Sobotňajší program extraligy (28. 11.) - LIVE prenos aj na Huste.TV

27.11.2020

Sobotňajší program extraligy (28. 11.).

Úspech diplomacie. T. Singer a M. Prokeš schválení do komisií CEV

27.11.2020

Slovenský volejbal dosiahol ďalší úspech na diplomatickom poli. Po októbrovom kongrese Európskej volejbalovej konfederácie (CEV) vo Viedni, na ktorom delegáti zvolili Čestného prezidenta SVF Ľubora Halandu opäť za člena Správnej rady CEV aj Správnej rady Medzinárodnej volejbalovej federácie (FIVB), bude mať Slovensko dvojnásobné zastúpenie aj v komisiách CEV.

Prešov stále bez prehry. Aj bez opôr zdolal mladíkov z Trenčína 3:1

27.11.2020

Volejbalisti VK MIRAD UNIPO Prešov vyhrali v piatkovej dohrávke 6. kola extraligy nad ŠŠ volejbal Trenčín 3:1. Zverenci Mareka Kardoša natiahli víťaznú sériu od začiatku sezóny na sedem duelov, Trenčín má naopak sedem prehier a na prvý úspech čaká. Prešov odohrá dva zápasy za dva dni, v sobotu aj v priamom prenose na Huste.tv nastúpi doma proti Prievidzi.

POHÁRE: Stümpelovej Olomouc v LM nestačil na favoritov, Štrbová pomohla Ostrave k postupu

27.11.2020

Tento týždeň sa v európskych pohároch, ktorých program naďalej výrazne ovplyvňuje pandemická situácia, predstavili dve slovenské volejbalistky. Blokárka Nikola Stümpelová odohrala v drese Olomouca všetky tri zápasy prvého z dvoch turnajov E-skupiny Ligy majstrov, jej tím v talianskej Novare napokon nezískal proti favoritom ani jeden set. Smečiarka Andrea Štrbová sa so spoluhráčkami z Ostravy tešila po dvojzápase v Lotyšsku z hladkého postupu do osemfinále Challenge Cupu.

Volejbalové rady a tipy od Jiřího Popelku na YouTube

27.11.2020

Na YouTube môžete nájsť veľa volejbalových cvičení a tipov v anglickom jazyku. Teraz je k dispozícii ďalšia možnosť, kde hľadať volejbalové videá pre trénerov a hráčov.

Platnička povedala dosť. Szabóová odchádza spod siete predčasne

26.11.2020

Športový život, žiaľ, prináša aj takéto momenty. Naša volejbalová reprezentantka Sandra Szabóová kvôli zdravotným problémom končí profesionálnu kariéru predčasne, 24-ročnú blokárku nepustili ďalej bolesti chrbta. S nemeckým Straubingom sa už dohodla na rozviazaní zmluvy a začiatkom minulého týždňa sa vrátila do rodného Komárna.

Volejbal sa vracia do Huste.tv! Prvý zápas Prešov - Prievidza už v sobotu

26.11.2020

V krátkom čase je tu ďalšia výborná správa pre volejbalových fanúšikov! Po návrate extraligy na obrazovky verejnoprávnej RTVS v rámci pokračovania projektu Palubovková streda sa naše najvyššie súťaže po viac než troch rokoch opäť objavia aj vo vysielaní internetovej televízie Huste.tv!

Domáce zápasy VKP do konca roka v hale FEI STU

26.11.2020

Účastník volejbalovej extraligy mužov VKP Bratislava odohrá domáce zápasy do konca roka 2020 v športovej hale Fakulty elektrotechniky a informatiky Slovenskej technickej univerzity na Ilkovičovej 3 v Bratislave.

Extraliga späť v RTVS! Na úvod ženský šláger UKF Nitra - Slávia EU

25.11.2020

Športoví fanúšikovia sa aj v tejto sezóne môžu tešiť na priame prenosy z volejbalovej extraligy mužov a žien na obrazovkách verejnoprávnej televízie! Slovenská volejbalová federácia pokračuje v úspešnej spolupráci s RTVS na projekte televízie Palubovková streda, v rámci ktorého dostane extraligový volejbal pravidelne priestor vo vysielaní Dvojky.

Trnavčanky zdolali Projekt RD aj doma a posunuli sa do prvej štvorky

25.11.2020

Volejbalistky Hit UCM Trnava si v extralige aj druhýkrát v priebehu piatich dní poradili s tímom mládežníckeho Projektu RD. V stredajšej dohrávke 4. kola základnej časti zvíťazili Trnavčanky po vyrovnanom priebehu setov 3:0 (21, 25, 19) a nadviazali na sobotňajšiu výhru 3:2 z nitrianskej domácej palubovky Projektu.

generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORKERKOSAND
  • reklamní partneri HUDOSKV REZACRonaATAK
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #