LEGIONÁRI: Gavenda opäť získal superpohár, Štrbová líderkou Ostravy pri návrate do haly

29. 09. 2020

Ako sa počas uplynulého týždňa darilo slovenským legionárom v zahraničných volejbalových súťažiach?

Liga majstrov oživila spomienky na šampionát. S Ruskami sa nehrá každý deň, vraví Žernovič

25. 09. 2020

Slovenská reprezentačná smečiarka Mária Žernovič (Kostelanská) si s Vasasom Budapešť nezopakuje minulosezónnu účasť v skupinovej fáze prestížnej Ligy majstrov. Maďarský zástupca v 1. kole kvalifikácie neprešiel cez protivníka zvučného mena - favorizovanému Dinamu Moskva v stredu v domácom prostredí podľahol 0:3 (-13, -23, -17). 

Korone už dvakrát "ušiel". Palgut deviatym Slovákom v českej extralige 2020/21

24. 09. 2020

S veľkou neistotou vstúpili uplynulý víkend do nového ročníka českej volejbalovej extraligy tamojšie mužské a ženské kluby. Rovnako ako iné športy sú hneď na začiatku zasiahnuté koronou. Doslova rovnými nohami do súťaže naskočil 29-ročný slovenský nahrávač Filip Palgut. Sedemdesiatdeväťnásobný reprezentant a účastník vlaňajších majstrovstiev Európy v Belgicku sa objavil v základnej zostave Kladna v jeho nedeľňajšom súboji v Ostrave.

LEGIONÁRI: Výborné výkony Ihnáta, Krajčoviča a Stümpelovej na úvod sezóny v Česku

21. 09. 2020

V Európe sa postupne rozbiehajú volejbalové súťaže. Ako sa darilo slovenským legionárom?

Hančák o ME junioriek: V koncovkách nám chýbala nebojácnosť a väčšia osobnosť

08. 09. 2020

Prvou veľkou medzinárodnou volejbalovou akciou po vypuknutí koronakrízy boli majstrovstvá Európy junioriek (U19) v Bosne a Hercegovine a Chorvátsku v závere augusta. Medzi elitou "starého kontinentu", ktorá bola po odhláškach na poslednú chvíľu napokon deväťčlenná, nechýbali po tretí raz za sebou ani naše volejbalové nádeje.

Lotyši postúpili na ME po 26 rokoch, Španieli budú čakať

07. 09. 2020

Volejbalisti Lotyšska si ako prví - a jediní v tomto kalendárnom roku - vybojovali postup na budúcoročný šampionát EuroVolley 2021. Lotyši triumfovali v kvalifikačnej D-skupine, oba turnaje "déčka" sa uskutočnili počas uplynulého týždňa na Cypre. 

Kadetky na ME U17 v Čiernej Hore v skupine aj s Taliankami, na úvod proti domácemu tímu

03. 09. 2020

Slovenská volejbalová reprezentácia kadetiek (U17 - roč. nar. 2004 a mladšie) vo štvrtok spoznala svojich súperov v základnej skupine na októbrových majstrovstvách Európy tejto vekovej kategórie v čiernohorskej Podgorici (1. - 9. 10. 2020). Žreb v sídle Európskej volejbalovej konfederácie (CEV) v Luxemburgu zaradil Slovenky do I. skupiny spoločne s domácou Čiernou Horou, Talianskom, Slovinskom, Tureckom a Bulharskom.

ME kadetov napokon bez účasti slovenského tímu. Neprídu ani Rusi, Fíni a Francúzi

02. 09. 2020

Slovenská volejbalová reprezentácia kadetov (U18 - roč. nar. 2003 a ml.) sa napokon nepredstaví na majstrovstvách Európy tejto vekovej kategórie, ktoré v Taliansku odštartujú túto sobotu (5. - 13. septembra 2020).

Potvrdené aj ME kadetiek U17 v Čiernej Hore, žreb skupín vo štvrtok

31. 08. 2020

Výborná správa aj pre naše kadetky! Európska volejbalová konfederácia (CEV) v pondelok definitívne potvrdila, že sa tento rok uskutoční aj posledný zo štyroch mládežníckych šampionátov - majstrovstvá Európy dievčat do 17 rokov (2004 a ml.) v čiernohorskej Podgorici. Záverečný turnaj aj s účasťou slovenského tímu bude v termíne 1. - 9. októbra.

Juniorky sa rozlúčili so šampionátom prehrou s Chorvátkami a 8. miestom, titul získali Turkyne

30. 08. 2020

Slovenská volejbalová reprezentácia junioriek v nedeľu vo svojom záverečnom vystúpení na majstrovstvách Európy do 19 rokov prehrala v Osijeku v súboji o 7. miesto s domácimi Chorvátkami 1:3 (-17, 21, -10, -20), v konečnom poradí tak obsadí družstvo trénera Jaroslava Hančáka 8. priečku.


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČ MIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORKERKOSAND
  • reklamní partneriSTRBSKE PRESSO HUDOSKV REZAC
  • reklamní partneri RonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #