Marčeková prvou ženou v Správnej rade. Delegáti ju zvolili na XIV. Konferencii SVF v Poprade

23. 06. 2019

V Poprade sa v nedeľu 23. júna 2019 bez účasti viceprezidenta SVF Miloša Dubovca uskutočnila XIV. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie, s prívlastkom pracovná. Jej najdôležitejšími bodmi boli Správa o činnosti SVF za uplynulý rok, doplňujúce voľby a ocenenia pre jubilujúcich členov SVF. V zmysle Zákona o športe sa Konferencia SVF koná každý rok, tá nasledujúca bude začiatkom leta 2020.

Zo zasadnutia RR SVF z 18. júna 2019

21. 06. 2019

V utorok 18. júna 2019 zasadala RR SVF s tematikou činnosti mládežníckych RD a výberového konania na trénerov nových RD 2005 chlapci a 2006 dievčatá. Zúčastnili sa na nej všetci členovia RR SVF a tréneri jednotlivých družstiev.

Rozpis - finálové turnaje SP staršieho žiactva

19. 06. 2019

Súťažná komisia SVF vydáva rozpisy finálových turnajov Slovenského pohára staršieho žiactva ako súčasť Vykonávacích pokynov súťaží 2018/2019.

Z východu na finále SP žiakov Stará Ľubovňa a Prešov

15. 06. 2019

Na multifunkčnom ihrisku ZŠ Šrobárova sa v piatok 14. júna uskutočnil Oblastný pohár žiakov Východ SVF na vonkajších ihriskách za účasti VK MIRAD PU Prešov, VKM Stará Ľubovňa a KDS-Šport Košice. Z prvenstva a postupu na finále Slovenského pohára do Mošoviec (21. - 23. 6.) sa tešili hráči VKM Stará Ľubovňa, z druhého miesta postúpili žiaci VK MIRAD PU Prešov.

Finále mladších žiakov - trojíc ovládli Púchovčania a dievčatá Brusna

10. 06. 2019

Počas víkendu sa konali ďalšie mládežnícke finálové turnaje majstrovstiev Slovenska, tentoraz vo volejbale trojíc - mladší žiaci bojovali v Prešove a mladšie žiačky v Žiari nad Hronom. Z prvenstiev sa tešili hráči MŠK Púchov a hráčky VK Kúpele Brusno.

Tituly v mladších žiakoch - štvoriciach pre chlapcov Svidníka a dievčatá Slávie UK Dráčik

03. 06. 2019

Cez víkend sa konali ďalšie mládežnícke finálové turnaje majstrovstiev Slovenska, tentoraz vo volejbale štvoríc - mladší žiaci bojovali v Starej Ľubovni, mladšie žiačky v Prešove. Z triumfov sa rovnako ako pred dvoma týždňami v kategóriách starších žiakov a žiačok tešili TJ Slávia Svidník, resp. Slávia UK Dráčik Bratislava.

Záverečný turnaj mladších žiakov v 3-kovom volejbale v oblasti Východ

27. 05. 2019

V nedeľu 26. mája usporiadal klub VKM Stará Ľubovňa posledný turnaj v 3-kovom volejbale v oblasti východ. Na turnaji sa predstavili všetky družstvá, ktoré boli počas celej sezóny zapojené do tejto vekovej kategórie.

Slovenský pohár žiakov - oblastná kvalifikácia v Liptovskom Mikuláši

27. 05. 2019

V sobotu 25. 5. 2019 sa na antukových kurtoch Strednej školy stavebnej v Liptovskom Mikuláši uskutočnila oblastná kvalifikácia do Slovenského pohára žiakov, ktorú organizoval domáci Volejbalový klub Rachmaninka. Kvalifikácie sa zúčastnili štyri chlapčenské kluby z celej stredoslovenskej oblasti.

Tituly v kategórii starších žiakov chlapcom Svidníka a dievčatám Slávie UK Dráčik

19. 05. 2019

Cez víkend sa konali ďalšie mládežnícke finálové turnaje majstrovstiev Slovenska - starší žiaci bojovali vo Svidníku, staršie žiačky v Žiline. Z prvenstiev sa tešili domáci Svidníčania a volejbalistky Slávie UK Dráčik Bratislava.

Tréner Hric sa lúči s COP: Ďakujem za príležitosť, projektu prajem úspechy

14. 05. 2019

Slovenská volejbalová federácia a tréner Marek Hric sa dohodli na ukončení vzájomnej spolupráce v projekte COP Nitra. "Chcem sa touto cestou poďakovať SVF za spoluprácu. Bolo pre mňa cťou pracovať v projekte COP Nitra počas uplynulých štyroch rokov. Tiež si vážim možnosť pôsobiť a vypomôcť pri viacerých mládežníckych reprezentačných družstvách ako tréner či štatistik a tiež neskôr ako lektor pri školeniach trénerov. Projektu COP prajem veľa úspechov pri výchove mladých talentov," povedal Hric.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #