Superfinále: Svidník túži po prvej trofeji v histórii, Prievidza chce rozšíriť zbierku

07.02.2020

Už o 3 dni nás čaká historické Superfinále Slovenského pohára vo volejbale! Vyvrcholením nedeľného podujatia v Eurovia Aréne na Pasienkoch v Bratislave bude mužské finále, v ktorom o 18.00 h nastúpia proti sebe hráči TJ Slávia Svidník a VK OSMOS Prievidza. Ani tento súboj o novú Trofej Štefana Pipu nebude chýbať na obrazovkách Dvojky RTVS v priamom prenose.

Líder extraligy proti obhajcovi zlata. Pred ženským Superfinále po motiváciu nikto nechodí ďaleko

07.02.2020

Historické Superfinále Slovenského pohára vo volejbale už klope na dvere! Prvý vrchol klubovej sezóny, ktorý ponúkne boj žien aj mužov o novú Trofej Štefana Pipu, nás čaká už túto nedeľu 9. februára v Eurovia Aréne na Pasienkoch v Bratislave.

2. časť: Ako využívať spätnú väzbu v učení volejbalu

06.02.2020

V druhej časti problematiky využívania spätnej väzby v tréningovom procese sa zameriame predovšetkým na témy:

Na Draždiaku bude druhý turnaj v minibeachvolejbale

06.02.2020

V piatok 14. februára sa v beachvolejbalovom centre na Draždiaku v Bratislave-Petržalke bude konať druhý z turnajov majstrovstiev Slovenska v minibeachvolejbale pre sezónu 2019/2020.

Začni hrať volejbal alebo si príď zlepšiť techniku

06.02.2020

V nedeľu 2. februára 2020 pokračovala aktivita oblasti Bratislava spolu s BSK s motívom prilákať nové deti na volejbal, resp. zlepšiť sa v technike s promo tréningom pod vedením Ivana Husára s témou PODANIE.

Prelomová zmena vo svetových rebríčkoch. Slováci mierne klesli, Slovenky o 23 miest nahor

03.02.2020

Medzinárodná volejbalová federácia (FIVB) v prvý februárový deň zverejnila premiérové vydanie nových svetových rebríčkov, ktoré sú založené na nových princípoch a mali by výrazne viac reflektovať reálnu silu jednotlivých reprezentačných družstiev.

V Košiciach Ukrajinec, v Pezinku Argentínčanka

03.02.2020

Do tridsiateho januára mohli extraligové volejbalové kluby doplniť svoje súpisky pre záver sezóny 2019/20. Viaceré to na poslednú chvíľu využili, aj keď mnohé zmeny v kádroch sa udiali už počas celého mesiaca. Za zmienku stojí, že na súpisky oboch lídrov najvyšších súťaží volejbalistov VK KDS-Šport Košice i volejbalistiek Strabagu VC Bilíkova Pezinok pribudli zahraničné posily.

Prešov si poradil s Nitrou v troch setoch, blokársky koncert Mikovčíka

02.02.2020

Volejbalisti VK MIRAD PU Prešov vyhrali v nedeľňajšom zápase 4. kola Edymax extraligy v skupine o 5.-9. miesto nad VKP Bystrina SPU Nitra 3:0. Šarišania tak odčinili nečakanú sobotňajšiu prehru 2:3 s MVK Zvolen.

Nitra zdolala v dráme majstra, líder uspel na Považí, Brusno prerušilo sériu prehier

01.02.2020

V šlágri 4. kola nadstavbovej časti parfems.sk extraligy žien vyhrali volejbalistky UKF Nitra nad majstrovskou Sláviou EU v dráme 3:2 a natiahli sériu víťazstiev na deväť duelov. Líder tabuľky Strabag Pezinok vyhral v Novom Meste nad Váhom 3:0 a v skupine o 5.-7. miesto zvíťazilo posledné Brusno nad Prešovom 3:2.

Prievidza v generálke na Superfinále zdolala Svidník, Komárno nedalo šancu lídrovi, prekvapenie v Prešove

01.02.2020

Volejbalisti Prievidze vyhrali v sobotňajšom zápase 4. kola nadstavbovej skupiny o 1. - 4. miesto nad Svidníkom 3:1. Obaja súperi sa stretnú na budúci týždeň v Superfinále Slovenského pohára v bratislavskej Eurovia Aréne. Doma nezaváhalo ani Komárno, ktoré nestratilo s Košicami ani set. V skupine 5.-9. prehral Prešov prekvapujúco so Zvolenom 2:3 a Myjava vyhrala v Trenčíne 3:0.


generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #