

21. 02. 2018

Slovenská volejbalová reprezentácia do 20 rokov absolvovala od 19. do 20. februára krátky dvojdňový kemp v Trenčíne. Tréneri Peter Kalný a Martin Vaško mali k dispozícii 16 hráčov. Družstvo sa pripravuje na aprílový kvalifikačný turnaj o postup na majstrovstvá Európy v Humennom.

LEGIONÁRI: Ondrovič 7 blokov, ale ´Budějky´ v šlágri prehrali

20. 02. 2018

Ani fantastický individuálny výkon slovenského blokára Petra Ondroviča nestačil volejbalistom Českých Budějovíc na víťazstvo v šlágri českej extraligy. Ondrovič zaznamenal až 7 blokov, ale Jihostroj prehral s Duklou Liberec po boji 2:3 a prišiel o vedúcu pozíciu.

Vo veku 90 rokov nás opustil dlhoročný tréner Michal Miháľ zo Žiliny

20. 02. 2018

Dnes 20. 2. 2018, z pondelka na utorok, zomrel vo veku 90 rokov pán Michal Miháľ zo Žiliny. Bol najstarším aktívnym volejbalovým trénerom na Slovensku, ktorému prešlo cez ruky veľké množstvo hráčov. Trénoval všetky mládežnícke kategórie od prípraviek až po družstvo juniorov. Počas svojej dlhej trénerskej kariéry získal množstvo titulov aj medailí so svojimi zverencami. Cez jeho ruky prešlo viacero hráčov, ktorí dosiahli následne na reprezentačný dres.

LEGIONÁRI: Kohút pomohol k dôležitej výhre, Kijaková v Španielsku, cenný triumf žien Liberca

12. 02. 2018

Kapitán slovenskej volejbalovej reprezentácie Emanuel Kohút odohral vydarený duel v poľskej PLUS Lige. Skúsený blokár Katovíc pomohol k dôležitému víťazstvu svojho tímu na palubovke neďalekého Bedzinu 3:2.

Prezidenti SVF a ČVS sa stretli v Zlíne. Prebrali možnosti vzájomnej spolupráce

09. 02. 2018

Prezident Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) Martin Kraščenič absolvoval pri príležitosti žrebu aprílových majstrovstiev Európy do 18 rokov v Zlíne a v Púchove oficiálne stretnutie s prezidentom Českého volejbalového svazu (ČVS) Marekom Pakostom. V Zlíne prebrali spoločne viacero tém a zaspomínali aj na staré časy ešte z hráčskej kariéry.

Slovenky v LM bez úspechu, CEV aj Challenge Cup už bez našich

09. 02. 2018

Výsledky zápasov tohtotýždňového 4. kola skupinovej fázy volejbalovej Ligy majsteriek 2017/2018 a pohárov CEV a Challenge Cup.

Slováci na ME do 18 rokov s Ruskom, Talianskom, Francúzskom, Belgickom a Ukrajinou

08. 02. 2018

Slovenskí volejbaloví reprezentanti do 18 rokov spoznali vo štvrtok súperov v skupine na majstrovstvách Európy, ktoré sa uskutočnia od 7. do 15. apríla 2018 v Zlíne a Púchove. Zverenci trénera Erika Gábora sa stretnú v II. skupine s Ruskom, Talianskom, Belgickom, Francúzskom a Ukrajinou. V I. skupine v Zlíne sa predstavia domáci Česi, Turci, Bulhari, Gréci, Bielorusi a Nemci.

Žreb ME do 18 rokov zo Zlína naživo na tvcom.cz

07. 02. 2018

V priestoroch Zlínskeho zámku sa vo štvrtok 8. februára o 15:30 uskutoční žreb majstrovstiev Európy mužov do 18 rokov, ktoré sa od 7. do 15. apríla 2018 budú hrať v Zlíne a v Púchove. Naživo môžete priebeh žrebu sledovať na tvcom.cz - TU.

LEGIONÁRI: Halanda žiaril v šlágri, Michalovič 22 bodov, Bencz je späť, Pencová 6 blokov

07. 02. 2018

Slovenský volejbalista Peter Michalovič odohral cez víkend vydarený zápas v ruskej Superlige. Dvadsaťsedemročný univerzál Jaroslavľu pomohol 22 bodmi k víťazstvu svojho tímu 3:1 na palubovke posledného Nižnevartovsku. Jaroslavľ zaznamenal štvrté víťazstvo v sezóne a zatiaľ mu po 22. kole patrí predposledné 13. miesto.

Osemnástka absolvovala zraz spojený so zápasmi proti Žiline

01. 02. 2018

Slovenská volejbalová reprezentácia do 18 rokov absolvovala v rámci prípravy na aprílové domáce majstrovstvá Európy (Púchov, Zlín 7.-15. apríla 2018) v závere minulého týždňa prípravný kemp v Trenčíne. Okrem tréningov odohral tím Erika Gábora aj dva zápasy v rámci I. ligy mužov zápas proti lídrovi tabuľky VO AC UNIZA Žilina.


generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFNAY
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVStrength Institute
 • reklamní partneriRona
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASR
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #