POHÁRE: Víťazné prvé osemfinále pre Kosekovú, Abrhámovú a Radosovú, Pencovej Lodž v LM podľahol Feneru

23. 01. 2020

Európske poháre žien pokračovali v stredu ďalšími zápasmi - 4. kolom skupinovej fázy Ligy majstrov a prvými zápasmi osemfinále v CEV Cupe a Challenge Cupe. Z víťazstiev sa tešili Barbora Koseková, Michaela Abrhámová a Nikola Radosová, tímy Jaroslavy Pencovej a Alexandry Vajdovej favoritov neprekvapili.

LEGIONÁRI: Body Michaloviča, Petráša a Fričovej, Radosová MVP, Slovenky valcujú v Izraeli

21. 01. 2020

Čo priniesol uplynulý týždeň na európskych palubovkách z pohľadu slovenských legionárov?

Mlynarčík mení adresu, sťahuje sa do Karlovarska k Luxovi

16. 01. 2020

Slovenský volejbalový reprezentant Peter Mlynarčík nedokončí aktuálnu sezónu v rakúskom tíme SK Zadruga Aich/Dob. Dvadsaťosemročný univerzál sa dohodol na zmluve s lídrom českej extraligy VK ČEZ Karlovarsko, v klube sa stretne so spoluhráčom z národného tímu smečiarom Marcelom Luxom.

Sedemnástka išla postupu v ústrety. Tréner Maličký: Skúsenosti z ME budú nenahraditeľné

16. 01. 2020

Naša kadetská reprezentácia žien do 17 rokov (roč. nar. 2004 a mladšie) nás v závere minulého týždňa potešila skvelým výsledkom na turnaji v chorvátskom Zadare, kde si v rámci zonálnej I. fázy kvalifikácie (MEVZA) vybojovala priamy postup na letné majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie do Čiernej Hory (1. - 9. augusta).

LEGIONÁRI: Slovenky v Izraeli stále na čele, Kozákov debut v novom tíme

13. 01. 2020

Čo priniesol uplynulý týždeň na európskych palubovkách z pohľadu slovenských legionárov?

Paráda! Kadetky U17 postúpili na ME do Čiernej Hory, vo finále nedali šancu Chorvátkam

11. 01. 2020

Fantázia! Slovenská kadetská reprezentácia žien (U17 - roč. nar. 2004 a mladšie) si v chorvátskom Zadare vybojovala priamy postup na augustové majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie (1. - 9. 8. 2020) do Čiernej Hory! V sobotňajšom finále na turnaji zonálnej I. fázy kvalifikácie (MEVZA) triumfovali zverenky trénera Mareka Maličkého nad domácimi Chorvátkami 3:0 (12, 11, 12) absolútne dominantným výkonom od prvej po poslednú loptu.

Kadeti U18 na záver zdolali Maďarov a postúpili do II. fázy kvalifikácie ME

11. 01. 2020

Slovenská kadetská reprezentácia mužov (U18 - roč. nar. 2003 a mladší) bude o tohtoročné majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie bojovať aj na prelome apríla a mája v záverečnej II. fáze kvalifikácie (v termíne 23. 4. - 3. 5.). Zverenci Ivana Hiadlovského v slovinskom Maribore na turnaji zonálnej I. fázy kvalifikácie (MEVZA) obsadili konečné 5. miesto, keď v sobotu popoludní v priamom súboji o poslednú miestenku do II. fázy zvíťazili nad Maďarmi 3:1 (13, -23, 16, 25).

Slovenky U17 v kvalifikácii ME zdolali aj Češky! Vo finále o ME proti Chorvátkam

10. 01. 2020

Slovenská kadetská reprezentácia žien (U17 - roč. nar. 2004 a mladšie) postúpila v chorvátskom Zadare do sobotňajšieho finále na turnaji zonálnej I. fázy kvalifikácie (MEVZA) a od postupu na tohtoročné majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie ju delí jedno víťazstvo!

Slováci U18 otočili zápas s Chorvátmi, o postupové 5. miesto proti Maďarom

10. 01. 2020

Slovenská kadetská reprezentácia mužov (U18 - roč. nar. 2003 a mladší) bude v slovinskom Maribore na turnaji zonálnej I. fázy kvalifikácie (MEVZA) o postup na tohtoročné majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie bojovať v sobotu o posledné postupové 5. miesto do II. fázy kvalifikácie.

Slovenky U17 na úvod kvalifikácie v Zadare tesne podľahli Slovinkám a zdolali Izraelčanky

09. 01. 2020

Slovenská kadetská reprezentácia žien (U17 - roč. nar. 2004 a mladšie) vybojovala jedno víťazstvo a raz prehrala vo svojich štvrtkových vystúpeniach v základnej B-skupine v chorvátskom Zadare na turnaji zonálnej I. fázy kvalifikácie (MEVZA) o postup na tohtoročné majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #