Súťažná komisia potvrdila účasť VK Kúpele Brusno v extralige žien

08.07.2019

Súťažná komisia Slovenskej volejbalovej federácia (SK SVF) potvrdila účasť družstva VK Kúpele Brusno v súťažnom ročníku 2019-20 v extralige žien. Stalo sa tak po tom, ako klub splnil podmienok účasti v najvyššej súťaži v budúcom ročníku.

Na Lomnickom štíte premiéra zlatej trofeje pre kráľovné Európy

08.07.2019

Slovenské volejbalové reprezentantky odštartovali prípravu na augustové domáce majstrovstvá Európy unikátnym spôsobom. V pondelok skoro ráno sa celý tím aj so zlatým pohárom pre nové európske šampiónky z Popradu vydal na cestu do Tatranskej Lomnice a lanovkami až na druhý najvyšší slovenský vrch - Lomnický štít. V nadmorskej výške 2634 m dievčatá s pohárom zapózovali a dokonca si aj zahrali.

Majstrami sveta Rusi a Kanaďanky, striebro aj pre kouča Olejňáka

07.07.2019

V nemeckom Hamburgu počas víkendu vyvrcholili majstrovstvá sveta v plážovom volejbale. Tituly svetových šampiónov a tiež miestenku pre svoju krajinu na olympijské hry do Tokia si napokon odniesli Rusi a Kanaďanky.

Žreb súťaží SVF

04.07.2019

Súťažná komisia SVF po vyhodnotení doručených prihlášok družstiev do súťažného ročníka 2019-20 vypisuje žreb súťaží, ktorý sa uskutoční v stredu 10. júla 2019 so začiatkom o 10:00 h v sídle SVF, Junácka 6, Bratislava.

Natália a Andrea: Blízko k ešte lepšiemu výsledku, na Hamburg však zostanú krásne spomienky

04.07.2019

Od piatka do stredy napokon trvala púť našich reprezentantiek v plážovom volejbale na majstrovstvách sveta v nemeckom Hamburgu. Natália Dubovcová a Andrea Štrbová medzi svetovou elitou obsadili spolu s ostatnými zdolanými zo šestnásťfinále 17. pozíciu. Slovenským maximom tak zostáva 9. priečka Natálie s Dominikou Nestarcovou pri absolútnej premiére SR na šampionátoch v roku 2013 v poľských Starých Jablonkách. O dva roky neskôr v Holandsku skončili Natália a Dominika na 17. mieste.

Ovečková posilní Olymp Praha. "Je to krok vpred," hovorí reprezentačná nahrávačka

04.07.2019

Slovenská reprezentačná nahrávačka Lenka Ovečková sa stala posilou českého extraligistu PVK Olymp Praha. Pre 23-ročnú bratislavskú rodáčku to bude prvé zahraničné pôsobisko v kariére. Informáciu priniesol web volleycountry.com.

Slovenky sa po veľkej bitke so Švajčiarkami lúčia s MS pred osemfinále

03.07.2019

Beachvolejbalové majstrovstvá sveta v nemeckom Hamburgu sa pre naše reprezentantky Natáliu Dubovcovú a Andreu Štrbovú skončili tesne pred osemfinálovými bránami. V stredajšom popoludňajšom zápase šestnásťfinále Slovenky nasadené ako dvadsiate šieste po veľkej dráme a bitke nestačili na turnajové štrnástky zo Švajčiarska Ninu Betschartovú a Tanju Hüberliovú, podľahli im 1:2 (16, -16, -14).

Od A po Z s Andreou Štrbovou: Na splnení ďalších snov sa pracuje

03.07.2019

Úspešná volejbalistka pred dva a pol rokom presedlala na piesok a spoločne s Natáliou Dubovcovou si získavajú medzi najlepšími svetovými dvojicami stále väčší rešpekt. V aktuálnom cykle olympijskej kvalifikácie do Tokia 2020 majú za sebou viacero prenikavých výsledkov, o ďalší sa usilujú na majstrovstvách sveta v nemeckom Hamburgu. Čo o sebe prezradila reprezentantka SR v plážovom volejbale Andrea Štrbová?

Do extraligy sa neprihlásili ženy Kežmarka a ani mužský víťaz baráže Revúca

03.07.2019

Po tom, ako v závere minulého týždňa ohlásil úradujúci ženský vicemajster 1. Bratislavský volejbalový klub (v minulých dvoch sezónach hral v najvyššej súťaži pod komerčným názvom Strabag VC FTVŠ UK Bratislava) spoluprácu s Pezinkom a nový spoločný projekt bude na domácej i medzinárodnej scéne vystupovať pod názvom Strabag VC Bilíkova Pezinok, v sezóne 2019/20 určite neuvidíme ani ďalšie dva kluby.

Narodená pre volejbal

02.07.2019

Profilom kapitánky našej volejbalovej reprezentácie Barbory Kosekovej spúšťame seriál pred majstrovstvami Európy 2019 v Bratislave - Spoznaj náš tím s hashtagom #BabyDoToho. Postupne vám budeme predstavovať aj ďalšie hráčky tímu Marca Fenoglia, ktorý začína prípravu na vrchol sezóny v pondelok 8. júla v Poprade. Článok o Barbore sme publikovali aj na webe Európskej volejbalovej konfederácie www.cev.eu.

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #