Zoznam ÚTM

Zoznam útvarov talentovanej mládež na obdobie august 2016 - jún 2017

  • Centrá olympijskej prípravy (COP)
COP Trenčín Osemročné športové gymnázium v Trenčíne chlapci

Peter Kalný

Ivan Hiadlovský

Erik Gábor

COP Nitra Športové osemročné gymnázium v Nitre dievčatá

Marek Meriač

Marek Maličký

Marek Hric

  • Cetrá talentovanej mládeže - dievčenská zložka
VK Slávia UK Bratislava E. Podhorná zodp. tréner evapodhorna@gmail.com IV. stupeň
VK Slávia UK Bratislava M. Hančík tréner IV. stupeň
ŠŠK Bilíkova Bratislava J. Hančák zodp. tréner jaroslavhancak@gmail.com Dipl. tréner
ŠŠK Bilíkova Bratislava N. Babjaková tréner IV. stupeň
ŠKM Liptovský Hrádok M. Čabajová zodp. tréner volejbal@alconet.sk III. stupeň
ŠKM Liptovský Hrádok            V. Vyšný tréner II. stupeň
VA Žilina E. Nadányiová   zod. tréner   nadanyi.eka@gmail.com Dipl. tréner
VK Spišská Nová Ves               D. Andrisík tréner III. stupeň
  • Cetrá talentovanej mládeže - chlapčenská zložka

VK Ekonóm SPU Nitra L. Paška zodp. tréner   info@volejbalnitra.sk             IV. stupeň
VK Ekonóm SPU Nitra              D. Mikušovič tréner III. stupeň
VK Slávia Svidník         R. Franko zodp. tréner frenky9@gmail.com IV. stupeň
VK Slávia Svidník M. Vitko tréner II. stupeň
VKM Stará Ľubovňa J. Senko zodp. tréner senkojan@centrum.sk V. stupeň
VKM Stará ĽUbovňa D. Senko tréner III. stupeň
VKP Bratislava R. Dvoran zodp. tréner rdvoran@azet.sk      IV. stupeň 
VKP Bratislava  D. Garaiová    tréner II. stupeň
  • Kluby so štatútom ÚTM (ŠT, ŠSZČ, ŠŠS, VK) - dievčatá
ŠŠK VI VUS Bratislava D. Gajerová             tréner                                                  III. stupeň
K. Gajerová tréner Dipl. tréner
ŠVK Tatran Banská Bystrica R. Národová tréner IV. stupeň
M. Husár tréner III. stupeň
Slávia UK Bratislava S. Martinát tréner IV. stupeň
Z. Ružičková tréner Dipl. tréner
ŠŠK Bilíkova Bratislava M. Zárubová tréner IV. stupeň
P. Adamec tréner I. stupeň
ZŠ s MŠ Brusno A. Šišiaková tréner II. stupeň
L. Šmída tréner III. stupeň
VK Iskra Hnúšta J. Štrba tréner II. stupeň
A. Beregiová tréner I. stupeň
Oktan Benzinol Kežmarok P. Lajda tréner II. stupeň
Ľ. Bréda tréner II. stupeň
VK Slávia STU Košice M. Kumi tréner II. stupeň
M. Leskovjanská tréner II. stupeň
VK Palas Levice A. Vydrová tréner IV. stupeň
J. Popelár tréner IV. stupeň
ŠKM Liptovský Hrádok M. Macháčová tréner II. stupeň
P. Gerec tréner II. stupeň
VKM Piešťany V. Zahurančíková tréner I. stupeň
J. Ručková tréner I. stupeň
MVK Poltár tréner
tréner
ŠŠK OA Považská Bystrica P. Kováčik tréner II. stupeň
M. Kováčiková tréner II. stupeň
1. VK Púchov M. Suchánek tréner II. stupeň
M. Kľučka tréne IV. stupeň
ŠK Komenského Svidník L. Široký tréner I. stupeň
G. Haľková tréner I. stupeň
VK Spišská Nová Ves Z. Hauer tréner IV. stupeň
E. Fabiánová tréner IV. stupeň
MVK Stropkov P. Alexík tréner II. stupeň
M. Haľko tréner II. stupeň
VK Studienka S. Demetrovič tréner IV. stupeň
MŠK Žiar nad Hronom A. Bieliková tréner                                       IV. stupeň
P. Kollárik tréner II. stupeň
VK Skalica R. Špaček tréner IV. stupeň
P. Trubačík tréner III. stupeň
Volejbalová oddiel HIT Trnava M. Chorvatovič tréner II. stupeň
R. Karmiš tréner II. stupeň
  • Kluby so štatútom ÚTM (ŠT, ŠSZČ, ŠŠS, VK) - chlapci
ŠVK Tatran Banská Bystrica    L. Krajkovičová          tréner                                                  III. stupeň
R. Štrbavý tréner II. stupeň
VK Spartak Komárno D. Ferencz tréner                  III. stupeň
Ľ. Jobbágy tréner II. stupeň
TJ Spartak Myjava M. Pipa tréner Dipl. tréner
VKP Bratislava J. Tiňo tréner III. stupeň
B. Ďuriš tréner II. stupeň
VK Nové Mesto nad Váhom M. Jordanov tréner II. stupeň
J. Šujan tréner III. stupeň
VK Prievidza M. Šimo tréner I. stupeň
J. Tasch tréner II. stupeň
VŠK Púchov I. Stefko st. tréner IV. stupeň
I. Štefko ml. tréner II. stupeň
AVK Revúca K. Húšťa tréner II. stupeň
VKM Stará Ľubovňa M. Kseňák tréner III. stupeň
M. Kirkov tréner Dipl. tréner
VK Slávia Svidník R. Paňko tréner II. stupeň
Š. Čobirka tréner I. stupeň
MVK Zvolen tréner
ŠK Gymnázium Humenné Ľ. Selecký tréner II. stupeň
VK Junior 2012 Poprad A. Vojčík tréner II. stupeň
L. Javorský tréner II. stupeň

Bookmark and Share

generálny partner

  • #

partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
  • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
  • reklamní partneriRona Sport Art
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
  • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

  • #