Michal Mašek naďalej trénerom Vroclavu

12. 05. 2022 - volleywroclaw.pl

Michal Mašek bude pokračovať vo Vroclave.

Reprezentačný tréner slovenských volejbalistiek Michal Mašek povedie tím Volley Vroclav aj v nasledujúcej klubovej sezóne. Mašek prevzal kormidlo vroclavského tímu v závere sezóny 2021/2022 a v poľskej Tauron lige s ním obsadil 9. miesto, čím splnil cieľ. V súbojoch o deviatu priečku Vroclav zdolal Kalisz 3:0 a 3:2.

„Dostal som šancu dokončiť minulú sezónu vo Vroclave, družstvo bolo naozaj v ťažkej situácii. Naším cieľom bolo 9. miesto a to sa nám podarilo splniť. Myslím si, že sme s prezidentom odviedli naozaj dobrú prácu a budeme mať oveľa lepší tím, ako v minulej sezóne. Som rád, že môžem pôsobiť v skvelom meste, v dobrom klube a s odborníkmi vo svojom odbore,“ povedal Mašek, ktorý je v súčasnosti na sústredení slovenskej reprezentácie v Púchove pred novým ročníkom ZEL.

„Angažovanie Michala Mašeka do nášho klubu bolo jedno z najlepších rozhodnutí, ktoré sme v minulej sezóne urobili. Myslím si, že z toho profitoval nielen tím, ale v dôsledku toho aj celý klub. Podarilo sa mu dosiahnuť cieľ, ktorý som mu stanovil, a tak som mu ponúkol predĺženie zmluvy. Verím, že spoločne vybudovaný tím pre sezónu 22/23 prinesie fanúšikom veľa radosti a družstvo pod jeho vedením postúpi do play-off. To bude cieľ, ktorý sme si opäť stanovili,“ povedal šéf klubu Jacek Grabowski.

Michal Mašek je prvým členom kádra, ktorého klub oznámil pre novú sezónu Tauron Ligy. Zatiaľ bol medializovaný odchod štyroch hráčoch, medzi nimi i Kubánky Yuniesky Roblesovej a Srbky Niny Kocičovej.

 

 

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

  • Niké je tipovanie

partneri

  • hlavní partneri Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR   Auto Lamač    respect
  • reklamní partneri       NFA Group
  • reklamní partneri Kv.Řezáč Hudos  Rona   millennium
  • exkluzívni dodávatelia výpočtovej techniky a športového materilálu    Errea    Mizuno
  • exkluzívni dodávatelia tovaru Vöslauer3XP - iontový nápojKávoholikdm drogerie markt 
  • mediálni partneri JOJ Šport   Denník Šport    SVF TV  
  • mediálni partneriTASR