Novým trénerom Slovákov sa stal Kravárik

30. 05. 2017

V realizačnom tíme slovenskej volejbalovej reprezentácie mužov prišlo pred začiatkom Svetovej ligy k zmene. Novým hlavným trénerom sa stal doterajší asistent Andrej Kravárik, ktorý vo funkcii nahradil Miroslava Palguta. Rozhodla o tom Správna rada Slovenskej volejbalovej federácie (SVF).

Abrhámová opäť v tíme francúzskeho majstra, teší sa na LM

30. 05. 2017

Slovenská volejbalová blokárka a reprezentantka Michaela Abrhámová mení zamestnávateľa v rámci najvyššej francúzskej súťaže Ligue A, zo Saint-Raphaël Var Volley Ball prestúpila do tímu úradujúceho šampióna ASPTT Mulhouse Volley. Klub z Mulhouse potvrdil informáciu prostredníctvom svojho webu.

Slováci naďalej v hre o MS. V júli o jednu miestenku proti Nemcom, Belgičanom či Španielom

29. 05. 2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti nezužitkovali prvú tohtoročnú príležitosť vybojovať postup na budúcoročné MS v Taliansku a Bulharsku, no budú mať ešte jednu, poslednú - a značne náročnejšiu.

Termín baráže o postup na MS 2018

29. 05. 2017

Baráž (3. kolo) o postup na majstrovstvá sveta mužov 2018 sa uskutoční napokon v termíne od 18. do 23. júla 2017. Na turnaji sa predstaví šesť tímov vrátane Slovenska, z ktorých jeden postúpi na svetový šampionát do Talianska a Bulharska. Na turnaji sa stretnú každý s každým.

Slováci nestratili nádej, že si zahrajú na MS. Bod s Holandskom znamená postup do baráže

28. 05. 2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti ostali v hre o postup na majstrovstvá sveta 2018. V poslednom zápase kvalifikačného turnaja v Holandsku síce zverenci trénera Miroslava Palguta prehrali v nedeľu v Apeldoorne s domácou reprezentáciou 2:3, ale ziskom bodu si zabezpečili druhé miesto v šesťčlennej B-skupine, čo znamená postup do baráže. Holandsko vyhralo skupinu a postúpilo na MS prvýkrát od roku 2002.

Slovenky sa s kvalifikáciou MS rozlúčili triumfom nad Islandom

28. 05. 2017

Slovenské volejbalové reprezentantky vyhrali vo svojom poslednom zápase na kvalifikačnom turnaji o postup na majstrovstvá sveta 2018 v poľskej Varšave nad Islandom 3:0 a zaznamenali druhé víťazstvo. Zverenkyne trénera Mareka Rojka obsadia v tabuľke B-skupiny nepostupové štvrté miesto, keď nestačili na favoritov skupiny Srbsko, Česko a Poľsko a zdolali Cyprus s Islandom.

Slováci po fantastickom obrate zdolali Grécko 3:2 a udržali sa v hre o postup na MS

27. 05. 2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti sa udržali v hre o postup na majstrovstvá sveta 2018. V predposlednom štvrtom zápase na kvalifikačnom turnaji v Holandsku vyhrali zverenci Miroslava Palguta nad Gréckom 3:2, keď v Apeldoorne otočili priebeh z 0:2 na sety.

Slovenky nestačili na silné Srbky. S finalistom OH 2016 neuhrali ani set

27. 05. 2017

Slovenské volejbalové reprezentantky prehrali vo svojom predposlednom zápase na kvalifikačnom turnaji o postup na majstrovstvá sveta 2016 vo Varšave s favorizovaným Srbskom 0:3. S finalistkami OH 2016 ťahali zverenkyne Mareka Rojka od začiatku za kratší koniec, najviac vzdorovali v poslednom sete. Na záver turnaja sa Slovenky stretnú v nedeľu o 15:30 s Islandom. Na MS, ani do baráže už nemôžu postúpiť.

Dnes na KMS: Mužov čaká Grécko, ženy olympijské finalistky Srbky

27. 05. 2017

Kvalifikačné turnaje o postup na majstrovstvá sveta 2018 vstupujú do záverečnej fázy. Pred nami sú ešte dva hracie dni, v ktorých sa rozhodne o postupujúcich tímoch na svetový šampionát a o tom, kto pôjde do baráže.

Svetovú ligu v Poprade odštartuje finále MINI COOL VOLLEY

26. 05. 2017

Ešte skôr ako sa pod Tatrami začne dlho očakávaný turnaj Svetovej ligy, zažijú svoju slávu aj mladí volejbalisti zo základných škôl z celého Slovenska. Vo štvrtok 1. júna sa v priestoroch ZŠ Letná Poprad uskutoční finálový turnaj školskej súťaže Minicool Volley. O trofej zabojuje 12 dievčenských a 8 chlapčenských tímov. Tie si postup na záverečný turnaj vybojovali v základných kolách, ktoré sa hrali počas celého školského roka.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
  • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
  • reklamní partneriRona Sport Art
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
  • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #