Mošovce ožili mládežníckym volejbalom

09. 09. 2021

Športovo – rekreačné zariadenie Drienok, ktoré sa nachádza na okraji malebnej dedinky Mošovce, privítalo počas prvého septembrového víkendu volejbalové družstvá z celého Slovenska. V uzavretom priestrannom areáli Drienok počas dvoch slnečných dní zvádzali volejbalové súboje o Pohár mládeže družstvá od Bratislavy až po Svidník.

Dievčatá Bilíkovej a chlapci Svidníka najlepší aj na Pohári kadetov v Prešove

30. 08. 2021

V troch telocvičniach v Prešove sa počas víkendu 28. - 29. augusta 2021 uskutočnil záverečný celoslovenský turnaj kadetských kategórií dievčat do 17 rokov (2005 a ml.) a chlapcov do 18 rokov (2004 a ml.) v rámci letného volejbalového Pohára mládeže SVF.

Kadeti zabojujú o Pohár mládeže cez víkend v Prešove

28. 08. 2021

Tento víkend sa v Prešove koná záverečný celoslovenský turnaj kadetských kategórií dievčat do 17 rokov (2005 a ml.) a chlapcov do 18 rokov (2004 a ml.) v rámci letného volejbalového Pohára mládeže SVF.

Pohár mládeže juniorov získali v Piešťanoch dievčatá Bilíkovej a chlapci Svidníka

23. 08. 2021

V areáli HS centra v Piešťanoch na antuke sa počas víkendu 21. - 22. augusta 2021 uskutočnil záverečný celoslovenský turnaj najstarších juniorských kategórií dievčat a chlapcov do 20 rokov (2002 a ml.) v rámci letného volejbalového Pohára mládeže SVF. Z celkového triumfu sa tešili dievčatá ŠŠK Bilíkova Bratislava a chlapci TJ Slávia Svidník.

Juniori zabojujú o Pohár mládeže cez víkend v Piešťanoch

21. 08. 2021

Tento víkend sa na antuke v areáli HS centra v Piešťanoch uskutoční záverečný celoslovenský turnaj najstarších juniorských kategórií dievčat a chlapcov do 20 rokov (2002 a ml.) v rámci letného volejbalového Pohára mládeže SVF. Prvenstvo z vlaňajška obhajujú dievčatá ŠKM Liptovský Hrádok a chlapci TJ Spartak Myjava.

Prešov-Solivar hostil 2. kolo Pohára mládeže Oblasti Východ

12. 08. 2021

Oblastný výbor SVF Východ zorganizoval v sobotu 7. augusta v Prešove-Solivare na futbalovom ihrisku miestneho ŠK Slovan 2. kolo regionálnych turnajov letného volejbalového Pohára mládeže. Na turnaji sa zúčastnilo 13 chlapčenských a 11 dievčenských družstiev, celkovo súťažili v šiestich kategóriách.

Spoločné vyhlásenie národných športových zväzov k podmienkam organizácie hromadných podujatí

28. 07. 2021

Po dnešnom stretnutí zástupcov Slovenského futbalového zväzu, Slovenského zväzu ľadového hokeja, Slovenskej basketbalovej asociácie, Slovenskej volejbalovej federácie, Slovenského zväzu hádzanej a Slovenského zväzu florbalu, za účasti a podpory štátneho tajomníka Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR  p. Husára vydávajú zúčastnené národné športové zväzy toto spoločné vyhlásenie.

Svidník hostil ďalšie turnaje Pohára mládeže Oblasti Východ

24. 06. 2021

Oblastný výbor SVF Východ zorganizoval počas víkendu 19. - 20. júna vo Svidníku ďalšie regionálne turnaje letného volejbalového Pohára mládeže. Zúčastnilo sa na nich osem chlapčenských a štrnásť dievčenských družstiev, súťažili v štyroch kategóriách.

Volejbal na školách bližšie k deťom. Celoslovenský seminár dopadol na výbornú

23. 06. 2021

V Bratislave sa v utorok 22. júna za účasti 67 inštruktorov - učiteľov telesnej výchovy a trénerov - a detských dobrovoľníkov uskutočnil celoslovenský seminár v rámci projektu Erasmus+ pre základné školy s názvom "Hraj volejbal, vyrastaj s ním" ("Play Volleyball, grow with it"). Slovensko je jednou zo štyroch krajín (spoločne s Fínskom, Estónskom a Severným Macedónskom) zapojených do projektu, ktorý zastrešuje Európska volejbalová konfederácia (CEV).

Prihlasovanie do výberového konania na trénera SR chlapcov U17 až do konca júla

22. 06. 2021

Slovenská volejbalová federácia informuje, že do výberového konania na pozíciu hlavného trénera RD dievčat U16 (roč. nar. 2008 a mladšie) sa prihlásili traja tréneri - Eva Koseková, Pavel Bernáth a Peter Adamec. Všetci uchádzači budú informovaní o termíne výberového konania, ktoré by sa malo uskutočniť v auguste.


generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri FOURTEENHUDOSKV REZACRona
  • reklamní partneri KERKOSANDATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #