Prihlášky do súťaží SVF

27.06.2019

Vzhľadom k tomu, že termín 30.6.2019 sa blíži a tento je termínom na doručenie (nie odoslanie) prihlášok do súťaží SVF, dovolím si pripomenúť nasledovné:

Majstrami SR do 18 rokov Čierna s Nebusovou a Brillovci

27.06.2019

V utorok 25.6. a v stredu 26.6. sa konal finálový turnaj Majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale do 18 rokov. Finále sa aj tohto roku hralo v areáli žilinského Beach sport clubu. Spomedzi dievčat triumfovali hráčky MVK Nové Mesto nad Váhom Kristína Čierna a Dorota Nebusová, u chlapcov titul získali Lukáš Brilla a Juraj Brilla z Prešova.

Vo Švédsku štartujú beachvolejbalové ME U20

27.06.2019

Od štvrtka začnú vo švédskom Göteborgu majstrovstvá Európy do 20 rokov. Na severe Európy sa predstavia aj naše reprezentačné dvojice v zložení Sarah Ondrejková - Veronika Podhradská (obidve z MVK Nové Mesto nad Váhom) a Pavel Ehrenwald – Bruno Pavličko (obaja z VKP Bratislava). Trénerom našich tímov je Ondrej Hruboška z Beach Clubu Draždiak.

Challenge Cup: Slávia EU do Istanbulu, Pezinok vyzve Slovinky, Nitra proti Čiernohorcom

26.06.2019

Slovenské volejbalové kluby spoznali v stredu súperov v európskej pohárovej súťaži CEV Challenge Cup. Víťaz parfems.sk extraligy žien Slávia EU Bratislava sa v 16-finále stretne s tureckým Beylikdüzü Voleybol Istanbul, bronzový tím VTC Pezinok-Bilíkova bude o postup do 16-finále bojovať v novembrovom 2. kole so slovinským SIP Šempeter. Jediný mužský zástupca, brozový tím uplynulej sezóny Edymax extraligy VKP-SPU Nitra vyzve v 16-finále čiernohorského súpera Budučnost Podgorica.

Szabóová z Nemecka za ďalším snom: Nad Francúzskom som vôbec neváhala

26.06.2019

Slovenská volejbalová reprezentantka Sandra Szabóová pred novou sezónou mení dres. Po roku strávenom v nemeckej Bundeslige a zisku bronzu z SC Postupim sa 22-ročná blokárka dohodla na spolupráci s účastníkom najvyššej francúzskej súťaže Volley-Ball Club Chamaliéres. Rodáčka z Komárna si do vlaňajšieho leta obliekala dres bratislavskej Slávie EU, v zahraničí ju čaká druhá sezóna.

Tomáš Halanda posilní nováčika nemeckej bundesligy

26.06.2019

Bývalý slovenský volejbalový reprezentant Tomáš Halanda sa stal posilou nováčika nemeckej bundesligy Heitec Volleys Eltmann. Dvadsaťsedemročný a 195 cm vysoký smečiar pôsobil v minulej sezóne v cyperskom klube Apoel Nikózia, kde získal ligový bronz a vyhral pohár. Predtým obliekal dresy COP Trenčín, Volley Team UNICEF Bratislava, nemeckom Chemie Volley Mitteldeutschland, VK Prievidza, KV Ústí nad Labem, VK Spartak UJS Komárno a estónskeho klubu Saaremaa VK.

Nové maximum pre Natáliu a Andreu, vo svetovom rebríčku sú na 26. mieste

25.06.2019

Naše reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová v tohtotýždňovom vydaní svetového rebríčka Medzinárodnej volejbalovej federácie (FIVB) stúpli o jednu pozíciu a figurujú na 26. mieste. Pre slovenské šampiónky to je nové spoločné maximum, rovnako ako aktuálnych 3040 bodov. Rebríček odzrkadľuje osem najlepších výsledkov dvojice za 365 dní.

V Žiline sa začínajú finálové turnaje mládežníckych M-SR v beachvolejbale

24.06.2019

Od utorka do štvrtka budú mladí beachvolejbalisti bojovať o tituly majstrov Slovenska. Miestom finálových turnajov sa už tradične stali plážové ihriská BSC Žilina pri mestskej plavárni. Počas prvých dvoch dní (25. - 26. 6.) sa budú medzi sebou konfrontovať hráči a hráčky mladšej vekovej kategórie (U18) a od stredy do štvrtka (26. - 27. 6.) dostanú priestor starší beachvolejbalisti a beachvolejbalistky (U20).

Správa prezidenta SVF na XIV. Konferencii v Poprade

24.06.2019

Vážené dámy a páni,  delegáti konferencie, hostia a priatelia volejbalu!

Na úvod mojej správy o činnosti Slovenskej volejbalovej federácie vás chcem ubezpečiť, že sa budem striktne držať faktov, aby ste si urobili ucelený obraz o aktivitách, ktoré SVF pod mojim vedením zrealizovala za uplynulých 365 dní a aby ste mohli posúdiť a vyhodnotiť, do akej miery sa napĺňajú dlhodobé ciele a úlohy, ktoré som vám, delegátom konferencie, odprezentoval v rámci môjho programu, keď som sa pred 18 mesiacmi uchádzal o vašu dôveru. Ten zahŕňal osem ťažiskových tématických okruhov.

Marčeková prvou ženou v Správnej rade. Delegáti ju zvolili na XIV. Konferencii SVF v Poprade

23.06.2019

V Poprade sa v nedeľu 23. júna 2019 bez účasti viceprezidenta SVF Miloša Dubovca uskutočnila XIV. Konferencia Slovenskej volejbalovej federácie, s prívlastkom pracovná. Jej najdôležitejšími bodmi boli Správa o činnosti SVF za uplynulý rok, doplňujúce voľby a ocenenia pre jubilujúcich členov SVF. V zmysle Zákona o športe sa Konferencia SVF koná každý rok, tá nasledujúca bude začiatkom leta 2020.

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #