Cesta Sloveniek domácim šampionátom EuroVolley RE-LIVE

08.04.2020

Chcete ešte raz zažiť nádherné emócie z minuloročného domáceho šampionátu žien EuroVolley v Bratislave? Prostredníctvom facebooku SVF vám prinášame re-live zápasy našich dievčat!

Informácie o prelínacích súťažiach o účasť v extralige 2020/21

06.04.2020

S ohľadom na rozhodnutie Správnej rady SVF z 13. marca 2020 o predčasnom ukončení súťaží a s prihliadnutím na prebiehajúcu pandémiu nie je možné uskutočniť prelínacie súťaže o účasť v extralige mužov a žien 2020/21 v pôvodne plánovných termínoch.

Usmernenie hlavného hygienika - zasadnutia orgánov

06.04.2020

Usmernenie hlavného hygienika Slovenskej republiky v súvislosti so zasadnutiami najvyššieho orgánu, najvyššieho výkonného orgánu, kontrolného orgánu alebo akéhokoľvek iného orgánu národných športových organizácií, národných športových zväzov, športových organizácií a športových klubov.

Tréning doma. Nápady, tipy, inšpirácie od našich mládežníkov

05.04.2020

Športový život na takmer celom svete sa zastavil. Nebezpečný koronavírus vyhnal z paluboviek do svojich domovov aj volejbalistky a volejbalistov a na súťažné zápasy si ešte nejaký čas musíme počkať. Pracovať sa na sebe dá aj individuálne a preto sme pre vás pripravili rubriku "Tréning doma." Postupne vám budeme prinášať nápady, tipy a inšpirácie na to, ako sa dá trénovať aj v domácich podmienkach.

Prerušené európske ligové súťaže - Aj Poliaci a Rusi ukončili sezónu

04.04.2020

Aktualizovaný zoznam európskych krajín s prerušenými alebo predčasne ukončenými volejbalovými ligovými súťažami v súvislosti so šírením nového typu koronavírusu a ochorenia COVID-19.

Sekretariát SVF naďalej zatvorený

03.04.2020

Slovenská volejbalová federácia oznamuje, že sekretariát SVF na Junáckej 6 v Bratislave je v rámci preventívnych opatrení v súvislosti so šírením nového typu koronavírusu zatvorený až do odvolania. Pracovníci sekretariátu sú v obvyklých hodinách k dispozícii prostredníctvom e-mailovej komunikácie a telefonicky (home office). Ďakujeme za pochopenie.

Dlhoročná aj úradujúca kráľovná v hre. Finálová šestka aj o Cenu fanúšika

02.04.2020

Volejbalistkou roka 2019 na Slovensku sa podľa predpokladov stane jedna z opôr národného tímu z mimoriadne úspešného vlaňajšieho domáceho šampionátu EuroVolley v Bratislave. 

Zvolila si cestu cez Floridu. Legenda zlákala Emmu k Panterom

01.04.2020

Na vrchol sa možno dostať rozličnými trasami. Mládežnícka reprezentantka Slovenska v halovom volejbale a päťnásobná účastníčka mládežníckych majstrovstiev Európy v plážovom volejbale Emma Erteltová sa vybrala menej obvyklým chodníkom, no o to pestrejším.

Zrušili turnaje v Moskve a Ríme, odložili Challenger Cup aj Finále KP

31.03.2020

Medzinárodná volejbalová federácia (FIVB) v pondelok opäť pristúpila k úpravam kalendára podujatí v súvislosti s pandémiou koronavírusu.

Koseková po 23 dňoch v talianskej karanténe: Mám lepšie i horšie dni

31.03.2020

Slovenská volejbalistka Barbora Koseková čaká na rozhodnutie o osude sezóny v ohnisku európskej koronavírusovej nákazy. V talianskom Trentine je v karanténe už 23 dní a ako v rozhovore pre TASR poznamenala, máva lepšie aj horšie dni. Volejbalovú súťaž na Apeninskom polostrove prerušili do 3. apríla, v pondelok však taliansky minister športu navrhol, aby sa všetky tréningové procesy pozastavili do konca apríla.

generálny partner

 • #

partneri

 • auto partnerAUTO LAMAČ
 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASAVEOLIA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGGERFLOR
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSONopeCOUNTERPAIN
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVEL
 • reklamní partneriKV REZAC RonaATAK
 • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSCBSK

komunikačný partner

 • #