Slovenky v play-off v Espinhu zostali na štíte Američaniek

19.07.2019

Naše reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová sa s turnajom World Tour kategórie Four stars v portugalskom Espinhu rozlúčili v 1. kole play-off. 

Slovenky v Espinhu po výhre nad Nemkami a prehre s Brazílčankami do play-off proti Američankám

18.07.2019

Naše beachvolejbalové reprezentantky Natália Dubovcová a Andrea Štrbová vo štvrtok na turnaji World Tour kategórie Four stars v portugalskom Espinhu postúpili z F-skupiny do play-off s vyrovnanou bilanciou (1-1) z 2. miesta. 

Najstarší turnaj v Moštenici čaká už 84. ročník

18.07.2019

Malá horehronská obec s vyše dvesto obyvateľmi Moštenica, ktorej slávnym rodákom a odchovancom tamojšieho volejbalu bol aj už nebohý dvojnásobný olympijský medailista a dvojnásobný majster sveta Bohumil Golian, privíta v sobotu 20. júla už 84. ročník nášho najstaršieho volejbalového turnaja mužov. Ten sa bude hrať zároveň aj ako 63. ročník Memoriálu Teodora Šimka a 7. ročník Memoriálu Bohumila Goliana.

Výborný štart v Espinhu! Natália a Andrea zdolali šampiónku OH Ludwigovú s Kozuchovou

18.07.2019

Výborným výsledkom vstúpili slovenské beachvolejbalové reprezentantky Natália Dubovcová a Andrea Štrbová do ďalšieho turnaja World Tour kategórie Four stars v portugalskom Espinhu. Nasadené jedenástky si vo štvrtok v 1. kole základnej F-skupiny poradili po obrate 2:1 (-18, 16, 10) s nemeckými dvadsaťdvojkami turnaja Laurou Ludwigovou a Margaretou Kozuchovou a popoludní od 16.00 h SELČ zabojujú o triumf v skupine a priamy postup do osemfinále proti brazílskym šestkám Bárbare a Fernande.

Gavenda do tímu majstra: V Španielsku o najvyššie ciele

17.07.2019

Aj slovenský reprezentačný univerzál Filip Gavenda už pozná pre budúcu sezónu svoje pôsobisko. Dvadsaťtriročný volejbalista sa sťahuje z talianskej Latiny do Španielska, upísal sa úradujúcemu ligovému šampiónovi CV Teruel.

PRESTUPY: Blokár Kováč do Fínska

17.07.2019

Prestupy slovenských volejbalistov a volejbalistiek v lete 2019.

Natália a Andrea prvýkrát v Top 20, v európskom rebríčku sú šieste

16.07.2019

Naše beachvolejbalové reprezentantky Natália Dubovcová a Andrea Štrbová postupnými, no rozhodnými krokmi mieria stále vyššie a zároveň bližšie k olympijskému snu. Minulotýždňový výborný výsledok v podobe 5. miesta na päťhviezdičkovom turnaji najvyššej kategórie Major v rámci prestížnej World Tour vo švajčiarskom Gstaade ich katapultoval vpred aj v rebríčkoch. Vo svetovom renkingu sa prvýkrát počas vyše dvojročného spoločného pôsobenia dostali do elitnej dvadsiatky, v európskom rebríčku figurujú - rovnako rekordne - na 6. pozícii.

EuroVolley 2019 - akreditačný proces spustený!

16.07.2019

Slovenská volejbalová federácia (SVF) informuje zástupcov médií, že Európska volejbalová konfederácia (CEV) spustila akreditačný proces v súvislosti s blížiacimi sa európskymi šampionátmi EuroVolley 2019. 

Obzrime sa za pohárom žiactva

16.07.2019

Slovenský pohár žiakov a žiačok ostal tak trochu v tieni informácií o Konferencii SVF, ktorá sa konala v tom istom termíne ako finále SP žiactva v Mošovciach. Preto sme sa s odstupom času obzreli po faktoch a skúsenostiach.

Akcia - skupinové zľavy na zápasy ME v Bratislave!

15.07.2019

Volejbalová horúčka na Slovensku stúpa! Už o zopár týždňov sa na bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu začnú historické majstrovstvá Európy vo volejbale žien, samozrejme, aj s účasťou našich reprezentantiek. Šampionát odštartuje v piatok 23. augusta, slovenské volejbalistky sa na úvod stretnú so Španielkami. Neskôr ich čakajú Švajčiarky, Bielorusky, Nemky a Rusky.

generálny partner

 • #

partneri

 • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX MIKASA
 • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
 • reklamní partneriLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
 • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
 • reklamní partneriKV REZAC RonaNope
 • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
 • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
 • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
 • podporujú násMS SRSOVNSC

komunikačný partner

 • #