Séria "B"

ARCHÍV

____________________________________________________

Sezóna 2020

____________________________________________________

rozpis / výsledky
Bratislava (Patrónka) 4.7. propozície nasadenie  MUŽI      ŽENY
Košice 11.-12.7. propozície nasadenie /
rozpis kvalifikácie
MUŽI      ŽENY
Prešov 8.-9.8. propozície nasadenie /
rozpis kvalifikácie
MUŽI      ŽENY
Ružomberok 15.-16.8. propozície nasadenie MUŽI      ŽENY
Strážske 15.-16.8. propozície nasadenie MUŽI      ŽENY

____________________________________________________

Sezóna 2019

____________________________________________________

   

 Šaca  29.-30.06.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Skalica  20.-21.07.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Trebišov  03.-04.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Bardejovské kúpele  10.-11.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky

____________________________________________________

Sezóna 2018

____________________________________________________

   

 Košice 14.-15.07.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Zemplínska Šírava -  Kaluža  21.-22.07.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Bardejov - Mihaľov  04.-05.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Trebišov  11.-12.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Zemplínska Šírava – Sĺňava (finále VP)  18.-19.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky

   ____________________________________________________

Sezóna 2017

____________________________________________________

   

 Zemplínska Šírava - Kaluža  17.-18.06.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Košice  08.-09.07.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
 Bardejov  05.-06.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky

Pohárové súťaže

Zemplínska Šírava – Sĺňava Východný pohár   19.-20.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky

    ____________________________________________________

 Sezóna 2016

____________________________________________________

   

Zemplínska Šírava - Kaluža   25.-26.06.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
Bardejov   16.-17.07.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
Košice   30.-31.07.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky
Trebišov   06.-07.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky

Pohárové súťaže

Zemplínska Šírava – Sĺňava Východný pohár   13.-14.08.  ženy, muži propozície prihlásení / nasadenie rozpis / výsledky

   

____________________________________________________

Sezóna 2015

____________________________________________________

   

ZŠ - Kaluža   20.-21.06.   ženy, muži   propozície prihlasení / nasadenie rozpis / výsledky
Trebišov   04.-05.07.   ženy, muži   propozície prihlasení / nasadenie rozpis / výsledky
Šaca   18.-19.07.   ženy, muži   propozície prihlasení / nasadenie rozpis / výsledky
Bardejov   25.-26.07.   ženy, muži   propozície prihlasení / nasadenie rozpis / výsledky
ZŠ - Sĺňava / SP   22.-23.08.   ženy, muži

   ____________________________________________________

Bookmark and Share

generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri FOURTEENHUDOSKV REZACRona
  • reklamní partneri KERKOSANDATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #