Vedenie SVF sa stretlo s predsedami Oblastných výborov

23.05.2020

Vo štvrtok 21. mája sa v Púchove uskutočnilo stretnutie vedenia Slovenskej volejbalovej federácie s predsedami Oblastných výborov SVF (ObV SVF), na ktorom sa prerokovalo niekoľko dôležitých oblastí, ktoré priamo vplývajú a súvisia s kompetenciami ObV SVF a zároveň zabezpečujú priamu spoluprácu medzi SVF a OV SVF. Počas rokovania sa vysvetlili viaceré dôležité stanoviská, ktoré prispeli k objasneniu situácie na SVF, v oblastiach či následne aj k riešeniam a termínom prerokovaných úloh.

Zlož svoj Dream Team Edymax extraligy mužov a vyhraj!

22.05.2020

Fan Dream Team ženskej volejbalovej parfems.sk extraligy už poznáme, teraz nastal čas rozhodnúť o tom, ako bude vyzerať hviezdna zostava mužskej Edymax extraligy 2019/2020! Kto sa pomocou hlasov fanúšikov dostane do najlepšej sedmičky?

GOAL SETTING - Ako efektívne stanovovať ciele v športe

22.05.2020

Známy športový psychológ Peter Kuračka organizuje webinár s názvom "Goal setting", ktorý je určený športovcom, trénerom alebo rodičom športovcov. "Goal setting" je jednou z najdôležitejších mentálnych schopností v športe. Určenie funkčných cieľov je v tomto období ešte náročnejšie ako inokedy. Na druhej strane práve vhodné a dobre načasované ciele vám môžu pomôcť zvládnuť a využiť každú fázu sezóny.

Hudecová o krok bližšie k snu, získala miesto v drafte do kórejskej ligy

22.05.2020

Slovenská volejbalová reprezentantka Romana Hudecová sa dostala do užšieho výberu hráčok pred blížiacim sa draftom do juhokórejskej ligovej súťaže 2020/2021. Menoslov v piatok zverejnila Kórejská volejbalová federácia (KOVO). Draft sa uskutoční v Soule vo štvrtok 4. júna o 7.00 h SELČ (14.00 h miestneho času).

PRESTUPY: Gavenda zostáva v Terueli, Herdová do Česka

21.05.2020

Prestupy slovenských volejbalistov a volejbalistiek, trénerov a legionárov z extraligy pred sezónou 2020/2021:

Herdová mieri do Šternberka: Česko je nová výzva

21.05.2020

Talentovaná slovenská volejbalistka Lucia Herdová, jedna z najlepších hráčok uplynulej sezóny parfems.sk extraligy, si premiérovo vyskúša zahraničný angažmán. Do svojich radov ju získal účastník najvyššej českej súťaže TJ Sokol Šternberk. "V klube by mala rozvinúť svoj obrovský potenciál," napísal Sokol na svojom webe o 20-ročnej smečiarke, ktorá patrila k oporám Strabagu VC Bilíkova Pezinok.

Chceli ho aj vo Francúzsku či Poľsku. Gavenda si vybral boj o titul v Terueli

20.05.2020

Slovenský volejbalový reprezentant Filip Gavenda už pozná svoju najbližšiu klubovú budúcnosť - čaká ho druhá sezóna v španielskom CV Teruel, s ktorým sa dohodol na novom ročnom kontrakte. Dvadsaťštyriročný univerzál so skúsenosťami z Talianska a Nemecka patril v uplynulom ročníku k najlepším hráčom Superligy a tímu pomohol k triumfom v domácom superpohári a Kráľovskom pohári.

Spoločné hľadanie riešení online. Kluby chcú hrať extraligu, SVF predĺži termín prihlášok

20.05.2020

V priebehu pondelka a utorka sa formou videokonferencie uskutočnilo rokovanie extraligových klubov mužov aj žien s prezidentom SVF a predstaviteľmi SVF. Počas oboch rokovaní sa prekonzultovali, vysvetlili a vymenili mnohé názory na aktuálnu situáciu v jednotlivých kluboch.

V Prešove vznikol nový klub, venuje sa plážovému volejbalu

19.05.2020

Ak ste fanúšikom prešovského športu, určite vás bude zaujímať, že v meste vznikol nový klub zameraný na plážový volejbal. Na Slovensku zatiaľ tento šport nemá veľkú tradíciu. V metropole Šariša sa však našli nadšenci, ktorí sa rozhodli posunúť ho vpred. S myšlienkou vytvorenia nového klubu prišli bratranci Lukáš a Juraj Brillovci spolu s vedením prešovskej strednej školy SOŠ gastronómie a služieb.

Dobrá správa aj pre volejbal. Od stredy sa otvoria vnútorné športoviská

18.05.2020

Ďalšia dobrá správa pre slovenský šport. Od stredy 20. mája môžu byť otvorené nielen vonkajšie športoviská, ale pre športové kluby už aj vnútorné. Otvoriť sa môžu tiež kryté plavárne. Nové opatrenie sa zatiaľ týka len vrcholových športovcov a členov organizovaných športových klubov.

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #