Výberové konanie na pracovné pozície

19.03.2018

Slovenská volejbalová federácia vyhlasuje výberové konanie na nižšie uvedené pracovné pozície. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do 25.marca 2018 prostredníctvom emailu na adresu: praca@svf.sk , kde pošlú svoj štruktúrovaný životopis a motivačný list. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za prejavený záujem, avšak kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na uvedenú pozíciu a budú zaradení do výberového konania.

O umiestnenie: Pezinok vyhral v Prešove, Nové Mesto zdolalo Spišiačky

17.03.2018

V sobotu boli na programe aj prvé zápasy o umiestnenie na 5.-8. mieste. V súboji o konečnú 5. priečku vyhral Pezinok v Prešove 3:2 a Nové Mesto nad Váhom v stretnutí o 7. priečku zdolalo Spišskú Novú Ves. Druhé zápasy sa budú hrať na budúci víkend.

Prievidžania prvými finalistami, Prešov vyhral v Nitre 3:2 a vedie 2:1

17.03.2018

Volejbalisti VK Prievidza sa stali prvými finalistami extraligy mužov. Postup do bojov o zlato potvrdili zverenci Richarda Nemca víťazstvom 3:0 nad TJ Slávia Svidník a rovnakým skóre triumfovali aj v sérii. Vo finále sa úradujúci vicemajster a aktuálny víťaz Slovenského pohára stretne s víťazom série VKP Bystrina SPU Nitra - VK MIRAD PU Prešov (stav 1:1, tretí zápas sa hrá od 16:30). Svidník bude hrať o bronz.

STRABAG a Slávia EU vstúpili do semifinále víťazne

17.03.2018

Volejbalistky STRABAG Volleyball Club a Slávie EU Bratislava zaznamenali úspešný vstup do semifinálových sérií extraligy.

Košice a Myjava si zahrajú o 5. miesto, Trenčín a Zvolen o 7.

17.03.2018

O konečné 5. miesto v extralige mužov si zahrajú volejbalisti VK KDS Šport Košice a Spartak Myjava. O 7. priečku zabojujú MVK Zvolen a COP Trenčín. Rozhodli o tom sobotňajšie druhé zápasy o 5.-8. miesto.

V sobotu sa začína semifinále extraligy žien: STRABAG - Kežmarok, UKF Nitra - Slávia EU

16.03.2018

Po mužoch sa v sobotu začínajú aj semifinálové súboje extraligy žien. Víťaz dlhodobej časti STRABAG Volleyball Club sa stretne s KV MŠK Oktan Kežmarok a v súboji druhého s tretím nastúpia proti sebe Volley project UKF Nitra a obhajca titulu Slávia EU Bratislava.

Final Four Zlatej Európskej ligy v Česku a Maďarsku

16.03.2018

Česko, Maďarsko, Macedónsko a Švédsko sú hostiteľmi finálových turnajov Zlatej, resp. Striebornej európskej ligy 2018 (Golden European League a Silver European League) vo volejbale mužov a žien. Informuje o tom web Európskej volejbalovej konfederácie (CEV). V Zlatej európskej lige 2018 sa predstavia Slováci i Slovenky.

V play off 12 LM: Chaumont zdolal Trento, emócie v Maaseiku

16.03.2018

V Lige majstrov sa v stredu hrali prvé zápasy play off 12 volejbalovej Ligy majstrov. Prekvapenie sa zrodili vo Francúzsku, kde domáci Chaumont VB 52 Haute-Marne zdolali talianske Trentino Diatec 3:2.

Talian Anastasi prevzal Belgičanov, našich súperov v zlatej Európskej lige

15.03.2018

Renomovaný taliansky kouč Andrea Anastasi sa stal novým trénerom belgickej mužskej volejbalovej reprezentácie. Informuje o tom web Európskej volejbalovej konfederácie (CEV).

Prezident CEV Boričić na Slovensku: Nie je to iba o ME 2019, prioritou je rozvoj volejbalu v krajine

15.03.2018

Prezident Európskej volejbalovej konfederácie (CEV) Aleksandar Boričić zavŕšil vo štvrtok dvojdňovú návštevu Slovenska, počas ktorej sa stretol s predsedom Národnej rady Slovenskej republiky Andrejom Dankom, prezidentom Slovenského olympijského výboru Antonom Siekelom a navštívil aj sídlo Slovenskej volejbalovej federácie.

generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYZLATY BAZANT
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELBRUSNIANKA
  • reklamní partneriKV REZACPONT ATAKRona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #