Pezinok Cup 2018 vyhrali staršie žiačky Břeclavi, domáce boli vo finále

17. 09. 2018 - ŠVK Pezinok, Ladislav Popeláš, SVF

Pezinok Cup 2018

Cez víkend, 15.-16.9.2017, zorganizoval Športový volejbalový klub Pezinok za podpory BSK, Mesta Pezinok a prezidenta SVF, už 5.ročník volejbalového turnaja starších žiačok Pezinok Cup 2018. V štyroch halách súťažilo 16 družstiev a každé družstvo odohralo 7 zápasov. Víťazom sa nakoniec stalo družstvo TJ Lokomotíva FOSFA Břeclav, ktoré vo finále, pred početnou a búrlivou diváckou kulisou, porazilo domáce Pezinčanky. Najlepšími hráčkami turnaja boli vyhlásené: Lucia Bartošová (VIVUS), Darina Tesařová (Břeclav) a Alexandra Verešová (ŠVK Pezinok).

Výsledky vyhlásili a ceny odovzdali pod gesciou ŠVK Pezinok a jeho prezidenta Mgr. Eduarda Štamma riaditeľ turnaja, športový riaditeľ ŠVK Pezinok Ladislav Popeláš, viceprimátor Pezinka Ing. Miloš Andel a súťažný riaditeľ SVF Ľubo Stražay. Turnaj prebehol pod drobnohľadom komisie rozhodcov SVF a AVR, ktoré v jeho prospech zorganizovali na pôde Pezinka svoje vzdelávacie aktivity a takto si vzájomne s organizátormi turnaja pomohli na prospech volejbalu. Záverečný ceremoniál ako celok, podporený vzhľadom na vekovú kategóriu tombolou, celkom jasne ukázal možné smerovanie takýchto podujatí. Viac ako 200 účastníkov turnaja strávilo príjemné dva dni plné športových zápolení ale aj dobrej zábavy, jedla a iných zážitkov.

Výsledky:
A-skupina:
Bilíkova Bratislava "A" - IMA Bratislava 2:0 (17, 9)
VK N.Mesto n.V. - COP Nitra 2:0 (18, 15)
Bilíkova Bratislava "A" - COP Nitra 2:0 (4, 11)
VK N.Mesto n.V. - IMA Bratislava 0:2 (-15, -14)    
IMA Bratislava - COP Nitra 1:2 (-21, 9, -12)
VK N.Mesto n.V. - Bilíkova Bratislava "A" 0:2 (-12, -8)

Poradie: 1. Bilíkova "A", 2. IMA, 3. VK N.Mesto n.V., 4. COP Nitra

B-skupina:
Pezinok "A" - Bilíkova Bratislava "B" 2:0 (20, 9)
Piešťany - Hamuliakovo 2:0 (18, 17)
Bilíkova Bratislava "B" - Piešťany 0:2 (-13, -8)
Pezinok "A" - Hamuliakovo 2:0 (12, 9)
Hamuliakovo - Bilíkova Bratislava "B" 2:1 (-18, 14, 11)
Piešťany - Pezinok "A" 1:2 (24, -16, -8)

Poradie: 1. Pezinok "A", 2. Piešťany, 3. Hamuliakovo, 4. Bilíkova "B"



C-skupina:
Pezinok "B" - Slávia UK Bratislava "A" 0:2 (-21, -20)
Trnava - VIVUS Bratislava 0:2 (-12, -21)
Pezinok "B" - Trnava 1:2 (-23, 24, -7)
Slávia UK Bratislava "A" - VIVUS Bratislava 0:2 (-21, -23)
VIVUS Bratislava - Pezinok "B" 2:0 (21, 18)
Trnava - Slávia UK Bratislava "A" 0:2 (-20, -21)

Poradie: 1. VIVUS Bratislava, 2. Slávia UK Bratislava "A", 3. Trnava, 4. Pezinok "B"



D-skupina:
Slávia UK Bratislava "B" - Senec 2:0 (16, 19)
Břeclav - Púchov 2:0 (10, 13)
Slávia UK Bratislava "B" - Břeclav 0:2 (-11, -9)
Senec - Púchov 0:2 (-19, -21)
Púchov - Slávia UK Bratislava "B" 1:2 (23, -12, -15)
Břeclav - Senec 2:0 (12, 8)

Poradie: 1.Břeclav, 2. Slávia UK Bratislava "B", 3. Púchov, 4. Senec

Osemfinále:
Bilíkova "A" - Senec 2:0 (3, 10)
Piešťany - Trnava 2:0 (23, 17)
Bilíkova "B" - Skalica 2:0 (24, 11)
Slávia UK "A" - Hamuliakovo 2:0 (10, 17)
Břeclav - COP Nitra 2:0 (10, 15)
VIVUS - Bilíkova "B" 2:0 (19, 12)
N.Mesto n.V. - Slávia UK "B" 2:0 (21, 18)
IMA - Púchov 2:0 (8, 15)
Pezinok "A" - Pezinok "B" 2:0 (19, 9)

Štvrťfinále:
Bilíkova "A" - Piešťany 2:0 (21, 23)
Břeclav - Slávia UK "A" 2:0 (16, 13)
VIVUS - N.Mesto n.V. 2:0 (12, 16)
Pezinok "A" - IMA 2:0 (10, 8)



o 9. – 16.miesto:
Trnava - Senec 2:1 (10, -19, 13)
Hamuliakovo - COP Nitra 2:0 (16, 21)
Bilíkova "B" - Slávia UK "B" 2:1 (8, -22, 7)
Púchov - Pezinok "B" 2:1 (15, -12, 10)

Semifinále:
Břeclav - Bilíkova "A" 2:1 (19, -14, 12)
Pezinok "A" - VIVUS 2:0 (21, 21)

o 5. - 8.miesto:
Slávia UK "A" - Piešťany 2:0 (17, 12)
N.Mesto n.V. - IMA 2:1 (23,-21,8)

o 9. - 12.miesto:
Trnava - Hamuliakovo 2:0 (13, 14)
Bilíkova "B" - Púchov 2:1 (17, -21, 13)

o 13. - 16.miesto:
COP Nitra - Senec 2:0 (13, 17)
Pezinok "B" - Slávia UK "B" 2:0 (10,11)

o 15. miesto:
Slávia UK Bratislava "B" - Senec 2:0 (24, 11)

o 13. miesto:
Pezinok "B" - COP Nitra    2:0 (16, 20)

o 11. miesto:
Hamuliakovo - Púchov 2:0 (13, 16)

o 9. miesto:
Trnava - Bilíkova "B" 2:0 (14, 9)

o 7. miesto:
Piešťany - IMA Bratislava 2:0 (15, 21)

o 5. miesto:
Slávia UK Bratislava "A" - N.Mesto n.V.    2:0 (14, 14)

o 3. miesto:
Bilíkova "A" - VIVUS 2:1 (21, -25, 9)

FINÁLE
Břeclav - ŠVK Pezinok "A" 2:0 (13, 23)

Konečné poradie: 1. Břeclav, 2. ŠVK Pezinok "A", 3. Bilíkova Bratislava "A", 4.    VIVUS Bratislava, 5. Slávia UK Bratislava "A", 6. VK Nové Mesto n.V., 7. Piešťany, 8. IMA Bratislava, 9. Trnava, 10. Bilíkova Bratislava "B", 11. Hamuliakovo, 12. Púchov, 13. ŠVK Pezinok "B", 14. COP Nitra, 15. Slávia UK Bratislava "B", 16. Senec.

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

    partneri

    • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
    • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
    • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
    • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
    • reklamní partneriKV REZAC Rona
    • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
    • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
    • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
    • podporujú násMS SRSOVNSC

    komunikačný partner

    • #