UKF Nitra je po víťazstve 3:1 v Pezinku prvým semifinalistom

24.03.2017

Volejbalistky Volley project UKF Nitra postúpili do semifinále play off extraligy. V piatkovom druhom zápase štvrťfinále vyhrali na palubovke VTC Pezinok 3:1 a v sérii triumfovali 2:0 na zápasy. Do semifinále postúpila Nitra piatykrát za sebou, medzi štyrmi najlepšími tímami nechýbala ani raz od sezóny 2012-13. Ne medailu si však tím spod Zobora ešte nesiahol.

Lamanec: S Nitrou sa budeme biť o každý jeden bod

24.03.2017

Košickí volejbalisti si po roku opäť zahrajú v semifinále. Rozhodlo o tom ich štvrtkové víťazstvo 3:2 nad Komárnom. Obhajcovia bronzu boli blízko k vypadnutiu, ale od stavu 0:2 pridali a vo výbornej atmosfére otočili zápas vo svoj prospech. Z triumfu sa zverenci trénera Richarda Vlkolinského dlho tešiť nemôžu, pretože už v sobotu nastúpia v prvom semifinálovom zápase na pôde majstrovskej Nitry.

Košice po obrate z 0:2 postúpili do semifinále

23.03.2017

Posledným semifinalistom extraligy mužov sa stali volejbalisti VK KDS Šport Košice. V rozhodujúcom treťom zápase štvrťfinálovej série vyhrali nad VK Spartak UJS Komárno 3:2, keď otočili duel z 0:2 na sety. V semifinále sa obhajcovia bronzu stretnú s úradujúcim majstrom VKP Bystrina SPU Nitra. Prvý duel je na programe už v sobotu o 18:00 pod Zoborom. Komárno sa v sérii o 5.-8. miesto stretne s COP Trenčín.

Jakubov: Komárno má kvalitný tím, ale verím, že to doma zvládneme

22.03.2017

Volejbalisti VK KDS Šport Košice obhajujú minuloročný historický bronz v extralige. Ak chcú zverenci trénera Richarda Vlkolinského postúpiť do bojov o medaily aj v tejto sezóne, musia vo štvrtok zdolať v rozhodujúcom treťom zápase štvrťfinále finalistu zo sezóny 2014-15 VK Spartak UJS Komárno. Opora košického tímu a najviac bodujúci hráč východniarov Miroslav Jakubov verí, že Košičania využijú domáce prostredie a postúpia medzi štyri najlepšie tímy.

Rozhodne trpezlivosť a koncentrácia, hovorí srbská opora Komárna pred rozhodujúcim duelom

22.03.2017

VK KDS Šport Košice, alebo VK Spartak UJS Komárno? Meno posledného semifinalistu sa dozvieme vo štvrtok večer. Tretí zápas vyrovnanej série sa uskutoční o 19:00 na košickej pôde v ŠH Hotelová akadémia v priamom prenose na huste.joj.sk aj tvcom.cz.

Striebro Poszmikovej s Elekovou v Kranjskej Gore

21.03.2017

Slovenské reprezentantky Silvia Poszmiková a Eva Eleková nasadené ako druhé vybojovali striebro v slovinskej Kranjskej Gore na piatom tohtoročnom podujatí CEV European Tour 2017 v snežnom volejbale.

Výkony slovenských legionárov v poslednom období

21.03.2017

Výkony slovenských legionárov v poslednom období.

Venujte 2% z Vašich daní na podporu volejbalu na Slovensku

20.03.2017

Slovenská volejbalová federácia každoročne realizuje viacero rozvojových projektov v oblasti práce s mládežou. Medzi najúspešnejšie projekty sa zaradil MIDI COOL VOLLEY a MINI COOL VOLLEY - minivolejbal na základných školách, do ktorého zapojilo už viac ako 3000 detí a vyše 500 družstiev.

Vstupenky na ME do Poľska pre slovenských fanúšikov

20.03.2017

Chcete podporiť slovenských volejbalistov na majstrovstvách Európy v Poľsku (24. augusta - 3. septembra 2017), ale neviete sa dostať k vstupenkám? V spolupráci s Poľským volejbalovým zväzom sme pre slovenských fanúšikov pripravili možnosť, ako si lístky na zápasy základnej B-skupiny v Azoty Arena v Štetíne môžu kúpiť.

Nitra, Prešov a Prievidza potvrdili postup do semifinále

18.03.2017

Po sobote poznáme už troch semifinalistov extraligy mužov. Postup do bojova o medaily si vybojoval obhajca titulu VKP Bystrina SPU Nitra, víťaz Slovenského pohára a úradujúci vicemajster VK MIRAD PU Prešov a tretí tím po nadstavbe VK Prievidza. Všetky tri tímy vyhrali v sérii 2:0 na zápasy, Nitra vyradila Trenčín, Prešov si v derby poradil so Svidníkom a Prievidza vyhrala nad Myjavou. Zdolané tímy budú hrať o 5.-8. miesto.

generálny partner

    partneri

    • hlavní partneriHYUNDAIMIKASA STRABAG
    • hlavní partneriERREAMILLENNIUM
    • reklamní partneri HUDOSVINO DOĽANYANIMAGRAFFPD
    • reklamní partneriHUCKSPORT TRANSFER ALL 4 SPORTSGUPRESS
    • reklamní partneriJV AVMIZUNOHOLIDAY INNStrength Institute
    • reklamní partneriRona Sport Art
    • mediálni partneriRTVS Arena Sport Radio Expres Pravda
    • mediálni partneriTV COMHuste TVSITASPORT
    • mediálni partneriTASRBA NOVINYBIG MEDIAMEDIAS
    • mediálni partneriDIGI SPORTVOLLEY COUNTRY
    • podporujú násMS SRSOVNSC

    komunikačný partner

    • #