Boj o beachvolejbalové tituly vyvrcholí na Draždiaku v závere augusta

23.06.2020

Termín finálového turnaja tohtoročných majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale je známy! Finále, ktoré sa po roku opäť uskutoční v Bratislave v areáli pri jazere Draždiak v Petržalke, sa bude konať počas posledného augustového víkendu (29. - 30. 8. 2020).

Triumf Bilíkovej na letnom pohári st. žiačok oblasti Bratislava v Studienke

22.06.2020

Oblastný výbor Bratislava SVF organizoval letný pohár starších žiačok. Pôvodne sa malo hrať na ihriskách v Studienke, počasie to však nedovolilo a turnaj sa presunul do dvoch telocviční.

CEV predstavila logá šampionátov, čaká sa na termíny kvalifikácie

22.06.2020

Európska volejbalová konfederácia (CEV) v závere minulého týždňa predstavila fanúšikom logá budúcoročných šampionátov EuroVolley 2021. Majstrovstvá Európy sa po druhý raz budú konať vo formáte s 24 účastníkmi a štyrmi hostiteľskými krajinami.

Gavenda a Ihnát na pódiu aj v Chodove, vybojovali striebro

21.06.2020

Slovenskí "šestkoví" reprezentanti Filip Gavenda a Jakub Ihnát dosiahli po týždni opäť výborný výsledok v plážovom volejbale - k bronzu z Opavy pridali striebro na kvalitne obsadenom turnaji v Chodove pri Karlových Varoch. Z ôsmich zápasov na turnaji vyhrali šesť, vo finále boli nad ich sily českí haloví reprezentanti Donovan Džavoronok a Jan Hadrava.

Kvalifikačné turnaje dievčat v Skalici odložené kvôli nepriazni počasia

21.06.2020

Súťažná komisia plážového volejbalu SVF oznamuje, že v Skalici sa kvôli nepriaznivému počasiu počas budúceho týždňa neuskutočnia plánované prvé turnaje oblasti Západ pre dievčenské kategórie do 18 a do 20 rokov v rámci mládežníckych majstrovstiev Slovenska.

V programe Európskych šampionátov 2022 aj plážový volejbal

19.06.2020

Do programu spoločných Európskych šampionátov pribudnú štyri nové športové odvetvia. Počas hier v Mníchove 2022 sa okrem piatich známych športov budú konať aj súťaže v plážovom volejbale, rýchlostnej kanoistike, športovom lezení a stolnom tenise.

Informácia športového úseku SVF k činnosti beachvolejbalovej dvojice

19.06.2020

Z pozície športového riaditeľa SVF by som rád touto cestou informoval o odborných a personálnych súvislostiach s momentálnou činnosťou reprezentačnej dvojice Přidalová - Štrbová. V pondelok 15. 6. 2020 som bol manažérom M. Dubovcom informovaný o situácii s činnosťou dvojice a ukončení zmluvy so SVF k 31. 5. 2020. Vzhľadom na veľmi krátku zodpovednosť za situáciu by som bol rád, aby všetky strany komunikovali korektne a v záujme vyriešenia tejto situácie.

Letný reštart pre mladých volejbalistov. SVF vyhlasuje Pohár mládeže

18.06.2020

Slovenská volejbalová federácia v záujme o reštart do súťaží mládeže pred nástupom do nového súťažného ročníka informuje o pripravovanom projekte a na základe iniciatívy úseku mládeže vyhlasuje "Pohár mládeže SVF" pre chlapcov a dievčatá v rôznych vekových kategóriách.

Lux zostáva v Karlovarsku. Liga majstrov je príjemný bonus, vraví

18.06.2020

Slovenský volejbalový reprezentant Marcel Lux si aj v budúcej sezóne bude obliekať dres VK ČEZ Karlovarsko. S klubom sa dohodli na predĺžení spolupráce o ďalší rok.

Od kohútov ku kocúrom. Pavelka opúšťa Prievidzu, posilnil Příbram

17.06.2020

Slovenský volejbalový reprezentant Martin Pavelka bude v novom ročníku pôsobiť v Česku. Čoskoro 28-ročný smečiar sa dohodol na spolupráci s klubom Kocouři Příbram, nový zamestnávateľ ho predstavil na svojom webe.

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #