EuroVolleyM - Nominácie účastníkov B-skupiny v Belgicku

15. 09. 2019 - SVF

Zloženíe základných skupín šampionátu EuroVolley 2019 mužov. Grafika: CEV

Pozrite si záverečné nominácie účastníkov "slovenskej" B-skupiny v Belgicku na šampionáte EuroVolley 2019 mužov.

SLOVENSKO

Nahrávači: Juraj Zaťko (Komárno), Filip Palgut (Aich/Dob/AUT)

Smečiari: Matej Paták (Chaumont/FRA), Tomáš Kriško /C/ (Friedrichshafen/GER), Marcel Lux (Karlovarsko/CZE), Július Firkaľ (Tokat Belediye/TUR)

Blokári: Peter Ondrovič (České Budějovice/CZE), Šimon Krajčovič (Lvi Praha/CZE), Jakub Kováč (Rovaniemi/FIN), Filip Mačuha (Prievidza)

Univerzáli: Peter Michalovič (Nantes/FRA), Filip Gavenda (Teruel/ESP)

Liberá: Marián Vitko (Kazincbarcika/HUN), Jakub Ihnát (Ostrava/CZE)

Tréner: Andrej Kravárik

BELGICKO

Nahrávači: Stijn D'Hulst (Civitanova/ITA), Lienert Cosemans (Leuven), Matthias Valkiers (Frankfurt/GER)

Smečiari: Sam Deroo /C/ (Kedzierzyn-Kožle/POL), Igor Grobelny (ONICO Varšava/POL), Tomas Rousseaux (Rzeszów/POL), Seppe Baetens (Leuven)

Blokári: Arno Van de Velde (Séte/FRA), Simon Van De Voorde (Aalst), Pieter Coolman (Roeselare)

Univerzáli: Bram Van Den Dries (ONICO Varšava/POL), Hendrik Tuerlinckx (Roeselare)

Liberá: Lowie Stuer (Séte/FRA), Jelle Ribbens (Nice/FRA)

Tréner: Brecht Van Kerckhove

SRBSKO

Nahrávači: Nikola Jovovič (Ufa/RUS), Vuk Todorovič (Nový Sad)

Smečiari: Uroš Kovačevič (Trentino/ITA), Marko Ivovič (Novosibirsk/RUS), Nemanja Petrič /C/ (Miláno/ITA), Lazar Čirovič (Padova/ITA)

Blokári: Srečko Lisinac (Trentino/ITA), Marko Podraščanin (Perugia/ITA), Petar Krsmanovič (Piacenza/ITA), Aleksandar Okolič (PAOK Solún/GRE)

Univerzáli: Aleksandar Atanasijevič (Perugia/ITA), Dražen Luburič (Belgorod/RUS)

Liberá: Neven Majstorovič (Craiova/ROM), Nikola Pekovič (Partizan Belehrad)

Tréner: Slobodan Kovač

NEMECKO

Nahrávači: Lukas Kampa /C/ (Jastrzebski Wegiel/POL), Jan Zimmermann (Maaseik/BEL)

Smečiari: Denys Kaliberda (Modena/ITA), Christian Fromm (Jastrzebski Wegiel/POL), Moritz Karlitzek (Latina/ITA), Ruben Schott (Gdansk/POL)

Blokári: Marcus Böhme (Dinamo Leningradská oblasť/RUS), Tobias Krick (Frankfurt), Anton Brehme (Lüneburg), Noah Baxpöhler (Toulouse/FRA)

Univerzáli: György Grozer (Zenit Petrohrad/RUS), Simon Hirsch (Vibo Valentia/ITA)

Liberá: Julian Zenger (Berlín Recycling Volleys), Moritz Reichert (Berlín Recycling Volleys)

Tréner: Andrea Giani (ITA)

ŠPANIELSKO

Nahrávači: Ángel Trinidad (Tours/FRA), Miguel De Amo (České Budějovice/CZE)

Smečiari: Víctor Rodríguez (Teruel), Jordi Ramón (Teruel), Juan González (Eivissa), Emilio Ferrández (Castellón de la Plana), Mario Ferrera (Almería)

Blokári: Jorge Fernández /C/ (Chaumont/FRA), Alejandro Vigil (Narbonne/FRA), Miguel Fornés (Tourcoing/FRA)

Univerzáli: Andrés Villena (Korean Air Jumbos/KOR), Augusto Colito (Soria)

Liberá: Aharón Gámiz (Teruel), Antoni Piris (Manacor)

Tréner: Fernando Muňoz

RAKÚSKO

Nahrávači: Maximilian Thaller (Steaua Bukurešť/ROM), Alexander Tusch (Leverano/ITA)

Smečiari: Alexander Berger (Piacenza/ITA), Edin Ibrahimovič (Menlo College/USA), Niklas Kronthaler (AlpenVolleys Haching/GER), Maximilian Landfahrer (Aich/Dob), Anton Menner (Friedrichshafen/GER)

Blokári: Peter Wohlfahrtstätter /C/ (Benfica Lisabon/POR), Nicolai Grabmüller (Aich/Dob), Mathäus Jurkovics (Eltmann/GER)

Univerzáli: Thomas Zass (Amriswil/SUI), Thomas Tröthann (Aich/Dob)

Liberá: Philipp Kroiss (Ajaccio/FRA), Florian Ringseis (AlpenVolleys Haching/GER)

Tréner: Michael Warm (GER)

ARCHÍV SPRÁV

Bookmark and Share

generálny partner

  • #

partneri

  • generálny reklamný partner ME žien na SlovenskuSTRABAG
  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAG
  • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
  • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

  • #