Slováci dorazili do Štetína. Na večeri sa zvítali s Čechmi

22.08.2017

Po približne osemhodinovej ceste z Bratislavy cez Viedeň a Berlín dorazili slovenskí volejbalisti v utorok večer do poľského Štetína, kde v piatok odštartujú svoje zápasy v B-skupine na jubilejných 30. majstrovstvách Európy.

Nervozitu vytláča dobrý pocit

22.08.2017

V drese troch reprezentačných výberov Česko-Slovenska, Slovenska a Grécka štartoval na piatich majstrovstvách Európy. Atmosféru ďalších dvoch európskych šampionátov zažil ako asistent na slovenskej lavičke. Na štyridsaťšesťročného Andreja Kravárika čaká v Štetíne prvá ,Európa‘ v úlohe hlavného trénera.

Šampionát v Poľsku by privítal každé dva roky

21.08.2017

Od roku 2009 nechýbal na žiadnom európskom šampionáte. Skúsený nahrávač Juraj Zaťko pocestuje už na svoje piate majstrovstvá Európy, ale prvýkrát v pozícii jasnej jednotky. Predtým naskakoval skôr z lavičky a bol dvojkou Michala Masného, Branislava Skladaného, či naposledy Daniela Končala, ktorý vytvorí so Zaťkom nahrávačskú dvojičku aj na ME v Poľsku.

Generálka vo Fínsku: Spokojnosť s hrou, nie s výsledkami

21.08.2017

Slovenskí volejbaloví reprezentanti absolvovali v závere minulého týždňa generálku na majstrovstvá Európy, ktoré sa už tento štvrtok začínajú v Poľsku. Vo fínskom meste Sastamala prehrali s domácimi reprezentantmi dvakrát 1:3. Tréner Andrej Kravárik bol napriek neúspešným výsledkom spokojný s výkonmi svojich zverencov.

21. ročník Veterán Volley Cup-u

21.08.2017

V sobotu 12. augusta sa v areáli Základnej školy Nižná brána a priľahlých halách uskutočnil 21. ročník Memoriálu Františka Mizdoša, ktorý bol zároveň ôsmykrát oficiálnymi Medzinárodnými majstrovstvami SR vo volejbale mužov a žien.

Krajčovič sa vo Fínsku zranil. V nominácii na ME ho nahradil Ludha

21.08.2017

Krátko pred majstrovstvami Európy v Poľsku musel tréner slovenskej volejbalovej reprezentácie spraviť vynútenú zmenu v nominácii. Zraneného blokára Šimona Krajčoviča nahradil Marek Ludha, ktorý sa už v pondelok pripojil k tímu. Na šampionát tak napokon pocestuje päť nováčikov na ME.

Nominácia Talianska na ME

20.08.2017

Konečná 14-členná nominácia Talianska na ME 2017 v Poľsku. S talianskymi volejbalistami sa Slováci stretnú v druhom zápase B-skupiny v Štetíne. Duel je na programe v nedeľu 27. augusta o 17:30 (live na RTVS).

ME 2017 v plážovom volejbale: Zlato pre Talianov a Nemky

20.08.2017

Talianski reprezentanti Daniele Lupo a Paolo Nicolai nasadení ako druhí triumfovali na ME v plážovom volejbale v lotyšskej Jurmale (16. - 20. augusta 2017) a obhájili titul kontinentálnych šampiónov. V nedeľňajšom finále zvíťazili 2:0 (16, 21) nad domácimi štvorkami podujatia Aleksandrsom Samoilovsom a Janisom Šmediňšom. Bronzové medaily vybojovali holandské šestky turnaja Alexander Brouwer a Robert Meeuwsen, v súboji o 3. miesto zdolali jedenásty nasadený belgický pár Dries Koekelkoren, Tom van Walle 2:1 (17, -17, 11).

Prešov vyhral turnaj v Bučoviciach pri Brne, najlepší hráč bol Sopko

20.08.2017

Volejbalisti VK Mirad PU Prešov zvíťazili v sobotu na 14. ročníku antukového turnaja v Bučoviciach pri Brne. Turnaj sa hral na dva hrané sety a Šarišania tu triumfovali tretíkrát za sebou.

ME 2011: Najúspešnejší šampionát! Slováci vybojovali 5. miesto

20.08.2017

V šiestej časti seriálu Slováci na majstrovstvách Európy si pripomenieme doteraz najkrajší a najúspešnejší šampionát. V roku 2011 sa naši volejbalisti prebojovali v Českej republike až do štvrťfinále a obsadili konečné 5. miesto.

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
 • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
 • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
 • reklamní partneriKV REZACSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
 • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
 • reklamní partneriRona Sport Art
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
 • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
 • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
 • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #