Salanciová a Rehák získali ocenenie Hráč mesiaca január

01.02.2020

Smečiarka Volley project UKF Nitra Erika Salanciová a univerzál VK OSMOS Prievidza Igor Rehák získali ocenenie Hráč mesiaca január v najvyšších slovenských volejbalových súťažiach parfems.sk extralige žien, resp. Edymax extralige mužov 2019/2020. Obaja triumfovali v ankete premiérovo.

Pozvánka na interaktívnu prednášku pre volejbalových trénerov

01.02.2020

Trénersko-metodická komisia SVF usporiada pri príležitosti Superfinále Slovenského pohára vo volejbale žien a mužov interaktívnu prednášku.

Zápis profesionálneho športovca do RFOŠ

01.02.2020

Slovenská volejbalová federácia informuje touto cestou všetkých svojich členov ako aj volejbalové kluby, že na základe novely zákona č. 440/2015 Z. z. o športe a o doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len „zákon o športe") s účinnosťou od 01. 02. 2020 informuje Ministerstvo školstva vedy a výskumu SR o povinnosti, ktoré vyplývajú pre športové federácie z ust. § 4 ods. 7) cit.: "Oprávnenie profesionálneho športovca vykonávať šport ako samostatne zárobkovo činná osoba vzniká dňom zápisu profesionálneho športovca do registra fyzických osôb v športe podľa § 80 ods. 2 písm. n); ustanovenia § 6 ods. 4 až 9 sa použijú primerane."

Ako využívať spätnú väzbu v učení volejbalu (1. časť)

31.01.2020

Využívanie spätnej väzby je jednou z dôležitých zásad športového tréningu. Pod spätnou väzbou môžeme chápať informáciu hráčovi o priebehu vykonávania hernej činnosti alebo po nej, ktoré môže využiť pre zlepšenie v nasledujúcich opakovaniach. Jedná sa tak o informácie o realizovanom pohybe a jeho výsledkoch (úrovni vykonania), nie len o chybách ako to často tréneri v reáliách chápu.

Kadeti U18 spoznali súperov v boji o Európu, predstavia sa v Srbsku

30.01.2020

Slovenská volejbalová reprezentácia kadetov (U18 - roč. nar. 2003 a mladší) bude v záverečnej II. fáze kvalifikácie bojovať o jednu postupovú miestenku na tohtoročné majstrovstvá Európy tejto vekovej kategórie na turnaji v Srbsku. Zloženie skupín zverejnila Európska volejbalová konfederácia (CEV).

POHÁRE: Kriško v LM pomohol k obratu, Lux potiahol Karlovarsko, sviatok pre Ihnáta v Modene

30.01.2020

V stredajších zápasoch európskych pohárov sa predstavili štyria slovenskí reprezentanti a traja sa tešili z víťazstiev - Tomáš Kriško v Lige majstrov, Daniel Končal v CEV Cupe a Marcel Lux v Challenge Cupe. Jakuba Ihnáta prehra nemusela mrzieť, jeho Ostrava si v CEV Cupe zahrala na palubovke hviezdneho tímu Modeny.

Program prípravy RD mládeže - február

30.01.2020

Program prípravy RD mládeže vo februári.

Nitrania v pohári potrápili lídra francúzskej ligy, tímu Rennes podľahli 1:3

29.01.2020

Volejbalisti VKP Bystrina SPU Nitra prehrali v stredajšom domácom prvom zápase osemfinále európskeho Challenge Cupu s Rennes Volley 35 po bojovnom výkone 1:3 (-18, 22, -20, -21). Pred odvetou má v rukách všetky tromfy líder francúzskej Ligue A, na postup mu doma postačí zisk dvoch setov. Súboj v Bretónsku je na programe o dva týždne v stredu 12. februára o 20.00 h.

Maďarov odmietol, chcel trénovať Slovensko

29.01.2020

Slovenskú mužskú volejbalovú reprezentáciu povedie od novej sezóny 2020 Marek Kardoš, ktorý nahradí vo funkcii Andreja Kravárika. Štyridsaťpäťročný tréner si dal za hlavný cieľ postup na majstrovstvá Európy, na ktorých Slováci nechýbali od roku 2007. Kormidelník maďarského tímu Vegyész RC Kazincbarcika bude pokračovať v postupnej generačnej výmene, ale vsadí aj na skúsených hráčov.

POHÁRE: Č. Budějovice s Ondrovičom v LM uchmatli set na pôde obhajcu

29.01.2020

Volejbalisti VK Jihostroj České Budějovice aj so slovenským reprezentantom Petrom Ondrovičom v utorok nastúpili v Lige majstrov na palubovke talianskeho obhajcu titulu Cucine Lube Civitanova. Český majster predviedol v zápase 4. kola základnej A-skupiny solídny výkon a favoritovi na celkové prvenstvo vzal pred takmer 2600 divákmi jeden set, podľahol 1:3 (-21, -19, 21, -19).

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #