Novú halu z rozpočtu trenčianskej župy využijú aj volejbalisti

08. 04. 2018

Deň pred štartom majstrovstiev Európy vo volejbale mužov do 18 rokov, ktorých spoluorganizátorom je aj Púchov, sa v Trenčíne stretli zástupcovia Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) s vedením Trenčianskeho samosprávneho kraja. Diskutovali nielen o využití športovej haly, ktorú pri Športovom gymnáziu financuje župa, ale aj o ďalších možnostiach spolupráce na podporu mládežníckeho volejbalu.

V Trenčíne sa uskutočnil výber chlapcov roč. 2003 a mladších

28. 02. 2018

V dňoch 25. - 26. 2. 2018 sa v Trenčíne uskutočnil výber chlapcov ročník narodenia 2003 a mladší. Výberu sa zúčastnilo 54 chlapcov zo 17 volejbalových klubov z celého Slovenska.

Pavel Schenk sa vyjadril na tému zrušenie libera v žiackych súťažiach

01. 12. 2017

Správna rada Slovenskej volejbalovej federácie na svojom poslednom zasadnutí 8. 11. 2017 schválila na návrh Rady mládeže zrušenie libera v súťažiach žiactva, t.j. v súťažiach mladších žiakov/žiačok a starších žiakov/žiačok s účinnosťou od 1. 7. 2018.

Do-výber dievčat v Košiciach

28. 11. 2017

V dňoch 26.-27. novembra 2017 sa v priestoroch Technickej univerzity v Košiciach uskutočnil prvý z do-výberov dievčat ročník narodenia 2004 a zároveň aj tréningový kemp vybraných dievčat z celoslovenského výberu, ktorý sa uskutočnil v Liptovskom Hrádku. Na do-výber bolo pozvaných 9 nových dievčat, ktoré boli odporučené klubovými trénermi z východného Slovenska.

Štvorstretnutie oblastí v Liptovskom Hrádku

19. 10. 2017

V dňoch 17.10. a 18.10. 2017 sa v Liptovskom Hrádku uskutočnilo testovanie dievčat ročník narodenia 2004 a mladšie v rámci projektu 4-stretnutie oblastí. Samotnému celoslovenskému výberu predchádzali výbery v jednotlivých oblastiach, ktoré si riadili určení tréneri.

Na Bilíkovej sa uskutočnil tréning výberu Bratislavského kraja

16. 10. 2017

V piatok 6. 10. 2017 sa uskutočnil tréning výberu Bratislavského kraja na štvorstretnutie krajov ročníka 2004/2005 na Gymnáziu Bilíkova Bratislava.

Minicool Volley vyhrali chlapci ZŠ Šrobárova Prešov a dievčatá ZŠ Študentská Snina

09. 06. 2017

V Poprade sa 1. júna, deň pred začiatkom Svetovej ligy, uskutočnil finálový turnaj 9. ročníka Minicool Volley. Hralo sa v priestoroch ZŠ Letná Poprad a o trofej bojovalo 12 dievčenských a 8 chlapčenských tímov, ktoré si postup na záverečný turnaj vybojovali v základných kolách. Tie sa hrali počas celého školského roka. Organizátori turnaja pripravili pre účastníkov vynikajúce športové prostredie nielen po športovej stránke ale aj po kultúrnej keď pri na otvorení turnaja vystúpila tanečná skupina zo ZŠ Letná Poprad. Počas celého turnaja sa čapovala kofola a boli pre deti pripravené rôzne pochutiny.

Finále v prehadzovanej trojíc v Studienke vyhrala ZŠ Stupava

07. 06. 2017

Za účasti 16 tímov sa v utorok 6. júna uskutočnil na základnej škole v Studnienke finálový turnaj Bratislavskej a Trnavskej oblasti v prehadzovanej trojíc. V súťaži štartovali žiaci základných škôl od 1. do 4. ročníka, v akcii boli dievčatá aj chlapci. Na prvom mieste sa umiestnil tím ZŠ Stupava, striebro vybojovalo družstvo ZŠ Dérera Malacky a bronz patrí ZŠ s MŠ Krakovany.

V Studienke sa dnes uskutoční finále oblasti Bratislava v prehadzovanej trojíc

06. 06. 2017

Za účasti 16 tímov sa dnes, v utorok 6. júna uskutoční na základnej škole v Studnienke finálový turnaj oblasti Bratislava v prehadzovanej trojíc. V súťaži štartujú žiaci základných škôl od 1. do 4. ročníka, v akcii budú dievčatá aj chlapci. Účasť na tomto podujatí potvrdila aj televízia JOJ a ceny pre najlepšie tímy bude odovzdávať nadácia JOJ.

Svetovú ligu v Poprade odštartuje finále MINI COOL VOLLEY

26. 05. 2017

Ešte skôr ako sa pod Tatrami začne dlho očakávaný turnaj Svetovej ligy, zažijú svoju slávu aj mladí volejbalisti zo základných škôl z celého Slovenska. Vo štvrtok 1. júna sa v priestoroch ZŠ Letná Poprad uskutoční finálový turnaj školskej súťaže Minicool Volley. O trofej zabojuje 12 dievčenských a 8 chlapčenských tímov. Tie si postup na záverečný turnaj vybojovali v základných kolách, ktoré sa hrali počas celého školského roka.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYZLATY BAZANT
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELBRUSNIANKA
  • reklamní partneriKV REZACPONT ATAKRona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #