Slovenky aj Slováci budú o ME bojovať doma, kvalifikačné turnaje v januári

29.06.2020

Výborná správa pre naše volejbalové reprezentácie žien a mužov aj fanúšikov! Oba slovenské tímy sa v kvalifikácii o postup na majstrovstvá Európy 2021 predstavia aj v domácom prostredí - na turnajoch štvorčlenných skupín v prvej polovici januára budúceho roka. Zmeny v kvalifikačnom procese v pondelok potvrdila Európska volejbalová konfederácia (CEV).

Medailovú šnúru v Česku natiahli bronzové Šipošová s Elekovou

29.06.2020

Aj tretí víkend za sebou zanechali slovenskí beachvolejbalisti na českom piesku medailovú stopu. K Filipovi Gavendovi a Jakubovi Ihnátovi, bronzovým v Opave a strieborným v Chodove, sa pridali Ľubica Šipošová a Eva Eleková, ktoré si na turnaji v Prahe na Strahove vybojovali 3. miesto.

Prelínacia súťaž žien sa neuskutoční, VA Žilina a ŠVK Pezinok s právom účasti v extralige

29.06.2020

Volejbalová extraliga žien 2020/2021 môže mať až deväť účastníkov. Do najvyššej súťaže boli mimoriadne zaradené tímy VA Žilina a ŠVK Pezinok, ktoré sa o postup medzi elitu mali stretnúť v prelínacej súťaži.

V Nitre sa uskutočnila riadna Konferencia ObV Západ SVF

28.06.2020

V sobotu 27.6.2020 sa uskutočnila riadna pravidelná Konferencia Oblastného výboru Západ SVF. Zástupcovia klubov sa stretli v zasadačke mestskej športovej haly na Klokočine v Nitre. V pracovnej atmosfére boli prediskutované aktuálne témy v slovenskom volejbale a postoje klubov k viacerým témam.

Radosová zamierila do Níreďházy, teší sa na slovenské minisúboje

27.06.2020

Po Rakúsku, Nemecku, Poľsku a Rumunsku si vyskúša aj najvyššiu súťaž v Maďarsku. Slovenská volejbalová reprezentantka Nikola Radosová bude v sezóne 2020/2021 hájiť farby Fatumu Níreďháza, do klubu prestúpila po dvojročnom angažmáne v bundesligových Drážďanoch. Dvadsaťosemročnú smečiarku čaká už trinásta legionárska sezóna v rade.

Webinár - Pravidlá plážového volejbalu pre verejnosť

27.06.2020

Asociácia volejbalových rozhodcov (AVR) v spolupráci s Komisiou rozhodcov Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) Vás pozývajú na webinár "Pravidlá plážového volejbalu pre verejnosť".

Pencová počúva srdce, chce byť doma

26.06.2020

V stredu oslávila tridsiate narodeniny, ktoré môžu byť určitým medzníkom v jej kariére. Blokárka Jaroslava Pencová, ktorá ako jediná dokázala vyhrať anketu o najlepšiu volejbalistku Slovenska v rokoch 2013 až 2017 päťkrát za sebou (v počte prvenstiev ju so šiestimi triumfami predstihla iba Adriana Marčeková), sa rozhodla po siedmich rokoch v zahraničí vrátiť domov

Šestkoví reprezentanti Gavenda a Ihnát senzáciou beachovej sezóny v Česku

26.06.2020

Iba si chceli vyplniť čas po dlhej "koronavírusovej" pauze v hale, zaradili sa však medzi hviezdy prebiehajúcej sezóny v plážovom volejbale. Šestkoví volejbaloví reprezentanti Filip Gavenda a Jakub Ihnát začínali v požičaných tričkách ako pomerne neznámi chlapci zo Slovenska, z dvoch turnajov Českého pohára si však odviezli dve medaily.

Herelová v novej sezóne za Aachen: Bundesliga je pre mňa výzva

25.06.2020

Slovenský volejbal bude mať zastúpenie v nemeckej Bundeslige aj v nasledujúcej sezóne - Nina Herelová po roku vo francúzskom Nancy prestúpila do tímu Ladies in Black Aachen. Pre reprezentačnú blokárku, ktorá v júli oslávi svoje 27. narodeniny, to bude ôsma sezóna za hranicami a piata legionárska krajina - po Rakúsku (Schwechat), Česku (Prostějov), Poľsku (Bielsko-Biala) a Francúzsku.

V septembri školenie trénerov 1. stupňa - špecializácia

25.06.2020

TMK SVF oznamuje, že v dňoch 18. - 20. 9. 2020 usporiada na FTVŠ UK v Bratislave špecializovanú časť školenia trénerov 1. stupňa.

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #