Líderky z Pezinka zdolali Trnavu, obrat Nitry v Novom Meste, Prešov uspel v Brusne

14.12.2019

V zápasoch sobotňajšieho 12. kola základnej časti ženskej volejbalovej parfems.sk extraligy sa nezrodilo ani jedno trojsetové víťazstvo, dve z troch stretnutí dospeli do tajbrejku. Strabag Pezinok si domácou výhrou 3:1 nad Trnavou upevnil líderskú pozíciu, hráčky Prešova zvíťazili 3:2 na palubovke Brusna v Banskej Bystrici a volejbalistky UKF Nitra rovnako v piatich setoch prekonali domáce Nové Mesto nad Váhom.

Prešov zdolal majstra, Komárno si poradilo s Nitrou, uspeli aj vedúci Svidník a Košice

14.12.2019

Volejbalisti Prešova zvíťazili v sobotňajšom zápase 15. kola Edymax extraligy nad obhajcom titulu z Prievidze 3:0, líder tabuľky Svidník zdolal v troch setoch Zvolen, Komárno si poradilo 3:0 s Nitrou a Košice potvrdili rolu favorita a nestratili ani set v Trenčíne.

Bardejov žil v stredu volejbalom! Východniari predviedli strhujúcu drámu

13.12.2019

Dramatickú zápletku, veľký obrat, výborné individuálne výkony a skvelú kulisu. To všetko priniesol v poradí štvrtý televízny zápas v rámci projektu Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) a RTVS "Palubovková streda". Vo východniarskom derby na neutrálnej pôde v Bardejove získali dva body za víťazstvo 3:2 volejbalisti TJ Slávia Svidník, keď otočili duel s VK MIRAD PU Prešov.

Dievčatá Stropkova a chlapci Miradu víťazmi Vianočného turnaja v Prešove

13.12.2019

V dňoch 10. a 11. decembra sa v Prešove v ŠH ZŠ Sibírska a na Súkromnej strednej športovej škole ELBA uskutočnil už 55. ročník Vianočného volejbalového turnaja žiakov a žiačok, najstaršieho a najväčšieho mládežníckeho volejbalového turnaja na Slovensku.

POHÁRE: Ondrovič si v LM zahral proti obhajcovi, Budějovice vzali Civitanove set

13.12.2019

V Českých Budějoviciach mali vo štvrtok veľký volejbalový sviatok - domáci Jihostroj nastúpil v základnej A-skupine Ligy majstrov proti talianskej Civitanove, úradujúcemu šampiónovi LM a čerstvému víťazovi majstrovstiev sveta klubov v Brazílii. Povzbudiť svoj tím proti svetovým hviezdam prišlo 2350 fanúšikov a domáci volejbalisti sa im odvďačili proti superfavoritovi ziskom setu.

Odložený zápas Prešov - Košice odohrajú 18. decembra

13.12.2019

Odložený zápas 13. kola základnej časti mužskej volejbalovej Edymax extraligy medzi domácim VK MIRAD PU Prešov a VK KDS-Šport Košice odohrajú v stredu 18. decembra o 19.00 h. Stretnutie sa malo pôvodne uskutočniť v piatok 6. decembra, ale pre tragédiu v jednom z prešovských panelákov, ktorá si v ten deň vyžiadala obete na životoch, duel po dohode klubov odložili.

Pezinčanky si doma poradili s Brusnom a spravili krok k Superfinále SP

12.12.2019

Volejbalistky aktuálneho lídra parfems.sk extraligy Strabagu VC Bilíkova Pezinok podľa predpokladov zvládli štvrtkový domáci prvý zápas semifinále Slovenského pohára, nad hráčkami extraligového nováčika VK Brusno zvíťazili jednoznačne 3:0 (16, 11, 14) a priblížili sa k postupu na februárové Superfinále. Pezinčanky počas celého priebehu stretnutia dominovali vo všetkých činnostiach, v odvete (15. 1.) na palubovke súperiek im postačí na spečatenie postupu zisk dvoch setov.

Nitrania bez opôr siahali v Podgorici na výhru, podľahli v tajbrejku

12.12.2019

Volejbalisti VKP Bystrina SPU Nitra tesne neuspeli vo štvrtkovom prvom zápase šestnásťfinále európskeho Challenge Cupu, na palubovke čiernohorskej Budučnosti Podgorica prehrali 2:3 (-17, 19, 21, -20, -12). Nitrania po prehratom prvom sete dokázali otočiť vývoj a viedli 2:1, ale domáci vyrovnali a v tajbrejku zavŕšili obrat.

Volejbalová mánia v Bratislave pokračuje! Vstupenky na Superfinále SP už v predaji

12.12.2019

Bratislavu čaká po mimoriadne úspešných majstrovstvách Európy žien EuroVolley 2019 ďalší volejbalový sviatok! Hlavné mesto SR bude v nedeľu 9. februára 2020 v Eurovia Aréne na Pasienkoch hostiť nalepšie volejbalové kluby počas Superfinále Slovenského pohára.

POHÁRE: Víťazná európska premiéra Zawiercia s Masným

12.12.2019

Európske pohárové súťaže mužov pokračovali v stredu ďalšími stretnutiami aj so slovenskými volejbalistami. Spomedzi Slovákov sa z výhier tešili Michal Masný z poľského Zawiercia a trio Daniel Končal, Štefan Chrtiansky st., Miroslav Palgut z tímu nemeckej Bundesligy AlpenVolleys Haching.