V utorok a štvrtok na Huste.TV ďalšie tri zápasy Ligy majstrov

28.02.2021

Play-off volejbalovej Ligy majstrov pokračuje v rýchlom tempe a vy môžete byť pri obrazovkách Huste.TV opäť pri tom! Od utorka do štvrtka odvysiela internetová televízia tri zo štyroch odvetných súbojov štvrťfinále mužov - z Perugie, Kazane a Trenta.

Superfinále Ligy majstrov bude 1. mája hostiť Verona

27.02.2021

Volejbalová Liga majstrov mužov a žien vyvrcholí v tejto sezóne zápasmi Superfinále v sobotu 1. mája v talianskej Verone.

V sérii Komárno - Svidník rozhodne tretí duel, ďalšie termíny play-off známe

26.02.2021

Štvrťfinálová séria play-off extraligy mužov medzi Rieker UJS Komárno a TJ Slávia Svidník (1:1 na zápasy) vyvrcholí rozhodujúcim tretím stretnutím v sobotu 6. marca. Úpravu v podobe skrátenia série z troch na dve víťazstvá schválila po dohode a súhlase oboch klubov Súťažná komisia SVF.

Finále Slovenského pohára žien Slávia - Nové Mesto odložené

26.02.2021

Finále Slovenského pohára žien vo volejbale sa napokon v Nitre v nedeľu neuskutoční. Na základe písomného stanoviska finalistu Slávia EU Bratislava rozhodla v piatok o odložení stretnutia Súťažná komisia SVF. Rekordný 14-násobný pohárový šampión Slávia EU mal o Trofej Štefana Pipu bojovať s finálovým debutantom VK Nové Mesto nad Váhom, v tíme extraligového lídra sa však vyskytol pozitívny test na ochorenie Covid-19.

POHÁRE: Paták s levmi bližšie k finále Challenge Cupu, doma zaskočili favorita

25.02.2021

Volejbalový klub Lvi Praha aj so smečiarom Matejom Patákom zvíťazil v stredajšom domácom prvom semifinále európskeho Challenge Cupu nad favorizovaným Ziraatom Ankara nečakane hladko v troch setoch a pred odvetou v Turecku poriadne zamiešal postupové karty.

Košičania v rozhodujúcej bitke zdolali VKP a postúpili do semifinále

24.02.2021

Volejbalisti VK KDS-Šport Košice nebudú chýbať v extraligovom semifinále v tretej sezóne po sebe. Košičania v stredajšom rozhodujúcom piatom súboji štvrťfinále aj v priamom prenose Huste.TV zvíťazili na palubovke VKP Bratislava 3:1, v sérii triumfovali 3:2 na zápasy a v boji o finále sa stretnú s VO TJ Spartak Myjava.

Volejbalová Liga majstrov na Huste.TV! Prvé zápasy LIVE už dnes a zajtra

24.02.2021

Ďalšia skvelá správa pre volejbalových fanúšikov! Internetová televízia Huste.TV zaraďuje do bohatej ponuky športových prenosov zápasy prestížnej Ligy majstrov s najlepšími svetovými hráčmi, v ktorej tento týždeň štartuje play-off!

Oznam - sekretariát SVF

24.02.2021

Dovoľujeme si vás informovať, že sekretariát SVF na Junáckej 6 v Bratislave zostáva v súlade s platnými nariadeniami až do odvolania zatvorený.

LEGIONÁRI: Kriško a Krajčovič získali pohár v Česku, Hruška v Rakúsku

23.02.2021

Ako sa uplynulý týždeň darilo našim legionárom?

Trnavčanky do konca sezóny v hale SOŠ elektrotechnickej aj s taraflexom

23.02.2021

Volejbalistky Hit UCM Trnava sa vzhľadom na obmedzenia súvisiace s testovaním na koronavírus presúvajú do konca sezóny z Mestskej športovej haly do haly Strednej odbornej školy elektrotechnickej na Sibírskej ulici.

generálny partner

partneri

  • hlavní partneri AUTO LAMAČKAVOHOLIKMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMGERFLORVOSLAUER
  • reklamní partneri HUDOSKV REZACRonaATAK
  • reklamní partneri KERKOSAND
  • mediálni partneriRTVS  SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVBSKBratislava

komunikačný partner

  • #