BEACH FAMILY Day v Ružomberku

09.07.2020

Volejbalový klub VK One Ružomberok, ktorý zastrešuje dievčenskú aj chlapčenskú zložku, zorganizoval na svojich beachových ihriskách BEACH FAMILY Day pre rodiny s deťmi. Cieľom usporiadania turnaja v tradičnom volejbalovom meste Ružomberok bolo pritiahnuť k volejbalu čo najviac mladých ľudí.

V auguste dva odborné semináre pre trénerov

08.07.2020

Trénersko-metodická komisia SVF usporiada v auguste dva odborné semináre. Seminár v Žiari nad Hronom je zameraný pre trénerov prípraviek a žiakov. Seminár v Košiciach predovšetkým pre trénerov CTM, COP a extraligových družstiev.

Rojko o programe reprezentácií: Letný kemp mužov má význam, úspechy mládeže si vážme

07.07.2020

Európska volejbalová konfederácia (CEV) minulý týždeň informovala o očakávaných zmenách v kvalifikácii ME 2021 mužov a žien kvôli pandémii koronavírusu. Formát kvalifikácie upravili na turnajový a väčšiu časť programu vrátane oboch "slovenských" skupín presunuli z augusta a úvodu septembra na január budúceho roka.

Prihlasovanie na "A" turnaj M-SR v Lieskovci do pondelka 13. 7.

07.07.2020

Beachvolejbalový úsek dáva do pozornosti všetkým záujemcom, že uzávierka pre prihlasovanie na tretí turnaj v rámci série majstrovstiev Slovenska 2020 v plážovom volejbale, ktorý sa uskutoční cez víkend 17. - 19. júla v Lieskovci pri Zvolene (kat. A), je na základe rozhodnutia Súťažnej komisie beachvolejbalu predĺžená do pondelka 13. júla do 23.59 h.

Úvodný turnaj M-SR na Patrónke ovládli Ludha s Nemcom a Eleková so Šipošovou

04.07.2020

Tohtoročná séria majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale "Summer Beach Tour 2020" odštartovala v sobotu prvým podujatím kategórie "B" v Bratislave na Patrónke. Zlaté medaily si napokon odniesli favorizované dvojice - medzi mužmi najvyššie nasadení Marek Ludha s Ľubošom Nemcom a u žien turnajové dvojky Eva Eleková s Ľubicou Šipošovou.

TMK otvára špecializovanú časť školení trénerov 1. a 2. stupňa

04.07.2020

Trénersko-metodická komisia otvára špecializovanú časť školení trénerov 1. a 2. stupňa.

Štartuje Summer Beach Tour. Na Patrónke v sobotu hviezdne obsadenie

02.07.2020

Od Bratislavy po Bratislavu. Aj tak by sa dala nazvať tohtoročná séria majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale. Úvodné podujatie Summer Beach Tour 2020, ktorá sa skladá z deviatich turnajov, sa uskutoční už túto sobotu 4. júla na bratislavskej Patrónke. Séria sa preštrikuje celým Slovenskom a vyvrcholí finálovým turnajom v posledný augustový víkend (29. - 30. 8.) znovu v Bratislave na Draždiaku.

Úspešné webináre o plážovom volejbale

02.07.2020

Počas uplynulých dní usporiadala Asociácia volejbalových rozhodcov (AVR) v spolupráci s Komisiou rozhodcov SVF webináre súvisiace s plážovým volejbalom.

Kováč z Fínska do Bundesligy, teší sa na kvalitnú súťaž

02.07.2020

Slovenský volejbalový reprezentant Jakub Kováč bude vo svojej kariére pokračovať v nemeckej Bundeslige. Pred nasledujúcou sezónou sa 23-ročný blokár upísal klubu Netzhoppers KW-Bestensee.

Krišková si zahrá v talianskej A1 za Casertu: Nebolo nad čím váhať

30.06.2020

Slovenská volejbalistka Romana Krišková bude v novej sezóne pôsobiť v prestížnej talianskej Serie A1. Dvadsaťsedemročná univerzálka či smečiarka sa dohodla na spolupráci s klubom Volalto Caserta. Krišková bude prvou Slovenkou v súťaži od ročníka 2017/2018, keď si dres Legnana obliekala blokárka Jaroslava Pencová.

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #