Špeciálne zľavnené vstupenky pre mládež na zápas Slovensko - Čierna Hora v Nitre

05. 12. 2018

Slovenská volejbalová federácia pripravila špeciálne zľavnené vstupenky pre hráčov a hráčky volejbalových klubov v mládežníckych kategóriách na atraktívny zápas slovenskej reprezentácie mužov SLOVENSKO - ČIERNA HORA.

Transformácia športových gymnázií v Trenčíne a v Nitre

23. 11. 2018

Športové gymnáziá v Trenčíne a v Nitre, s ktorými dlhodobo spolupracuje Slovenská volejbalová federácia (SVF) pri projektoch COP Volley, sa transformujú od 1.1.2019 na stredné športové školy. Okrem všeobecného vzdelania budú stredné školy v Trenčíne a Nitre poskytovať aj stredné odborné vzdelanie.

V Studienke sa uskutočnil turnaj v trojkovom volejbale

12. 11. 2018

Volejbalový klub Studienka zorganizoval v nedeľu 11.11.2018 volejbalový turnaj za účasti 9 družstiev v trojkovom volejbale mladších žiačok. Turnaja sa zúčastnili družstvá MVK Nové Mesto nad Váhom A, B, Púchov A,B, Skalica A,B, IMA Bratislava a VK Studienka A,B.

V Žiline sa uskutočnila Programová konferencia mládeže SVF

30. 10. 2018

Vedenie SVF a jej športový úsek pripravil po takmer 15 rokoch zásadné podujatie - Programovú konferenciu mládeže. Formát bol pripravený ako diskusné fórum pre všetky kluby pracujúce s mládežou v našom hnutí, za účelom zjednotenia podnetov, návrhov, myšlienok a zároveň slúži ako významná súčasť v procese prípravy novej koncepcie mládeže, ktorú SVF plánuje začať spoločne realizovať v roku 2019.

V Trenčíne nový športový stánok, poslúži aj volejbalistom

04. 09. 2018

V pondelok 3. septembra, na prahu nového školského roka otvorili v Trenčíne novú telocvičňu s parametrami športovej haly. V stredoškolskom campuse na Školskej ulici, kde sídli aj Športové gymnázium, ju odovzdali symbolickým prestrihnutím pásky do užívania trenčiansky župan Jaroslav Baška, riaditelia škôl i prezident SVF Martin Kraščenič.

V Nitre zasadala Rada mládeže SVF

23. 08. 2018

V priestoroch Mestskej športovej haly v Nitre sa v utorok 21. augusta 2018 uskutočnilo prvé zasadnutie novozloženej Rady mládeže Slovenskej volejbalovej federácie (RM SVF).

Víťazmi MIDI COOL VOLLEY sa stali dievčatá ZŠ s MŠ Brusno a chlapci ZŠ Gorazdova Púchov

28. 06. 2018

V Trenčíne sa v dňoch 26.-27. júna 2018 uskutočnil finálový turnaj základných škôl v súťaži MIDI COOL VOLLEY. V Mestskej športovej hale v Trenčíne sa zišlo 20 družstiev (12 dievčenských a 8 chlapčenských), ktoré bojovali o titul majstra Slovenska pre sezónu 2017-2018.

ROZPRÚDIME REGIÓNY - grantový program nadácie ZSE

22. 06. 2018

Nadácia ZSE spúšťa aj tento rok v poradí už 3. ročník otvoreného grantového programu Rozprúdime regióny, kde opäť prerozdelí 100 000 eur medzi najlepšie regionálne projekty. Nadácia ZSE spúšťa aj tento rok v poradí už 3. ročník otvoreného grantového programu Rozprúdime regióny, kde opäť prerozdelí 100.000 eur medzi najlepšie regionálne projekty. Grantový program chce dlhodobo zviditeľňovať a podporovať kultúrny, športový a komunitný život v obciach na celom západnom Slovensku.

V Trnave 1. celoslovenské finále v prehadzovanej. Do projektu sa zapojilo viac ako 1000 detí

21. 06. 2018

V Trnave sa v stredu 20. júna uskutočnil 1. celoslovenský finálový turnaj v prehadzovanej trojíc MIX, ktorý bol po dohode Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) so zástupcami Slovenskej asociácie športu na školách (SAŠŠ) zaradený do programu olympiády detí a mládeže pod názvom KALOKAGATIA.

Víťazmi MINICOOL VOLLEY sa stali chlapci ZŠ 8. mája Svidník a dievčatá ZŠ Slobody Poltár

14. 06. 2018

V Trenčíne sa v stredu 13. júna uskutočnil finálový turnaj jubilejného 10. ročníka MINICOOL VOLLEY. V mestskej športovej hale na Sihoti bojovalo o trofej 16 dievčenských a 12 chlapčenských tímov, ktoré si postup na záverečný turnaj vybojovali v predchádzajúcich kolách, tie odohrali počas celého školského roka. Celkovo sa do tohto ročníka zapojilo v dievčenskej kategórii 57 škôl a 153 družstiev, v chlapčenskej kategórii 40 škôl a 107 družstiev, čo predstavuje približne 1500 mladých volejbalistov a volejbalistiek.


generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #