EuroVolleyM - piatok: Srbi sfúkli Nemcov, Belgičania víťazne, prehra Čechov

13.09.2019

Desiatimi zápasmi v skupinách pokračoval v piatok kontinentálny šampionát EuroVolley 2019.

Víťazný vstup! Slováci po dráme zdolali Španielov a spravili krok k postupu

13.09.2019

Paráda! Slovenskí volejbaloví reprezentanti zvládli prvý zápas na tohtoročných majstrovstvách Európy EuroVolley 2019! Slováci v piatok vo svojom prvom vystúpení v základnej B-skupine zvíťazili v Bruseli po veľkej dráme 3:2 (23, 23, -20, -16, 16) nad Španielmi a pripísali si dôležitý triumf v boji o postup do osemfinále.

Kapitán Slovákov: Cieľ je osemfinále. Nech sa nám to podarí akokoľvek

13.09.2019

Na svoje druhé majstrovstvá Európy sa chystá skúsený smečiar Tomáš Kriško. Kým v roku 2015 bol na šampionáte v Taliansku ako druhý univerzál, teraz je v diametrálne inej pozícii. Je kapitánom výberu Andreja Kravárika a mal by patriť k lídrom slovenského tímu. Dvojmetrový Lipták sa po roku v argentínskej lige vracia do Európy a upísal sa nemeckého rekordného majstrovi VfB Friedrichshafen, ale za najprestížnejší považuje zápas s Rakúskom.

Jeden za všetkých, všetci za jedného

13.09.2019

Atmosféru majstrovstiev Európy zažije už deviatykrát. Kormidelník slovenských volejbalistov Andrej Kravárik nastúpil ako hráč na päť európskych šampionátov, dvakrát ich absolvoval ako reprezentačný asistent a od dnes si v Belgicku odkrúti druhé kontinentálne majstrovstvá ako hlavný tréner Slovenska. Jeho zverenci vstúpia do bojov na 31. majstrovstvách Európy v piatok 13. septembra súbojom proti Španielsku (17.30 live na Dvojke). Pre Slovákov to bude siedma účasť za sebou a desiata celkovo na ME.

EuroVolleyM - štvrtok: Na úvod výhry Rusov, Francúzov, Talianov i Slovincov

12.09.2019

Úvodnými zápasmi v skupinách v Montpellieri a Ľubľane odštartoval vo štvrtok kontinentálny šampionát EuroVolley 2019 mužov (12. - 29. septembra).

Toto sú naši borci. Vizitky Slovákov na ME 2019. #ChlapiDoToho

12.09.2019

Už v piatok začínajú slovenskí volejbalisti v belgickom Bruseli boje na 31. majstrovstvách Európy. Na záverečnom turnaji sa vo Francúzsku, Slovinsku, Belgicku a Holandsku predstaví 24 tímov, siedmykrát za sebou a desiaty celkovo medzi nimi nebudú chýbať ani slovenskí reprezentanti, ktorí sa v základnej B-skupine v Bruseli stretnú so Španielskom (piatok), Rakúskom (sobota), Srbskom (nedeľa), Belgickom (utorok) a Nemeckom (streda). Zápasy Slovákov môžete sledovať naživo na RTVS na Dvojke. Slovensko bude reprezentovať 14 hráčov, presne polovica zažije debut na ME.

Zaťko prepíše históriu. "Šiesta Európa? Treba k tomu aj veľa šťastia"

12.09.2019

Na európskom šampionáte debutoval pred viac ako desiatimi rokmi. Skúsený nahrávač Juraj Zaťko nastúpil 5. septembra 2009 v tureckom Izmire na svoj prvý duel ME proti Grécku. Odvtedy sa stal pevnou súčasťou slovenskej reprezentácie a je na prahu toho, aby sa stal rekordérom v počte účasti na majstrovstvách Európy a aj v celkovom počte reprezentačných štartov.

Slováci už sú v Bruseli. V hoteli ich vítal legendárny nahrávač

11.09.2019

Slovenskí volejbaloví reprezentanti dorazili v stredu poobede do Bruselu, kde o dva dni začnú písať svoju desiatu účasť na majstrovstvách Európy. Cesta zo Schwechatu do belgickej metropoly prebehla bez komplikácií a tím trénera Andreja Kravárika sa krátko pred štvrtou hodinou popoludní ubytoval v hoteli Van Der Valk Airport.

PRESTUPY: Abrhámová do Volera Le Cannet, Konečná do Vilsbiburgu

11.09.2019

Prestupy slovenských volejbalistov a volejbalistiek v lete 2019.

Slovenky sa nepredstavia v olympijskej kvalifikácii v Číne

11.09.2019

Slovenské beachvolejbalové reprezentantky Natália Dubovcová a Andrea Štrbová napokon nebudú štartovať na budúcotýždňovom olympijskom kvalifikačnom turnaji v Číne (18. - 22. septembra 2019). Dôvodom sú zdravotné komplikácie. Natália a Andrea minulý týždeň obsadili delené 17. miesto na World Tour Finals v Ríme, na víkendovom finálovom turnaji majstrovstiev SR v Bratislave na Draždiaku už neštartovali a neobhajovali vlaňajší titul.

generálny partner

 • #

partneri

 • generálny reklamný partner ME žien na SlovenskuSTRABAG
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAG
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #