Mužská extraliga odštartuje v neskoršom termíne

21.09.2020

Nový ročník slovenskej volejbalovej extraligy mužov sa nezačne v pôvodom termíne 26. septembra 2020. Dôvodom je pretrvávajúci arbitrážno-odvolací proces s jedným z uchádzačov o účasť v súťaži. Presný termín začiatku extraligy ešte nie je známy, reálny je štart súťaže s týždňovým alebo dvojtýždňovým odkladom..

Školenia zapisovateľov počas víkendu 26. - 27. 9. - prihlasovanie

21.09.2020

Slovenská volejbalová federácia informuje o pripravovaných školeniach zapisovateľov, na ktoré je ešte možné sa prihlásiť.

Majstrami Európy na piesku do 18 rokov Ukrajinci a Ukrajinky

21.09.2020

Ukrajinské dvojice ovládli chlapčenskú aj dievčenskú kategóriu na beachvolejbalových majstrovstvách Európy do 18 rokov v tureckom Izmire (16. - 20. septembra 2020). Zlaté medaily si bez jedinej prehry odniesli Jevgenij Bojko s Vladyslavom Omelčukom a Angelina Chmilová s Tetianou Lazarenkovou.

Nóri Mol a Sörum zavŕšili na ME zlatý hetrik, titul aj pre Švajčiarky

20.09.2020

Nórski beachvolejbaloví fenoméni Anders Mol a Christian Sörum tretí rok po sebe triumfovali na majstrovstvách Európy. K zlatu z Holandska 2018 a Moskvy 2019 pridali v nedeľu v lotyšskej Jurmale ďalší titul, keď si ako turnajové jednotky poradili vo finále v dvoch setoch s úradujúcimi majstrami sveta Rusmi Viačeslavom Krasilnikovom a Olegom Stojanovským. 

Slávia EU a Strabag na úvod sezóny víťazne u súperov, Brusno tesne zdolalo Trnavu

19.09.2020

Úvodné kolo nového ročníka ženskej volejbalovej extraligy skompletizovali tri sobotňajšie zápasy. Víťazný vstup do sezóny sa po Volley project UKF Nitra podaril aj hráčkam Strabagu VC Bilíkova Pezinok, VK Pirane Brusno a Slávie EU Bratislava.

Do extraligy sa vracia hviezda Pencová. Nová sezóna sľubuje zaujímavý boj o medaily

19.09.2020

Po viac než šesťmesačnej prestávke sa volejbaloví fanúšikovia dočkali! Ako prvá z našich najvyšších súťaží odštartuje ženská extraliga, úvodné kolo je na programe v sobotu 19. septembra. Prinášame vám prehľad zaujímavostí aj najdôležitejších zmien.

Priame prenosy z extraligy a SP od tejto sezóny priamo na webe SVF

18.09.2020

Priame prenosy z volejbalovej extraligy mužov a žien, ako aj zápasov Slovenského pohára budú od nového súťažného ročníka 2020/21 prebiehať na novej platforme. Po viacročnej spolupráci s tvcom.cz prechádzajú streamy priamo do súťažného štatistického modulu (Data Volley) našich najvyšších súťaží.

Nové Mesto stavilo na domáce posily. Šujan: Boj o štvorku bude náročnejší

18.09.2020

S viacerými novými či staronovými tvárami bude v tejto sezóne ženskej volejbalovej extraligy bojovať tím VK Nové Mesto nad Váhom. Začínajúci ročník odštartujú zverenky Juraja Šujana v sobotu v domácom prostredí proti Slávii EU Bratislava.

Budú Pirane z Brusna hrýzť súperov? Posilnený tím má medailové ambície

18.09.2020

S cieľom zabojovať o najvyššie priečky a pokúsiť sa o zisk medaily vstupuje do novej sezóny extraligy žien minuloročný nováčik VK Pirane Brusno. Jediný zástupca stredného Slovenska v najvyššej volejbalovej súťaži zažil v lete veľké zmeny v kádri. Tím trénera Lukáša Šmídu sa vystužil o tri legionárky a najväčšou posilou je príchod 99-násobnej slovenskej reprezentantky Jaroslavy Pencovej. Volejbalistky Brusna vstúpia do nasledujúcej sezóny s novým marketingovým názvom ako Pirane.

Nitrianky otočili predohrávku s Projektom RD, zvíťazili v tajbrejku

17.09.2020

Hráčky domáceho Volley project UKF Nitra vstúpili víťazne do nového ročníka volejbalovej extraligy žien. Vo štvrtkovej predohrávke úvodného kola si Nitrianky poradili v Mestskej športovej hale na Klokočine s mládežníckym družstvom Projekt RD SVF, keď otočili nepriaznivý vývoj z 1:2 na 3:2.

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriKERKOSANDSTRBSKE PRESSONope
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #