Program a výsledky Turnaja olympijských nádejí v Púchove - ženy

22.06.2017

V púchovskom sTC sa v stredu začal Turnaj olympijských nádeji, na ktorom štartujú dievčenské reprezentačné výbery do 16 rokov.

XXI. ročník Medzinárodného turnaja veteránov v Kežmarku sa blíži

22.06.2017

Už o necelé dva mesiace, 12. augusta 2017, sa v Kežmarku uskutoční už XXI. ročník Medzinárodných majstrovstiev Slovenska veteránov mužov a žien vo volejbale - "MEMORIÁL FRANTIŠKA MIZDOŠA." Záväzné prihlášky na tento skvelý turnaj je potrebné poslať najneskôr do 24. júla. Všetko dôležité nájdete v propozíciách, ktoré v článku prikladáme.

Ženy sa pripravujú na Fínsko

21.06.2017

Slovenské volejbalové reprezentantky sú veľmi blízko k tomu, aby v Európskej lige zopakovali minimálne semifinálovú účasť z minulého roka. Obrať ich o to môže už len veľmi málo pravdepodobný vývoj na druhom turnaji B-skupiny, ktorý sa v piatok začína vo francúzskom Nantes. Rysuje sa tak semifinálový dvojzápas s víťazom A-skupiny Fínskom. Prvý duel sa bude hrať v stredu 28. júna o 18:00 v Poprade, odveta v nedeľu 2. júla v Helsinkách. V druhom semifinále sa stretnú Španielsko a s najväčšou pravdepodobnosťou Ukrajina.

Pencová bude aj v novej sezóne obliekať dres BKS Bielsko-Biala

20.06.2017

Jedna z najlepších slovenských volejbalistiek súčasnosti Jaroslava Pencová bude aj v sezóne 2017/2018 pôsobiť v drese poľského BKS Profi Credit Bielsko-Biala. Agentúre SITA potvrdila túto informáciu Pencová, informoval o tom aj klubový web BKS. Čoskoro 27-ročná blokárka (nar. 24. júna 1990) v ročníku 2016/2017 najskôr pauzovala pre problémy s ramenom a následnú operáciu, s vedením účastníka tamojšej Orlen Ligy sa vo februári dohodla na spolupráci do konca sezóny. Tá bude napokon pokračovať minimálne ďalších dvanásť mesiacov.

Reprezentantky do 16 rokov čaká v Púchove Turnaj olympijských nádejí

20.06.2017

V púchovskom centre sTC sa od stredy do piatka uskutoční medzinárodný volejbalový Turnaj olympijských nádejí, na ktorom sa predstavia reprezentácie do 16 rokov (roč. 2002 a mladšie). Pre mladý slovenský výber, ktorý vedie trénerská dvojica Marek Meriač a Marek Hric, to bude prvý reprezentačný turnaj. Okrem Slovenska bude v Púchove štartovať aj Česko, Maďarsko, Poľsko, Izrael a Fínsko.

Kravárik: V Poprade som si občas pripadal ako v Grécku

20.06.2017

Slovenskí volejbalisti majú za sebou štvrtý ročník v Svetovej lige a dosiahli v ňom najlepšie umiestnenie v histórii. Štyri víťazstvá, z toho tri už na úvodnom Poprade, ich dostali na siedme miesto 2. divízie prestížnej súťaže so ziskom 13 bodov. Celkovo obsadili Slováci v Svetovej lige 19. miesto, čím si oproti minulému roku polepšili o dve priečky.

Konferencia SVF - voľby do orgánov SVF

20.06.2017

Vážení členovia SVF,

na základe rozhodnutia Správnej rady sa Konferencia SVF uskotoční dňa 3.12.2017. Na konferencii, ktorá bude zároveň volebnou sa podľa čl. 29 odsek 4 a 5 bude voliť prezident SVF a členovia Správnej rady SVF, predsedovia a podpredsedovia orgánov pre zabezpečenie spravodlivosti a kontrolných orgánov SVF ako aj kontrolór SVF a jeho náhradník.

Program Final Four 2. divízie Svetovej ligy

19.06.2017

Cez víkend 24. a 25. júna sa v austrálskom Gold Coast uskutoční záverečný turnaj Final Four 2. divízie Svetovej ligy, v ktorej základnej časti štartovali aj Slováci a obsadili siedme miesto.

Falasca skončil na lavičke Čechov

19.06.2017

Tréner Miguel Falasca ukončil po Svetovej lige pôsobenie pri českej volejbalovej reprezentácii. Príčinou sú podľa webu Českého volejbalového zväzu cvf.cz osobné dôvody, ktoré mu neumožňujú pokračovať v príprave a práci s tímom.

Víťazmi 3. divízie Svetovej ligy sa stali Estónci

19.06.2017

Volejbaloví reprezentanti Estónska sa stali víťazmi 3. divízie Svetovej ligy, keď v boji o celkové prvenstvo na záverečnom turnaji Final Four v mexickom Leone zdolali Španielsko 3:0. Tretie miesto obsadili Nemci po víťazstve v troch setoch nad Mexikom.

generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
  • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
  • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
  • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
  • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
  • reklamní partneriRona Sport Art
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
  • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
  • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
  • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #