Extraliga mužov a žien s novými partnermi aj názvami a majstrovským pohárom

20.09.2018

Najvyššie slovenské súťaže vo volejbale mužov a žien odštartujú po päťmesačnej prestávke tradične v závere septembra, najväčšou novinkou sú titulárni partneri oboch extralíg - prvýkrát v histórii. Mužská súťaž v ročníkoch 2018/2019 a 2019/2020 ponesie názov Edymax extraliga, ženy budú bojovať v parfems.sk extralige. Titulárnych partnerov vedno s ďalšími novinkami vo štvrtok na tlačovej konferencii v Bratislave predstavil prezident Slovenskej volejbalovej federácie (SVF) Martin Kraščenič.

Štartuje 27. ročník extraligy mužov, spoznajte účastníkov

19.09.2018

V piatok sa začne 27. ročník volejbalovej extraligy mužov. Na prahu novej sezóny predstavujeme všetkých desiatich účastníkov najvyššej súťaže.

Poľsko, Taliansko aj USA po prvej fáze bez prehry, Srbi zdolali v dráme Rusov

19.09.2018

Obhajcovia titulu Poliaci, spoluorganizátori Taliani a Američania prešli úvodnou fázou majstrovstiev sveta vo volejbale mužov bez prehry. Poliaci a Taliani dokonca nestratili ani jeden bod, hráči USA po dvoch úspechoch v piatich setoch o dva body prišli. S jednou prehrou sa ďalšími víťazmi skupiny stali aktuálni olympijskí šampióni Brazílčania. Na MS sa v utorok skončila prvá 60-zápasová porcia prvej fázy turnaja, po ktorej ostalo z pôvodných 24 tímov v hre už len 16. Tie sa rozdelia do štyroch skupín po štyroch a v druhej fáze sa stretnú opäť každý s každým.

Úradná správa č. 5

18.09.2018

SK SVF zverejnila v utorok 18. 9. 2018 úradnú správu č. 5 s prílohami.

V Bratislave zasadala Reprezentačná rada SVF

18.09.2018

Vo štvrtok 13. septembra 2018 zasadala v Bratislave Reprezentačná rada Slovenskej volejbalovej federácie. RR SVF prerokovala a zobrala na vedomie stav o činnosti reprezentačných družstiev a správy od zodpovedných trénerov po podujatiach ako napr. KME mužov, ME junioriek a podobne. Ďalej prerokovala aj aktuálny stav v jednotlivých kategóriách s príslušnými odporúčaniami pre nasledujúce obdobie.

MS mužov v Taliansku a Bulharsku - utorok 18. 9.

18.09.2018

Dnešný program na majstrovstvách sveta vo volejbale mužov v Taliansku a Bulharsku.

Postup Brazílčanov aj Rusov, Holanďania opäť víťazne, večerná dráma pre Argentínčanov

18.09.2018

Volejbalisti Holandska naďalej sú na víťaznej vlne na majstrovstvách sveta v Taliansku a Bulharsku. V pondelok vo svojom záverečnom vystúpení v I. fáze si v rámci základnej B-skupiny v bulharskom Ruse poradili s Egypťanmi 3:1 a nadviazali na predchádzajúce víťazstvá nad Francúzmi, Brazílčanmi a Číňanmi.

Pezinok Cup 2018 vyhrali staršie žiačky Břeclavi, domáce boli vo finále

17.09.2018

Cez víkend, 15.-16.9.2017, zorganizoval Športový volejbalový klub Pezinok za podpory BSK, Mesta Pezinok a prezidenta SVF, už 5.ročník volejbalového turnaja starších žiačok Pezinok Cup 2018. V štyroch halách súťažilo 16 družstiev a každé družstvo odohralo 7 zápasov. Víťazom sa nakoniec stalo družstvo TJ Lokomotíva FOSFA Břeclav, ktoré vo finále, pred početnou a búrlivou diváckou kulisou, porazilo domáce Pezinčanky. Najlepšími hráčkami turnaja boli vyhlásené: Lucia Bartošová (VIVUS), Darina Tesařová (Břeclav) a Alexandra Verešová (ŠVK Pezinok).

V Trenčíne sa uskutočnilo školenie nových štatistikov

17.09.2018

S blížiacim sa začiatkom novej extraligovej sezóny 2018/2019 sa v sobotu 15.septembra 2018 v MŠH v Trenčíne uskutočnilo už tradičné školenie nových štatistikov pre softvér Data Volley.

Holanďania zažili na MS víkend snov, po Brazílii zdolali aj Francúzsko

16.09.2018

Druhý deň, druhá senzácia. Holandskí volejbalisti zažila na majstrovstvách sveta v Taliansku a Holandsku víkend snov. V sobotu zdolali olympijských víťazov Brazílčanov a v nedeľu večer po dokonalom obrate majstrom Európy z roku 2015 Francúzov.

generálny partner

  partneri

  • hlavní partneriPARFEMSEDYMAX TIPOSMIKASA
  • reklamní partneriERREAMILLENNIUMSTRABAGTERRA ANTIQUA
  • reklamní partneriNAYLOBKOWICZSTRBSKE PRESSO
  • partneri HUDOSGOLGUZHAPPY TRAVELATAK
  • reklamní partneriKV REZAC Rona
  • mediálni partneriRTVS Arena Sport SVF TVPLAY BALL
  • mediálni partneriTV COMTASRSITASPORT
  • mediálni partneriVOLLEY COUNTRYGRYFOSPORTE
  • podporujú násMS SRSOVNSC

  komunikačný partner

  • #